7-13 lutego 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 7 do 13 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu zwróć baczną uwagę na swoje zdrowie. Niestety twój układ odpornościowy nie będzie sobie dobrze radzić. Posłuchaj rad Byka, bowiem jemu zależy na Tobie. Pij dużo płynów i zwróć uwagę na ilość posiłków jakie przyjmujesz w ciągu dnia. Twój dobry w tym tygodniu to czwartek.

Finanse: Nie obawiają się. W tym tygodniu wszystkie finansowe sprawy ułożą się po Twojej myśli. Bądź tylko pewny swego i działaj odważnie.

Miłość: Ten tydzień obdarzy spadkiem nastroju, więc i w miłości nie będzie tak, jak byś się spodziewał. Bądź cierpliwy, bo twoje znużenie i słabsza kondycja fizyczna obróci się przeciwko Tobie, partner będzie też bardzo wymagający. Przeczekaj to, bowiem słaba kondycja minie szybciej niż myślisz.

Praca: W pracy spadek formy. Wiele spraw będzie się działo poza Tobą i zobaczysz, że nie wszyscy liczą się z Twoim zdaniem. Uważaj na Skorpiona. Może Ci zaszkodzić.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Po słabszych tygodniach wreszcie nadchodzą słoneczne dni. Ten tydzień będzie Ci sprzyjać, poczujesz wreszcie werwę i siły witalne będą wracać. Będzie Ci dopingować w działaniu Waga,
a szczęśliwy dzień to dla Ciebie środa.

Finanse: Nie będzie idealnie, ale przynajmniej nie poniesiesz dużych strat. Niestety, coś pójdzie nie po Twojej myśli…

Miłość: Jeśli ciągle poszukujesz swojej drugiej połówki, ten tydzień ma szanse na przyniesienie ciekawej znajomości, która może rozwinąć się w dobrym kierunku. W związkach odrobinę rutyny wkrada się od dłuższego czasu, włóż więc trochę wysiłku, by pozytywnie zaskoczyć partnera.

Praca: W tym tygodniu możesz trochę poleniuchować. Uda Ci się zamknąć wiele tematów, także daj sobie trochę wytchnienia.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Ten tydzień będzie dla Ciebie wyśmienity. Nie będzie Ci nic dolegać, poczujesz wiarę we własne siły i życiową energię. Zaprzyjaźnij się z Lwem, on będzie Twoim dobrym duchem, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie poniedziałek.

Finanse: Wkrótce będziesz odczuwał finansowe korzyści, ale w tym tygodniu musisz podjąć ważne decyzje. Nie bój się zaryzykować.

Miłość: Daj z siebie więcej najbliższym. Przyda się to im, ale też i Tobie, zwłaszcza że karma wraca i to z nawiązką. Bądź obecny i uważny.

Praca: Wkrótce zacznie się dla Ciebie burzliwy okres w pracy. Przez parę najbliższych dni możesz jeszcze nie pracować na 100% albo pod koniec tygodnia nawał pracy może Cię przytłoczyć. Bądź na to przygotowany.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Wspaniały tydzień przed Tobą. Drobne dolegliwości nie zepsują Ci radości w tym tygodniu. Ciesz się życiem, sprawiaj sobie drobne przyjemności. Twoim sprzymierzeńcem będzie Byk, da Ci kilka dobrych rad z których warto skorzystać. Wtorek to twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu.

Finanse: Jeśli nie będziesz działał rozważnie, możesz zapoczątkować pasmo wielu strat finansowych. Musisz zwrócić uwagę na wydatki, bowiem możesz w tym tygodniu mieć skłonność do rozrzutności. Warto pomyśleć o odłożeniu pewnej kwoty pieniędzy. Może Ci się przydać.

Miłość: Ten tydzień przyniesie ci prawdziwe miłosne uniesienia. Dasz swojej połówce prawdziwy żar, a ona odwzajemni się tym samym. Samotne Raki będą brylować w towarzystwie i na pewno niejeden rozmówca będzie chciał z nimi poflirtować.

Praca: To będzie dobry tydzień. W pracy będzie dużo energii i nowych pomysłów, które mogą w dłuższej perspektywie zaowocować sukcesami. Włóż tylko więcej wysiłku w swoje działania.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Ten tydzień nie zwiastuje polepszenia Twojego zdrowia. Nadal będziesz borykać się
z dolegliwościami, a jeśli nie podejmiesz radykalnych kroków, będzie coraz gorzej. Wizyta u specjalisty okaże się konieczna, nie zwlekaj z tym, bo możesz sobie tylko zaszkodzić. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, a szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Czekają Cię wydatki, bądź na to przygotowany, bowiem w tym tygodniu nie spotkają Cię przychody finansowe, a wydatki zdecydowanie przekroczą Twoje oczekiwania.

Miłość: W tym tygodniu bądź szczególnie życzliwy bliskim. Będą oni potrzebować Twojego serca i uwagi. Mają trudny okres, a Ty możesz pomóc go przejść. Zaufaj swojej intuicji, jeśli szukasz drugiej połówki. Jest ona blisko, ale Ty jej wciąż nie zauważasz.

Praca: Nowy projekt, nad którym pracujesz, rozwija się coraz szybciej, będziesz mógł wkrótce oczekiwać profitów. Daj sobie więcej czasu i wykaż cierpliwość w stosunku do współpracowników.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu dopadnie Cię przemęczenie. Daj sobie odrobinę wytchnienia, bo nie warto tak ciągle gnać w życiowej gonitwie. Jeśli nie przystopujesz, może się to źle skończyć dla Twojego zdrowia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Ten tydzień jest dobry dla Ciebie pod względem inwestycji. Odważnie szukaj lokaty swojego kapitału, ale raczej powinny one być długoterminowe.

Miłość: W tym tygodniu czekają Cię miłosne uniesienia, zwłaszcza gdy jesteś w związku. Obudzi się w Was żar namiętności i będzie trwał jakiś czas. Jeśli jesteś singlem zauroczysz kogoś w tym tygodniu, i to tak na poważnie. Bądź sobą.

Praca: Zostaniesz doceniona, a to nad czym pracujesz zyska powszechną aprobatę. Będzie Ci wyjątkowo miło, a w ślad za tym pójdą też gratyfikacje. Korzystaj roztropnie.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja dwoista natura znowu się odezwie i będziesz raz w euforii, by potem znowu dopadł Cię wielki smutek. Postaraj się być dla siebie dobra, czerp z życia garściami, odpoczywaj, chodź na długie spacery. Pamiętaj, że melancholijny nastrój który może Cię dopaść minie i to szybciej niż myślisz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Ten tydzień będzie wyjątkowo korzystny. Przychody, które wpłyną na Twoje konto przyjemnie Cię nastroją. Okaże się, że mogą one się jeszcze podwoić, jeśli tylko skorzystasz z podpowiedzi zodiakalnego Koziorożca.

Miłość: Odpuść sobie poszukiwania w tym tygodniu. Skup się na sobie. To nie jet dobry czas na poszukiwanie partnera. W związkach spokojna stagnacja. Nie licz na żar namiętności, raczej na spokojne uczucie, na którym jednakże można polegać.

Praca: Wyjazd służbowy, jaki Cię czeka może niestety nie dojść do skutku, jeśli będzie działała pochopnie. Nie jest to wskazane, bowiem jeśli się na niego zdecydujesz, to Twoje akcje w pracy wzrosną, a awans będzie się przybliżał.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień przyniesie niestety dużo stresu. Bądź na niego przygotowany. Daj sobie czas, przemyśl wszystko, wiedz, że nie każdy chce Ci zaszkodzić, ale będziesz w tym tygodniu myślał, ze cały świat sprzysiągł się przeciwko Tobie. Nie jest tak do końca i zobaczysz to już w sobotę, kiedy wszystko zacznie się odmieniać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Możesz w tym tygodniu trochę poszaleć wydać trochę pieniędzy na przyjemności. Pamiętaj jednak, że nietrafione inwestycje w tym czasie mogą jeszcze długo odbijać ci się czkawką. Uważaj i nie wchodź w niepewne interesy.

Miłość: Będzie Ci niemiło, bo możesz odkryć, że partner nie jest do końca fair w stosunku do Ciebie. Bardzo Cię to dotknie i możesz nawet rozważać zakończenie związku. Daj sobie jednak czas i postaraj się zrozumieć motywy działania partnera. Może nie do końca jest tak jak myślisz. Jeśli jesteś singlem, zwróć uwagę na zodiakalne Ryby.

Praca: Nie podejmuj zbędnego ryzyka w tym tygodniu. PO porostu rób swoje i przeczekaj, bowiem to nie jest dobry czas na wdrażanie nowych pomysłów czy radykalnych zmian dotyczących pracy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu nie warto podejmować dużego wysiłku. Twój organizm odczuwa osłabienie
i lepiej go nie przeciążać. Skup się raczej na wypoczynku, regularnym odżywianiu i długich spacerach. Zaplanuj też wizytę u stomatologa. Nie odkładaj tego na później. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli możesz, to spróbuj odpuścić sobie wszelkiego rodzaju inwestycje i duże wydatki w tym tygodniu. Wszystko wskazuje na to, że czekają Cię niespodziewane koszta. Lepiej być na to przygotowanym.

Miłość: Bliska Ci osoba będzie dążyć do konfrontacji. Poczuła się zazdrosna i zechce to z Tobą omówić,
a nie będzie to łatwa rozmowa. Okaże się, ze jednak można Ci wiele zarzucić. Bądź otwarty na krytykę
i przyjmij ją ze zrozumieniem..

Praca: Jeśli nie przystopujesz z postawą roszczeniową, może się to obrócić przeciwko Tobie. Wiele na to wskazuje, że ostatnio za bardzo koncentrujesz się na sobie. Spróbuj spojrzeć na siebie uważniej, od innej strony.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy wskazują Ci słoneczną stronę i będzie to czas wyjątkowej radości,
a nawet uczucia szczęścia. Wiele spraw ułoży się po Twojej myśli, a stan zdrowia przyczyni się do dobrego samopoczucia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Świetny czas na inwestycje finansowe. Działaj, bo szkoda każdego dnia. Gwiazdy obdarzają Cię
w tym tygodniu wyjątkową intuicją. Cokolwiek zrobisz, wyjdzie Ci na dobre.

Miłość: Dużo żaru w stałych związkach, wzniesiecie się na wyżyny Waszego związku. Samotne Koziorożce będą jaśnieć na firmamencie towarzyskich spotkań. Przyciągną płeć przeciwną jak magnez. Warto korzystać, bo ten okres nie będzie trwał wiecznie.

Praca: Koziorożec powinien czerpać ze swojej pomysłowości i kreatywności. W tym tygodniu jest na to bardzo dobry czas. Przyniesie to nadspodziewanie dobre efekty.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Intensywny wysiłek jaki towarzyszył Wodnikom od jakiegoś czasu odbije się na zdrowiu. Psychicznie także poczujesz się wykończony. Daj sobie czas i w tym tygodniu zwolnij nieco tempo. Spróbuj umówić się na kontrolne badania, warto bowiem zadbać o swoje zdrowie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nie musisz w tym tygodniu zajmować się finansami. Będą one niejako toczyć się poza Tobą. Nie szalej tylko w wydatkami, bo pieniądze już wkrótce mogą Ci się przydać.

Miłość: W miłości rozkwit uczuć w stałych związkach. Będziesz doceniony przez partnera. Jeśli szukasz pary, to udzielaj się towarzysko w tym tygodniu. Czeka na Ciebie osoba, o której będziesz mógł mówić „moja miłość”. Ale wszystko zależy od Ciebie, czy zdobędziesz się na pierwszy krok.

Praca: Czekają Cię nie lada wyzwania, bo zmierzysz się z problemem, którego nie będziesz umiał rozwiązań. Skonsultuj się z przyjacielem.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu wiele zależy od Ciebie. Twoje zdrowie będzie szwankować, jeśli nie poświęcisz więcej czasu na sen, ale musi on być regularny. Również zwróć uwagę, by więcej się ruszać. Układ kostny będzie Ci dokuczać, jeśli o siebie nie zadbasz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wkrótce czekają Cię duże przychody. Jeśli nie zrobisz w najbliższych dniach pochopnego kroku, zostaniesz wynagrodzony za swoją cierpliwość.

Miłość: Nie jest to wymarzony czas na miłosne uniesienia. Jeśli nie wykażesz się empatią, partner będzie miał zasłużone pretensje. Za mało od Ciebie dostaje i czuje się wykorzystywany. Musisz podjąć radykalne kroki i zmienić swoje nastawienie. Jeśli szukasz pary, będzie to jałowy czas. Musisz przeczekać.

Praca: Czekają Cię perturbacje, z których możesz nie wyjść bez szwanku. Lepiej rób swoje i uważaj, by nie zaniedbać swoich obowiązków. Skoncentruj się na detalach, bo to w nich leży problem.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT