Horoskop tygodniowy na 10-16 sierpnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 10 do 16 sierpnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: drogi Barnie, będziesz miał teraz sporo energii do przyciągania szczęścia oraz do realizowania się i do spełniania marzeń. Większość spraw przyjdzie Ci łatwiej, możliwe także, że zauważysz większą niż zazwyczaj przychylność innych ludzi. Koniecznie to wykorzystaj. Rada dla Ciebie na ten tydzień: nie zamykaj się na ludzi, którzy zrozumieli swoje błędy i chcą powrócić do Twojego życia. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, a Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Ryby oraz Lwy.

Finanse: kwestia pieniędzy nie będzie w tym tygodniu spędzała Ci snu z powiek. Będziesz miał doskonale rozplanowany budżet, w który nie wkradną się żadne niezaplanowane wydatki (chyba, że będą to jakieś drobnostki).

Miłość: Barany będące w związkach powinny postawić na chwilowy wypoczynek tylko we dwoje. Warto oderwać się od zgiełku miasta i choć na dzień czy dwa wyjechać gdzieś, gdzie można być bliżej przyrody. Co do Baranów singli, to wygląda na to, że prawdziwa miłość czai się po tej stronie, w którą w zasadzie się nie zwracacie. Poszerzcie horyzonty, a być może dojrzycie w końcu swoją bratnią duszę…

Praca: w tym tygodniu możesz odczuć, że obowiązków i pracy jest więcej niż zazwyczaj. No chyba, że jesteś w gronie szczęśliwców, którzy akurat są na urlopie! 🙂 Co do Baranów, które właśnie poszukują pracy to całkiem możliwe, że uda im się natrafić na kilka bardzo interesujących ofert.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: z jakiegoś powodu nadal widać nad Tobą stres lub jakieś gorsze samopoczucie. Jeśli to tylko możliwe, to postaraj się jakoś zrelaksować. Dobrze zrobi Ci wyjazd weekendowy, wyjście na basen czy dłuższy, wieczorny spacer. Rada dla Ciebie: wytrzymaj jeszcze kilka dni, a zobaczysz, że problemy się w końcu rozwiążą. Najlepszym dniem w ty tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Wodniki oraz Wagi.

Finanse: Twoja sytuacja finansowa może być w najbliższych dniach nieciekawa. Zabraknie Ci pieniędzy na przyjemności czy hobby, co dodatkowo popsuje Twój i tak nie najlepszy nastrój. Na szczęście z pomocą przyjdzie Ci ktoś bliski, kto bez wahania sięgnie do swojego portfela by nieco Ci ulżyć.

Miłość: drogie Byki, będziecie w tym tygodniu z jakiegoś powodu bardzo rozdrażnione, co wpłynie na Wasze relacje z bliskimi. Najprawdopodobniej też nie będziecie miały w sobie krzty wyrozumiałości, co będzie prowadziło do wybuchów i kłótni. Co do Byków singli, to widać na około Was sporo imprez oraz spotkań towarzyskich, na których powinnyście mieć szeroko otwarte oczy. Możliwe bowiem, że właśnie teraz poznacie kogoś, kto idealnie będzie do Was pasował!

Praca: sprawy zawodowe w tym tygodniu jakoś specjalnie Cię nie zajmą. Zrobisz, co masz do zrobienia, jednak nie będziesz pakował się w żadne nadgodziny czy walkę z konkurencją.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: drogi Bliźniaku, w najbliższych dniach uważaj na mięśnie, stawy oraz kości. Jeśli uprawiasz jakiś sport, to nie zapominaj o rozgrzewce i skup się bardziej na technice niż wyniku czy szybkości. Jeśli natomiast planowałeś dopiero zacząć się ruszać, to może bezpieczniej będzie jeśli przełożysz te plany na przyszły tydzień. Dobra rada dla Ciebie: jeśli czujesz, że coś Cię przyzywa – pójdź za tym. Wszechświat może bowiem chcieć Ci coś pokazać. Najlepszym dniem dla Ciebie w tym tygodniu będzie niedziela, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Panny oraz Barany.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze, to będziesz miał ich teraz zdecydowanie więcej niż zazwyczaj, ale paradoksalnie właśnie to może Cię zgubić. Będziesz bowiem wydawał więcej, często na rzeczy, które tak naprawdę są Twoją fanaberią, a nie potrzebą.

Miłość: Bliźnięta będące w związkach, mają teraz dobry moment na to, by pokazać drugiej połówce jak bardzo im zależy na tej miłości. Drobne gesty, czułe słówko czy małe niespodzianki od razu poprawią energię pomiędzy Wami. Co do Bliźniąt singli, mają one szansę na jakiś wakacyjny romans. Bliźnięta, miejcie na uwadze to, że widać koło Was jakieś dziecko, więc albo możecie spodziewać się ciąży (u Was albo w Waszym bliskim otoczeniu) albo po prostu bardziej skupicie się na posiadanych już dzieciach i spędzicie z nimi teraz o wiele więcej czasu niż zazwyczaj.

Praca: to będzie dość spokojny tydzień jeśli chodzi o kwestie zawodowe. Możliwe, że czeka Cię praca zdalna lub urlop. W każdym razie nie przemęczysz się specjalnie, co pomoże Ci podładować trochę wewnętrzne akumulatory.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: psychicznie będziesz się czuć doskonale, jednak fizycznie może Ci coś dokuczać. Będzie to najprawdopodobniej uciążliwy kaszel, ból gardła lub jakiś katar (alergiczny lub wynikający z przeziębienia). Postaraj się więc zrezygnować z lodowatych napojów, a wieczorami nie narażaj się na zmarznięcie. Rada dla Ciebie: mów o swoich uczuciach i potrzebach – zostaniesz zrozumiany. Najlepszym dniem dla Ciebie w tym tygodniu będzie sobota, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy oraz Panny.

Finanse: masz sporą szansę na to, by coś wygrać czy zdobyć dodatkowe pieniądze poza pracą. Gwiazdy Ci bowiem bardzo sprzyjają, szczególnie właśnie w kwestiach finansowych!

Miłość: drogi Raku, to świetny czas na poważne rozmowy, wyjaśnienie nieporozumień czy pracę nad własną asertywnością. Pamiętaj, że jeśli chodzi o długotrwałe związki, szczerość opłaca się bardziej niż wymuszone uśmiechy i brak reakcji na pewne sprawy, które Cię drażnią. Co do Raków singli, nie powinny one odmawiać uczestnictwa w wakacyjnym wyjeździe czy imprezie. Mogą się tam bowiem dziać naprawdę magiczne rzeczy!

Praca: Raki mogą poczuć w tym tygodniu, że ktoś z pracy zaczął bardziej je doceniać. Generalnie atmosfera zdecydowanie poszybuje w górę, co być może skłoni Was do jakiegoś wspólnego spotkania poza miejscem pracy i zaciśnięcia więzi. Co do Raków niepracujących, wszystko idzie ku lepszemu, a na horyzoncie już widać umowę. Wszystko ułoży się szybciej niż przypuszczałeś, nie zamartwiaj się więc!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: drogie Lwy, przestańcie jeść, zacznijcie się odżywiać. Wasz organizm potrzebuje nieco innego paliwa niż słodycze, kawa i szybkie przekąski. Postawcie także, na delikatny wysiłek. Przejażdżka rowerem, basen czy spacer z pewnością poprawią Wasze samopoczucie. Dobra rada dla Was: Wszechświat szykuje dla Ciebie coś niesamowitego! Miej więc otwarty umysł i wypatruj niespodzianki. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńcami okażą się Wodniki oraz Koziorożce.

Finanse: postaraj się nie być zbyt rozrzutny ponieważ zdecydowanie pieniądze, które możesz mieć teraz w zapasie jeszcze Ci się przydadzą i to na coś naprawdę niezbędnego!

Miłość: w tym tygodniu możesz spodziewać się wzlotów i upadków w odniesieniu do kwestii uczuciowych. Te gorsze chwile nie będą wynikać raczej z Twojego nastawienia, a bardziej ze złych podszeptów innych osób lub niefartownych zbiegów okoliczności. Miej się więc na baczności. Co do Lwów singli, to Gwiazdy podpowiadają, że w tym tygodniu macie marne szanse na odnalezienie miłości życia. Skupcie się więc na samorealizacji oraz bliskich.

Praca: większość Lwów musi uzbroić się w tym tygodniu w cierpliwość. Ktoś może bowiem spróbować wyprowadzić Was z równowagi i zagrać na nerwach. Jeśli nie dacie się sprowokować, wygracie tą potyczkę, w przeciwnym razie, może być naprawdę nieprzyjemnie.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: nie zarywaj nocy, ponieważ w tym tygodniu nie wpłynie to na Ciebie najlepiej. Wykorzystaj wolny czas na wypoczynek, a nawet leniuchowanie. Nie zawsze przecież musisz funkcjonować na najwyższych obrotach! Rada dla Ciebie: miej oczy i uszy otwarte, a nie przegapisz pewnej bardzo dobrej okazji, którą szykuje dla Ciebie los. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńcami okażą się Barany oraz Panny.

Finanse: macie szansę na zdobycie nieco większych pieniędzy niż zazwyczaj. Pamiętajcie jednak, żeby nie wydać tej nadwyżki zbyt pochopnie. Unikajcie zakupów pod wpływem impulsu i nie dajcie się naciągnąć na żadne pseudo okazje czy promocje!

Miłość: w otoczeniu niektórych Panien jest pewna osoba, która zazdrości im tego, co mają. Może w końcu nie wytrzymać Waszego szczęścia i spróbować nieco namieszać w Waszych sprawach uczuciowych lub towarzyskich. Uważajcie więc! Co do Panien singli, całkiem możliwe, że los postawi przed Wami niebawem jakąś fajną osobę, która na pierwszy rzut oka nie wzbudzi Waszego zainteresowania, jednak ostatecznie znajomość ta okaże się bardzo owocna! Nie oceniajcie więc innych zbyt pochopnie!

Praca: ten tydzień może okazać się bardzo pracowity, jednak nie martw się ponieważ świetnie sobie ze wszystkim poradzisz. Dzięki przyspieszeniu tempa, będziesz mógł liczyć na wdzięczność szefa i to nie tylko słowną! Jeśli prowadzisz własną firmę, najprawdopodobniej uda Ci się ubić jakiś dobry interes lub zyskać większą niż zazwyczaj ilość klientów.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: jeśli ktoś ostatnio Cię skrzywdził lub w jakiś sposób podciął Ci skrzydła, to niebawem będziesz w stanie o tym zapomnieć i znowu nabrać przekonania o swojej wartości. To doświadczenie nauczy Cię także czegoś ważnego i sprawi, że będziesz silniejszy. Rada dla Ciebie: nie szykuj zemsty, ponieważ jest ona domeną złych i słabych ludzi. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Koziorożcach oraz Baranach.

Finanse: możliwe, że w tym tygodniu ktoś bliski zwróci się do Ciebie o pożyczkę czy jakieś wyręczenie finansowe. Jeśli czujesz się na siłach by je spełnić, nie wahaj się ponieważ tak czy siak, na nic Ci w najbliższym czasie nie zabraknie.

Miłość: zarówno Wagi single jak i te będące w stałych związkach, czeka bardzo owocny czas. Będziecie świetnie się bawić, flirtować i po prostu odczujecie szczęście i to na całej linii! Wagi w związkach dodatkowo mają szansę na ustalenie z partnerem jakiejś ważnej sprawy. Możliwe deklaracje lub formalizacje w pewnych kwestiach.

Praca: co prawda czeka Cię prawdziwy nawał pracy jednak z jakiegoś powodu nie będzie Ci to jakoś specjalnie przeszkadzało. Dzięki temu, że będziesz miał co robić, czas zleci Ci szybciej i nie będziesz narzekać na nudę. Co do Wag poszukujących pracy, to w tym tygodniu jest opcja na całkiem dobrą i obiecującą propozycję.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: jeśli dopadło Cię jakieś przeziębienie lub kontuzja to koniecznie wylecz to do końca. Powikłania po jakichś błahych dolegliwościach mogą bowiem w niedalekiej przyszłości odbić się na Twoim zdrowiu dużo poważniej. Nie zwlekaj też z wizytą u lekarza jeśli czujesz, że coś jest nie tak. Rada dla Ciebie: bez dobrego samopoczucia nie osiągniesz nic poza przeciętnością. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się być Wodnik lub Byk.

Finanse: przed Wami góry i doliny finansowe. Niby czeka Was jakiś spory zastrzyk gotówki, jednak zaraz wydarzy się coś, co sprawi, że wydacie większość z tej kwoty. Raczej nie będzie innego wyjścia.

Miłość: Skorpiony single powinny w tym tygodniu powstrzymać się przed randkami, ponieważ niektóre z nich mogą się źle skończyć. To nie Wasz czas na miłość. Co do Skorpionów będących w związkach, to jest to świetny czas na ustalanie jakichś ważnych wspólnych planów. Doskonale się dogadacie, szczególnie jeśli Waszym partnerem jest Wodnik, inny Skorpion lub Strzelec.

Praca: w tym tygodniu relacje z innymi pracownikami (a być może z jakimś jednym, konkretnym) bardzo dobrze Ci się ułożą. Być może będziecie nad czymś współpracować, a może połączy Was coś dotyczącego życia prywatnego, hobby czy poglądów na pewne sprawy. Możliwe także, że będziecie mieć tego samego wroga i zbliży Was do siebie właśnie to.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: ten tydzień okaże się dla Ciebie bardzo udany. Poczujesz przypływ energii, a dobry humor będzie Ci dopisywać w zasadzie non stop. Nawet jeśli po drodze wyjdą jakieś trudności, to rozprawisz się z nimi raz dwa, a może i z rozbiegu pomożesz komuś innemu. Rada dla Ciebie: nie szukaj wymówek, tylko zacznij walczyć o lepszą wersję samego siebie już dziś. Najlepszy dzień w tym tygodniu to dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Wodnikach oraz Lwach.

Finanse: koniec problemów finansowych! Nawet jeśli borykałeś się ostatnio z niedostatkiem pieniędzy, to niebawem karta się odwróci i zauważysz tendencję wzrostową w swoim budżecie. Oj poprawi Ci to humor mój drogi Strzelczyku!

Miłość: nie zapominaj zapewniać swojego partnera o swojej miłości oraz o tym, że może na Tobie zawsze polegać. Wielce prawdopodobne bowiem jest, że właśnie teraz potrzebuje on Twojego wsparcia, mimo że nic na ten temat nie mówi. Jeśli jesteś natomiast Strzelcem singlem, to wiele wskazuje na to, że flirt, który wydaje Ci się być chwilowy, przerodzi się niebawem w coś naprawdę ważnego!

Praca: niektóre Strzelce w tym tygodniu będą leniuchować i zbierać siły na kolejne wyzwania. Te jednak, które nie mają w planach urlopu, mogą mieć naprawdę sporo pracy. Nie odczują tego jednak jakoś bardzo boleśnie, wręcz przeciwnie – będą lepiej zorganizowane i nawet nie obejrzą się jak nadejdzie weekend!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: poczujesz się kochany i potrzebny. Nawet jeśli między Tobą, a domownikami coś się ostatnio nie układało, to w tym tygodniu wszelkie nieporozumienia ustaną. Bardzo zyska na tym Twoje samopoczucie, a stres odejdzie w siną dal. Wiesz bowiem, że jeśli masz miłość najbliższych i zdrowie, to tak naprawdę masz wszystko! Rada dla Ciebie: uważaj na słońce, ponieważ może się ono okazać teraz dla Ciebie bardzo zdradliwe. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast Twoim największym sprzymierzeńcem okaże się Lew lub Panna.

Finanse: los postawi przed Tobą niebawem możliwość jakieś inwestycji, zmiany pracy lub podjęcia się jakiegoś nowego przedsięwzięcia. Nie bój się i spróbuj, ponieważ ostatecznie może Ci się to bardzo opłacić.

Miłość: Koziorożce single stwierdzą w tym tygodniu, że to najlepszy czas na samorealizację lub zwykłe leniuchowanie. Raczej nie w głowach będą im imprezy czy wysilanie się na flirty i randki. Co do Koziorożców będących w związkach, najprawdopodobniej sprawy potoczą się wręcz przeciwnie – będą one miały ochotę na wyjścia, zabawę, imprezy i spotkania towarzyskie. Zwróćcie tylko uwagę by w tym wszystkim nie zapomnieć o partnerze 🙂

Praca: oj w tej kwestii może być ciężko. Drogie Koziorożce, uważajcie na to, co robicie i mówicie w miejscu pracy. Starajcie się nie podpaść nikomu, ponieważ mogą szykować się jakieś zwolnienia czy obniżki wypłat. Co do Koziorożców poszukujących pracy, to też nie mamy najlepszych wieści. Wszystko przesunie się najprawdopodobniej na wrzesień.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: warto teraz podjąć próbę pozbycia się nałogów czy niezdrowych przyzwyczajeń. Dajcie sobie szansę na dłuższe życie! Postarajcie się także nie brać sobie tak wszystkiego do serca, ponieważ w większości nie ma to najmniejszego sensu. Rada dla Was: uważajcie na drodze, jeśli jesteście kierowcami to ściągajcie nogę z gazu! Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was sobota, natomiast Waszymi sprzymierzeńcami okażą się być teraz Bliźnięta oraz Byki.

Finanse: sytuacja związana z pieniędzmi znacznie się poprawi. Możliwe, że dzięki temu zechcecie pomóc komuś potrzebującemu lub zainwestujecie. W każdym razie nie ma się co martwić o kwestie materialne.

Miłość: jakieś sprawy, które do tej pory Ci ciążyły, niebawem się naprostują. Może chodzić o jakiś konflikt czy niezrozumienie w ważnych kwestiach. Wodniki będące w związkach powinny odstawić na bok przyjaciół i skupić się przez pewien czas na związku, ponieważ może to bardzo zaowocować. Co do Wodników singli, to zbliża się do Was miłość i w zasadzie jest tuż za rogiem!

Praca: Wodniki poszukujące pracy, uważajcie na propozycje, które są znacznie poniżej Waszych umiejętności. Nawet jeśli wydają się być pewne, to nie będziecie na tym miejscu pracy szczęśliwi. Warto się jeszcze chwilę wstrzymać i rozglądać za czymś bliżej Waszych możliwości. Co do Wodników na etatach, to przyłóżcie się do pracy, ktoś może bowiem Wam się w tym momencie bacznie przyglądać.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: jeśli masz ochotę na trochę ruchu czy sportu, to podejdź do tego na spokojnie. Rozgrzewka i zdrowy rozsadek przede wszystkim! Możesz sobie bowiem coś zrobić, a to odetnie Cię od pracy i innych aktywności na naprawdę długi czas. Rada dla Ciebie: ktoś z bliskich tęskni za Tobą mimo, że widzi Cię codzienne. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Co do Twoich największych sprzymierzeńców, to okażą się być nimi Wodniki oraz Koziorożce.

Finanse: wygląda na to, że przed Tobą jakiś spory wydatek, co do którego podjąłeś już decyzję. Nieco pociągnie Cię on po kieszeni jednak dojdziesz do wniosku, że pieniądze są po to, by je wydawać, a nie trzymać w skarpecie.

Miłość: Ryby single przygotujcie się na potężną dawkę emocji związanych z życiem uczuciowym. Może Was bowiem trafić strzała Amora i to z zupełnego zaskoczenia! Co do Ryb będących już w związkach, powinny one postawić na szczerość. Nawet jeśli boicie się do czegoś przyznać, to ostatecznie okaże się to lepszym wyjściem niż ukrywanie prawdy.

Praca: musisz znaleźć balans pomiędzy pracą, a czasem dla bliskich i samego siebie. Nie jesteś przecież żadnym robotem, a czasem właśnie tak się zachowujesz. Co do Ryb, które właśnie szukają pracy, to na horyzoncie majaczy propozycja życia. Bez wątpienia podpiszecie umowę i w końcu zaczniecie się spełniać!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT