2-8 maja 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 2 do 8 maja 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Twój organizm wraca do normy. Będziesz zadowolony i powoli wróci energia i witalność. Znak zodiaku który będzie Ci sprzymierzeńcem to Wodnik, a Twój dobry w tym tygodniu to sobota.

Finanse: Będzie to wyjątkowo dobry tydzień. Nieoczekiwane przychody ucieszą Cię bardziej niż zwykle. Okaże się jedna że rodzina chce pożyczyć pieniądze. Nie zastanawiaj się długo.

Miłość: Barany w związku będą miały niełatwy czas. Porzuć złośliwości i skup się na partnerze. Egoizm nie jest dobry w związkach. Samotne Barany niestety muszą pocieszyć się w tym tygodniu dobrą książką, bo gwiazdy nie obiecują niczego ciekawego.

Praca: Przełożony zarzuci Cię obowiązkami. Spróbuj z nim porozmawiać. Czasem lepiej mniej a dokładniej. Przygotuj sobie argumenty zawczasu. Będzie Ci łatwiej.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Dobry czas dla Byków. Wszystko układa się pomyślnie i nie ma powodów do narzekań. Dobre wiadomości które przyniesie Koziorożec, będą szansą na dużą zmianę. Sprzyjać Ci będzie zodiakalny Wodnik, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie piątek.

Finanse: Znakomite prognozy finansowe dla Byków. Inwestycje zaczną przynosić oczekiwane zyski a dodatkowo duża, niespodziewana wygrana będzie stanowiła powód do zadowolenia dla Byków.

Miłość: Samotne Byki powinny się skupić na zakończeniu niezałatwionych spraw uczuciowych z przeszłości. Kładą się one bowiem cieniem na potencjalnych relacjach. Byki w stałych związkach muszą bardziej zaufać partnerowi. Czasami nie warto pytać o przeszłość.

Praca: To będzie spokojny tydzień, który pozwoli Bykom poukładać wszystkie sprawy tak, jak zawsze chciały. W razie problemów koniecznie zwróć się o pomoc do Wagi, ona wesprze działania Byka.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nie warto martwić się na zapas. Żyj pełnią życia, tu i teraz. Nie myśl o przyszłości pesymistycznie. Większość twoich obaw nigdy się nie spełni.  Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będzie dla Ciebie zodiakalny Lew, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie wtorek.

Finanse: Odbicie się od przysłowiowego dna finansowego wymaga czasu. Rób swoje, krok po kroku. Wszystko się poukłada. Bądź cierpliwy

Miłość: Samotne Bliźnięta będą zawiedzione Ktoś, na kogo liczyły, nie odezwie się i zlekceważy sygnały. Parcie do przodu nie jest dobrym rozwiązaniem. Czasem trzeba dać drugiej osobie trochę przestrzeni. Bliźnięta w związkach poczują dużą zazdrość. Okaże się, że partner jest atrakcyjny dla wielu osób, zdrada wisi w powietrzu.

Praca: Kolejny czas inwestycji w karierę. Wydawać by się mogło, że wszystkie działania które Bliźnięta podejmą nie przyniosą efektu. Ale to co robisz w tym tygodniu wzmocni Cię i pozwoli pozyskać nowe doświadczenie. Pomimo wszystko będzie to bardzo dobry tydzień.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Powróci ból, który odczuwałeś w ubiegłym roku. Niezaleczona kontuzja da o sobie znać. Spróbuj tym razem leczyć się kompleksowo, bo okaże się, że część diagnozy nie była właściwa. Odrzuć używki. Szkodzą Ci bardzo. Twoim sprzymierzeńcem będzie Skorpion, a Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to środa.

Finanse: Jest światełko w tunelu. Na horyzoncie pojawią się nieśmiało większe pieniądze. Musisz tylko trochę zaryzykować, by je osiągnąć. Dasz radę. Uwierz w siebie.

Miłość: Raki w związkach przeżywać zaczną renesans i gwałtowne ożywienie uczuć. Samotni poczują, że może życie w pojedynkę nie jest takie złe i ma dużo pozytywnych odcieni. Koziorożec będzie Cię wspierał w samotnych chwilach.

Praca: W pracy wielka kłótnia. Praktycznie rzecz biorąc o mało ważne sprawy, także wkrótce wszystko rozejdzie się po kościach. Nie opowiadaj się po żadnej stronie, pozostań neutralny. Wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Nic niepokojącego na szczęście nie będzie się działo. Zdrowie stabilnie, ale pamiętaj by nie stresować się i żyć tu i teraz, a nie w przeszłości, czy zamartwiając się o przyszłość. Nie objadaj się, czasem lepiej trochę pościć. Znak, który będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu to zodiakalny Rak, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie sobota.

Finanse: Bez większych sensacji w obszarze finansów. Nie musisz się niczym martwić, większość spraw układać się będzie po Twojej myśli.

Miłość: W stałych związkach ocieplanie relacji, partner będzie Ci służył radą i pomocą. Poczujesz, że zawsze możesz liczyć na swoją połówkę. Samotne Lwy spotkają kogoś wyjątkowego. Będzie okazja do długich rozmów i zacieśniania więzi. Może z tego wyniknąć coś ciekawego.

Praca: Ten tydzień będzie leniwy dla Lwów. Odpoczynek jest ważny, więc nie ma co się przejmować, że pracy nie będzie dużo. Wszak nie sama pracą człowiek żyje.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Stabilna sytuacja zdrowotna będzie cieszyć Pannę w tym tygodniu. Zmartwienia, które dotykały ją ostatnio, odejdą w niepamięć a złe samopoczucie ustąpi na rzecz tygodnia pełnego radości. Sprzyjać będzie Pannie zodiakalny Wodnik, a szczęśliwym dniem dla będzie środa.

Finanse: Nareszcie dobre wieści w sprawie pieniędzy. Uda się w tym tygodniu załatwić to, na co Panna tak długo czekała, wykorzystując jednocześnie wszystkie swoje znajomości. Teraz tylko pamiętaj, żeby podziękować szczególnie Bykowi, to on przyczynił się do tej sytuacji najbardziej.

Miłość: Panny zarówno w stałych związkach jak i te samotne, będą w tym tygodniu rozchwytywane. Posypią się zaproszenia na spotkania towarzyskie i imprezy, na których Panny będą błyszczeć. To będzie pełen emocji tydzień.

Praca: Nie wszystko złoto co się świeci. Propozycje, którą Panna dostanie, powinna odrzucić. Chociaż wygląda ona dobrze, na pierwszy rzut oka, to jednak w dłuższej perspektywie Panna nie wyjdzie na tym dobrze. Przemyśl to dwa razy i asertywnie odmów.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: wyciszenie w tym tygodniu będzie Wagom bardzo potrzebne. Huśtawka nastrojów będzie towarzyszyć w pierwszych dniach tygodnia, także koniecznie trzeba uspokoić myśli. Na szczęście ciało nie będzie dokuczać, a aktywność fizyczna pozwoli Wadze zachować psychiczną i fizyczną równowagę.  Sprzymierzeńcem w tym tygodniu będą zodiakalne Ryby, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Kolejny tydzień, kiedy pieniędzy na koncie będzie przyrastać. Pracowita Waga znowu
z zadowoleniem spojrzy na swoje oszczędności.

Miłość: Wagi, które są samotne mogą poczuć się wykluczone z towarzystwa, a spotkania, w których uczestniczą same pary, będą dla niej torturą. Wagi w związkach powinny unikać okazji do spotkań towarzyskich. Partner jest niepewny tego co się stanie, a i sama Waga lubi pofolgować swoim namiętnościom. Po co psuć coś, co dobrze funkcjonuje. Nie stwarzaj ku temu okazji, a wszystko będzie dobrze.

Praca: Waga dużo sobie weźmie na głowę, bo jest przekonana, że da radę. I trochę tak jest. Im więcej Waga bierze na siebie, tym bardziej efektywnie podchodzi do zadań. Działaj, skoro czujesz, że będzie to
z korzyścią dla Ciebie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ważne, by Skorpion w tym tygodniu zrobił badania. Zdrowie zacznie szwankować, a dobra diagnoza stanowi podstawę do wdrożenia dobrego leczenia. Niestety trzeba będzie poświęcić trochę czasu na proces zdrowienia. Może to trochę potrwać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Skorpiony czeka w tym tygodniu duży wydatek. Trzeba jednak pozwolić sobie na niego, pozwoli on oszczędzić pieniądze w przyszłości. Nieoczekiwane sprawy formalne nie pozwolą na większe wydatki, które Skorpion miał w planie. Trzeba poczekać na załatwienie spraw.

Miłość: Skorpiony będą w związkach kłótliwe i nie dopuszczą partnera do głosu. Niestety zemści się to i tydzień będzie wyjątkowo nieprzyjemny. Samotne skorpiony będą niepocieszone, ponieważ ktoś odrzuci ich starania.

Praca: Wywróci się do góry cały misterny plan, który miał Skorpion. Zawodowo posypie się dużo, ale na szczęście będzie tylko więcej pracy, ale żadne większe konsekwencje nie wchodzą w grę. Ucz się od Raka, on Ci sprzyja w pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Wszystko, co postanowisz zrobić w tym tygodniu, aby zadbać o zdrowie, będzie słusznym krokiem. Daj sobie czas i nie pędź tak do przodu. Masz prawo do odpoczynku i relaksu. Sprzyjać Ci będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Cały tydzień bez fajerwerków, nie będzie ani dużych przychodów, ani dużych wydatków. Ale tak ma być. Masz przez chwilę czuć balans i łapać oddech. Na zarabianie przyjdzie czas. Ciesz się chwilą.

Miłość: Masz trochę czasu na refleksję, odkryj więc, że partner się stara, ale i on ma swoje ograniczenia
i słabości. Bądź wyrozumiały i zastanów się, co ty możesz dać od siebie. Samotne Strzelce znajdą równowagę w swoich uczuciowym życiu. Może nie uda im się spotkać nikogo, z kim mogłyby wiązać plany na przyszłość, ale na pewno będzie to dobry tydzień.

Praca: Pamiętaj, że praca to tylko dodatek do życia, a to, czy jest jej więcej czy mniej nie może determinować twojego życia. Byk zaproponuje ci nowe rozwiązania zawodowe. Przemyśl to, choć wymagać będzie to wielu starań. Może się to jednak opłacić.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Dobre wiadomości postawią Cię na nogi. Będziesz chciał walczyć i cieszyć się każdym dniem.
O to chodziło, abyś mógł trochę naładować akumulatory. To będzie bardzo udany tydzień Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Będzie niebezpiecznie, bo możesz zostać bez pieniędzy. Będzie to jednak krótki, przejściowy okres. Nie martw się.

Miłość: W związkach letnia atmosfera. Czekaj, to minie. Samotne Koziorożce muszą się uzbroić
w cierpliwość. Czas na miłość nadchodzi.

Praca: Twoje zaangażowanie przyniesie efekty. Pojawią się nowe zlecenia, co w krótkiej perspektywie pomoże Ci ustabilizować swoją pozycję w pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Uda się poskromić twoje problemy ze zdrowiem. Na szczęście nie było to nic poważnego
i w tym tygodniu możesz cieszyć się radością życia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Znakomite wieści przyjdą w połowie tygodnia. To, o co się starałeś będzie Ci dane. Rozluźnią się twoje zobowiązania i odetchniesz z ulgą

Miłość: Wodniki poszukujące drugiej połowy będą mogły wkrótce świętować sukces. Mają ku temu najlepsze szanse. Wodniki w związkach muszą uważać. Zaborczy partner znowu będzie miał pretensje.

Praca: Ogrom obowiązków przytłoczy Wodniki. Warto przyjrzeć się bliżej, czy nie można czegoś zrzucić na kogoś innego. Nie dasz rady wszystkiego zrobić.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Zapomnisz o problemach ze zdrowiem w tym tygodniu. Może trochę dlatego, że tyle będzie się działo, że nie będziesz mieć czasu o tym myśleć. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Cały czas duże wydatki, ale są to potrzebne i niezbędne zakupy. Na szczęście z drugiej strony cały czas będą napływać do Ciebie pieniądze. Prawdziwy szczęściarz z Ciebie

Miłość: W stałych związkach wszystko dobrze. Samotne Ryby czeka trzęsienie ziemi. To będzie silne uczucie..

Praca: Dużo zadań i ogromna odpowiedzialność czeka Cię w tym tygodniu. Dasz sobie radę.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT