Horoskop tygodniowy na 8-14 czerwca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 8 do 14 czerwca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: uważaj na ciężkie produkty spożywcze oraz unikaj używek, ponieważ mogą Ci one nieźle zaszkodzić. Poza tym, jest to świetny czas na uprawianie sportu, wycieczki oraz kontakt z przyrodą.

Finanse: dzięki premii, oszczędnościom lub jakiejś wygranej, będziesz miał więcej pieniędzy na przyjemności oraz luksusowe zakupy. Nie musisz sobie teraz żałować, ponieważ gwiazdy Ci sprzyjają, a dobra passa Cię nie opuści!

Miłość: samotne Barany mogą liczyć na jakąś niesamowitą znajomość zawartą w Internecie bądź za pośrednictwem przyjaciół. Co do tych, które są już w związku, okaże się, że nadal macie do siebie głębokie uczucia, a czas spędzony tylko we dwoje da Wam dużo szczęścia!

Praca: w najbliższym tygodniu musisz zdobyć się na stanowczość oraz upór. Ktoś bowiem będzie chciał podkopać Twoją pewność siebie lub zachowa się nie fair i będzie chciał zrzucić na Ciebie winę. Nie daj się!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: zadbaj o siebie oraz swój wygląd. Maseczka, poprawa brwi, koloru włosów czy długa, relaksująca kąpiel z peelingiem i masażem, naprawdę dobrze Ci zrobią. Pamiętaj także o kremach z filtrem gdy wychodzisz na zewnątrz!

Finanse: jeśli podejdziesz z głową do swoich finansów, szybko okaże się, że jesteś w stanie coś odłożyć. Może nie będą to od razu góry pieniędzy, ale grosz do grosza, a za jakiś czas uzbiera Ci się niezła sumka, którą będziesz mógł przeznaczyć na spełnienie jakiegoś marzenia czy bardziej luksusowe zakupy.

Miłość: Byki, które cały czas rozpamiętują ostatnie rozstanie, w końcu uwolnią się od złych myśli. Samotne Byki natomiast zyskają na pewności siebie, co może znacznie pomóc w poznaniu drugiej połówki. Byki pozostające w związkach, mogą mieć ochotę na zmiany i odrobinę szaleństwa.

Praca: inwestuj w siebie oraz własne zdolności. Pieniądze wydane na kurs czy szkolenie, szybko się zwrócą, a zdobyte umiejętności, zostaną z Tobą do końca życia. Jeśli zawodowo coś tworzysz, będziesz teraz wybitnie kreatywny, a Twoje prace będą jednymi z najlepszych w życiu!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: nie jest to najlepszy czas na drastyczne zmiany w wyglądzie, czy podejmowanie się nowych, nieuprawianych wcześniej sportów. W tym czasie postaw bardziej na relaks, spacery oraz wycieczki na łono natury. Uważaj by nie zmarznąć, ponieważ możesz być podatny na przeziębienia.

Finanse: zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Sytuacja będzie bardzo dynamiczna, a Ty będziesz musiał szybko podejmować sporo ważnych decyzji. Jeśli masz jakąś dobrą księgową, zwróć się do niej o pomoc, a z pewnością dobrze na tym wyjdziesz.

Miłość: Bliźnięta mogą w tym czasie być rozbite i niepewne tego, czego chcą. Z pewnością nie będzie to zbyt dobrze wpływało także na ich relacje miłosne. Ważne jest więc by dały sobie czas i nie podejmowały żadnych radykalnych decyzji, których mogłyby zaraz żałować.

Praca: może być szybko, może być nieco chaotycznie, jednak ostatecznie wszystko się uda. Nie panikuj więc, w trudnej sytuacji weź dwa głębsze wdechy i działaj kierując się logiką oraz własnym doświadczeniem.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: to doskonały czas na zadbanie o sylwetkę i zmianę diety. Ćwiczenia fizyczne przyniosą Ci nie tylko szczęście i samozadowolenie ale także wspomogą Twoje zastane mięśnie. Unikaj większych skupisk ludzi, ponieważ możesz być podatny na infekcje.

Finanse: tu szybko zauważysz stabilizację, a być może nawet jakiś progres. Problemy związane z pieniędzmi przestaną spędzać Ci sen z powiek, ponieważ wpadniesz na jakiś genialny pomysł lub dostaniesz pomoc od kogoś bliskiego.

Miłość: przed Tobą świetny czas na flirty i randki, także jeśli jesteś już w związku. Twoje druga połówka z pewnością doceni jeśli wykażesz się inicjatywą i porwiesz ją na jakiś romantyczny wypad. Pamiętaj by nie przekazywać dalej pewnej plotki, którą niebawem usłyszysz.

Praca: nie jest to najlepszy czas na branie na siebie większej ilości obowiązków służbowych. Nie wychylaj się więc i daj wykazać się innym. Twoja forma jeśli chodzi o pracę, będzie bowiem bardzo średnia i raczej nie uda Ci się zyskać w oczach przełożonych.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: ten czerwcowy tydzień okaże się dla Ciebie bardzo dobry. Nadchodzące lato, obudzi w Tobie chęć do działania, spędzania większej ilości czasu na świeżym powietrzu, a być może nawet do sportu. Endorfiny dadzą Ci szczęście i znacznie poprawią Twoje samopoczucie.

Finanse: w najbliższym czasie będziesz miał okazję komuś pomóc finansowo. Jeśli tylko Cię na to w tym momencie stać, nie zastanawiaj się. Dobro wraca!

Miłość: postaw na spokój i pokojowe załatwianie wszelkich konfliktów. Jeśli wykażesz się zrozumieniem dla różnych od Twoich potrzeb partnera, bardzo dobrze wpłynie to na Wasz związek. Samotne Lwy nabiorą ochoty na romanse, co może później przynieść jakieś drobne problemy. Bądźcie więc czujne!

Praca: uda Ci się wykazać i zyskać w oczach współpracowników czy przełożonych. Jeśli pracujesz na własny rachunek, Twoja kreatywność związana z prowadzeniem firmy wprost wybuchnie, postaw więc na planowanie i w miarę możliwości, zaraz po weekendzie zacznij wprowadzać plany w życie!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: jeśli masz ochotę na coś słodkiego czy jakiś fast food, po prostu go zjedz, ponieważ w przeciwnym razie możesz być bardzo rozdrażniony. Unikaj długiego przebywania na słońcu i smaruj się filtrami, a unikniesz poparzenia.

Finanse: niebawem zarobisz na czymś, co do tej pory było jedynie Twoim hobby. Oczywiście, by tak się stało, musisz nieco dopomóc szczęściu, jednak gwiazdy Ci mocno sprzyjają!

Miłość: jeśli jesteś samotną Panną, niebawem poznasz kogoś bardzo interesującego. Kierunek w jakim pójdzie ta znajomość, będzie zależał od Twojego zaangażowania i odwagi. Panny w związkach powinny pamiętać o wspieraniu partnera oraz o tym, że warto podsycać miłość, ponieważ pozostawiona sama sobie, może zgasnąć…

Praca: całkiem możliwe, że uda Ci się wprowadzić do swojego życia zawodowego jakąś innowację lub ulepszenie. Będziesz miał głowę pełną pomysłów, a jakaś dobra dusza zdecyduje Ci się pomóc w ich realizacji. Wykorzystaj to!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: czeka Cię spory przypływ energii oraz chęci do działania. Być może w końcu zabierzesz się dzięki temu za coś, co długo odkładałeś bojąc się jakichś trudności. Postaw na zdrowe oraz wartościowe posiłki i poszukaj jakiejś formy sportu, który dawałby Ci radość, a jednocześnie pozwalałby Ci się trochę poruszać.

Finanse: pilnuj swoich interesów oraz kosztowności, ponieważ ktoś lub coś może im w tym tygodniu zagrażać. Nie dawaj się też nabrać na żadne „ekstra promocje”, które ostatecznie niemal zawsze okazują się być picem na wodę.

Miłość: będziesz niezwykle kreatywny i pomysłowy, czym z pewnością uda Ci się pozytywnie zaskoczyć partnera. Pokaż, że kochasz, a dasz tym swojej drugiej połówce bardzo dużo radości. Wagi single skupią się teraz na sobie i nie będą rozglądać się za miłością.

Praca: uważaj na to, co mówisz ponieważ może to zrujnować dobrą atmosferę w pracy. Powstrzymaj się więc chwilowo od nieśmiesznych żartów, niepotrzebnych komentarzy oraz wszelkich złośliwości. Skup się na pracy i tym, co masz do zrobienia.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ten tydzień upłynie Ci pod znakiem dobrego samopoczucia, energii, oraz kreatywnych, a nawet nieco szalonych pomysłów. Pamiętaj tylko by nie przesadzać z szeroko rozumianymi akrobacjami, ponieważ możesz sobie coś zwichnąć, obić lub naciągnąć.

Finanse: wszystkie sprawy dobrze Ci się poukładają, także te związane z pieniędzmi. Być może uda Ci się nawet zyskać jakieś ekstra pieniądze, które pozwolą Ci na spełnienie Twojego małego marzenia.

Miłość: Skorpiony będące w związkach wyjątkowo mocno poczują miłość oraz wsparcie partnera. Jeśli ostatnio się kłóciliście, szybko zapomnicie o różnicach zdań. Skorpiony będące singlami mają szansę na poznanie kogoś ciekawego. Czas pokaże jednak, że jest to bardziej relacja przyjacielska niż romantyczna.

Praca: uda Ci się zabłysnąć i pokazać na co Cię stać. To, co robisz przyniesie Ci w tym tygodniu sporo satysfakcji i utwierdzi Cię w przekonaniu, że jesteś w odpowiednim miejscu. Jeśli jesteś Skorpionem poszukującym pracy, możliwe że w końcu natrafisz na jakąś bardzo ciekawą ofertę.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w najbliższych dniach możesz narzekać na słabszą koncentrację oraz ogólne osłabienie. Potrzebujesz odpoczynku. Nie zmuszaj się więc do wyścigu szczurów, zwolnij, weź wolne, pośpij dłużej, zjedz coś dobrego, pójdź na spacer lub spraw sobie po prostu odrobinę przyjemności.

Finanse: najlepiej wydane pieniądze to te zainwestowane w siebie samego. Jeśli już myślałeś o jakimś kursie, szkoleniu czy nauce nowego języka, właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Dużo wyniesiesz z tych lekcji i poprawisz swoją samoocenę.

Miłość: będziesz miał szansę pomóc komuś bliskiemu. Nie migaj się więc od tego i nie wymyślaj wymówek, tylko zrób to, o co Cię proszą. Dla Strzelców singli, jest to świetny tydzień na flirty i spotkania z nowo poznanymi ludźmi. Strzelce w związkach nie powinny słuchać rad z zewnątrz. Wasze serce najlepiej Wam podpowie!

Praca: w najbliższych dniach nie staraj się udowodnić, że masz rację, tylko skup się na pracy. Zbytnie wychylanie się, może być Ci teraz nie na rękę. Unikaj także wcześniejszych wyjść z pracy.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: uważaj na to, co jesz ponieważ w najbliższym czasie Twój żołądek będzie bardziej wrażliwy niż zazwyczaj. Unikaj także mocno zakrapianych imprez, ponieważ syndrom dnia następnego może być po nich wręcz nie do zniesienia.

Finanse: wykorzystaj wolny czas na uporządkowanie ważnych papierów. Sprawdź czy zapłaciłeś wszystkie rachunki i upewnij się, że z niczym nie zalegasz.

Miłość: jeśli jesteś w związku, skup się w najbliższych dniach na swoim partnerze. Zapytaj czy wszystko w porządku, czy nie chciałby Ci o czymś powiedzieć. Możliwe bowiem, że potrzebuje się wygadać, a Ty stale nie masz na to czasu. Koziorożce single, będą szaleć jak nigdy, szczególnie podczas weekendu. Te urodzone w styczniu, mają szansę poznać kogoś wyjątkowego!

Praca: uważaj na plotki w pracy, nie przekazuj ich dalej ponieważ może wyniknąć z tego niezła awantura. Możliwe, że czeka Cię jakaś delegacja, szkolenie czy cokolwiek innego, co odbędzie się w innym miejscu pracy niż zazwyczaj.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: jeśli zdecydujesz się na uprawianie jakiegoś nowego sportu, lub uprawianie sportu ogólnie, zacznij z głową. Nie rzucaj się od razu na poziom ekspert, ponieważ możesz nieźle sobie zaszkodzić i szybko się zniechęcić.

Finanse: uda Ci się w łatwy sposób powiększyć stan swojego konta. Może sprzedasz coś z zyskiem, może dostaniesz premię, a może coś wygrasz. W każdym razie będziesz mógł pozwolić sobie na więcej niż zazwyczaj!

Miłość: szykuje Ci się zwariowany weekend w towarzystwie osób, których dawno nie widziałeś. Baw się na całego i wykorzystaj ten czas na szczere rozmowy. Zakochane Wodniki jeszcze mocniej poczują, że ich partner jest właśnie tym, z którym chcą przejść przez życie, natomiast Wodniki single mają spore szanse na ognisty flirt. Więc jak widać, dla każdego coś miłego!

Praca: Twoja kreatywność oraz zdolność zapamiętywania będą na bardzo wysokim poziomie. Możesz więc śmiało rozpocząć naukę nowych rzeczy, zapisać się na kurs czy szkolenie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: mimo, że najprawdopodobniej nie będziesz miał ochoty na sport, spróbuj zwlec się z kanapy. Spacer, rower, rolki lub choćby zabawa z dziećmi czy psem na świeżym powietrzu dostarczy Ci endorfin i sprawi, że będziesz mniej zaspany.

Finanse: możliwe, że dostaniesz jakiś większy niż zazwyczaj rachunek lub zorientujesz się, że z jakąś opłatą jesteś do tyłu. To może Cię chwilowo przytłoczyć, jednak szybko znajdziesz sposób na to jak uratować swój budżet.

Miłość: to będzie świetny czas na romanse i czułości dla Ryb. Te wolne, będą mieć aż nadmiar kandydatów na randki, a te będące już w związkach, na nowo poczują motyle w brzuchu. Okaże się, że odpowiednio podsycana miłość, może mieć bardzo gorącą temperaturę nawet po latach!

Praca: mimo, że w najbliższym czasie może zwalić się na Ciebie nadmiar obowiązków, Ty wszystkim im podołasz. Zdziwisz się wręcz, jak łatwo Ci poszło!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT