Horoskop tygodniowy na 22-28 czerwca 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 22 do 28 czerwca 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: przed Tobą intensywny i pełen wyzwań tydzień. Musisz więc maksymalnie się skupić, a do tego niezbędna jest harmonia organizmu. Nie zarywaj nocek, odżywiaj się zdrowo i staraj się odrzucić wszelkie złe myśli, które zaprzątają Ci głowę. Skup się na tym, co ważne, a odniesiesz sukces!

Finanse: jeśli wykażesz się pracowitością i uczciwością, zyskasz więcej niż tak zwani kombinatorzy. Gwiazdy Ci sprzyjają, musisz jednak nieco im pomóc, ponieważ fortuna nigdy nie spada z nieba.

Miłość: Barany będące w związkach, w tym tygodniu poczują, że osoba, którą mają przy sobie jest tą właściwą i to właśnie z nią chcą przejść przez życie. Co do wolnych Baranów, to mają sporą szansę na to by poznać kogoś ciekawego. Prawdopodobnie relacja ta oprze się na przyjaźni jednak takiej prawdziwej, na całe życie!

Praca: warto teraz dać z siebie wszystko i skupić się maksymalnie na pracy. Będzie co prawda sporo rozpraszaczy jednak jeśli pokonasz pokusy, wykonasz kawał dobrej roboty, z której będziesz dumny zarówno Ty jak i osoby z którymi pracujesz.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: uważaj przede wszystkim na stawy i mięśnie. Przed ćwiczeniami pamiętaj o rozgrzewce i dbaj o to by się nie przeforsować. Jesteś teraz także podatny na przeziębienia, unikaj więc chorych osób i nie narażaj się na przemarznięcie.

Finanse: wydajesz zbyt dużo pieniędzy na zupełnie niepotrzebne rzeczy. Lepiej odłóż na jakieś wakacje lub droższy sprzęt, który naprawdę by Ci się przydał. Unikaj wyprzedaży i dużych centrów handlowych.

Miłość: pamiętaj, że masz wokół siebie wspaniałych ludzi, do których zawsze możesz zwrócić się o wsparcie. Bądź tylko szczery i daj sobie pomóc. Sporo Byków w związkach zakocha się na nowo w swoim partnerze i przypomni sobie dlaczego to właśnie jego wybrało. Co do Byków singli, mają spore szanse na letni romans.

Praca: niektóre Byki odczują, że praca którą wykonują nie jest do końca tą, która miałaby towarzyszyć im przez kolejne długie lata. Zapragną jakichś zmian, a najbliższe tygodnie będą na nie najlepsze. Byki, nie bójcie się więc szukać lepszej, bardziej rozwijającej drogi!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: mimo, że będziesz pragnął odpocząć gdzieś za miastem, z jakiegoś powodu może Ci się to nie udać. Jeśli masz taką opcję, skorzystaj więc z ogrodu, parku, miejskiej plaży czy chociażby działki. Zobaczysz, że czasem nie trzeba wiele by zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu!

Finanse: wygląda na to, że w tym tygodniu będziesz mógł sobie pozwolić na niego więcej niż zwykle. Szczęśliwe okażą się także wszelkiego rodzaju inwestycje, także te skupione na podnoszeniu kwalifikacji czy umiejętności.

Miłość: partner da Ci pewną bardzo dobrą radę, słuchaj go więc i nie bądź taką Zosią samosią. Co do Bliźniąt singli, znajdą one jakąś bratnią duszę. Może być to bardziej kwestia przyjaźni niż miłości, jednak wprowadzi ona do ich życia mnóstwo nowości i uśmiechu.

Praca: niebawem dostrzeżesz dla siebie nową szansę. Podejdź do tego jednak z głową i nie podejmuj zbyt szybko ważnych decyzji. Przeanalizuj wszelkie za i przeciw, a następnie zacznij powoli realizować swój plan.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: jedyne co może w tym tygodniu boleć Raki, to mięśnie brzucha od śmiania się. Humor bowiem będzie im dopisywał, a wszelkie zwariowane sytuacje, będą się wprost mnożyć. Z jednej z nich może nawet ostatecznie wyjść coś bardzo dobrego! Największy sprzymierzeniec na początku tego tygodnia to Waga!

Finanse: podczas weekendu lub tuż przed nim, może się okazać że wydałeś nieco za dużo. Nie martw się tym jednak specjalnie, ponieważ szybko znajdziesz wyjście z tej opresji!

Miłość: jeśli chodzi o Raki w związkach, może się okazać że z jakiegoś powodu nie spędzą one weekendu tak jak sobie to wcześniej planowały. Mimo wszystko, też będzie bardzo miło. Co do Raków singli, mają one ogromną szansę na niesamowitą imprezę podczas której zwrócą uwagę na pewną osóbkę!

Praca: Końcówka tygodnia będzie przeznaczona na nadrabianie zaległości i domykanie wszelkich ważnych spraw. Mimo wszystko, na spokojnie dasz sobie ze wszystkim radę. Uważaj tylko na to, by nie komentować na głos działania innych. Może się to bowiem źle na Tobie odbić!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: na początku tygodnia unikaj jedzenia „na mieście”, szczególnie w lokalach, których nie znasz. Generalnie wprowadź lżejszą dietę, ponieważ mogą Cię przez kilka dni nękać bóle żołądka lub jakieś niestrawności. Pod koniec tygodnia poczujesz się znacznie lepiej!

Finanse: całkiem prawdopodobne, że w połowie tygodnia zyskasz nieco pieniędzy. Będzie to mała, lecz bardzo miła niespodzianka. Generalnie zaczniesz uczyć się mówić „nie” swoim chwilowym zachciankom. Po drodze będzie oczywiście kilka potknięć, lecz trzy kroki do przodu, dwa do tyłu to nadal progres!

Miłość: w tym tygodniu Lwy powinny powstrzymać się od udzielania rad, komentowania zachowania innych i krytykowania, w przeciwnym razie mogą bowiem liczyć jedynie na ogromną awanturę, która na dobre popsuje ich nastrój.

Praca: w połowie lub pod koniec tygodnia, niektórym Lwom otworzą się szerzej umysły, dzięki czemu dostrzegą dla siebie jakąś niesamowitą szansę. Będzie ona wiązać się ze zmianami, doszkoleniem się oraz jakimś dofinansowaniem.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: spróbuj zrobić wszystko, by w tym tygodniu czuć się najbardziej komfortowo jak to tylko możliwe. Nie żałuj pieniędzy na pomocne zabiegi, dobre jedzenie czy własne przyjemności.

Finanse: wydasz więcej niż planowałeś, jednak zwróci się to w Twoim świetnym samopoczuciu. Możliwe też, że uda Ci się mocno zainwestować w samego siebie na przykład przez jakiś kurs czy szkolenie i bardzo Ci się w przyszłości to opłaci

Miłość: w tym tygodniu mocno skupisz się na sobie, co z pewnością zrozumieją osoby, które Cię kochają. Jeśli będziesz mieć gorszy dzień, pamiętaj że zawsze możesz się przytulić, porozmawiać oraz poprosić o radę kogoś bliskiego. Nie jesteś przecież sam! Podczas weekendu prawdopodobnie dasz się już gdzieś wyciągnąć i nie będziesz tego żałować.

Praca: uważaj na osoby, które mają w stosunku do Ciebie jakiś problem, mogą one bowiem starać Ci się w jakiś sposób zaszkodzić. Nie narażaj się także na gniew szefa, pracuj uczciwie lecz z drugiej strony nie wychylaj się też przesadnie.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu dużo ludzi będzie coś od Ciebie chciało. A to znajomi, a to rodzina, a to w pracy. Stale będziesz o coś proszony. Znieś to dzielnie, nie denerwuj się, a pod koniec tygodnia możesz spodziewać się jakiejś bardzo miłej nagrody!

Finanse: jakieś pozytywne zbiegi okoliczności sprawią, że wpadnie Ci do kieszeni ekstra kasa. Spokojnie możesz wydać ją na jakieś swoje przyjemności, lub odłożyć do skarbonki na spełnienie swojego marzenia. Jeśli jeszcze nie oszczędzasz może to najlepszy czas by kupić nieotwieraną świnkę?

Miłość: Wagi będące w związku mogą w tym tygodniu odczuwać zazdrość. Szybko okaże się jednak, że niepotrzebnie panikują. Co do Wag singli, sytuacja uczuciowa się nie zmieni.

Praca: dla większości Wag ten tydzień, jeśli chodzi o pracę, będzie bardzo intensywny. Jeśli jednak uda się utrzymać tempo i pracować wydajnie, z pewnością odpowiednia osoba to zauważy, z czym wiązać się będą wymierne korzyści. Opłaca się więc włączyć piąty bieg!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: ten tydzień dla większości Skorpionów może okazać się bardzo intensywny. Nic więc dziwnego, że już w okolicach czwartku, mogą one odczuwać większe niż zazwyczaj zmęczenie. Postawcie więc na spokojny weekend, może jakiś wypad za miasto, może jakiś piknik, spacer po lesie lub najzwyczajniejsze lenistwo w łóżku.

Finanse: będzie frustrować Cię to, że tak dużo pracujesz, a póki co nie widzisz jakichś większych skoków swoich oszczędności. Niestety, życie jest drogie, a biorąc pod uwagę Twoje potrzeby, nic dziwnego, że żyjesz od wypłaty do wypłaty.

Miłość: Skorpiony będące w związku, w końcu zdobędą się na jakąś ważną rozmowę z partnerem. Możliwe także, że uda im się znaleźć lub rozwinąć jakieś wspólne hobby. Co do Skorpionów singli, będą one w nastroju do zabawy, flirtów oraz przygód. Kto wie, może coś z tego nawet wypali?

Praca: dużo obowiązków, szybkie tempo i stres, będą motywami przewodnimi tego tygodnia w pracy. Ważne jest jednak to, że jeśli Skorpiony wytrzymają tą presję, z pewnością czeka je za to jakaś nagroda!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: będziesz miał sporo energii oraz dobrego humoru. Zdecydowanie pomoże Ci to w tym tygodniu, ponieważ może on okazać się dość intensywny. Uważaj na zęby, zrezygnuj z twardych przekąsek. Twoim sprzymierzeńcem na początku tygodnia będzie Wodnik.

Finanse: możliwe, że znajdziesz lub dowiesz się o czymś, co bardzo pomoże Ci w podreperowaniu finansów. Dodatkowo w tym tygodniu wydasz sporo na jedzenie oraz jakieś produkty kosmetyczne czy detergenty.

Miłość: niektóre Strzelce mogą poznać w tym tygodniu osobę, która w niedługim czasie okaże się być ich bratnią duszą. Będą nią zafascynowane i absolutnie zauroczone. W przypadku Strzelców będących w związku, może to rodzić zazdrość oraz kłótnie.

Praca: jeśli dostaniesz jakąś propozycję awansu, zmiany pracy czy przeprowadzki, skorzystaj z niej, ponieważ okaże się ona bardzo intratna. Strzelce mające jakieś problemy zawodowe, powoli zaczną z nich wychodzić.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu Koziorożce będą nieco bardziej wrażliwe niż na co dzień. Jednocześnie, wzrośnie ich kreatywność, wyczucie stylu i pomysłowość. Mogą więc mieć ochotę na rewolucje i zmiany.

Finanse: wydasz więcej niż powinieneś i szczerze? Nawet nie będziesz mieć z tego powodu wyrzutów sumienia. Przekonasz się, że raz na jakiś czas należy sprawić sobie odrobinę przyjemności, a życie nie jest po to by jedynie pracować i płacić rachunki.

Miłość: niektóre Koziorożce zorientują się, że ktoś się w nich potajemnie podkochuje. Będzie to dla nich szokujące i miłe jednocześnie. Najprawdopodobniej jednak będzie to uczucie nieodwzajemnione.

Praca: mimo, że masz mnóstwo świetnych pomysłów, wstrzymaj się jakiś czas z obwieszczaniem ich światu. Przemyśl sprawę, poczekaj chwilę, a zobaczymy czy w przyszłym tygodniu będziesz tak samo entuzjastycznie podchodził do tego planu.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki, które dotychczas na coś się uskarżały, w tym tygodniu poczują się zdecydowanie lepiej. Wpływa bowiem na nie mocno Słońce, które dodatkowo „rozjaśni” kilka spraw. Osobą, która korzystnie wpłynie w tym tygodniu na Wodnika będzie Koziorożec lub Byk.

Finanse: mimo, że większość Wodników bało się tego miesiąca pod względem finansowym, ostatecznie okaże się, że na wszystko wystarczyło, a nawet zostało jeszcze na jakąś drobną przyjemność.

Miłość: Wodniki będące w związkach niebawem odkryją, że mogą dzielić z partnerem któreś jego hobby lub po prostu znajdą takie, które zafascynuje obydwoje tak samo mocno.

Praca: szykują się zmiany, które wpłyną na kreatywność i zaangażowanie Wodników. Mimo, że początkowo mogły się one bać nowego wyzwania, ostatecznie okaże się, że było ono w zasadzie dla nich stworzone!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: postaraj się wyluzować i przestań przejmować się wszystkimi i wszystkim na około. Świat da sobie radę, a Ty musisz nieco odpocząć i zwolnić. Zrób sobie dzień tylko dla siebie, spraw sobie jakąś przyjemność lub zadbaj o siebie, a od razu nabierzesz siły do dalszego działania!

Finanse: sporo wydasz, jednak nie wpłynie to źle na Twój miesięczny budżet. Możliwe, że uda Ci się dobrze zainwestować część pieniędzy, coś dostaniesz, wygrasz, sprzedasz lub znajdziesz.

Miłość: mimo, że najczęściej tego nie robisz, tym razem postaw na swoim i przedstaw swoje wymagania od A do Z. Możliwe, że partner też chciał jakichś zmian, jednak nie mówił o tym, myśląc że według Ciebie wszystko jest ok.

Praca: możliwa jakaś delegacja, szkolenie lub po prostu urlop. Najprawdopodobniej bowiem nie spędzisz tego tygodnia w miejscu swojej pracy. Inną ewentualnością jest to, że w pracy będziesz przebywać krócej niż dotychczas.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT