Horoskop tygodniowy na 28 czerwca – 4 lipca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 28 czerwca do 4 lipca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Alergie nie będą oszczędzać Baranów początkiem lata. Korzystaj z naturalnych sposobów, które pomogą wzmocnić ci organizm. Dobrze zrobi ci dieta bogata w witaminy. Pamiętaj jednak, że dużą rolę odgrywa również twoje nastawienie. Jeśli nakarmisz swój organizm pozytywnymi myślami poczujesz się pełniejszy sił. Szczęśliwy dzień zapowiada się na piątek, zaś dobrą radą posłuży ci Ryba i Koziorożec.

Finanse: Pieniądze nie będą się dobrze trzymać Baranów z III dekady. Pozostali natomiast nie przejmą się wydatkami, które powoli się zbliżają. Z duży rozmachem wydasz swoje oszczędności i poczujesz się z tym naprawdę dobrze.

Miłość: Dużo wspólnych chwil wraz z drugą połówką czeka na Barany w najbliższym czasie. Oddacie się wspólnemu hobby, a także znajdziecie czas aby wspólnie wyjść w gronie znajomych lub rodziny. Single zaczną zauważać, że między wami, a waszym przyjacielem mogłoby być coś więcej. Znacie się w końcu jak nikt inny, lubicie te same rzeczy i jeszcze ten słodki uśmiech, który gości na jego twarzy. Te myśli nie będą chciały wyjść wam z głowy przez cały tydzień, może to znak żeby zacząć działać?

Praca: Systematyczna praca będzie dla ciebie bardziej opłacalna niż dotychczas. Zauważysz również więcej plusów w działaniu w pojedynkę niż w grupie. Początkowo twoim współpracownikom nie będzie na rękę fakt, że się od nich odsunąłeś. Koniec końców wszyscy wyjdziecie na tym dobrze.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Domownicy spędzą z tobą naprawdę niewiele czasu w tym tygodniu. Będziesz biegać z miejsca na miejsce, a pracy i wszelkiego rodzaju zadań ci nie zabraknie. Warto będzie podzielić obowiązki między sobą i nie zostawiać wszystkiego na swojej głowie. Dzięki temu nie tylko znajdziecie chwilę, aby spędzić wspólnie czas, ale także zapewnisz sobie odpowiedni czas na regenerację. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast swoich sprzymierzeńców dostrzeżesz wśród innych Byków i Panny.

Finanse: Uważaj na siebie i miej zawsze pod ręką ważne dokumenty, karty kredytowe i pieniądze. Możesz paść ofiarą kradzieży lub po prostu zgubić cenne rzeczy.

Miłość: Dla samotnych będzie to świetny czas, aby skupić się na swoim życiu towarzyskim i zawieraniu nowych znajomości. Uczucia, które rodziły się w twoim sercu i głowie zagoszczą w tobie na dobre. Ciężko będzie ci wyrzucić z życia tą konkretną osobę. Wenus w trygonie z Jowiszem pozwoli ci na dokładanie kolejnych cegiełek podczas budowania tej relacji. Jeśli zbudujesz odpowiednie fundamenty w tym czasie, w przyszłości trudno będzie komukolwiek ją rozwalić.

Praca: Uważaj żeby nieświadomie lub co gorsza świadomie złamać prawo, tylko po to aby zaszkodzić konkurencji. Jest wiele lepszych sposobów na to, niż ten który chodzi ci po głowie. Rozpowszechnianie fałszywych informacji nie zmieni za wiele, a gwiazdy sprawią, że nie ujdzie ci to na sucho.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta poczują przypływ pozytywnej energii i nabiorą sporej pewności siebie. Dzięki temu poczujesz się na siłach i chętnie podejmiesz się nowych wyzwań. Przez pewne wydarzenie zrozumiesz czym jest bezpieczeństwo i stabilizacja, oraz jak ważne jest poczucie gruntu pod nogami. Szczęśliwy dzień spotka cię we wtorek, zaś dobrą radą posłużą ci Waga i Wodnik.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa nie zmieni się w znacznym stopniu od tej w zeszłym tygodniu. Szczęście jednak będzie ci sprzyjać, pomyśl o puszczeniu lotka lub zakup kilka zdrapek – może się pod nimi kryć niezła wygrana, która już na ciebie czeka!

Miłość: Merkury wprowadzi spore zamieszanie w życiu uczuciowym Bliźniąt z II dekady. Sami już nie będziecie wiedzieć, czy uczucia którymi dążycie drugą osobę to prawdziwa miłość, czy zwykłe pożądanie. Napięta atmosfera zapanuje również w domu Bliźniąt z pierwszej połowy czerwca. Pojawią się tematy tabu lub te, których po prostu oboje będziecie chcieli uniknąć. Mimo, że ucieczka jest bardziej kuszącą opcją, zdecydowanie lepiej będzie przegadać pewne sprawy.

Praca: Bliźnięta zdecydują, że to najwyższa pora aby zacząć szukać nowej pracy, niż dłużej męczyć się w starej. Warto będzie odezwać się do pewnego znajomego, który mógłby szepnąć o was dobre słówko tu i ówdzie.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Raki powinny poważnie pomyśleć o znalezieniu alternatywy dla używek, które ostatnimi czasy dosyć często im towarzyszą. Choć może wydawać się, że pomagają ci uspokoić nerwy i nabrać odpowiedniego dystansu w rzeczywistości powoli wyniszczają twój organizm. Nie oznacza to jednak, że masz odmawiać sobie lampki wina przy weekendzie. Unikaj jednak alkoholi wysoko procentowych. Dobrym dniem będzie dla ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród innych Raków i Lwa.

Finanse: Twoja organizacja finansów znacznie się poprawiła. Dzięki temu nie musisz się martwić o swoją przyszłość. Jesteś dobrze zabezpieczony na najbliższy czas.

Miłość: Rak w końcu zrozumie, że nie warto uganiać się za kimś kto nawet nie zasługuje na twoją uwagę. Wolny czas przeznaczysz dla rodziny i przyjaciół. W końcu to w ich gronie czujesz się najlepiej, a na wielkie miłości przyjdzie jeszcze czas. W stałych związkach Raki pozwolą się rozpieszczać swoim partnerom. Nie potrwa to jednak zbyt długo, chęć odwdzięczenia się weźmie nad wami górę. Gwiazdy sprawią, że uda wam się również uniknąć poważnych kłótni.

Praca: Ponownie poczujesz zapał do pracy. Wszyscy zaczną zwracać się do ciebie z prośbą o pomoc lub radę. Twoje relacje z szefem znacznie się poprawią.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lwy będą w dobrej formie. Unikniecie chorób, a tym zaś którzy już w nich tkwią uda się zmobilizować organizm do walki i pod koniec tygodnia staniecie na nogi! Znajdziecie również czas na pielęgnację w postaci codziennych pilingów lub masaży, które również sprawią, że poczujecie się niczym ten młody bóg! Szczęśliwy dzień spotka cię w poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą ci Baran i Koziorożec.

Finanse: Czeka cię czas negocjacji finansowych. Nie daj się nikomu namówić na niepotrzebne ryzyko. Kieruj się swoimi zasadami, a na pewno wszystko się ułoży. Wenus korzystnie wpływa na twoje interesy.

Miłość: Będziesz bardziej wyrozumiały wobec swojego partnera i zdecydowanie nie pożałujesz swoich decyzji. Twoja druga połówka zdaje się doceniać twoje starania i równie szybko zacznie się starać. Twoja przemiana dobrze też wpłynie na twoje relacje z przyjaciółmi. Staraj się brać na poważnie rady jakie do ciebie kierują, mają szczere i dobre intencję.

Praca: Wyciągniesz wnioski z poprzedniego tygodnia i unikniesz popełnienia tych samych błędów. Twoje pomysły będą bardziej trafne i z pewnością zostaną przyjęte w pozytywny sposób.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Przekonasz się, że lżejsza dieta wcale nie jest taka zła. A mięso nie jest wymaganym składnikiem, każdego większego posiłku. Co więcej uda ci się zachęcić domowników do diety i wspólnych spacerów. Dobrym dniem w tym tygodniu będzie dla ciebie sobota, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz wśród Strzelca i Wodnika.

Finanse: Rozplanowanie wydatków na cały tydzień dobrze wpłynie na stan twojego konta. Pomyśl o ustaleniu limitu na swojej karcie dzięki temu będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Miłość: Panny dobrze będą dogadywać się z Bykiem. Wasza relacja zacznie nabierać tempa i kierować się w dobrą stronę. Uważaj jednak aby mało istotne drobiazgi nie wpłynęły zbyt mocno na atmosferę między wami i nie doprowadziły do naprawdę poważnego konfliktu. Przy odrobinie dobrej woli uda się je z pewnością wyjaśnić, choć warto pamiętać, że Byki nie należą do najbardziej ugodowych znaków.

Praca: W tym tygodniu musisz naprawdę przyłożyć się do pracy. Jeśli chcesz utrzymać swoją posadę, będziesz musiał włożyć więcej siły i zaangażowania, żeby zaimponować szefowi.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wadze towarzyszyć będą problemy ze snem, a w szczególności tym z II dekady. Późne pory kładzenia się do snu oraz zrywanie się w nocy, odbiją się na waszym samopoczuciu. Będziecie próbować odespać brakujące godziny w ciągu dnia, co zaś przełoży się na ilość i jakość waszej pracy. Dobrym dniem będzie dla was poniedziałek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Barana i Wodnika.

Finanse: Podczas zakupów postawisz na minimalizm i ekologię. Wybierać będziesz produkty, których naprawdę zaczyna brakować ci w domu. Oszczędzisz na wydawaniu pieniędzy na zbędną ilość rzeczy, która tylko zapycha ci miejsce w szafce i lodowce. Dzięki temu nie tylko uda ci się zaoszczędzić, ale również zadbasz o środowisko.

Miłość: Czas, który do tej pory spędzałeś ze swoją drugą połówką nie będzie przynosił ci tyle satysfakcji co wcześniej. Zamiast tego chętniej wybierzesz opcje wyjścia z dziećmi lub opieką nad wnukami. Nie obwiniaj siebie, ale też nie szukaj problemu w swoim partnerze. To przejściowy etap w waszej racji. Zwróć uwagę na to, że przez te wszystkie lata przeszliście zdecydowanie więcej niż kilka cichych dni.

Praca: Będzie to intensywny czas pod względem pracy. Wiele zdań, wiele nowych obowiązków i komplikacje sprawią, że nie będzie czasu na nudę. Tydzień minie ci szybko, a pod koniec jedne o czym zamarzysz to wygodna kanapa i lampka ulubionego wina.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień upłynie ci w towarzystwie dobrego samopoczucia i sporej ilości energii. Mars będzie wpływać na Skorpiony co sprawi, że poczujesz brak sportu w swoim życiu. Zapiszesz się nawet na zajęcia fitness organizowane w twojej okolicy lub spróbujesz swoich sił wybierając się na siłownie. Jedno jest pewne, nic  tych rzeczy ci nie zaszkodzi! Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, zaś dobrą radą posłużą ci Lew i Strzelec.

Finanse: Uważaj aby nie przekroczyć swojego budżetu i nie wydać kilkaset złotych więcej podczas zakupów przez Internet. W przeciwnym wypadku w przyszłym miesiącu będziesz musiał wziąć kilka dodatkowych zleceń.

Miłość: W sprawach sercowych trochę więcej spokoju niż dotychczas. Pogodzisz się z partnerem i unikniesz ponownego wejścia na ścieżkę wojenną. Docenisz chwile spędzone tylko we dwoje i zrozumiesz, że nadal łączy was to samo uczucie co na początku znajomości. Single pozwolą sobie na zrobienie pierwszego kroku w stronę pewnej osoby, co przełoży się na szybszy rozwój waszej relacji. Śmiało pytaj i rozmawiaj z wybraną osobą na tematy, które cię dręczą. Dobrze wiedzieć na czym się stoi już od samego początku.

Praca: Lepiej nie wchodzić w poważniejsze dyskusje ze swoim przełożonym. Nie będzie on w nastroju do rozmów i może źle odebrać pewne słowa, nawet jeśli zostaną wypowiedziane w formie żartów. Odpuść i pracuj według jego wizji.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Poczujesz, że musisz odpocząć i przemyśleć pewne sprawy z samotności. Początkowo może to zaskoczyć twoich bliskich, którzy przyzwyczajeni są do tego, że gdy w twoim życiu dzieje się źle po prostu prosisz o pomoc. Nie ma nic złego w odrobinie samotności. Co więcej nie wahaj się nawet z wzięciem paru ni urlopu, jeśli poczujesz taką potrzebę. Dobrym dniem będzie dla ciebie czwartek, zaś sprzymierzeńców znajdziesz w Byku i Raku.

Finanse: Nie zabraknie ci pieniędzy na własne zachcianki i przyjemności. Możesz nawet pozwolić sobie na drobne pożyczki bliskim, którzy znajdą się w potrzebie.

Miłość: Partner nie będzie pałać radością, kiedy zrozumie, że to on musi dostosować się do ciebie, a nie odwrotnie jak dotychczas. Podejdź jednak do sprawy na spokojnie i z opanowaniem. Wenus sprzyja romantycznym chwilą we dwoje, więc rozmawiajcie szczerze i bez pośpiechu, a wszystko pójdzie po twojej myśli. Single natomiast muszą mieć na uwadze, że pośpiech nie idzie w parze z trwałością. Lepiej kogoś dobrze poznać niż wjedzie się z nim w poważny związek. Choć czwartek i piątek służyć będzie flirtom, w następnych dniach wszystko może się zmienić.

Praca: Już pierwsze dni pracy zaczniesz od odważnych kroków. Merkury w opozycji sprawi, że będziesz dobrym negocjatorem i wygrasz nie jeden spór, oby tak dalej.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce poczują, że mogą przenosić góry. Nie zabraknie wam sił, nawet na najbardziej wymagające czynności fizyczne. Wasz organizm zacznie jednak domagać się kolejnych zmian. Aby móc w pełni korzystać z własnych możliwości, to dobry moment na stopniowe ograniczanie używek, takich jak papierosy, kawa, czy alkohol. Szczęśliwym dniem będzie dla was poniedziałek, zaś dobrą radą posłużą wam Bliźnięta i Waga.

Finanse: Unikaj rozmów z osobami, które mogą ci zaszkodzić. Poważniejsze plany finansowe na nadchodzący miesiąc zachowaj dla siebie. Uważaj, żeby Baran lub Lew nie sprzątnęli ci obiecanej nagrody pieniężnej sprzed nosa.

Miłość: Pilnuj ważnych dat, które się zbliżają. Lepiej uniknąć kłótni i cichych dni z powodu pominięcia rocznicy lub urodzin swojej drugiej połówki. Zwróć również uwagę czy w poprzednich dniach nie składałeś żadnych deklaracji partnerowi, które miałby mieć miejsce w tym tygodniu. Dla singli to świetny czas na miłosne łowy. W waszym otoczeniu znajdzie się kilka osób wartych uwagi.

Praca: Jeśli prowadzisz własną firmę, zastanów się czy nie lepiej będzie wycofać się z planowanych interesów. Spora część inwestycji może się nie zwrócić, co wpłynie na prawidłowy rozwój firmy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Zadbaj o swoje serce i tym razem pod względem zdrowotnym, nie uczuciowym. Odpowiednia dieta i lekkie ćwiczenia kardio pomogą ci wzmocnić jego pracę i w przyszłości uniknąć poważnych chorób. Szczególnie dotyczy się to Wodników, których bliscy zmagają się z nieprawidłowym funkcjonowaniem serca. Dobry dzień spotka cię w sobotę, zaś sprzymierzeńców swoich odnajdziesz w Skorpionie i Raku.

Finanse: W kwestiach finansowych może być lepiej niż myślisz. Pod koniec tygodnia pojawi się szansa na spotkanie z osobą, która będzie miała na nie korzystny wpływ.

Miłość: Wodniki poczują wyjątkowo mocną więź ze swoim partnerem. Drobna różnica zdań, nie będzie dla was powodem do kłótni. A jeśli już dojdzie do sprzeczki, szybko obrócicie wszystko w żart. Zrozumiecie, że nie zawsze warto słuchać rad bliskich, w końcu wasze serce najlepiej wie co dla was dobre!

Praca: Poczujesz przypływ zawodowych ambicji. Na przeszkodzie jednak stanie ci kolega z pracy, który jak się okaże ma podobną wizje na przyszłość jak ty. Pod tym względem może być to ciężki tydzień, jednak zważając na pozostałe kwestie nie będzie z pewnością tym najgorszym!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ryby początkiem tygodnia poczują się nieco przytłoczone i opadnięte z sił. Co wskazywać może na nadchodzącą chorobę, ale także świadczyć o tym, że jednak zbyt dużo obowiązków spadło na twoją głowę. Staraj się odpowiednio wysypiać, pij świeże soki i dorzuć nieco więcej warzyw do swojej diety, a powinno być lepiej. Dobrym dniem będzie dla was środa, zaś sprzymierzeńców znajdziecie w Pannie i Strzelcu.

Finanse: Uda wam się dokonać korzystnych transakcji, a także pozbyć się kilku starych długów, które ciągnęły się za wami w ostatnim czasie. Wpłynie to dobrze nie tylko na stan waszego konta, ale także i komfort psychiczny.

Miłość: Ryby będą mocno zaangażowane w sprawy sercowe, jednak nie te które was dotyczą. Poczujesz się na siłach i zapragniesz pomóc swoim bliskim w budowaniu ich relacji. Jest spora szansa, że pod koniec tygodnia oboje ci podziękują. Musisz jednak pamiętać, że każdy człowiek i każda relacja jest inna i nie zawsze to co sprawdza się na twoim przykładzie, sprawdzi się u kogoś innego.

Praca:  Obowiązki, które na ciebie spadną sprawią, że ktoś ci pogratuluje, a ktoś inny nad tobą zapłacze. A wszystko to za sprawą pewnych sytuacji, które będą miały miejsce w twojej firmie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT