Horoskop tygodniowy na 2-8 listopada 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 2 do 8 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: ten tydzień może przynieść Ci sporo niespodzianek. Przygotuj się więc zarówno na te niezbyt miłe i psujące plany, jak i na takie, które w mig ułożą sprawy, które wydawały Ci się nie do naprostowania! Co do spraw stricte zdrowotnych to pamiętaj o tym by zdrowo i mądrze jeść. Stawiaj na posiłki ciepłe i stworzone z pewnych składników. Najszczęśliwszym dniem w tym tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bykach i Rakach.

Finanse: nie słuchaj rad innych dotyczących pieniędzy. Los może bowiem złośliwie postawić na Twojej drodze osobę, która przekona Cię do swojego głupiego i naiwnego pomysłu na szybki i łatwy zarobek.

Miłość: Barany będą mieć w tym tygodniu szansę i okazję na flirt, jednak większość z Was tego nie wykorzysta. Osoby będące w związkach stwierdzą, że szkoda ryzykować dla kilku chwil przyjemności, natomiast single docenią wolność i nie będą chciały z niej rezygnować.

Praca: poświęć kilka wolnych chwil na przyjrzenie się konkurencji oraz podobnym firmom światowym. Sprawdź jakie rozwiązania stosują, a być może zainspirowany tym wpadniesz na jakąś genialną innowację dla swojej branży?

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu będzie raczej spokojnie i stabilnie. Nie czeka Cię wiele niespodzianek ani nieprzewidzianych sytuacji. Z jednej strony brzmi nieco nudno, jednak uwierz, że czasem harmonia i stabilizacja bywa lepsza od ciągłego chaosu. To czas na uporządkowanie myśli i swoich spraw osobistych. Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to środa oraz piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach i Skorpionach.

Finanse: pod koniec tygodnia postaraj się bardziej zacisnąć pasa. Może Cię bowiem kusić kupno jakichś markowych i drogich rzeczy, które ostatecznie nie sprawią Ci radości na zbyt długo. Dobra rada – zacznij odkładać. Czarna godzina może przyjść bowiem szybciej niż Ci się wydaje.

Miłość: w tym tygodniu będziesz bardziej wyrozumiały i cierpliwy niż zazwyczaj, więc nawet jeśli partner czy ludzie na około będą próbowali wyprowadzić Cię z równowagi – Ty się nie dasz. I dobrze, dyplomacja okaże się warta więcej niż forsowanie swojego zdania na siłę.

Praca: jeśli szukasz pracy to jest to doskonały tydzień na rozsyłanie życiorysów oraz rozmowy kwalifikacyjne. Co do Byków na etatach to spokój i harmonia. Wszystkie projekty uda skończyć się na czas, a szef nie będzie miał do Was o nic pretensji.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: to dobry czas na porządki, zarówno te dosłowne – wokół siebie jak i na te osobiste i życiowe. Zastanów się czy faktycznie wszystko jest tak, jak chciałeś. Jeśli nie, to jest to świetny czas na wszelkie działania idące ku poprawie samopoczucia i wprowadzenia do swojej codzienności zmian na lepsze. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie czwartek i piątek. Sprzymierzeńców i mądrych doradców znajdziesz natomiast w Wagach i Koziorożcach.

Finanse: może przydarzyć Ci się szansa na dodatkowy zarobek. Zdecydowanie ją wykorzystaj, ponieważ czasy są jakie są i lepiej mieć kilka groszy w zanadrzu.

Miłość: Bliźnięta w związkach mogą czuć się teraz nieco odrzucone, jednak pamiętajcie by być wyrozumiali. Może Wasze drugie połówki faktycznie teraz na coś pracują, chcą coś zyskać, stać się w czymś lepszymi? Wspierajcie je zamiast czynić wyrzuty. Co do Bliźniąt singli to uważajcie na uwodzące Was Raki i Skorpiony. Nie są to bowiem odpowiedni kandydaci na żony czy mężów…

Praca: znajomi z pracy mogą Cię teraz nieco drażnić. Szczególnie Ci, którzy zdają się mieć za lepszych i mądrzejszych niż wszyscy na około. Uważaj też by jakiś cwaniak nie zrzucił na Ciebie swoich obowiązków, ponieważ to doda Ci pracy, a zasługi i tak nie zostaną przypisane Tobie.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: dobra rada na ten tydzień: czasem lepiej się nie odzywać, niż powiedzieć coś nieprzemyślanego, szczególnie gdy jesteś w towarzystwie, które średnio zna się na żartach. Co do spraw zdrowotnych to koniecznie zadbaj o odpowiednią dawkę snu. Układ planet sprawi, że będziesz bardziej wrażliwy na piękno i innych ludzi. Kto wie, może zaowocuje to jakąś nową, ciekawą znajomością lub zainteresowaniem? 🙂 Najszczęśliwszy dzień w tym tygodniu to poniedziałek. Co do sprzymierzeńców, to będą nimi Strzelce i Barany.

Finanse: nie kuś losu ponieważ nie będzie Ci on sprzyjał w sprawach finansowych. Odrzuć więc wszelkie pomysły dotyczące zakładów, hazardu czy gier losowych. Nie pożyczaj też pieniędzy.

Miłość: w tym tygodniu trzymaj się ludzi, z którymi nadajesz na tych samych falach. Unikaj gburów, mruków i tych, którzy są wiecznie z czegoś niezadowoleni. Raki single powinny zwrócić uwagę na samotne Strzelce i Panny. Unikajcie natomiast Byków i Skorpionów!

Praca: uda Ci się szybko rozprawić z jakimś problemem, który innym przysparzał sporych trudności. Mocno zapunktujesz tym u szefa. Tak trzymaj! Co do Raków poszukujących pracy, to jest szansa na jakąś satysfakcjonującą ofertę. Bądźcie więc uważni!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Lwy urodzone w lipcu nie powinny w tym tygodniu podejmować się rywalizacji ani prób udowodnienia, że są w czymś najlepsze. Możecie bowiem na tym sporo stracić. Co do spraw stricte zdrowotnych to dbajcie o swoją odporność. Może i powtarzamy to jak mantrę, jednak jest to teraz naprawdę ważne! Poszukaj domowych, sprawdzonych sposobów i nie pchaj się w miejsca, które są pełne ludzi. Najszczęśliwszy dzień w tym tygodniu to dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach.

Finanse: zamiast szukać sobie na siłę kolejnych obowiązków, zajmij się „ocieplaniem” swojego wnętrza. Kup jesienne gadżety typu świece zapachowe, ciepłe koce, ciekawe książki i puchate kapcie. Duży kubek na ciepłą herbatkę lub gorącą czekoladę też się przyda 🙂

Miłość: w tym tygodniu będziesz miał świetne wyczucie co do pragnień i potrzeb partnera. Wykorzystaj to, a między Wami zrobi się naprawdę gorąco! Lwy single też mają szansę na ekscytujące chwile we dwoje. Szczególnie miło będzie z kreatywnymi Wodnikami lub uczuciowymi Bliźniętami.

Praca: w sprawach zawodowych wyluzuj i nie przejmuj się tak bardzo deadlinami ani narzekającymi na coś klientami. Spokój przyniesie Ci bowiem więcej dobrego niż stres i pośpiech.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Panny urodzone we wrześniu powinny w tym tygodniu skupić się na zdrowej pielęgnacji. Zadbajcie o ciało, zróbcie sobie peeling, maseczkę i kupcie kosmetyki o dobrym, przyjaznym dla skóry składzie. Pijcie też więcej wody, a szybko zobaczycie efekty! Pod koniec tygodnia uważajcie na żołądek! Nie jedzcie w pośpiechu i unikajcie fast foodów. Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to czwartek oraz sobota, natomiast mądrymi doradcami okażą się dla Was Raki i Byki.

Finanse: jeśli czujesz, że należy Ci się nagroda to śmiało ją sobie spraw. W końcu zasłużyłeś, prawda? 🙂 W sprawach finansowych Gwiazdy zdecydowanie sprzyjają, więc najbliższy czas będzie obfitował w przyjemne niespodzianki pieniężne.

Miłość: jeśli jesteś singlem, który skacze z kwiatka na kwiatek, bawiąc się tylko, to przestań póki nie jest za późno. W przeciwnym razie los postawi bowiem na Twojej drodze kogoś, kto sprawi, że na dobre odechce Ci się igrania z uczuciami innych. Co do Panien w związkach to w razie kłótni i nieporozumień, postaraj się zakopać topór wojenny przed piątkiem. Jeśli się to uda, to czeka Was cudowny weekend.

Praca: nie daj zrzucić na siebie pracy, która należy do kogoś innego. Tyczy się to zarówno pracy jak i spraw domowych. Dobrym momentem na rozmowy kwalifikacyjne dla Panien poszukujących pracy będzie początek tygodnia.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz nieco spięty i mało wyrozumiały dla innych ludzi. Postaraj się więc unikać tych, którzy z reguły działają Ci na nerwy. Odpuść sobie też wszelkie rozmowy, które będą wymagały dyplomacji i spokoju. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Co do sprzymierzeńców i osób, na których wsparcie możesz liczyć to będą to Byki oraz Wodniki.

Finanse: odłożenie w tym tygodniu pieniędzy może okazać się dość trudne, jednak nie niemożliwe! Zrób rozeznanie w rachunkach i opłatach, których nie da się pominąć. Najlepiej opłać je od razu i rozsądnie rozdziel resztę środków. Nie daj się namówić na weekendowe zakupy, szczególnie te w galeriach handlowych.

Miłość: jeśli ostatnio między Tobą, a Twoją drugą połówką nie układało się najlepiej, to daj Wam czas na uspokojenie się. Zbyt natarczywa próba przeprosin może bowiem spalić na panewce. Co do Wag singli to teraz powinny one skupić się głównie na sobie. Na miłość przyjdzie jeszcze czas.

Praca: jeśli pracujesz z Klientami, to któryś z nich może w tym tygodniu porządnie Cię zdenerwować. Możliwe, że padną jakieś oskarżenia i pretensje, które wynikną z czystej złośliwości, a nie faktycznego stanu rzeczy. Nie unoś się jednak, ponieważ jeśli sprawa trafi wyżej, możesz mieć z tego powodu niezłe problemy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: to odpowiedni czas na złapanie balansu pomiędzy obowiązkami, a czasem tylko dla siebie. Po pracy nie szukaj więc sobie roboty w domu, tylko usiądź na kanapie, poczytaj, pooglądaj coś ciekawego w telewizji czy Internecie i nie martw się obowiązkami. Nie uciekną one bowiem! Kolację zawsze można zamówić, a sprzątanie odłożyć na inny dzień. Najwięcej energii i pozytywnych myśli będzie towarzyszyło Ci w czwartek i w sobotę. Natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Bliźniętach.

Finanse: jeśli czujesz, że zasłużyłeś sobie na jakąś małą nagrodę, to spraw ją sobie bez wyrzutów sumienia. Gwiazdy sprzyjają bowiem kwestiom finansowym i możliwe, że postawią przed Tobą niebawem jakieś dodatkowe źródło dochodu.

Miłość: Skorpiony single będą w tym tygodniu bardzo atrakcyjne, szczególnie dla Baranów, Koziorożców i Wodników. Może to dobry moment na randkę? 🙂 Co do Skorpionów będących w związkach, to postawcie w końcu sprawy jasno i powiedzcie co nie pasuje Wam w zachowaniu partnera. Pamiętajcie przy tym jednak by niczego nie wyrzucać ze złośliwością. Dyplomacja w tym wypadku okaże się najlepszym rozwiązaniem!

Praca: jeśli masz pracę, która wymaga od Ciebie kontaktu z innymi ludźmi to będziesz w swoim żywiole. Gwiazdy dodadzą Ci bowiem przebojowości i uroku. Nikt nie oprze się więc Twoim ofertom!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu nie licz na to, że trudne sprawy jakimś magicznym sposobem same się rozwiążą. Będziesz musiał wsadzić sporo czasu i energii w to, by się z nimi uporać. W razie wątpliwości czy chwil zwątpienia zwróć się do Byka lub Koziorożca. Oni z pewnością Ci pomogą. Najszczęśliwszym dniem w tym dość trudnym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek.

Finanse: jeśli masz na głowie jakieś sprawy urzędowe lub związane z pieniędzmi, to załatw je najlepiej na początku tygodnia. Postaraj się też nie wydawać za dużo na rzeczy, które tak naprawdę nie są niezbędne. Nieco oszczędności bardzo Ci się niebawem przyda.

Miłość: daj partnerowi nieco swobody i jeśli chce wyjść gdzieś sam z przyjacielem to mu na to pozwól i nie czyń z tego powodu żadnych wyrzutów. W wolnej chwili oddaj się swoim przyjemnościom, hobby czy zwykłemu lenistwu. Strzelce single zapragną jakiegoś romansu, jednak czy im się to uda? W tym tygodniu raczej nie…

Praca: zaplanuj sobie ważne działania i postaraj się wykonywać je zgodnie z wagą ich istotności. Odpuść sobie póki co błahostki, ponieważ tylko stracisz czas. Jeśli Twoja praca wiąże się z kreatywnością lub intensywnym główkowaniem, to w najlepszej formie do tego typu działań będziesz w okolicach środy i czwartku.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: jakieś przeziębienia czy gorsze samopoczucie mogą dać Ci się w tym tygodniu we znaki. Postaraj się więc nie brać na siebie góry obowiązków, a w wolnym czasie odpoczywaj zamiast szukać sobie roboty na siłę. Ciepła herbata z pigwą, domowym sokiem malinowym czy miodem będą Twoimi sprzymierzeńcami. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek. Partnerów do rozmów i rozrywek znajdziesz natomiast w Lwach i Pannach.

Finanse: to nie jest najlepszy czas na ryzyko finansowe. Zostań więc w miejscu, w którym jesteś i nie kombinuj przesadnie. Postaraj się też nie ulegać zbytnio pokusom i zamiast wydawać – oszczędzaj. Tak będzie bezpieczniej.

Miłość: postaraj się zbyt nachalnie nie narzucać partnerowi swojego zdania ponieważ jego pomysły też mogą okazać się świetne. Daj się tylko do nich przekonać 🙂 Jeśli jesteś singlem, to w okolicach połowy tygodnia Gwiazdy mogą postawić na Twojej drodze bardzo sympatycznego Byka lub Bliźniaka!

Praca: jeśli szukasz pracy to przeglądaj ogłoszenia, ponieważ możesz wśród nich znaleźć coś naprawdę ciekawego. Co do reszty Koziorożców, to podpowiadamy, że bardziej efektywni będziecie na początku tygodnia. To właśnie wtedy zajmijcie się więc trudnymi sprawami.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniku pij więcej wody i zacznij wreszcie zdrowo się odżywiać. Szybkie jedzenie byle czego nie wpływa bowiem dobrze ani na Twoje samopoczucie ani na wygląd. Dobra rada: ktoś, kogo niedawno poznałeś może nie mieć na Twój temat tak dobrego zdania jak Ci się wydaje. Nie ufaj więc uśmiechom tej osoby i nie uzewnętrzniaj się przed nią jakoś specjalnie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bliźniętach i Lwach.

Finanse: nie wybieraj się na zakupy do dużych sklepów z ciuchami, ponieważ doszczętnie spłuczesz się dzięki temu z oszczędności. Dodatkowo trzymaj się z dala od niepewnych inwestycji – to nie jest na nie najlepszy czas.

Miłość: jeśli jesteś singlem to w tym tygodniu masz szanse u Lwów, Baranów i Koziorożców. Co do Wodników będących już w związkach to może warto wrócić do starych pasji, które uwielbialiście robić we dwójkę?

Praca: w tym tygodniu nie walcz o mniej obowiązków, ponieważ bardziej opłaci Ci się postawa pracownika roku 🙂 Jeśli trzeba, to zostań po godzinach, a w wolnej chwili doucz się czegoś, co sprawia Ci trudności.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w Twoim bliskim otoczeniu znajdzie się w tym tygodniu jakaś maruda, która będzie robiła wszystko by zepsuć Ci dobry nastrój. Nie daj się jej, a najlepiej w ogóle nie zwracaj na nią uwagi! Postaw za to na realizację swojego hobby, „ocieplanie” wnętrza w którym dużo przebywasz i zadbanie o siebie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Rakach.

Finanse: możliwe, że znajdziesz jakieś dodatkowe źródło dochodu lub po prostu zyskasz jakieś ekstra pieniądze. Jeśli się tak stanie to warto co nieco odłożyć.

Miłość: pomimo natłoku obowiązków i spraw domowych pamiętaj o przyjaciołach. Jeśli dalej będziesz ich olewać, to w końcu stracisz ich bezpowrotnie. Każdą relację należy bowiem budować i o nią dbać. Ryby będące w związkach powinny uważać na obietnice dawane bliskim. Ryby single – póki co na horyzoncie nie widać żadnej wielkiej miłości, ale jeśli zadowoli Was przelotna znajomość to niebawem właśnie taka będzie możliwa.

Praca: jeśli ktoś zacznie narzekać na szefa czy na pracę ogólnie, to nie wdawaj się w tą dyskusję. Donikąd ona bowiem nie prowadzi, a prawda jest taka, że teraz lepiej szanować to, co się ma.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT