8-14 listopada 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 8 do 14 listopada 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się dać sobie na wstrzymanie i po prostu jak najwięcej odpoczywaj. Bowiem nie warto nadwyrężać swoich możliwości oraz zasobów energetycznych. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Mimo, że prawdopodobnie wydasz całkiem sporą ilość pieniędzy, to nie wpłynie to znacząco na Twój budżet.

Miłość: Nawet, jeśli zazwyczaj starasz się iść na ugodę, to w tym czasie postaraj się jednak jasno określić swoje zasady. Dotyczy to przede wszystkim związku – bardzo możliwe, że tego potrzebujecie.

Praca: Istnieje duże prawdopodobieństwo tego, iż spędzisz w pracy znacznie mniej czasu, niż zazwyczaj.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Jeśli od pewnego czasu zmagasz się z jakąś dolegliwością, to bardzo możliwe, że w tym tygodniu odczujesz choćby niewielką poprawę. Będzie to miało miejsce głównie dzięki działaniu Marsa. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie obawiaj się – ten tydzień będzie Ci sprzyjał i gwiazdy nie pozwolą na żadne większe straty.

Miłość: Zwróć uwagę przede wszystkim na to, co łączy Cię z danymi osobami, zamiast szukać między Wami różnic. Możliwe bowiem, że niektóre istotne elementy jakimś cudem umknęły Twojej uwadze.

Praca: Jeśli masz przed sobą jakieś wyzwanie, którego się obawiasz, to ten tydzień będzie odpowiedni na podjęcie się go!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał wszelkim zmianom związanym z Twoim zdrowiem psychicznym oraz fizycznym. Zatem, jeśli miałeś jakieś w planach, już teraz zacznij wcielać je w życie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Warto uświadomić sobie, że życie nie polega wyłącznie na zarabianiu i opłacaniu rachunków.

Miłość: Możesz odkryć, że masz tajemniczego wielbiciela i najprawdopodobniej nie będziesz odwzajemniać jego uczuć. Jeżeli tak będzie, postaraj się potraktować go łagodnie i nie zostawiać na lodzie.

Praca: Jeśli wpadnie Ci do głowy jakiś genialny plan, wstrzymaj się chociaż kilka dni, aby zweryfikować jego słuszność i dopiero po tym się nim podziel.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na swoje uzębienie. Postaraj się unikać twardych oraz słodkich przekąsek, aby utrzymać je w dobrej kondycji. W razie potrzeby udaj się do dentysty. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Bardzo możliwe, że dowiesz się czegoś, co pomoże Ci polepszyć stan Twojego konta.

Miłość: Jeżeli jesteś w związku, uważaj. Bowiem Twój parter może być zazdrosny o relację, którą masz z jakąś osobą. Jeśli natomiast jesteś singlem, to możliwe, że sam będziesz o kogoś zazdrosny.

Praca: Jeśli pojawi się przed Tobą możliwość jakiejś zmiany, skorzystaj z niej – najprawdopodobniej Ci się to opłaci.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Ten tydzień będzie należał do tych bardziej intensywnych oraz wymagających. Z tego powodu w okolicach piątku możesz odczuwać spore zmęczenie, na które najlepszym sposobem będzie masaż. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Może nawiedzić Cię lekka frustracja spowodowana niewystarczającą ilością oszczędności.

Miłość: Ten czas będzie sprzyjał wyznaniom, nawet tym trudnym i z pozoru niemożliwym do wypowiedzenia. Zdobądź się zatem na odwagę i porozmawiaj szczerze z osobami, którym jesteś to winien.

Praca: W pracy czeka Cię niemało stresu oraz presji czasu. Jednak nie masz wyjścia – musisz to wytrzymać.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Mimo, że będziesz miała sporo powodów oraz wymówek, aby zaniedbać lub całkowicie zrezygnować z dbania o swoje zdrowie, to nie możesz się poddać! Liczą się nawet małe kroki! Twoim szczęśliwym dniem będzie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńcem – zodiakalny Koziorożec.

Finanse: Zastanów się nad tym, czy Twój sposób gromadzenia oszczędności na pewno jest skuteczny oraz bezpieczny.

Miłość: Twoja sytuacja związana z uczuciami zapowiada się stabilnie, bez większych zmian. Zwróć jednak uwagę na to, jak będą zachowywać się zodiakalne Byki w stosunku do Ciebie oraz Twoich bliskich.

Praca: Będzie to czas, w którym najdą Cię rozmyślania dotyczące Twojej pracy oraz ogólnie kariery zawodowej.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się dołożyć wszelkich starań, aby czuć się jak najbardziej komfortowo oraz bezpiecznie. Być może jakieś zabiegi okażą się strzałem w dziesiątkę? Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Wydasz trochę więcej, niż planowałaś, jednak będą to raczej dobrze spożytkowane pieniądze.

Miłość: Ten czas będziesz chciała spędzić przede wszystkim we własnym towarzystwie oraz z własnymi przemyśleniami. Jednak pod koniec tygodnia możesz nabrać ochoty na spotkania z innymi ludźmi.

Praca: Uważaj na nastroje swoich współpracowników. Niektórzy z nich mogą okazać się wyjątkowo wybuchowi.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Dla własnego dobra w tym tygodniu postaraj się unikać jedzenia na mieście oraz w pośpiechu. Bowiem Twój żołądek może być mniej odporny na takie rzeczy i będziesz narażony na niestrawności. Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: To będzie dobry czas na nauczenie się mówienia NIE niektórym swoim zachciankom.

Miłość: To nie będzie najlepszy czas na udzielanie wszelkiego rodzaju rad, a także na przyjmowanie ich od innych osób, ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że skończy się to nieporozumieniem.

Praca: Bardzo możliwe, że uda Ci się dostrzec jakąś ważną szansę związaną z pracą. Wykorzystaj ją dobrze!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu będzie Ci dopisywał bardzo dobry humor. Wpłynie to pozytywnie na Twoje zdrowie oraz znieczuli potencjalne bóle. Uważaj, aby nie nadwyrężyć mięśni twarzy od uśmiechu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nawet, jeśli okaże się, że wydałeś znacznie więcej, niż planowałeś, to uda Ci się znaleźć rozwiązanie.

Miłość: W tym czasie warto zwrócić uwagę na to, czy jakieś stare drzazgi nie tkwią w Tobie, bądź w bliskich Ci osobach, powodując między Wami napięcie oraz nieporozumienia. To dobry czas na rozmowy!

Praca: To będzie dobry czas na nadrabianie zaległości, a także domykanie niedokończonych spraw.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nawet, jeśli będziesz chciał postawić na odpoczynek oraz relaks, to z jakiegoś powodu ich skuteczność może pozostawić wiele do życzenia. Zastanów się, czy na pewno umiesz dobrze wypoczywać? Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Owocne okażą się inwestycje, zwłaszcza te związane z podniesieniem umiejętności oraz kwalifikacji.

Miłość: Twój partner może mieć Ci coś ważnego do powiedzenia, dlatego wysłuchaj go uważnie. Jeżeli jesteś singlem, miej na uwadze to, co będą mówić Twoi przyjaciele, zwłaszcza ci spod znaku Raka.

Praca: Nawet, jeśli nagle pojawi się przed Tobą nietypowa szansa, podejdź do niej z głową i rozsądkiem.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym czasie postaraj się unikać ryzykownych i nieprzemyślanych działań. Bowiem mogą one negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie oraz doprowadzić do niechcianych konsekwencji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: W tym tygodniu wszelkie wyprzedaże oraz centra handlowe mogą okazać się szczególnie zgubne.

Miłość: Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem, pamiętaj o tym, że możesz zwrócić się do osób, które okażą Ci wsparcie oraz pomoc. Najważniejsze to być szczerym i mówić otwarcie o swoich problemach.

Praca: Mogą najść Cię wątpliwości dotyczące pracy, którą wykonujesz. Może warto pomyśleć nad zmianą?

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: To będzie tydzień pełen wyzwań oraz intensywności i aby dobrze go przeżyć, niezbędna będzie dobra kondycja organizmu. W związku z tym postaraj się dbać o niego trochę bardziej, niż zazwyczaj. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Pamiętaj, aby wykazać się uczciwością w sytuacjach, które napotkasz na swojej drodze!

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to bardzo możliwe, że zdasz sobie sprawę z tego, iż osoba, z którą jesteś, jest wspaniałym partnerem. Jeśli zaś jesteś singlem, poczujesz zadowolenie płynące z życia bez zobowiązań.

Praca: Pomimo rozpraszaczy wokół, postaraj się dać z siebie wszystko i nie ulegać temu, co z zewnątrz.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT