4-10 kwietnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 4 do 10 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: To będzie dobry tydzień, bo nic nie będzie Ci dokuczać, więc na zdrowie nie możesz narzekać. Nie zaniedbuj ćwiczeń, bo to dobrze Ci zrobi. Sprzymierzeńcem Twoim jest Lew, a Twój dobry dzień w tym tygodniu to czwartek.

Finanse: Nie wydawaj niepotrzebnie pieniędzy. Mogę Ci się już wkrótce przydać. Na szaleństwa przyjdzie czas.

Miłość: Możesz oczekiwać drobnych spięć. Partner nie rozumie do końca Twojego zachowania, ale wiele Twoich cech go irytuje. Spróbuj szczerej rozmowy.  Samotne Barany mogą liczyć na miłą randkę, ale gwiazdy nie wskazują na dłuższą relacje.

Praca: Zaplanuj dobrze, co masz zrobić, bo wiele spraw może się zawalić tym tygodniu. Spróbuj poprosić o pomoc Ryby, zrobią one to z przyjemnością.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Odczujesz wyraźnie poprawę nastroju i kondycji.  Czeka Cię wiele dobrego w tym tygodniu. Przede wszystkim to, czym się zamartwiałeś w ubiegłym tygodniu, rozwiąże się samo. Sprzyjać Ci będzie
w tym tygodniu Wodnik, a szczęśliwy dzień w tym tygodniu to dla Ciebie piątek.

Finanse: Ten tydzień zachwieje trochę Twoim dobrym stanem finansowym. Nie martw się jednak, będą to przejściowe problemy, które szybko miną.

Miłość: Samotne Byki mają szansę znaleźć kogoś, kto spełni ich oczekiwania. W stały związkach temperatura letnia. Zacznij się zastanawiać, jak możesz rozwijać swoją relację, bo wszystko to nie zmierza w dobrym kierunku.

Praca: W pracy drobne nieporozumienia z szefem. Czasem chcesz, żeby Twoje było na wierzchu, więc zaczniesz się wykłócać. Zupełnie niepotrzebnie. Spróbuj trzymać emocje na wodzy…

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Wszystko będzie w najlepszym porządku. Zobaczysz jasną stronę życia i zdecydowanie ten tydzień będzie należał do udanych. Uważaj na alkohol, bo może Ci zaszkodzić. Sprzyjać Ci będzie zodiakalny Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie środa.

Finanse: Twoje finanse mają się dobrze. Na razie żadnych dużych pieniędzy nie widać na horyzoncie, ale już wkrótce sytuacja ulegnie zmianie.

Miłość: W stałych związkach małe nieporozumienia.  Czasem musisz ustąpić partnerowi. Single mogą oczekiwać, że ten tydzień postawi na ich drodze kogoś fascynującego. Możliwy nawet dłuższy flirt.

Praca: Utrzymuje się trudny okres. Będą nieporozumienia w każdym obszarze, ale niestety to głównie
z Twojej winy. Spróbuj spojrzeć na sytuację z różnych stron i nabrać trochę perspektywy. Nie słuchaj Raka, bo on Ci źle życzy.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Wyraźne osłabienie będzie Ci towarzyszyć cały tydzień. Twój organizm nie będzie dobrze znosił wysiłku, także nie forsuj go. Znakiem, który Ci sprzyja jest Panna, a Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to wtorek.

Finanse: Dobra passa Cię nie opuszcza. Niespodziewany przychód pokaże Ci, że na Barana możesz liczyć. Podzieli się z Tobą pieniędzmi i kolejny raz będziesz mógł stwierdzić, że warto mu ufać.

Miłość: Niewielkie nieporozumienia mogą być Twoim udziałem. Partner nie będzie chciał Cię słuchać, a Ty też nie ustąpisz. Single ciągle będą rozchwytywane. Powinny łapać wiatr w żagle, bo to będzie dobry tydzień.

Praca: Można powiedzieć, że to leniwy tydzień, bo wiele spraw będzie się toczyć swoim rytmem, nie wymagając zaangażowania od Ciebie. Możliwy wyjazd, ale weź pod uwagę, że gwiazdy Ci go odradzają. Spróbuj go przesunąć w czasie.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Wszystko będzie przesuwać się w czasie. To co zaplanujesz, nie uda Ci się zrealizować. Spróbuj przeczekać ten tydzień. Dużo spaceruj i spróbuj raczej dać sobie czas. Sprzyjać Ci będzie Waga,
a szczęśliwy dzień to dla Ciebie niedziela.

Finanse: Niespodziewane wydatki będą dla Ciebie problemem. Poproś o wsparcie Raka, nie odmówi Ci pomocy. Przygotuj się na to, że sytuacja może się przeciągnąć.

Miłość: W związku wydawać by się mogło, że czeka Cię sielanka, ale jednak w cieniu stoją jakieś niedomówienia i jeśli ich nie wyjaśnisz, odbiją się później czkawką. Samotne Lwy powinny zwrócić uwagę na osobę, z którą współpracują, bo wyraźnie ktoś jest nimi zainteresowany.

Praca: Nie będziesz narzekać na nadmiar obowiązków. Kolejny tydzień bez fajerwerków, ale korzystaj, bo już wkrótce może się to zmienić.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Będziesz mieć fantastyczne samopoczucie. Dużo dobrych fluidów dookoła Ciebie przez cały tydzień. Zodiakalny Skorpion będzie Ci sprzyjaj, a Twój szczęśliwy dzień to czwartek.

Finanse: Na szczęście zawsze po burzy wychodzi słońce. Tak i twoje finanse powolutku będą się odbudowywać. Nie szalej tylko z wydatkami.

Miłość: W tym tygodniu będziesz czuł się dopieszczony w związku. Zachowaj zdrowy umiar, jeśli chodzi
o krytykowanie partnera. Nie służy to relacji na dłuższą metę. Samotne Panny powinny otworzyć oczy
i spojrzeć dookoła siebie. Ktoś wyraźnie walczy o ich względy.

Praca: Pewne sprawy nie pójdą po Twojej myśli. Jeśli Wodnik Ci nie pomoże, możesz ponieść porażkę. Na szczęście nie dotknie ona Cię tak bardzo, jak by się mogło wydawać.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Rozciągaj się. Wzmocnisz mięśnie, odciążysz kręgosłup i będzie to sprzyjać całej Twojej sylwetce. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli możesz, ogranicz wydatki. Nie widać na horyzoncie nadprogramowych przychodów, więc lepiej oszczędzaj. Pozwól Baranowi, by hamował Cię, jeśli zechcesz zaszaleć, bo będzie to tylko z korzyścią dla Ciebie.

Miłość: To dobry tydzień dla samotnych Wag. Będzie okazja do poznania ciekawych osób, a być może wywiąże się z tego ciekawy romans. Wagi w stałych związkach będą docenione przez partnera i jeśli tylko pohamują swoje zaborcze zapędy, czekają na nie miłe chwile .

 Praca: Powoli, powoli rozkręca się to, co sobie zapanowałaś. Będzie można realizować plan krok po kroku. Wykaż tylko więcej cierpliwości, wszystko się ułoży w swoim czasie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Będzie szansa na dobre samopoczucie, jeśli tylko nie będziesz się zamartwiać drobnymi niepowodzeniami. Każdy może zrobić błąd, a Twoje nie są jakieś wielkie. Pamiętaj też, że nie ma sytuacji bez wyjścia. Jeśli tylko to zrozumiesz, wszystko się jakoś ułoży. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Czeka Cię zastrzyk gotówki. Podniesie Cię to na duchu, bo wydawać by się mogło, że najbliższy czas nie będzie sprzyjał równowadze finansowej. Na szczęście okaże się, że wszystko da się pozałatwiać.

Miłość: Wspaniały czas dla każdego samotnego Skorpiona. To najlepszy moment, aby znaleźć partnera,
z którym można stworzyć prawdziwą, wartościową relację. Skropiony w związkach odnajdą szczęście
i poczują się znowu wspaniale. Okaże się, że jesteście dla siebie stworzeni.

Praca: Więcej pracy, ale też więcej satysfakcji. Nie ma mowy o rutynie w tym tygodniu. Wszystko będzie nowe, ale to dobrze. Pozwoli i to nabrać doświadczenia, które będzie procentować w przyszłości. Patrz na to optymistycznie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Drobne dolegliwości dadzą o sobie znać. Będzie to o tyle uciążliwe, że pojawią się one
w najmniej sprzyjających okolicznościach. Być może wyda Ci się, że to koniec świata, ale po prostu skonsultuj to z lekarzem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Stagnacja finansowa to może nie jest najlepszy stan, ale właśnie on czeka Cię w tym tygodniu.  Spójrz na to pozytywnie, bowiem ten stabilny stan może się utrzymać trochę dłużej.

Miłość: Bądź dla partnera dobry i czuły. Kłótnie to niestety nie jest dobry element budowania związku. Spróbuj oczyścić sytuację, a co więcej, przyznaj rację. Lepiej mieć relację niż rację. Samotne Strzelce muszą jeszcze trochę poczekać, bo ten tydzień nie sprzyja zwieraniu ciekawych, wartościowych relacji.

Praca: Będzie intensywnie, nawet bardzo. Parę rzeczy nie uda się zrobić, ale nic się nie stanie, przełóż je na kolejny tydzień. Będziesz mieć dużo spotkań, które na zawodowej niwie zaowocują ciekawymi znajomościami.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koniecznie zbadaj układ moczowy. To sprawa, która już niedługo może zaważyć bardzo na Twoim zdrowiu. Nie lekceważ objawów. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Spraw finansowe idą po Twojej myśli. Twoje plany zaczynają się realizować. Wkrótce możesz liczyć na przypływ gotówki. Nie słuchaj Byka, źle ci radzi.

Miłość: Okaże się, że dużo dusisz w sobie, zamiast szczerze porozmawiać z partnerem. Miłosne uniesienia to nie wszystko. Musisz oczyścić atmosferę, bo niepotrzebnie się zadręczasz. Samotne Koziorożce nie znajdą nikogo ciekawego. Trzeba czasu, bo nie to miejsce, ani pora…

Praca: Czeka Cię spokojny tydzień. Można powiedzieć, że wszystko dzieje się poza Tobą. Zgodnie z tym, co zaplanowałeś i co inni mają zrobić. Na szczęście żadne nieprzewidziane trudności się nie pojawią.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Uważaj na siebie, bo Twój układ odpornościowy nie jest w najlepszej kondycji. Unikaj dużych skupisk ludzkich, bo jesteś osłabiony i może to się skończyć albo zwykłym przeziębieniem, albo czymś poważniejszym. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Czekają na Ciebie same dobre przepływy pieniężne. Poczujesz się bezpiecznie finansowo, jak nigdy. Ciesz się chwilą..

Miłość: W stałych związkach sielanka. Korzystaj z tego, ciesz się życiem z partnerem. Zróbcie coś razem, może wspólny wyjazd..  Samotne Wodniki muszą się trochę otworzyć, bo wartościowa osoba jest tuż obok…

 Praca: Kiedy wydawać by się mogło że jest wszystko ok. Koniec tygodnia przyniesie sporo rozczarowań, bo nie uda Ci się doprowadzić pewnych spraw do końca. Może to skutkować w przyszłości. Na szczęście Lew może Ci pomóc. Nie wahaj się go poprosić o to.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Twoje problemy ze zdrowiem będą się nasilać.  Skonsultuj się ze specjalistą. Oszczędzanie na zdrowiu nie jest wskazane w Twojej sytuacji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wszystko idzie po Twojej myśli, pieniądze będą do Ciebie płynąć szeroką strugą. Niestety czekają Cię też spore wydatki.

Miłość: Na partnera możesz liczyć. Będzie Cię wspierał i poczujesz, że jest między wami ogromne zaufanie. Samotne Ryby poznają interesującą osobę. To może być związek na dłużej, a nawet na wiele dłużej.

Praca: Kiedy dołożysz starań, każda praca, której się podejmiesz, zostanie ukończona w tym tygodniu. To, co ważne, to zwróć uwagę na to, co mówi Wodnik, on ma sporo racji, a także argumenty, których możesz użyć w rozmowach z innymi. Po prostu ucz się od lepszych.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT