18-24 kwietnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 18 do 24 kwietnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu uważaj na siebie. Nie jesteś w dobrej formie. Odpoczywaj dużo i dobrze się odżywiaj. Nie nadwyrężaj swojej kondycji, bo musisz wrócić do normy. Zadbaj o siebie, dobrze się odżywiaj i wysypiaj się. Twój dobry w tym tygodniu to środa.

Finanse: Niestety wydatki które czekają Cię w tym tygodniu przerosną oczekiwania. Spróbuj pożyczyć od znajomych, zwłaszcza Byk powinien cię wesprzeć.

Miłość: Niespokojny czas dla Baranów w związku. Bądź cierpliwy i nie reaguj złością na pomysły partnera. Samotne Barany spotkają ciekawą osobę.

Praca: Dużo pracy tym tygodniu. Ktoś zrzuci na ciebie swoje obowiązki i nie będziesz miał ani chwili na wytchnienie. Musisz się sprężyć, bo nie potrwa to długo, a może Ci bardzo pomóc w karierze.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Dostaniesz dar od losu i na nic nie będziesz narzekać. Będzie to naprawdę dobry tydzień pomimo drobnych niepokojących spraw, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Myśl pozytywnie, bo wiele Ci się uda w tym tygodniu. Przyjazny dla Ciebie znak w tym tygodniu to Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie sobota.

Finanse: Duże dochody w tym tygodniu na horyzoncie. Nie bój się wyciągnąć po nie ręki. Uważaj tylko, by nie być zachłannym, bo to zawsze się mści. Odłóż coś na czarną godzinę.

Miłość: Samotne Byki mają duże szanse na trwały związek. Pamiętaj, ze zaufanie jest jego częścią.  Byki w związkach powinny pamiętać, że nie pieniądze liczą się w relacji i nie można za nie kupić miłości i czyjejś czułości.

Praca: Pomysły, które miałeś, niestety spalą na panewce. Musisz wymyślić coś nowego, bo kolejne przedsięwzięcie ma dużą szansę powodzenia. Warto posłuchać porad Wagi, która akurat teraz będzie miała rację.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Pojawia się drobne dolegliwości. Nie lekceważ ich i idź do lekarza. Krótkie leczenie rozwiąże mały problem, a jeśli to zaniedbasz, wkrótce kłopoty wrócą ze zdwojoną energią. Będzie Ci sprzyjał Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie sobota.

Finanse: Nie dzieje się dobrze. Czekają Cię problemy, z którymi tak szybko się nie uporasz. Pora zacisnąć pasa. Niestety złe decyzje finansowe właśnie zbierają żniwo. Przeczekaj, wszystko się ułoży

Miłość: Ten tydzień nie sprzyja zakochanym. W nowych związkach pierwsze kłótnie. Stres jest złym doradcą. Okaż partnerowi trochę zrozumienia. Samotne Bliźnięta niestety muszą jeszcze poczekać. Pamiętaj, że niezałatwione sprawy z przeszłości kładą się cieniem na ewentualnych nowych znajomościach.

Praca: ten tydzień przecieknie Ci przez palce i będziesz mieć wrażenie, że zajmowałeś się wszystkim, tylko nie pracą, która przynosi dochody.  Zacznij myśleć perspektywicznie i wyciągnij wnioski z ostatnich porażek. Pora zacząć działań rozważnie. Nie daj się wykorzystać Koziorożcowi.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Dobre wieści przyjdą pod koniec tygodnia. To, czym się tak martwiłeś, okaże się niegroźnym stanem, a tak naprawdę musisz popracować nad sposobami odpoczynku i relaksacji. Alkohol to nie jest Twój przyjaciel. Lepiej spędzić czas aktywnie, na świeżym powietrzu, zażywając ruchu. Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to poniedziałek, a znak, który Ci sprzyja to Waga.

Finanse: Musisz zmniejszyć wydatki. Przyjrzyj się im, zastanów się co możesz zredukować, ograniczyć. To najwyższy czas, żeby Rak zaczął oszczędzać.

Miłość: Samotne Raki spotkają kogoś wielce interesującego w tym tygodniu, kto zawróci im w głowie.
W związkach dużo radości, niespodziewane emocje i miło spędzony czas.

Praca: Nareszcie trochę spokoju i rutynowej pracy, która pozwoli Ci na wytchnienie. Raki, które myślą
o zmianie pracy powinny poczekać. Nie jest to najlepszy moment.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Badania, które robiłeś ostatni trzeba powtórzyć. Niestety Lwy czeka w tym tygodniu mały maraton lekarski. Nie zaniedbuj swojego zdrowia, bo lepiej działać zawczasu. Znak który będzie Ci sprzyjał w tym tygodniu to Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie piątek.

Finanse: Pieniądze, które miałeś obiecane nie dotrą w tym tygodniu. Spróbuj nie panikować, bo wszystko się dobrze ułoży. Pomyśl raczej jak wesprzeć finansowo Byka, bo on potrzebuje twojej pomocy.

Miłość: Stałe związki wydają się pełne ciepła, miłości i zrozumienia. Natomiast samotne Lwy czeka naprawdę udany tydzień, który może być preludium do czegoś większego, głębszego i długotrwałego.

Praca: Dużo wyzwań w tym tygodniu. Lew nie będzie umiał im sprostać. Na szczęście większość niezałatwionych spraw przesunie się na kolejny tydzień, kiedy to już będzie dużo łatwiej. Trzymaj z Wagą, ona Cię wesprze.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Dobra kondycja nie opuści Panny w tym tygodniu. Wszystko będzie układać się pomyślnie,
a nieufna Panna będzie bardzo zdziwiona. Ale większość spraw uda się pozałatwiać, głównie dzięki pomocy Lwa. Szczęśliwym dniem dla Panny będzie środa.

Finanse: Wcześniejsze działania podjęte przez Pannę zaczną przynosić rezultaty. Więcej pieniędzy przyda się zwłaszcza w końcówce tygodnia, kiedy to przyjdzie niespodziewana wiadomość. Okaże się, że Panna jest na wiele problemów przygotowana i nie da się zaskoczyć.

Miłość: W tym tygodniu czeka Panny miła niespodzianka. Partner będzie myślał przede wszystkim o jej potrzebach i Panna wreszcie poczuje się bardzo szczęśliwa. Samotne Panny czeka krótki, acz bardzo namiętny romans.

Praca: To będzie bardzo dobry tydzień. To co Panna zaplanowała zostanie zrealizowane, co pozwoli cieszyć się powszechnym uznaniem. Docenią Pannę zarówno przełożeni, jak i współpracownicy.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Natrętne myśli, które niepokoją umysł powracają do Wag ze zdwojoną energią. Niestety pora się wyciszyć, bowiem ciało też da znać, że psychika cierpi. Przestań droga Wago się zamartwiać, bo na razie nie ma ku temu powodu.  W tym tygodniu sprzyjać Ci będzie Lew, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Wyraźnie odczujesz przypływ gotówki. Będzie to miła odmiana, bo ostatnio Wagi przesadziły z wydatkami. Na szczęście wszystko wracać do ustabilizowanej normy i pomimo wielu przeciwieństw losu, pieniądze będą płynąć do Wagi szerokim strumieniem.

Miłość: W stałych związkach dużo miłości. Pamiętaj by przytulać partnera, on tego potrzebuje. Samotne Wagi dostaną ciekawy znak, od dawno niewidzianego kochanka. Może czasem warto wejść dwa razy do tej samej rzeki? Spróbuj.

Praca: Będzie intensywnie, ale Waga sobie poradzi. Jest tytanem pracy, pyzatym jest dobrze zorganizowana. Nie ustawaj w wysiłkach do realizacji celu. Wszystko się uda.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Niestety zdrowie zacznie szwankować. Szykują się poważne problemy, bo niewłaściwy tryb życia zaczął się mścić. Zacznij o siebie dbać. Najwyższy czas. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Na szczęście niespodziewane wydatki już się skończyły ale niestety nie widać na razie większej ilości gotówki, która przepływałaby w kierunku Skorpionów. Na razie przystopuj z wydatkami.

Miłość: Wyjątkowo trudno w stałych związkach. Bądź cierpliwy i spróbuj zrozumieć partnera. Samotne Skorpiony mają szansę na krótki romans. Będzie ciekawie.

 Praca: Pora na dalekosiężne plany. Inspirację do działania możesz czerpać od Koziorożca. Pomoże on wybrać właściwy krok. Zaufaj mu.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Odczujesz zbliżającą się wiosnę, organizm pobudza się do życia. Będziesz czuł się wyjątkowo dobrze. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Wpływy będą przewyższały wydatki. Póki co możesz szastać pieniędzmi, bo wszystko wskazuje na to, że czeka Cię naprawdę dobry czas, a stan twoich finansów będzie przynosił Ci wiele zadowolenia.

Miłość: W związkach prawdziwa sielanka. Samotne Strzelce powinny kuć żelazo póki gorące. Ktoś bardzie interesujący jest blisko i tylko czeka na jakiś znak.

Praca: Możesz spokojnie zwolnić w tym tygodniu. Rzeczy zawodowe będą toczyły się w swoim spokojnym rytmie. Nie musisz się niczym martwić.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Zdziwisz się jaka wszystko dobrze będzie szło w tym tygodniu. Dobre samopoczucie nie będzie Cię opuszczać. Poczujesz energię i radość. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Wyraźnie widać doskonałe przypływy gotówki. To coś na co czekałeś. Dokładnie w tym momencie.

Miłość: Wyrozumiałość partnera dla Twoich poczynań wkrótce się skończy. Przemyśl swoje zachowanie
i wyciągnij wnioski. Koziorożce niebędące w związku czeka tydzień pełen wrażeń.

Praca: Znakomicie dasz sobie radę z zadaniami, myśl perspektywicznie i przewiduj, czego możesz oczekiwać w przyszłości. Jeden ze scenariuszy wkrótce się sprawdzi.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Zadbaj o oczy. To jeden z poważnych problemów Wodnika, skonsultuj się z lekarzem, bo problemy które się pojawią to postępujący proces. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Nowa fala dobrych wiadomości. Będziesz miał powody do zadowolenia. Będzie lepiej niż przypuszczasz i możesz planować wydatki.

Miłość: W stałych związkach Wodnik będzie czuł się kochany. Partner będzie czuły i pełen zrozumienia. Samotne Wodniki czeka miły wieczór, podczas którego spotka wartościową osobę. Jak to się rozwinie, zależy od tego, jak bardzo Wodnik będzie gotowy na dalszy krok.

Praca: Nareszcie wszystko zacznie się układać. Dostaniesz bardzo dobrą propozycję. Powinieneś ją przyjąć.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Zwróć uwagę na stan swojego kręgosłupa i zacznij dbać o niego. Codzienne ćwiczenia i rozciąganie bardzo dobrze Ci zrobią. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Sprawy układają się bardzo dobrze. Twoje oszczędności będą rosły z dnia nadzień, sytuacja będzie bardzo dynamiczna.

Miłość: Samotne Ryby zakochają się. To jest ten czas. Uwierz tylko, że to jest właściwa osoba. Ryby
w związkach muszą być bardziej cierpliwe dla partnera, bo w tym tygodniu będzie on nie w humorze.

Praca: Ciekawa oferta pojawi się pod koniec tygodnia. To będzie krok milowy w Twojej karierze. Warto podjąć ryzyko i przyjąć propozycję.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT