14-20 listopada 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 14 do 20 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu Twój organizm będzie miał zwiększone zapotrzebowanie na wszystko, co naturalne. Zwróć też uwagę na swój układ oddechowy i pamiętaj, aby dostarczać mu świeżego powietrza. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie zatrzymuj pieniędzy tylko dla siebie. Warto podzielić się tym, co masz, z potrzebującymi.

Miłość: Oddawanie całego swojego serca innym nie będzie rozsądnym posunięciem, zwłaszcza w tym tygodniu. Pamiętaj o tym, że uczucia nie zawsze zostają odwzajemnione oraz odpowiednio docenione…

Praca: Podwyżka, premia, awans… Ten czas będzie sprzyjał tego typu zmianom, więc bądź przygotowany!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu okoliczności niekoniecznie będą sprzyjać utrzymaniu odpowiedniej diety oraz równowagi hormonalnej, więc będziesz musiał włożyć w to dodatkowy wysiłek. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Uważaj, bo inwestycja w to, czego nie przemyślałeś dwa razy, przyniesie Ci podwójne straty…

Miłość: Twoja druga połówka może w tym tygodniu szykować dla Ciebie coś naprawdę niezwykłego! Pamiętaj jednak, że czasami najprostsze rzeczy oraz gesty są bardziej niezwykłe od wszystkich skarbów świata!

Praca: Ktoś może chcieć powierzyć Ci sekret związany z pracą, bądź zostaniesz uwikłany w tajemnicę…

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz, a być może nawet powinieneś, nieco odpuścić sobie srogą dyscyplinę oraz czytanie składu każdego produktu, jaki tylko trafi w Twoje ręce. Do tego porządnie się wyśpij! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Uważaj na to, gdzie kładziesz swoje rzeczy, bo łatwo będzie się zapomnieć i stracić coś ważnego!

Miłość: W tym tygodniu uczucia, jakie masz w sobie dadzą o sobie znać na różne sposoby. Możliwe, że Twoja podświadomość wysyła Ci w ten sposób sygnały, więc musisz posłuchać, co ma Ci do powiedzenia!

Praca: Jeżeli ktoś przekracza granice Twojej cierpliwości, zachowaj dystans i unikaj wchodzenia z nim
w dyskusje.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie możesz oczekiwać, że wszystko będzie szło gładko jak po maśle i Twoje zdrowie będzie
w nienagannej formie, jeśli nie przyłożysz do tego ręki… Zacznij dbać o siebie jak najszybciej, koniecznie
w tym tygodniu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Gwiazdy dobrze wróżą wszelkim spółkom i wspólnym inwestycjom – znajdź więc odpowiedniego partnera!

Miłość: Ktoś z Twoich bliskich może skrywać głęboko w swym sercu żal, który jest z Tobą w jakiś sposób związany. W związku z tym zastanów się, kto to może być i spróbuj szczerze porozmawiać z tą osobą.

Praca: Jeżeli zastanawiasz się, czy zmienić miejsce zatrudnienia, to będzie to świetny moment aby to zrobić!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu niemalże nic nie będzie w stanie zaburzyć Twojej równowagi – zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Dzięki temu będziesz gotów sprostać wielu wyzwaniom bez większych trudności! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli masz nadmiar czegoś, czego nie używasz, podziel się z kimś kto może bardziej tego potrzebować.

Miłość: W tym tygodniu nie ukrywaj tego, co w Tobie najlepsze. Przecież wiesz, że masz w sobie mnóstwo wspaniałych zalet, które warto pokazać światu. Możliwe, że wreszcie ktoś je dostrzeże i doceni!

Praca: Przepracowanie to bardzo nieprzyjemny stan, dlatego z całych sił postaraj się do niego nie dopuścić!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu możesz potrzebować czyjegoś wsparcia. Bowiem ktoś może znać się lepiej na niektórych kwestiach i jego wiedza oraz doświadczenie pomogą Ci uporać się z dolegliwością. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Miej oczy szeroko otwarte, a najlepiej miej je dookoła własnej głowy! Uważaj na zodiakalne Strzelce!

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał obudzeniu się w Twoim sercu głęboko skrywanych pragnień. Przyczyni się to do delikatnej zmiany w Twoim zachowaniu, jednak nie obawiaj się – przyniesie to sporo dobrego!

Praca: Pod żadnym pozorem nie zapominaj o tym, że zazwyczaj mowa jest srebrem, a milczenie złotem!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Aby utrzymać zdrowie w jak najlepszej kondycji, w tym tygodniu niezwykle ważna będzie zdolność przewidywania następstw poszczególnych zachowań. Zwróć szczególną uwagę na swoją głowę! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Szał zakupowy będzie chodził za Tobą, a nawet wręcz deptał Ci po piętach, więc utrzymaj silną wolę!

Miłość: Nadchodzący tydzień będzie miał pozytywny wydźwięk w kwestii uczuć. Bowiem ktoś zostanie oczarowany Twoim wdziękiem i osobowością i Ty również będziesz mieć styczność z naprawdę miłym uczuciem!

Praca: Nie daj się wykorzystać! Zwróć uwagę, czy osoba prosząca Cię o pomoc na pewno ma dobre intencje!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Czy jesteś świadom tego, że Twoje możliwości oraz zasoby energii nie są nieskończone?
W nadchodzącym tygodniu zwróć na to szczególną uwagę i pozwól swojemu organizmowi trochę zwolnić. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Wskazane jest noszenie przy sobie jak najmniejszych kwot i zachowanie ostrożności podczas płacenia kartą.

Miłość: W tym tygodniu ktoś może mocno narzucać się ze swoimi poglądami oraz opiniami, co prawdopodobnie przyczyni się do pojawienia się u Ciebie irytacji i rozdrażnienia… Jednak postaraj się nad tym panować!

Praca: Gwiazdy radzą aby zebrać w sobie odwagę i nie odpuszczać, bo kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu nie powinieneś dłużej udawać, że wszystko jest w porządku podczas gdy jest trochę inaczej… To czas, aby spojrzeć prawdzie w oczy i wziąć na siebie wyzwanie, jakie stawia Ci los. Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wybierz się na wymarzone zakupy! Zabierz ze sobą przyjaciela, odpowiednią ilość pieniędzy
i ruszaj!

Miłość: W tym tygodniu mogą odwiedzić Cię wspomnienia związane z pięknymi czasami, w których byłeś naprawdę szczęśliwy. Możliwe, że najdzie Cię nuta tęsknoty i melancholii, co zmotywuje Cię do szukania szczęścia tu, gdzie jesteś!

Praca: Warto mieć na uwadze to, że Twoi współpracownicy mogą nie zgadzać się z Tobą w niektórych kwestiach.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się dokładniej przyjrzeć swoim realnym możliwościom, aby nie wziąć na siebie zbyt dużego obciążenia, któremu później nie sprostasz, przez co Twój organizm będzie osłabiony. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeśli chcesz coś kupić, gwiazdy radzą wydać trochę pieniędzy na sprawienie przyjemności komuś bliskiemu.

Miłość: W tym tygodniu mogą najść Cię wątpliwości co do relacji, w której się znajdujesz. Nie lekceważ ich, lecz wręcz przeciwnie – przeanalizuj to, co przyjdzie Ci do głowy i wyciągnij z tego wnioski!

Praca: Awans, premia, podwyżka… Niestety jeszcze nie teraz, ale bądź cierpliwy, a w końcu się doczekasz!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz miał w sobie dużo energii, siły oraz witalności, a Twoje ciało będzie
w stanie wytrzymać więcej, niż zazwyczaj. To dobry moment na podejmowanie wyzwań, ale z umiarem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Inwestycje oraz większe wydatki nie będą owocne w tym czasie, więc jeszcze się wstrzymaj.

Miłość: Gwiazdy przewidują, że w tym tygodniu Twoje uczucia mogą przejść pewną próbę. Nie będzie to najprzyjemniejsze doświadczenie, lecz to, co z niego wyniesiesz będzie naprawdę wartościowe.

Praca: Twoja ciężka praca zostanie doceniona. Poza tym uważaj, z kim masz do czynienia – zwłaszcza na zodiakalne Bliźnięta!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz być bardziej, niż zazwyczaj zmęczona. Będzie to spowodowane głównie działającym w ten sposób układem gwiazd, lecz możliwe, że również jakimiś niedoborami w Twoim organizmie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: W tej kwestii dobrze będzie zwrócić się po pomoc i wsparcie do jakiegoś zodiakalnego Barana.

Miłość: Ten tydzień będzie udany pod warunkiem, że najważniejszym drogowskazem, za którym będziesz podążać, będzie Twoje serce. Niech to, co czujesz i czego potrzebujesz będzie Twoim priorytetem!

Praca: Ktoś może traktować Cię bez należytego szacunku – nie pozwalaj na to i zachowaj się adekwatnie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT