Horoskop tygodniowy na 19-25 października 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 19 do 25 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu uda Ci się ustabilizować pewne sprawy, które do tej pory były w rozsypce. Przyniesie Ci to więcej wewnętrznego spokoju, który to z kolei dobrze wpłynie na relacje z innymi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach, Skorpionach i Rybach.

Finanse: w tym tygodniu mogą kusić Cię jakieś bardzo ładne i drogie lecz w gruncie rzeczy niepotrzebne rzeczy. Postaraj się więc nie ulegać tym pragnieniom, ponieważ później może zabraknąć Ci środków na naprawdę priorytetowe sprawy.

Miłość: Barany będące w związkach w tym tygodniu mogą być spokojne o sprawy sercowe. Na horyzoncie nie widać bowiem żadnych większych kłótni czy problemów. Co do Baranów singli, to zajmą się one raczej własnymi sprawami i ciesząc się wolnością odpuszczą randki i flirty.

Praca: skup się na priorytetach i nie próbuj łapać kilku srok za ogon. Trochę spontanicznego działania przyniesie sukces, więc nie bój się wychodzić poza schematy.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu przekonasz się, że los bywa bardzo przewrotny. Możliwe bowiem, że jakaś sprawa, która wydawała Ci się problematyczna, ostatecznie dobrze na Ciebie wpłynie. Dodatkowo masz szansę zażegnać konflikty, które ostatnio nie dawały Ci spokoju. Porzuć więc dumę i wyciągnij rękę na zgodę. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Bliźniętach oraz Skorpionach.

Finanse: to dobry czas na zadbanie o własne interesy. Jeśli ktoś jest Ci winny pieniądze, to nie zastanawiaj się, tylko najzwyczajniej w świecie zażądaj ich zwrotu.

Miłość: Byki single, uważajcie na nowo poznane osoby i nie bierzcie wszystkiego za pewnik. Szczególnie jeśli miłości szukacie w Internecie. Doza sceptycyzmu i zdrowego rozsądku uchroni Was przed ogromną pomyłką. Co do Byków w związkach to bądźcie bardziej troskliwe i czułe!

Praca: jeśli masz przed sobą jakiś trudny projekt to rozłóż go nieco w czasie. Zacznij wcześniej by mieć szansę na ewentualne konsultacje czy oddech. Zostawianie tego na ostatnio chwilę nie będzie bowiem dobrym pomysłem.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu wyjdź naprzeciw temu, co niesie Ci los. Są to bowiem bardzo dobre wieści i rozwiązania. Nie zastanawiaj się więc długo, ponieważ szansa może być Ci dana tylko na kilka chwil. Jeśli stracisz czas na analizowanie, może przepaść. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wagach i Rybach.

Finanse: to dobry czas na rozplanowanie z głową większych wydatków. W razie tych naprawdę dużych, zwróć się do profesjonalnego doradcy i nie działaj na własną rękę, ponieważ możesz więcej stracić niż zyskać.

Miłość: Bliźnięta będące w związkach powinny być w tym tygodniu bardziej zaangażowane w sprawy domowe. Zwróćcie uwagę na swoją drugą połówkę i bądźcie w gotowości, ponieważ może ona potrzebować Waszego wsparcia. Co do Bliźniąt, które niedawno zakończyły związek, to nie muszą się o nic martwić. Los szybko bowiem ześle im pocieszenie!

Praca: postaraj się nie awanturować w pracy, nawet jeśli całym sobą czujesz, że masz rację. Podejdź do sprawy na chłodno i przygotuj sobie mądre argumenty. Rozmową zyskasz więcej niż złością czy robieniem na złość.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu bardzo pomocną osobą okaże się pewna starsza od Ciebie kobieta. Wsłuchaj się w jej rady i przeanalizuj to, co Ci powie. Jest bowiem bardzo prawdopodobne, że otworzy przed Tobą drzwi, które zwiększą szansę na osobisty sukces. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa. Przychylne znaki zodiaku to Byki i Strzelce.

Finanse: w tym tygodniu nie ryzykuj i nie decyduj się na żadne formy hazardu. Możesz bowiem wiele stracić, a przy obecnym stanie Twoich oszczędności jest to bardzo niewskazane.

Miłość: będziesz spokojniejszy, przez co Twoje relacje z innymi ulegną znacznej poprawie. Dodatkowo możesz liczyć na przychylność osoby, która do tej pory uznawała Cię za lekkoducha lub kogoś niezaradnego. Raki single powinny zwrócić uwagę na samotne Koziorożce!

Praca: jeśli szukasz pracy, to ten tydzień nie będzie jakoś szczególnie owocny w tej kwestii. W pewnym momencie możesz natknąć się na ofertę z zagranicy, jednak Gwiazdy podpowiadają, że z jakiegoś powodu należy odpuścić ten temat. Co do Raków pracujących to szykuje Wam się spokojny i pozbawiony turbulencji tydzień.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu ufaj bardziej intuicji niż zdrowemu rozsądkowi. Los może bowiem postawić na Twojej drodze coś, co na pierwszy rzut oka wyda się nieopłacalne lub wręcz szalone, jednak odpowiednie podejście do sprawy i mądry plan, otworzą przed Tobą nowe, lepsze perspektywy. Odrobina spontaniczności nie zaszkodzi! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast mądrych doradców odnajdziesz w Wodnikach i Bliźniakach.

Finanse: postaraj się jak najwięcej odłożyć ponieważ w najbliższych tygodniach różnie może być. Dodatkowo nie zgadzaj się na żadne pożyczki! Pilnuj także rachunków – czy na pewno wszystkie zostały zapłacone?

Miłość: Lwy będące w związkach powinny więcej mówić o tym co czują i czego oczekują. Problemy w relacjach bardzo często wynikają bowiem z braku jasnej komunikacji. Co do Lwów singli, to wygląda na to, że część z nich ma jakichś cichych adoratorów. Boją się oni jednak wyznać co czują, ponieważ uważają, że są dla Was nieatrakcyjni. A niekoniecznie tak jest… Rozejrzyjcie się więc 🙂

Praca: w tym tygodniu nie przesadzaj z ilością branych na siebie obowiązków. Nie jesteś robotem i potrzebujesz kilku godzin wytchnienia.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu zadbaj o swój wygląd zewnętrzny i prezencję. Inni bowiem będą traktować Cię poważniej, jeśli już na wstępie zrobisz na nich pozytywne wrażenie. Dodatkowo jeśli jeszcze nie wprowadziłeś do swojej rutyny ruchu, to koniecznie to zrób! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Wagach.

Finanse: konto oszczędnościowe, do którego nie będziesz mieć karty lub duża świnka skarbonka bez ukrytego otworu to bardzo dobry pomysł. Możliwe, że pozwoli Ci to w końcu coś odłożyć, ponieważ póki co, niepotrzebne wydatki królują.

Miłość: w tym tygodniu na horyzoncie widać jakieś rozczarowania, kłótnie a być może i rozstania. By do nich nie dopuścić musisz bardziej zaangażować się w tą relację. Jeśli natomiast czujesz, że jesteś w toksycznym związku to uciekaj póki możesz. Później będzie już bowiem tylko gorzej.

Praca: póki co nie wybrzydzaj i nie uskarżaj się na swoją pracę, ponieważ w gruncie rzeczy nie jest ona wcale taka zła. Tym bardziej, że nie wiadomo jak obecna sytuacja wpłynie na gospodarkę. Lepszy więc wróbel w garści niż gołąb na dachu!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: zastanów się czy przypadkiem nie masz problemu z jakimiś używkami czy złymi nawykami. Podpowiadamy bowiem, że ktoś z Twojego otoczenia zdążył zwrócić już na to uwagę. Póki co, możesz to zatrzymać i popracować nad sobą. Później będzie już coraz trudniej. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach i Strzelcach.

Finanse: to dobry czas na rozejrzenie się wokół siebie i zwrócenie uwagi na to, jak dużo masz niepotrzebnych rzeczy. Przestań je więc dokupować, ponieważ tylko bezsensownie wydajesz pieniądze.

Miłość: Wagi będą mieć w tym tygodniu powodzenie! Co do singli, to nie ma tu najmniejszego problemu, jednak Wagi będące już w związkach muszą uważać. Najprawdopodobniej nadarzy się bowiem okazja do skoku w bok, jednak kompletnie się Wam on nie płaci i będziecie go żałować!

Praca: w tym tygodniu praca nie będzie Wam szła najlepiej. Będziecie bowiem rozkojarzeni i znudzeni tym co robicie. Na szczęście szef tego nie zauważy i nie wpłynie to na Waszą pozycję.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będziesz mistrzem delikatności ani subtelności. Będziesz walił z grubej rury, bez silenia się na sztuczne uprzejmości. Możesz przez to popsuć jakieś relacje, nad którymi długo pracowałeś, więc przemyśl czy warto. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Lwach.

Finanse: na pewne kwestie nie będziesz mieć wpływu, co dodatkowo Cię sfrustruje i przekona, że przydałoby się jakieś dodatkowe źródło zarobku. Może dobrym pomysłem byłoby sprzedanie kilku niepotrzebnych rzeczy?

Miłość: wyjdź gdzieś ze swoją drugą połówką. Wystarczy tak naprawdę spacer, podczas którego będziecie mogli spokojnie pogadać i pobyć razem. Jeśli masz małe dzieci, to w najbliższych dniach zwróć uwagę na ich stan zdrowia. Jeśli wyglądają czy zachowują się podejrzanie, to zostań z nimi przez jakiś czas w domu. Skorpiony single powinny natomiast poćwiczyć sztukę flirtu, ponieważ zdaje się, że kompletnie zapomniały, że cokolwiek takiego istnieje.

Praca: w tym tygodniu Gwiazdy nie przewidują żadnych, nawet najmniejszych problemów w kwestiach zawodowych! Ważne jednak jest byś powoli nadrabiał zaległości i dbał o porządek w swoim miejscu pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: czasem bywa, że chcemy być sami, a święty spokój jest tym, czego brakuje nam do pełni szczęścia. I właśnie tak najprawdopodobniej będzie teraz w Twoim przypadku nasz drogi Strzelcu. Będziesz szukał odosobnienia, a ludzie będą działać na Ciebie jak płachta na byka. Oczywiście nie wszyscy, ale zdarzy się kilku, którzy z sukcesem popsują Ci humor. Najlepszym dniem, w którym powróci dobre nastawienie będzie piątek. Zrozumieniem wykażą się natomiast Lwy i Koziorożce.

Finanse: zakupy są czymś, co może poprawić Ci humor. Nie żałuj więc sobie 🙂 Oczywiście nie dopuść też do tego, żeby z konta zniknęła na raz cała wypłata, ale jakaś drobna nagroda dla samego siebie jest wskazana!

Miłość: daj znać partnerowi, że potrzebujesz kilku chwil spokoju, a z pewnością pomoże Ci je wygospodarować. Co do Strzelców singli to póki co odpuśćcie sobie randki. Przyjdzie na nie niebawem lepszy czas.

Praca: nie karz innych za swoje błędy i postaraj się być opanowanym. Awantura z klientem czy szefem nie przyniesie Ci bowiem niczego dobrego.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: początek tygodnia zapowiada się naprawdę dobrze. Będziesz pełen energii, a dodatkowo możesz liczyć na pomoc i wsparcie od innych osób. Najlepszą postawą, która możesz przyjąć jest skromność oraz chęć pomocy. Rada dla Ciebie: Twoja pamięć będzie działać na najwyższych obrotach, postaw więc na naukę! Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to dla Ciebie wtorek oraz środa. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach, Koziorożcach, Wodnikach i Rybach.

Finanse: kwestie finansowe nie będą Cię martwić. Wszystko bowiem zdaje się układać i iść w dobrą stronę. Pamiętaj jednak o tym by coś odłożyć. Sytuacja jest bowiem jaka jest i nie wiadomo co będzie za kilka tygodni.

Miłość: dasz swoim bliskim powód do dumy. Dodatkowo udowodnisz niedowiarkom, że potrafisz więcej niż sądzili. To bardzo poprawi Twoją samoocenę i sprawi, że po prostu będziesz szczęśliwy.

Praca: sukces za sukcesem drogi Koziorożcu! Nie będzie zadania z którym byś się nie dał rady zmierzyć. Ufaj intuicji, buduj dobre relacje z pracodawcami oraz współpracownikami, a zyskasz jeszcze więcej! Nie wierzysz, że to możliwe? Niebawem się przekonasz 🙂

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz mieć szczęście do ludzi. Napotkasz na swojej drodze takich, którzy chętnie pomogą, nie będą robić problemów i odwdzięczą się uśmiechem. Jeśli chodzi natomiast o kwestie stricte zdrowotne to uważaj na siebie – nie pchaj się w tłumy i ciepło się ubieraj (szczególnie wychodząc z domu wcześnie rano). Słońce widziane za oknem nie jest już bowiem gwarantem ciepła. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota. Dobrymi kompanami i doradcami będą natomiast inne Wodniki, Barany i Bliźnięta.

Finanse: w tym tygodniu będziesz musiał nieco zacisnąć pasa. Co prawda sytuacja nie będzie tragiczna ale lepiej odpuścić sobie większe zakupy, szczególnie te ubraniowe, elektroniczne czy związane z dekoracją domu. Na to jeszcze przyjdzie czas.

Miłość: czasem lepiej jest odpuścić ze złośliwościami czy czepianiem się. Sam bowiem nie jesteś idealny, prawda drogi Wodniku? Traktuj więc swoją drugą połówkę ze zrozumieniem ponieważ czasem przesadzasz. Co do Wodników singli to rozglądajcie się moi drodzy! Macie bowiem bardzo blisko siebie prawdziwą miłość!

Praca: przez jakiś czas będziesz musiał dać z siebie wszystko. Nie szukaj więc wymówek ponieważ masz szansę na to, by się wykazać. Zapisuj ważne informacje i postaraj się ocenić które działania są priorytetowe, a co może zostać odłożone na jutro.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu może wydarzyć się coś, co Cię zahartuje i sprawi, że nabierzesz odwagi. To dobrze! Sam wiesz bowiem, że czasem rezygnujesz z pewnych spraw tylko dlatego, że się boisz lub nie jesteś pewny czy sobie z tym poradzisz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie poniedziałek. Co do sprzymierzeńców i pomocników, to odnajdziesz ich w Baranach oraz Strzelcach.

Finanse: możesz trochę zaszaleć na zakupach, ponieważ na horyzoncie nie widać żadnych problemów związanych z pieniędzmi. Spraw sobie jakiś drobny prezent – to zawsze poprawia nastrój 🙂

Miłość: możliwe, że ktoś kto dawno temu zniknął z Twojego życia, może się w nim nieoczekiwanie pojawić ponownie! Wprawi Cię to w nieco nostalgiczny nastrój, możliwe też że powrócą dawne lęki czy niepewności. W każdym razie człowiek ten nie przyniesie ze sobą niczego dobrego. Jeśli tylko masz taką możliwość i ochotę – unikaj go i powiedz wprost, żeby nie liczył na Twoją przychylność.

Praca: to dobry czas na poszukiwanie nowych inspiracji, bycie kreatywnym i wprowadzanie drobnych zmian do swojej codzienności. Oczywiście nie chodzi o to, że masz zmienić pracę, jednak nowy kwiatek na biurowym parapecie, modny uniform do pracy czy zawarcie nowych znajomości związanych z życiem zawodowym – dobrze Ci zrobią.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT