Horoskop tygodniowy na 3-9 sierpnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 3 do 9 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: jeśli masz w planach na ten tydzień jakiś zabieg medyczny czy kosmetyczny, to nie masz się co martwić, wszystko pójdzie dobrze. Z drugiej strony Gwiazdy zalecają ostrożność, szczególnie na drodze! W drugiej połowie tygodnia dostaniesz jakąś bardzo dobrą wiadomość, która wynagrodzi Ci wszelkie ewentualne potknięcia czy troski. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, a Twoim sprzymierzeńcem okaże się być Panna lub Koziorożec.

Finanse: trzymaj rękę na pulsie i nie pozwól by ktoś rozporządzał w tym tygodniu Twoimi pieniędzmi. Sam podejmiesz bowiem najbardziej trafne decyzje!

Miłość: ten tydzień pod względem uczuciowym może być dla Baranów dość trudny. Mogą one bowiem spotkać się z niezrozumieniem, jakimiś oskarżeniami czy wytykaniem błędów z przeszłości. Gwiazdy podpowiadają, że najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie spokojna rozmowa i nie odbijanie piłeczki w stronę partnera. Co do Baranów singli, na ich drodze może stanąć w najbliższych dniach jakiś ciekawy Wodnik lub Rak.

Praca: Barany prowadzące własne biznesy powinny w tym tygodniu zwrócić większą uwagę na kwestie księgowe czy urzędowe. Możliwe bowiem, że jakaś bardzo dobra okazja ucieka im właśnie sprzed nosa. Co do Baranów pracujących na etacie, mają one szansę zabłysnąć. Muszą tylko poświęcić nieco wolnego czasu i doszkolić się w pewnej kwestii.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: pod względem fizycznym będziesz czuł się bardzo dobrze Co do kwestii psychiki natomiast, możesz w tym tygodniu mieć jakiś problem, który pogorszy Twój nastrój. Nie martw się jednak na zaś ponieważ pomoże Ci w tym pewna starsza od Ciebie osoba piastująca jakieś wyższe stanowisko. Wskazówka dla Byków na najbliższe dni: jeśli jakieś kwestie były budowane na kłamstwie, w najbliższych dniach wszystko wyjdzie na jaw. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast największym sprzymierzeńcem okaże się Skorpion lub Baran.

Finanse: w najbliższych dniach czeka Cię jakiś niemały wydatek związany z domem lub życiem codziennym. Na szczęście wybierzesz dobrze, a zakupiony sprzęt będzie służył Ci przez lata.

Miłość: Byki single czeka nie lada niespodzianka! W tym tygodniu poznają bowiem kogoś z kim prędzej czy później połączy je uczucie. Z początku mogą nie wiedzieć ani nie czuć tego, że właśnie wpadły na swoją przyszłą drugą połówkę, jednak gwiazdy wskazują, że to więcej niż pewne! Co do Byków będących w związkach, bądźcie bardziej wyrozumiałe i traktujcie swoich partnerów tak, jak same chciałybyście być traktowane.

Praca: Byki pracujcie zamiast udawać, że to robicie. Rozumiemy, że wakacje niezbyt sprzyjają sumiennemu wykonywaniu obowiązków, jednak jeśli nie weźmiecie sobie tego ostrzeżenia do serca, już niebawem wiele stracicie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Twoja głowa w tym tygodniu może być zaprzątnięta jakimiś rozważaniami, analizą czy próbą podjęcia pewnej ważnej decyzji. Mimo to nie zatrzymuj się i idź na przód. Ciesz się małymi rzeczami, nie zamartwiaj się niepotrzebnie i uwierz w swoją własną, wewnętrzną siłę. Rada dla Ciebie: zaczynanie od nowa wcale nie oznacza cofania się! Twoim najlepszym dniem w tym tygodniu okaże się być sobota, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami będą Skorpiony oraz Ryby.

Finanse: musisz bardzo uważać na niepotrzebne wydatki. Trzymaj się z daleka od sklepów związanych z Twoim hobby czy po prostu tych, w których zawsze dużo wydajesz. Jeśli teraz zbytnio zaszalejesz, pod koniec miesiąca możesz znowu borykać się z problemami finansowymi.

Miłość: uważaj na to jaką energię wysyłasz w świat. Pamiętaj o tym, że jeśli zachowujesz się złośliwie czy jesteś naburmuszony, nie dostaniesz w zamian uśmiechu! Bliźnięta single powinny szerzej otworzyć oczy, ponieważ prawdziwą i szczerą miłość mają dosłownie na wyciągnięcie ręki! Co do Bliźniaków będących już w związkach, powinny one zaproponować randkę lub zrobić swojej drugiej połówce jakąś małą niespodziankę. To od razu poprawi atmosferę i podkręci temperaturę Waszej relacji!

Praca: spróbuj nieco inaczej podejść do pewnych spraw. Zdecydowanie unikaj kłótni, działaj wspólnie z innymi, bądź pomocny, mniej uparty i nie wywyższaj się, a szybko dostrzeżesz, że ludzie inaczej na Ciebie spojrzą. Możliwe też, że dzięki temu otworzą się przed Tobą nowe możliwości.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: czeka Cię nowe. Nie musisz się jednak tego bać, ponieważ będą to zmiany na lepsze. Będziesz mieć w sobie dzięki temu mnóstwo radości oraz pozytywnej energii. Rada dla Ciebie: nie bądź naiwny i uważaj na osoby, które będą próbowały Tobą w jakiś sposób manipulować. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się Wodniki oraz Bliźnięta.

Finanse: nie myśl w sposób pesymistyczny ponieważ możesz ściągnąć przez to na siebie faktyczne kłopoty. Podejdź do spraw na większym luzie, ciesz się z tego co masz i nie stawiaj przed sobą zbyt wygórowanych celów.

Miłość: jeśli potrzebujesz więcej przestrzeni dla siebie, powiedz o tym swojej drugiej połówce. Ona z całą pewnością to zrozumie i da Ci czas na hobby, spotkanie z przyjacielem czy zwykłe poleniuchowanie w samotności. Raki single powinny zwrócić większą uwagę na to, co się wokół nich dzieje. Ktoś z ich bliskiego otoczenia może bowiem próbować bawić się w swatkę, co nie okaże się zbyt dobrym pomysłem.

Praca: poczujesz chęć zdobycia czegoś więcej niż masz obecnie. Przemyśl to jednak i póki co nie podejmuj żadnych spontanicznych czy nieprzemyślanych decyzji. Sam bowiem dobrze wiesz, że Twój zapał bywa krótkotrwały i niejednokrotnie kończy się jedynie na planach.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: uwolnisz się od tego co złe, przygnębiające czy krzywdzące. Jeśli więc miałeś ostatnio jakieś problemy, znikną one niebawem prawie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Będziesz miał dzięki temu mnóstwo energii, a uśmiech w zasadzie nie będzie schodził Ci z twarzy. Dobra rada dla Ciebie: jeśli rozpocząłeś pracę nad czymś ważnym lub pozytywnym dla samego siebie, kontynuuj ją nie zważając na drobne przeciwności losu. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast największymi sprzymierzeńcami okażą się być Raki oraz Strzelce.

Finanse: pieniądze będą się Ciebie trzymały, a nawet możesz odnieść wrażenie, że masz ich więcej niż w ostatnich kilku miesiącach. W każdym razie dobrze zrobisz jeśli część odłożysz na końcówkę roku, ponieważ to właśnie wtedy mogą Ci się bardzo przydać.

Miłość: drogie Lwy, pamiętajcie że o związek należy dbać, a zostawianie go samemu sobie, z pewnością w końcu doprowadzi do jego rozpadu. Co zatem należy robić by do tego nie dopuścić? Drobne gesty, pochwały, flirt, randki oraz wsparcie naprawdę są w stanie zdziałać cuda. Spróbujcie, a nie pożałujecie! Lwy single powinny natomiast otworzysz szerzej oczy ponieważ prawdziwa miłość jest cały czas w zasięgu ręki.

Praca: możliwe, że będziesz musiał zrobić krok w tył by ostatecznie z czystą kartą pójść do przodu. Może chodzić tu o dokończenie jakichś planów z przeszłości, douczenie się czegoś nowego czy nawet zwolnienie się z obecnej pracy. W każdym razie to, co masz na horyzoncie jest bardzo obiecujące!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: los szykuje dla Ciebie coś niesamowitego. Powinieneś się temu poddać i nie układać uparcie spraw po swojemu. Jeśli widzisz, że choćbyś nie wiem jak bardzo chciał i poświęcał się jakiejś sprawie, a ona i tak nie układa się po Twojej myśli, to jest to najlepszy moment żeby odpuścić. Uwierz, że jeśli tak zrobisz, los ułoży wszystko sam. I to w bardzo dobry dla Ciebie sposób! Rada dla Ciebie: otwórz się na nowych ludzi, możesz bowiem przez przypadek poznać kogoś, kto okaże się być Twoją bratnią duszą. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców wypatruj wśród Byków oraz Wag.

Finanse: ten tydzień będzie całkiem spokojny w kwestii pieniędzy i nie przyniesie większych niespodzianek – ani tych dobrych ani złych. Pamiętaj tylko o zobowiązaniach i nawet jeśli masz na ich zapłatę jeszcze kilka dni, spłać je jak najszybciej.

Miłość: Panny single najprawdopodobniej natkną się w tym tygodniu na osobę, z którą połączy je pożądanie. Uważajcie jednak, ponieważ na końcu tej historii nie widać happy endu! Możecie zostać bardzo mocno skrzywdzone, szczególnie jeśli się emocjonalnie zaangażujecie. Tej nowo poznanej osobie będzie chodziło jedynie o Waszą cielesność lub to, co możecie jej dać. Co do Panien będących już w stałych relacjach nie muszą one niczym się martwić. Temperatura związku znacznie wzrośnie dzięki pewnej niesamowitej nocy!

Praca: w tym tygodniu kwestie zawodowe nie zajmą Cię jakoś specjalnie. Wykonasz swoje obowiązki jednak nie będziesz miał ochoty robić nic ponad to, co musisz.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: umiarkowanie, balans i równowaga powinny w tym tygodniu stać się Twoimi słowami kluczami. Nie pędź, działaj zgodnie z samym sobą, nie próbuj na siłę dopasować się do otoczenia i zamień „mieć” na „być”. Dobrze zrobi Ci dzień lub dwa na łonie natury, a także parę chwil sam na sam z sobą. Dobra rada dla Ciebie: karmione demony stają się silniejsze. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast Twoimi największymi sojusznikami okażą się być Koziorożce oraz Barany.

Finanse: w tym tygodniu pieniądze nie będą Cię zajmować. Jeśli będą to ok, jeśli natomiast ich zabraknie to trudno. Skupisz się bowiem na czymś zupełnie innym, co doprowadzi Cię do jakichś ważnych decyzji. Jeśli mądrze rozważysz wszelkie za i przeciw, możesz podjąć jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu.

Miłość: Gwiazdy wskazują na to, że Wagi będące w niedawno zawartych związkach w końcu poczują, że to jest właśnie to. Zauroczenie powoli zacznie przeradzać się w prawdziwą miłość, co doda im skrzydeł i pewności siebie. Co do Wag singli, muszą one zastanowić się nad tym czy to już nie najlepszy czas na to by rozejrzeć się za miłością. W końcu we dwójkę zawsze raźniej!

Praca: w pracy wszystko będzie układać się bez zarzutu. Co prawda nie poświęcisz się jej jakoś wyjątkowo jednak nikt nie zauważy tego, że Twoje myśli krążą wokół czegoś zupełnie innego.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: idzie do Ciebie coś naprawdę dobrego, co napełni Cię dobrą energią i zachęci do pełniejszego korzystania z życia. Będziesz bardziej spontaniczny, chętny do podróży, zawierania nowych znajomości i uczenia się. Koniecznie to wykorzystaj! Dobra rada dla Ciebie: nie bój się tego co nowe, ponieważ może ono przynieść Ci więcej dobrego niż to, co znane. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu środa, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Strzelcach oraz Rybach.

Finanse: w tym tygodniu masz ogromną szansę na spełnienie jakichś marzeń związanych ze sprawami materialnymi. Być może dostaniesz dużo wyższą wypłatę, może coś wygrasz, a może ktoś podaruje Ci coś wspaniałego. W każdym razie finanse i kwestie materialne zdecydowanie na plus!

Miłość: dla wielu osób jesteś całym światem, więc nie wątp w siebie i nie buduj w sobie niepotrzebnych, wyimaginowanych kompleksów. Jeśli jesteś singlem, możesz być pewny, że prawdziwa, szczera miłość przyjdzie do Ciebie już niedługo. Musisz jednak pomóc troszkę losowi i nie spędzać wszystkich wieczorów w domu. Co do Skorpionów będących w związkach to uderzy je fala pożądania tak silna jak nigdy wcześniej.

Praca: całkiem możliwe, że niebawem dostąpisz jakiegoś olśnienia. Z początku pomysł może wydawać Ci się nierealny, jednak jeśli dobrze przemyślisz jego realizację, może okazać się wprost genialny!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: to świetny moment na wszelkiego rodzaju wyzwania czy realizację spraw, które dotąd wydawały Ci się zbyt trudne. Gwiazdy bowiem niezwykle Ci sprzyjają i pomogą nawet jeśli po drodze do celu napotkasz na jakieś trudności. Rada dla Ciebie: puść oko do życia, wykorzystaj letni czas, baw się i spełniaj marzenia! Najlepszy dzień w tym tygodniu to zdecydowanie sobota. Co do Twoich sprzymierzeńców to będą nimi Panny oraz Wagi.

Finanse: Twoje konto zostało lub niebawem zostanie porządnie dofinansowane. Pamiętaj jednak by zbytnio z tego powodu nie szaleć i zostaw coś na zimę. Wtedy bowiem dodatkowa kasa bardzo Ci się przyda!

Miłość: Strzelce single powinny zwrócić uwagę na inne Wodniki lub Koziorożce. To właśnie pośród nich jest osoba, z którą wiele Was połączy! Co do Strzelców będących już w stałych związkach, czekają Was jakieś drobne kłopoty. Niepotrzebna kłótnia może być przyczyną cichych i popsucia planów, które ułożyliście na weekend.

Praca: wykorzystaj maksymalnie każdą godzinę pracy. Jeśli to możliwe, zrób coś ponad codzienne obowiązki, a zostaniesz doceniony. Możliwy awans lub wyższa niż zazwyczaj wypłata!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz czuć się nieco gorzej niż zazwyczaj. Może być to związane ze sprawami żołądkowymi lub ogólnym rozbiciem. Daj więc sobie chwilę wytchnienia. Nie zawsze musisz przecież działać na pełnych obrotach. Rada dla Ciebie: przez kilka kolejnych dni nie działaj spontanicznie. Kieruj się raczej rozumem i doświadczeniem, a nie intuicją. Ta bowiem może Cię bardzo zawieść. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców wypatruj w Lwach i innych Koziorożcach.

Finanse: możesz spodziewać się jakichś ekstra pieniędzy. Wydaj je na swoje przyjemności czy hobby, ponieważ da Ci to dużo szczęścia. Co do reszty zobowiązań, nie masz się co martwić – na wszystko wystarczy!

Miłość: nie bierz sobie do serca wszystkiego, co mówią ludzie. Jest bowiem na około nas mnóstwo zazdrośników oraz osób lubujących się w pozbawianiu innych radości. Skup się za to na bliskich, otocz ich opieką, pobądź z nimi, wysłuchaj jeśli mają problemy i ofiaruj pomoc w razie potrzeby.

Praca: sprawy zawodowe nie będą Cię w tym tygodniu jakoś specjalnie zajmować. Skupisz się bowiem zupełnie na czymś innym. Jeśli to możliwe, weź kilka dni wolnego i skorzystaj z ostatniego miesiąca wakacji.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz odczuwać zmienność nastrojów oraz jakiegoś rodzaju zmęczenie ludźmi. Będziesz wolał być sam, co może pchnąć Cię w ramiona sztuki, duchowości oraz tego, co niematerialne. Może odnajdziesz w sobie jakąś pasję lub talent? Gwiazdy wskazują, że jest to bardzo prawdopodobne! Rada dla Ciebie: kopnij w zadek swój słomiany zapał i pokaż mu, że potrafisz doprowadzić sprawy do końca! Najlepszy dzień w tym tygodniu to sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Rakach oraz Bliźniętach.

Finanse: drogi Wodniku, Twoja rozrzutność nie zna granic! Jak więc radzisz sobie z bieżącymi rachunkami? Tego nie wie nikt poza Tobą. Może to czas by napisać poradnik pod tytułem „Jak wydawać pieniądze w taki sposób by nadal je mieć?”!

Miłość: będziesz potrzebować trochę czasu dla siebie. Bez znaczenia na to jak go spędzisz, ważne żebyś był sam. Nie przejmuj się, ta alienacja jest chwilowa i nie popsuje w żaden sposób Twoich relacji z bliskimi. Czasem każdy czuje, że musi na chwilę wysiąść z pędzącego pociągu jakim jest życie.

Praca: pokaż na co Cię stać! Masz w końcu mnóstwo świetnych pomysłów na to jak usprawnić firmę. Jeśli odpowiednio je przemyślisz i opracujesz – wiele zyskasz!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: ten tydzień będzie dla Ciebie bardzo dobry. Odnajdziesz bowiem powody do tego by cieszyć się każdą chwilą i małymi rzeczami. Poczujesz, że jeśli tylko zechcesz, możesz odmienić na lepsze swoje życie, co będzie świetną podwaliną do realnego działania. Rada dla Ciebie: nie czekaj na jutro, zacznij spełniać marzenia już dziś! Najlepszy dzień w tym tygodniu to piątek, natomiast największych sprzymierzeńców znajdziesz w Strzelcach oraz Bykach.

Finanse: masz szansę mocno zasilić swój budżet. Musisz tylko nieco pomóc losowi i zacząć w końcu realizować swoje plany. Nie bój się, Gwiazdy bardzo Ci bowiem sprzyjają!

Miłość: w tym tygodniu ktoś dla Ciebie ważny może Cię zawieść. Nie gniewaj się jednak długo, ponieważ najprawdopodobniej nie wynikało to z jego złej woli, a jedynie z głupiego splotu jakichś wydarzeń. Jeśli Ty będziesz dla bliskich wyrozumiały, oni odpłacą Ci się tym samym. Nie zawsze w końcu jesteś kryształowy, prawda?

Praca: ciesz się tym, co masz i nie szukaj dziury w całym. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, jednak do wszystkiego trzeba podejść z głową i dać sobie trochę czasu. Naucz się najpierw wszystkiego, czego wymaga od Ciebie obecne stanowisko, a dopiero później wchodź na wyższe szczeble.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT