25 kwietnia – 1 maja 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 25 kwietnia do 1 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Barany mają skłonność do hipochondrii, która nasili się w tym tygodniu. Złe samopoczucie może wynikać raczej z drobnego przeziębienia, niż poważnych dolegliwości. Nie rozczulaj się nad sobą.  Sprzymierzeńcem Twoim będzie Rak, a Twój dobry dzień w tym tygodniu to czwartek.

Finanse: Bardzo dobry tydzień dla wszystkich Baranów. Pieniądze popłyną strumieniem i będzie to wyjątkowo szeroki strumień. Podziel się z innymi. Warto wesprzeć przyjaciół, bo u nich może być teraz krucho z pieniędzmi.

Miłość: Barany w stałych związkach mogą poczuć odrobinę zazdrości. Partner zdecydowanie dobrze będzie się bawić na towarzyskich spotkaniach. Daj mu trochę swobody. Samotne Barany muszą pamiętać, że jeśli ktoś chciałby układu bez zobowiązań, to raczej nie ma szansy na stabilny, długotrwały związek.

Praca: Obowiązki które spadną na Barany w ty tygodniu okażą się czasochłonne. Nie daj się szefowi i walcz o to, by nie pracować ponad siły.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki mają dobrą passę. Nie mogą narzekać zwłaszcza na zdrowie, bo tak dobrze nie było już dawno. Znakiem, który będzie ich wspierał jest Waga, a szczęśliwy dzień to dla Byków piątek.

Finanse: W kwestiach finansowych Byki nie mają powodów do zmartwień. Wszystko układa się bardzo dobrze. Warto jednak ograniczyć nieco wydatki.

Miłość: Byki czekają romantyczne uniesienia, zarówno w związkach, jak i samotnym spod tego znaku będzie to pisane. Czerp radość i szczęście.

Praca: Będzie spokojnie, a nawet nieco leniwie. Trochę wytchnienia się przyda Bykom, które ostatnio miały dużo obowiązków. Trzeba uważać jednak na Ryby, bo trochę mogą popsuć szyki..

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Warto zrobić coś dla siebie. Przynajmniej jeden wieczór Bliźnięta powinny poświęcić na swoje przyjemności. Pozwoli im to naładować akumulatory i poczuć się lepiej.  Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie dla Ciebie zodiakalny Rak, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie wtorek.

Finanse: Sprawy się skomplikują. Oszczędności stopnieją do naprawdę małych rozmiarów. Niestety nie widać przychodów na horyzoncie. Zweryfikuj wydatki i odrzuć te niepotrzebne.

Miłość: Samotne Bliźnięta czeka ciekawy czas. Dwie osoby będą walczyć o ich względy. To będzie ciekawe doświadczenie. Bliźnięta w związkach będą czuć się niepewnie. Partner zacznie się oddalać.

Praca: Wszystko się gmatwa. Trochę jest tak, że Bliźnięta wzięły sobie za dużo na głowę. Teraz trzeba jakoś się z tego wyplątać.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Gwiazdy układają się w pomyślny tydzień. Możesz spróbować zrobić coś, co do tej pory wydawało Ci się za trudne. Na pewno tym razem wyjdzie. Samopoczucie będzie dobre i poczujesz się szczęśliwy. Twoim sprzymierzeńcem będzie Strzelec, a Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to czwartek.

Finanse: Warto wstrzyma się z finansowymi decyzjami. Teraz Raki muszą mieć rękę na pulsie, a szczególnie nie dać się zwieść obietnicom Wagi.

Miłość: Raki poszukujące swojego partnera będą musiały zapisać się na jakiś kurs, bądź warsztaty. Wspólna pasja zbliża, a osoba, którą poznają da im wiele ciekawych wspólnych chwil. Raki w związkach muszą trochę przystopować z oczekiwaniami.

Praca: Raki powinny wziąć się w garść i zacząć pracować zgodnie z tym, czego się od nich oczekuje. Zbyt dużo kreatywności i niezależności nie będzie mile widziane.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dobry tydzień dla Twojego zdrowia. Dolegliwości ustąpią, będziesz czuł się swobodnie
i nerwowość, którą odczuwałeś w ostatnich dniach, minie jak ręką odjął.  Twoim sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie zodiakalna Waga, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie wtorek.

Finanse: Niewielki zakupy jakie zrobisz okażą się pomyłką. Uważaj, bo możesz stracić na oszustwie duże pieniądze. Sprawdź dwa razy, zanim komuś udostępnisz swoje dane. Każdy Lew musi być w tym tygodniu bardzo ostrożny.

Miłość: Lwy w stałych związkach czekają kłótnie i dąsy. Nie będzie miło, ale za to później godzenie, będzie całkiem przyjemne. Samotne Lwy czeka nudny tydzień. Nawet nie będzie na kim oka zawiesić…

Praca: Lwy dostaną zastrzyk energii, bo ważny pomysł który miały zostanie zaakceptowany i będzie można go realizować. To nie lada wyzwania dla Lwa, a przy tym duża odpowiedzialność. Będzie bardzo ekscytująco.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny znajdą dużo siły witalnej w tym tygodniu. Odkryją, że zdrowie jest bardzo ważne i będą się starać o to, by nie przesadzać z niezdrowym trybem życia. Sprzymierzeńcem będzie Pannie zodiakalny Baran, a szczęśliwym dniem dla będzie środa.

Finanse: Korzystne posunięcie Panny pozwoli na kolejny zastrzyk finansowy. Jeśli Panna się postara, to będzie miała jeszcze długo powody do radości, w cyklicznych odstępach. A przecież o taki dochód Pannie właśnie chodziło.

Miłość: Panny w związkach ulegną swoim słabościom i odbije się to poważnie na relacji. Samotne Panny mogą zacierać ręce. Wygląda na to, że uda im się usidlić kogoś, na kogo od dawna polowały.

Praca: Wielka kłótnia z przełożonym może się źle skończyć dla Panny. Lepiej schować dumę do kieszeni
i przytakiwać. Na razie będzie to bezpieczniejsze dla Panny.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi muszą o siebie dbać. Są ostatnio w dosyć marnej kondycji, dlatego lepiej wyłączyć telewizor i przejść się na spacer. Oddech powinien uspokoić Wagę, pod warunkiem, że będzie świadomy
i głęboki. Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będą zodiakalne Ryby, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Powoli do celu. Waga ma swoje plany i w każdym tygodniu, tak i w tym, zbiera grosz do grosza. W tym tygodniu także jej konto zasili przyzwoita sumka.

Miłość: Samotne Wagi czeka niespodzianka. Wśród starych znajomych pojawi się ktoś, kto zaczaruje Wagę swoją błyskotliwością. Podejmij wyzwanie i nie odmawiaj. Wagi w związkach nie powinny prowokować partnerów do kłótni. Lepiej mieć relację niż rację.

Praca: Ten tydzień pozwoli Wadze się wyluzować i nieco odłożyć na bok swoje zawodowe obowiązki. Będzie to dobry czas na pracę koncepcyjną, którą Waga tak lubi.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Skorpiony lekceważą sygnały, które daje im organizm. Powinny zrobić badania i dowiedzieć się, co tak naprawdę im dolega by móc wdrożyć skuteczne leczenie. Sprzyjać Skorpionom będzie Baran w tym tygodniu. Szczęśliwym dniem dla Skorpiona będzie czwartek.

Finanse: Zawirowania będą omijać Skorpiony w tym tygodniu. Pomimo trudności rysują się jasne perspektywy. Skorpion nie musi się martwić o pieniądze.

Miłość: Skorpiony zwłaszcza samotne, będą w kręgu zainteresowań podczas spotkań towarzyskich. To czas, kiedy można poznać kogoś naprawdę ciekawego. W stałych związkach sielanka, partner zrozumie, że Skorpion jest wyjątkowy.

Praca: Stanowcze osądy nie przysporzą Ci popularności Czasem lepiej zweryfikować informacje i trzeźwo ocenić sytuację. Spróbuj cofnąć się o krok, aby nabrać dystansu do rzeczywistości.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Ważnym elementem w Twoim życiu jest zdrowie.  Poświęć mu więcej uwagi. Nie zaniedbuj oczywistych spraw, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie. W tym tygodniu sprzyjać Ci będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Czekają Cię pozytywne zmiany. Nie martw się na zapas, życie podpowie Ci najbardziej optymalne rozwiązania nurtujących Cię rozterek finansowych.

Miłość: Samotne Strzelce znajdą kogoś, kto zawróci im w głowie. Uważaj, to może być zwodnicze. Strzelce w związkach także poczują zauroczenie. Cudzoziemiec, jakiego poznają przypadkiem będzie wydawał się kimś wyjątkowych. To tylko pozory.

Praca: Niestety nie będzie łatwo, bo Strzelec stanie twarzą w twarz z dużym problemem, którego sam nie będzie umiał rozwiązać. Wspomóż się Lwem, który Ci dobrze życzy.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nie jest dobrze. Aby poprawić swoje samopoczucie staraj się zniwelować stres. Stanowi on negatywny czynnik, który wpływa na Twoje zdrowie. Spróbuj zasięgnąć opinii specjalisty, rozwiązanie jest łatwiejsze niż Ci się wydaje. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Problemy finansowe to efekt niestabilnej sytuacji na całym świecie. Nie wydaje się jednak, aby miało cię to dotknąć, bo potrafisz zadbać o dywersyfikacje swojego portfela. Dobra rada Raka pomoże Ci w podjęciu istotnej finansowej decyzji.

Miłość: Koziorożce w stałych związkach poczują, że miłość będzie bardzo ważna w tym tygodniu. Pamiętaj aby nie oceniać zbyt pochopnie bliskiej Ci osoby. Jasność umysłu pozwoli Ci osiągnąć szczęście. Samotne Koziorożce muszą uzbroić się w cierpliwość. Miłość zmierza w ich kierunku, ale jeszcze muszą poczekać…

Praca: Obowiązki, które otrzymasz w tym tygodniu będą mało uciążliwe. Dzięki temu wywiążesz się z nich szybko, a czas który CI zostanie możesz spożytkować na ciekawsze zajęcia.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Dobre zdrowie będzie Cię nie opuszczać. Żadnych większych dolegliwości, psychicznie większy spokój, a wszystko to dzięki temu, że w porę zadbałeś i nie dopuściłeś do pogłębienia się symptomów choroby. Dzięki temu zwalczyłeś wszystko w zarodku. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Dług o którym dawno zapomniałeś, zostanie Ci zwrócony. Będziesz mógł dokonać zakupy rzeczy, na której od dawna Ci zależało. Ucieszysz się jak dziecko.

Miłość: Wodniki w związkach czeka ciepły, pełen serdeczności czas. Partner będzie jak do rany przyłóż i zachowanie jego wpłynie na wspaniały nastój Wodnika. Samotne Wodniki muszą się mieć na baczności. Będą obiektem uczuć kogoś, do kogo nie specjalnie są przekonane.

Praca: Wzajemna współpraca układa się coraz lepiej. Nie śpiesz się z ferowaniem wyroków, raczej posłuchaj co inni mają do powiedzenia. Jeśli będziesz wyrozumiały, wszystko się ułoży.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Niestety wydaje się, że konsultacja chirurgiczna będzie konieczna. Nie odkładaj jej na później. Lepiej zainwestować w prywatną opiekę medyczną, niż czekać i nie reagować na pojawiające się bóle. Zacznij o siebie dbać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Każdego dnia coraz więcej wydatków. Jeśli Ryby nie zweryfikują swoich zachcianek, pieniądze szybko zaczną topnieć. Gwiazdy zalecają Rybom większej odpowiedzialności w finansach.

Miłość: Ryby będące w stałym związku koniecznie muszą się zainteresować partnerem, bo czuje się on bardzo pomijany, a jego uczucia powinny być dla Ciebie ważne. Samotne Ryby będą w centrum uwagi. Zdecydowanie ten tydzień będzie sprzyjał poznawaniu nowych ludzi, którzy będą bardzo zainteresowani Rybami. Wykorzystaj to i baw się dobrze.

Praca: Coś nieoczekiwanego wydarzy się w pracy, na co Ryby nie będą przygotowane. Niewielkie perturbacje mogą pojawić się zwłaszcza w środku tygodniu, natomiast wszystko to minie i kolejnym krokiem Ryby będą mogły zachwycić współpracowników.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT