Horoskop tygodniowy na 15-21 czerwca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 15 do 21 czerwca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: to świetny czas na rozpoczęcie treningów, poznanie nowego sportu i namówienie do niego bliskiej osoby. Dobrze zrobią Ci także ziołowe napary. Unikaj alkoholu, niezdrowego jedzenia oraz wszelkich używek, ponieważ mogą Ci one teraz mocniej szkodzić.

Finanse: Twoje kieszenie zaczną się teraz napełniać. Ktoś odda Ci pieniądze, dostaniesz jakąś premię, drogi prezent lub po prostu coś wygrasz. To także świetny czas na wszelkie inwestycje oraz większe zakupy. Jednym słowem – Fortuna Ci sprzyja!

Miłość: możliwe, że niektóre Barany zaczną teraz rozmyślać o miłości sprzed lat. Być może nawet zdecydują się na odnowienie tej znajomości. W grę wejdzie tu najprawdopodobniej wiadomość, telefon lub kontakt przez Internet. Co do Baranów w związkach, będą one szczęśliwe i pełne pomysłów na ciekawe wspólne spędzanie czasu ze swoją drugą połówką!

Praca: wszystko będzie w porządku. Mimo mniejszej energii i zapału do działania Baranów, ich życie zawodowe będzie stabilne. Ani nie staną się one pracownikami miesiąca, anie nie dostaną reprymendy dotyczącej swojej produktywności.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: wszelkie wypady za miasto, wycieczki czy spacery będą Ci służyć. Uważaj natomiast na sporty, które mogą wiązać się z obciążeniem bądź urazami kolan oraz kostek. Nie szarżuj, a nic Ci nie będzie!

Finanse: gwiazdy nie wskazują obecnie na to, byś miał się specjalnie wzbogacić choć nie widać w nich także żadnych problemów finansowych. Sytuacja jawi się zatem dość stabilnie, co w obecnych czasach można śmiało odczytywać jako zaletę!

Miłość: możliwe, że niebawem poznasz kogoś, kto sporo namiesza w Twoim życiu. Będą to jednak zmiany przyjemne i takie, które wywołają uśmiech na Twojej twarzy! Nie słuchaj plotek i nie daj wyprowadzić się z równowagi osobom, które stale komentują Twoje zachowanie.

Praca: uda Ci się zabłysnąć i pokazać na co tak naprawdę Cię stać. Pamiętaj tylko by unikać konfliktów w miejscu pracy, ponieważ jedna z osób może chcieć się zemścić i zagrać nieczysto. Lepiej żebyś do tego nie dopuścił.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: pomagaj koncentracji oraz ogólnemu dobremu samopoczuciu. Przebywaj więcej na świeżym powietrzu, wysypiaj się i zadbaj o to, by nie jeść śmieciowego jedzenia, tylko w końcu zacząć się porządnie odżywiać. Organizm szybko Ci za to podziękuje!

Finanse: okazje i promocje będą zachęcały do zakupów i faktycznie, w morzu niepotrzebnych rzeczy, odnajdziesz perełkę i to w doskonałej cenie. Mimo wydatków, Twój budżet jakoś specjalnie nie ucierpi, a pod koniec miesiąca sytuacja na koncie będzie całkiem ok.

Miłość: uważaj na plotki i nie wdawaj się w dyskusje z ludźmi, których uważasz za niewartych najmniejszej uwagi. Posłuchaj za to głosu własnego serca, ponieważ już od jakiegoś czasu krzyczy ono chcąc dotrzeć w końcu do Twojej świadomości.

Praca: będzie to raczej spokojny okres, pozbawiony stresu oraz przesadnej gonitwy. Wykorzystaj to na nadrobienie zaległości oraz douczenie się rzeczy, które jeszcze nie idą Ci najlepiej.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: najważniejsze jest teraz byś unikał dużego stresu. Zrób więc sobie dzień lub dwa tylko dla siebie i swoich przyjemności. Spędź ten czas, tak jak lubisz, zjedz swoją ulubioną potrawę, odpocznij i zrelaksuj się. Bardzo dobrze wpłynie to na Twoje samopoczucie!

Finanse: ktoś bliski zaskoczy Cię niesamowitym prezentem lub finansowym wsparciem. W sprawach związanych z pieniędzmi, będziesz co prawda nadal lekko pod kreską ale sytuacja ta z dnia na dzień będzie się poprawiać. Możliwe więc, że w końcu się odkujesz!

Miłość: poświęć czas najbliższym, ponieważ zarówno oni jak i Ty sam bardzo tego potrzebujecie. Powiedz „kocham Cię”, przytul się i nie wstydź się mówić o tym, co czujesz. Dla Raków singli jest to natomiast doskonały czas na zawieranie nowych znajomości. Możliwe, że prawdziwa miłość, stoi tuż za rogiem!

Praca: tutaj sprawy potoczą się bardzo, bardzo dobrze! Uda Ci się osiągnąć jakiś cel, zakończyć jakiś projekt lub po prostu swoim zachowaniem zyskać uznanie przełożonego lub współpracowników. Uważaj tylko by się nie spóźniać!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: rób i jedz dokładnie to, na co masz ochotę. Czujesz, że musisz się zdrzemnąć – połóż się na chwile, chcesz wyjść na spacer – śmiało, masz ochotę wyskoczyć na rower i lody? Nie powstrzymuj się! Organizm da Ci znać czego potrzebuje.

Finanse: nie musisz się powstrzymywać przed zakupami. Jeśli długo na coś odkładałeś, to świetny czas by w końcu zrealizować marzenie. Możesz także w coś zainwestować, ponieważ gwiazdy w tej kwestii bardzo Ci sprzyjają.

Miłość: uważaj na to, co mówisz, ponieważ jakieś nieprzemyślane słowa, mogą być wykorzystane przeciw Tobie. Lwy będące w związkach, mogą odczuć małą nudę, która się przyplącze i obniży temperaturę relacji. Lwy single natomiast odpuszczą sobie póki co flirty i skupią się na sobie.

Praca: pamiętaj by nie stawiać się przełożonym i nie próbować na siłę udowodnić im swojej racji (nawet jeśli wiesz, że jest ona po Twojej stronie). Lepiej przez jakiś czas nie wybijać się przed szereg…

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: będziesz w pełni sił, a pozytywna energia nie będzie Cię opuszczała. To świetny czas na spełnienie planów oraz marzeń. Nie bój się działać, ponieważ gwiazdy bardzo Ci sprzyjają!

Finanse: mimo, że nie będzie Ci się przelewało, znajdziesz sposób na to, by bardzo ciekawie spędzić weekend. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się małego zastrzyku gotówki, który bardzo Cię ucieszy i sprawi, że będziesz w stanie sprawić sobie jakąś przyjemność.

Miłość: dla Panien singli, to świetny czas na zawieranie nowych znajomości, a także pielęgnowanie tych już zawartych. Co do Panien w związkach, mogą spodziewać się cudownych chwil, wypełnionych romantyzmem oraz uniesieniami!

Praca: w tej kwestii także wszystko będzie w porządku. Poczujesz przypływ kreatywności i jeśli mądrze to wykorzystasz, sporo zyskasz! Nie wdawaj się jednak w dyskusje z szefem, przyjmij postawę ugodową i pokaż, że zależy Ci na tej pracy.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: skup się na swoim zdrowiu oraz dobrym samopoczuciu. Jeśli masz w planach jakieś badania lub inne kwestie związane ze zdrowiem, przestań je odkładać i załatw to jak najszybciej.

Finanse: inwestuj w siebie. Jeśli masz możliwość wzięcia udziału w jakimś szkoleniu lub kursie, skorzystaj z tego jak najszybciej, ponieważ przyniesie Ci to wymierne korzyści. Unikaj natomiast drogich, spontanicznych zakupów, mogą się one bowiem okazać bardzo nietrafione.

Miłość: dla Wag singli, druga połowa czerwca może okazać się czasem, w którym poznają miłość swojego życia. Co do Wag będących już w związkach, Wenus sprzyja randkom oraz wszelkim romantycznym uniesieniom.

Praca: nie wychylaj się przed szereg i nie obiecuj nikomu rzeczy, co do których nie masz absolutnej pewności. Działaj z głowa, nie podejmuj zbyt szybko decyzji, a unikniesz kłopotów.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: zajmij się swoją skórą i zwróć uwagę na to czy nie jest przesuszona lub podrażniona. Postaw na naturalną pielęgnację, kup jakiś dobry krem, zrób sobie relaksującą kąpiel lub poproś kogoś, kto się na tym zna o masaż. Zobaczysz, że od razu poczujesz się lepiej!

Finanse: jeśli masz w planach podjąć jakąś ważną decyzję związaną z pracą lub wydatkami, właśnie teraz jest na to najlepszy czas. Zastanów się co jest Ci niezbędne, a co tylko sprawia, że w Twoim domu powiększa się ilość niepotrzebnych rzeczy.

Miłość: dom będzie miejscem, w którym odpoczniesz i naładujesz wewnętrzne akumulatory. Nie wstydź się mówić, że kochasz, okazuj swoje uczucia i troszcz się o najbliższych, ponieważ nic na tym świecie nie jest nam dane na zawsze.

Praca: w tym tygodniu skup się na szczegółach, rozkładaj pewne kwestie na czynniki pierwsze i zagłębiaj się w ważne tematy. Dzięki temu możesz bowiem zauważyć, coś co uciekło innym. Jeśli się postarasz – uznanie murowane!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: zbyt szybkie tempo, nie będzie Ci w tym tygodniu służyło. Postaraj się więc nieco zwolnić, wysypiaj się, jedz warzywa, owoce i unikaj używek. Na weekendzie możesz pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa, lecz pamiętaj – nie przesadzaj bo znowu poczujesz się gorzej.

Finanse: ten miesiąc jakoś specjalnie nie obfituje w przyrost pieniędzy na Twoim koncie. Nie martw się jednak, ponieważ na horyzoncie widać już słońce. W lipcu będzie zdecydowanie lepiej. Możliwe nawet, że czeka Cię jakiś wypad na małe wakacje!

Miłość: jeśli jesteś z kimś pokłócony, to dobry czas na to, by się pogodzić. Poczujesz się dzięki temu zdecydowanie lepiej! Jeśli chodzi natomiast o miłosne uniesienia, będziesz raczej miał ochotę skupić się na samym sobie. I dobrze, czasem i to jest potrzebne!

Praca: nie dawaj się poganiać i pracuj w swoim tempie, ponieważ właśnie ten sposób okaże się w tym tygodniu dla Ciebie najbardziej korzystny. Unikaj także trudnych projektów czy rozmów. Jeśli się da, przenieś je na następny tydzień.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: poczujesz mocny przypływ energii oraz chęci do działania. Poczujesz, że świat leży u Twoich stóp i tak naprawdę możesz absolutnie wszystko. Pamiętaj tylko by nie przeszarżować, ponieważ wpadki czy urazy są łatwe do nabycia gdy człowiek zbyt nagle zerwie się do działania. Metoda małych kroków, zdecydowanie lepiej się tu sprawdzi!

Finanse: czeka Cię jakiś bardzo przyjemny i niespodziewany przypływ gotówki. Rozglądaj się, ponieważ całkiem możliwe, że znajdziesz czyjąś zgubę, wygrasz coś lub dostaniesz coś cennego w prezencie.

Miłość: samotne Koziorożce mają teraz ogromną szansę na zawarcie niesamowitej znajomości. Jeśli dobrze to rozegrają, może zamienić się ona w przyjaźń, a później w miłość! Co do Koziorożców mających już swoje drugie połówki, mogą odczuć zazdrość lub niepewność, jednak szybko okaże się, że były one bezpodstawne.

Praca: będziesz teraz świetny we wszelkiego rodzaju negocjacjach i przekonywaniu innych do swojej racji. Wykorzystaj to w pracy, a z pewnością wiele zyskasz. Pamiętaj tylko o uczciwości oraz punktualności!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: postaraj się unikać tłocznych miejsc, stawiając raczej na zacisze własnego domu lub kontakt z przyrodą. Jeśli pogoda będzie sprzyjała, złap trochę promieni słonecznych, nie zapominaj jednak przy tym o ochronie skóry!

Finanse: lubisz wydawać pieniądze, jednak w tym tygodniu, jak i pewnie w kolejnym będziesz musiał nieco przystopować z zakupami. Szczególnie tymi niepotrzebnymi! Jeśli będziesz chciał wyjechać gdzieś na wakacje, przyda się przecież odłożyć kilka stów.

Miłość: nie zwierzaj się osobom, co do których nie masz stuprocentowej pewności. Jeśli jesteś Wodnikiem singlem, możesz spodziewać się jakiegoś niewinnego flirtu. Poprawi Ci on humor, jednak nie wniesie wiele do Twojego życia. Co do Wodników w związkach, powinny one wymyślić sposób na wspólne ciekawe spędzenie czasu. Monotonia w końcu bowiem Was zamęczy!

Praca: możliwe jakieś zmiany w tej kwestii. Czy na dobre? To się dopiero okaże. W każdym razie działaj uczciwie i dawaj z siebie sto procent. Pamiętaj także by nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: ktoś może w tym tygodniu porządnie Cię zdenerwować i wpłynąć na Twój nastrój. Nie daj sobie jednak wmówić, że jesteś gorszy przez to, że robisz coś inaczej lub masz odmienne zdanie. To właśnie oryginalni ludzie są najwięcej warci!

Finanse: oj może pojawić się tu mały problem. Jeśli jednak dobrze pokombinujesz, znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji. Nie bój się prosić o pomoc, w końcu masz wokół siebie wielu ludzi, którzy chętnie Cię wesprą. Możliwe, że pomocną dłoń wyciągnie osoba, która czuje, że ma wobec Ciebie jakiś dług.

Miłość: większość Ryb może w tym tygodniu chcieć po prostu odpocząć. Nie będą one zbyt skore do tłumnych spotkań, wycieczek czy imprez. Ryby single po prostu spełnią swoje zachcianki, a te w związkach pewnie będą musiały dwa lub trzy razy powtórzyć, że na ten moment pragną tylko świętego spokoju, lodów, koca oraz jakiegoś „czasoumilacza” typu książki, komputera czy telewizora.

Praca: nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków i nie pakuj się w „pracę dla chętnych”. Nie będziesz w zbyt dobrym nastroju i całkiem możliwe, że ten tydzień spędzisz pod hasłem „robota nie zając, nie ucieknie”.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT