Horoskop tygodniowy na 7-13 grudnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 7 do 13 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: będziesz rozentuzjazmowany, pełen energii i skory do zabawy. Pamiętaj jednak by działać w myśl zasady – najpierw obowiązki, później przyjemności. W przeciwnym razie możesz bowiem zawalić coś bardzo ważnego i sprowadzić na siebie gniew ludzi, na których dobrym zdaniu Ci zależy. Rada dla Ciebie – pomóż osobie w potrzebie, a zobaczysz, że dobro naprawdę wraca. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Rybach oraz Koziorożcach.

Finanse: koło wtorku lub środy czeka Cię jakieś szczęście lub szansa związana z pieniędzmi. Jeśli ją wykorzystasz, to sporo na tym zyskasz. W sprawach finansowych nie ufaj Bykom.

Miłość: Barany w tym tygodniu będą zalotne, skore do flirtów i bardzo kochliwe. Jeśli więc z jakiegoś powodu nadal chcecie pozostać singlami, to bądźcie ostrożni, ponieważ strzała Amora może trafić Was w najmniej spodziewanej scenerii 🙂 Co do Baranów będących już w związkach, to wy też uważajcie i skupiajcie się gównie na swojej drugiej połówce. Najprawdopodobniej będziecie mieć jakąś okazję do skoku w bok. Gwiazdy podpowiadają jednak byście z niej nie korzystali.

Praca: w tym tygodniu możesz z jakiegoś powodu zyskać więcej swobody lub dostać wolną rękę w pewnych sprawach związanych z pracą. Pamiętaj tylko by nie wykorzystywać pozycji lidera do nieuczciwych posunięć.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu mogą przygnieść Cię obowiązki i nawał spraw do załatwienia. Postaraj się jednak podejść do tego z głową i rozplanuj działania, a zobaczysz, że pójdzie sprawniej niż przypuszczałeś. Dodatkowo jeśli ktoś wyrazi chęć pomocy, skorzystaj z tego zamiast upierać się, że dasz sobie radę sam. Rada dla Ciebie – pod koniec tygodnia postaraj się bardziej zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Zwolnij nieco tempo i skup się na sprawach duchowych oraz emocjonalnych. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Baranach i Wodnikach.

Finanse: pilnuj spraw urzędowych oraz tych związanych ze zobowiązaniami finansowymi. Nie odkładaj na później płatności, których i tak musisz dokonać, ponieważ może się okazać, że braknie Ci na nie w końcu środków.

Miłość: postaraj się o to, by atmosfera w domu była jak najlepsza. Bądź wyrozumiały i pomocny, a zobaczysz, że bliscy odwdzięczą Ci się tym samym. Byki single raczej nie będą mieć głowy do randek ani rozglądania się za obiektem westchnień. I dobrze, nic na siłę. Zobaczycie, że strzała Amora i tak uderzy w Was w zupełnie niespodziewanym czasie i okolicznościach.

Praca: nie zgłaszaj się na ochotnika do nieobowiązkowych zadań ponieważ i tak będziesz mieć kalendarz wypełniony po brzegi. Skup się na tym by dokończyć rozpoczęte już projekty i póki ich nie skończysz, nie bierz się za nowe.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz czuł się lekko i przyjemnie. Kłopoty będą omijały Cię szerokim łukiem, podobnie jak i ludzie których nie lubisz. Szykuje się więc pełen spokój tydzień drogi Bliźniaku, a to jest stan, który naprawdę lubisz prawda? Brak nagłych zwrotów akcji i nieprzewidzianych wydarzeń. Wszystko pod kontrolą. Mamy dla Ciebie jednak jedną ważną radę, która brzmi – nie ufaj Rakom. Których z nich może bowiem tak Cię zakręcić i omotać, że wpadniesz po szyję w niezłe bagno. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Lwach i Skorpionach.

Finanse: generalnie grudzień może być miesiącem w którym nie uda Ci się wiele odłożyć, ponieważ z każdej strony będzie kusiło Cię do zakupów i niepotrzebnych wydatków. Najprawdopodobniej im ulegniesz, więc kilka dni przed kolejną wypłatą może być krucho.

Miłość: Bliźniaki w tym tygodniu powinny skupić się bardziej na swojej drugiej polówce niż na sobie. Możliwe bowiem, że bardzo potrzebna jest Wam szczera rozmowa i pójście na jakieś kompromisy. Inaczej zaczniecie zmierzać ku równi pochyłej. Co do Bliźniaków singli to koniecznie zwróćcie uwagę na samotne Koziorożce oraz Panny, które od niedawna są w Waszym bliskim otoczeniu 🙂

Praca: na horyzoncie nie widać żadnych większych problemów związanych z życiem zawodowym. Wygląda wręcz na to, że zmierzasz ku lepszym pieniądzom i bardziej opłacalnemu kontraktowi.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: słuchaj tego, co inni mają do powiedzenia jednak sam nie zwierzaj się byle komu ze swoich prywatnych spraw. Możesz bowiem stać się obiektem plotek, a tego byś nie chciał, prawda? Dodatkowo sam nie przekazuj dalej niesprawdzonych informacji. Dyskrecja sprawdzi się w najbliższych dniach znacznie lepiej. W sprawach zdrowotnych uważaj na tarczycę i ciśnienie. Jeśli zauważysz jakieś niepokojące objawy, nie zwlekaj z umówieniem się na wizytę do specjalisty. Rada dla Ciebie – nie szuka rad u innych. Sam bowiem wiesz najlepiej co jest dla Ciebie dobre. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie czwartek i niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Bykach oraz Wagach.

Finanse: w tym tygodniu możliwe są jakieś nieprzewidziane wydatki związane z wyższymi niż zazwyczaj rachunkami czy koniecznością naprawy jakiegoś domowego sprzętu. W każdym razie będziesz musiał sięgnąć po oszczędności. Nie będzie wyjścia.

Miłość: samotne Raki mogą w tym tygodniu nabrać ochoty na randki i flirty. Jeśli tak będzie, to nie powstrzymujcie się ponieważ faktycznie Gwiazdy sprzyjają miłosnym podbojom. Zwróćcie uwagę głównie na Panny i Ryby 🙂 Co do Raków będących już w związkach to ten tydzień może przynieść jakąś bardzo pozytywną niespodziankę związaną z Waszym wspólnym życiem.

Praca: w okolicach czwartku będziesz mieć szansę porządnie zabłysnąć w pracy. Zauważysz bowiem coś, co pomijali inni lub wpadniesz na jakiś kompletnie innowacyjny pomysł. To otworzy Ci drzwi do lepszych pieniędzy. Koniecznie to wykorzystaj!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu czeka Cię wiele niespodzianek i nagłych zwrotów akcji. Więc jeśli myślałeś, że masz wszystko pod kontrolą, to może okazać się, że jednak potrzeby będzie plan B lub pomoc innych osób. W każdym razie Gwiazdy Ci sprzyjają i nie pozwolą na to, by stała Ci się krzywda. Działaj jednak z głową, odpowiedzialnie i zgodnie z własnym sumieniem. Dobra rada dla Ciebie – wysypiaj się i nie zarywaj nocek. Będziesz bowiem potrzebował siły oraz jasnego umysłu. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców szukaj natomiast w Wodnikach, Strzelcach i Pannach.

Finanse: będziesz skłonny do większych wydatków, także i tych niepotrzebnych. Postaraj się więc przekalkulować ile możesz wydać na własne zachcianki i nie przesadzaj ze spontanicznymi zakupami.

Miłość: samotne Lwy mogą w tym tygodniu odczuć, że mają adoratora. Niekoniecznie będzie to jednak osoba, która i Wam się spodoba… W takim wypadku postawcie sprawę jasno i nie dawajcie zalotnikowi złudnych nadziei. Co do Lwów w związkach, to skupcie się bardziej na potrzebach drugiej połówki i wysłuchajcie tego, co ma do powiedzenia.

Praca: zadbaj o balans pomiędzy pracą, a życiem osobistym. Trochę wytchnienia Ci się przyda. Co do Lwów poszukujących pracy, to jest to dobry tydzień na rozmowy kwalifikacyjne i dni próbne. Dajcie z siebie wszystko, a zobaczycie, że odniesiecie sukces.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz być nieco humorzasty i drażliwy. Nawet najmniejsze dawki krytyki lub docinki odnośnie Twojej osoby, będą w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Postaraj się więc poprawić sobie humor, pogadaj z kimś, kto zawsze jest Twoim wsparciem, poświęć czas na hobby, zjedz coś pysznego i nie karz się za drobne błędy. W końcu każdy z nas czasem je popełnia. Dobra rada dla Ciebie – wsłuchaj się w siebie i zastanów się nad tym jak spełnić marzenia. Czasem bowiem wystarczy jeden mały bodziec i krok ku temu by stanąć na odpowiedniej ścieżce. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Bliźniętach oraz Rybach.

Finanse: zastanów się czy nie warto byłoby przekuć swojego hobby w sposób na dorobienie jakichś ekstra pieniędzy… Oczywiście na początku wymagałoby to pewniej jakiejś inwestycji jednak Gwiazdy podpowiadają, że szybko zwróciłaby Ci się ona z nawiązką.

Miłość: w sprawach domowych postaw na większy luz i skup się na samym sobie. Obowiązki nie uciekną, a i inni domownicy mogą raz na jakiś czas Cię wyręczyć. Korony z głów im przez to nie pospadają. Pamiętaj jednak by nie wywoływać konfliktów. Bądź wyrozumiały i nie zmuszaj nikogo do niczego. Co do Panien singli, to Gwiazdy niejednoznacznie wskazują na jakąś miłosną przygodę… Na czym będzie ona polegała? Czas pokaże.

Praca: możliwe, że czeka Cię więcej obowiązków jednak przyniesie to też lepsze pieniądze, więc nie ma co narzekać. Jeśli w pracy działasz zespołowo to w tym tygodniu uważaj na to, co robią inni. Błąd jednej osoby może bowiem wpłynąć na Was wszystkich.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten tydzień jawi się jako bardzo przyjemny i pozbawiony większych problemów. Jeśli więc spotkają Cię niespodzianki lub nagłe zwroty akcji, to będą one raczej pozytywne. Będziesz mieć też na około siebie przychylnych Ci ludzi, którzy w razie czego sprawnie Ci pomogą. Pamiętaj by okazać im za to wdzięczność i w miarę możliwości się odwdzięczyć. Rada dla Ciebie – pod koniec tygodnia zadbaj o swoje ciało. Postaw na masaż, zabiegi pielęgnacyjne i gimnastykę. Zakup kilku nowych ubrań i wizyta u fryzjera czy barbera też poprawi Ci nastrój, więc nie żałuj sobie 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Rakach.

Finanse: w tym tygodniu raczej trudno będzie Ci oszczędzić. Kusić będą bowiem promocje oraz zakupy związane ze zbliżającymi się świętami. Dodatkowe wydatki mogą wiązać się też z jakąś sprawą z przeszłości, która nie została do końca rozwiązana na czas.

Miłość: single spod znaku Wagi mogą w tym tygodniu mieć okazję do gorącego flirtu, który najprawdopodobniej rozpocznie się w miejscu pracy. Co do Wag będących już w związkach, to tu sielanka. Kłótnie i nieporozumienia odejdą w zapomnienie, a Wy będziecie cieszyć się swoim towarzystwem i miłością, która Was połączyła.

Praca: postaraj się nie robić sobie zaległości, a wszystko będzie w porządku. W razie gdybyś potrzebował pomocy, zwracaj się o nią bez zastanowienia. Ludzie będą bowiem wobec Ciebie bardzo życzliwi.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz być nieco drażliwy i skłonny do kłótni. To z kolei może doprowadzić do niepotrzebnych spięć w domu oraz miejscu pracy. Uważaj więc na to co mówisz i robisz. Humor z pewnością poprawi Ci wypad na zakupy, zadbanie o siebie, zajęcie się hobby, zjedzenie czegoś pysznego czy rozmowa z osobą, którą lubisz. Nie odmawiaj więc sobie przyjemności! Rada dla Ciebie – nie składaj zbyt wielu obietnic i nie bierz sobie na barki zbyt dużej ilości obowiązków. Skup się za to na sobie i swoich potrzebach – także tych duchowych. Poprawa nastroju przyjdzie w okolicach czwartku. Sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Wagach oraz Baranach.

Finanse: co do pieniędzy, to zdecydowanie sprawy idą ku lepszemu. Możliwe, że wpadniesz na doskonały pomysł inwestycji, dorobienia lub sprzedaży z zyskiem. Kombinuj więc ponieważ dobre pomysły będą kręcić się w Twojej głowie przez cały tydzień. Wystarczy tylko, że wprowadzisz je w życie.

Miłość: pokaż swojej drugiej połówce, że może na Ciebie liczyć. Jakaś drobna niespodzianka też nie zaszkodzi. Zadbaj o to, co masz ponieważ inni nie mają tyle szczęścia co Ty. Jeśli masz dzieci, dadzą Ci one niebawem powód do dumy. Pokaż im wówczas, że jesteś z nich zadowolony. Co do Skorpionów singli, to powinny one uważać na Byki. Romanse czy flirty z nimi nie wyjdą Wam bowiem na dobre.

Praca: wprowadzaj w życie swoje nowe pomysły i nie bój się działać w innowacyjny sposób. Na początku tygodnia możesz nie być co prawda zbyt zapalony do pracy, jednak już koło środy poczujesz przypływ energii oraz kreatywności.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu czeka Cię sporo wyzwań i obowiązków. Uzbrój się więc z zapas energii, wysypiaj się i działaj po kolei tak by nie wkradł się chaos. Ważne będzie także Twoje nastawienie do innych. Bądź życzliwy i uśmiechnięty, a ludzie odpłacą Ci się tym samym, co z pewnością bardzo pomoże w wielu kwestiach. Rada dla Ciebie – wyznacz sobie nowe cele i małymi krokami zmierzaj ku ich realizacji. Gdy stoisz w miejscu, robisz się bowiem nieco leniwy i zrzędliwy. W Twojej naturze jest działanie! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Lwach i Baranach.

Finanse: zastanów się czy przypadkiem nie jesteś w stanie sprzedać kilku rzeczy, które tak naprawdę w Twoim domu służą tylko do zbierania kurzu. Może jakieś nieużywane przez Ciebie sprzęty, ubrania czy gadżety spotkają się z zainteresowaniem innych. Nie dość, że posprzątasz, to jeszcze na tym zarobisz 🙂

Miłość: Strzelce w tym tygodniu zdecydowanie będą miały powodzenie. Tyczy się to zarówno singli, jak i tych z Was, którzy są w związkach. Uważajcie więc, ponieważ możecie wpaść w wir jakichś romansów czy flirtów. Zadbajcie też o przyjaciół. Telefon do kogoś, z kim dawno się nie widzieliście będzie bardzo dobrym pomysłem.

Praca: Strzelce, które nie mają pracy mogą w tym tygodniu mieć chwile zwątpienia. Rozgońcie jednak depresyjne myśli i zacznijcie główkować. Możliwe bowiem, że rozwiązanie Waszych problemów jest tuż za rogiem!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz wyrozumiały, uśmiechnięty i życzliwy dla innych. Będzie też bił od Ciebie wewnętrzny spokój, który ułatwi wiele spraw i pozwoli myśleć bardziej rzeczowo. Skąd taki nastrój? Możliwe, że wpłynie na to jakieś wydarzenie, rozmowa z pewną osobą lub osiągnięcie wewnętrznego balansu. W każdym razie będzie to naprawdę dobra zmiana, która wpłynie pozytywnie nie tylko na Ciebie ale także na osoby, które na co dzień Cię otaczają. Rada dla Ciebie – nie zmuszaj się do bicia rekordów i nie rywalizuj z innymi. Rób za to to, co sprawia Ci radość. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast największych sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach, Lwach i Rakach.

Finanse: w tym tygodniu postaw na własne przyjemności i nie żałuj na nie pieniędzy. Tych Ci bowiem póki co nie zabraknie. Unikaj jednak dużych inwestycji takich jak kupno samochodu, domu czy ziemi. Lepiej przełożyć je na przyszły rok.

Miłość: jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian, to nie wahaj się wprowadzać ich w życie. Szczególnie tyczy się to Koziorożców, które tkwią w toksycznych związkach. Rozpoczęcie wszystkiego od nowa okaże się łatwiejsze niż przypuszczacie! Dodatkowo Gwiazdy wskazują na to, że nie będziecie długo samotne 🙂 Co do Koziorożców singli to zwróćcie większą uwagę na samotne Lwy. Któryś z nich do Was sekretnie wzdycha i chętnie poznałby Was bliżej.

Praca: w tym tygodniu będziesz bardzo komunikatywny i rzeczowy, co pomoże Ci w trudnych rozmowach czy negocjacjach. Także tych z szefem 🙂 Znajdziecie też wspólny język z kimś z kim od niedawna pracujecie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz być nieco zakręcony. Wpłyną na to między innymi: nawał pracy, przygotowania do świąt oraz jakieś kwestie związane z domem. Dodatkowo będziesz się starał odnowić jakieś relacje, które w ostatnim czasie zaniedbałeś. Nie będziesz mógł więc narzekać na nudę 🙂 Co do kwestii zdrowotnych to zwróć większą uwagę na tarczycę, ciśnienie i serce. W razie gdybyś odnotował jakieś niepokojące objawy to bez wahania zgłoś się do specjalisty! Rada dla Ciebie – podczas weekendu pozwól sobie na relaks i odrobinę luksusu – zrekompensuje Ci to cały tydzień zasuwania. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Wagach oraz innych Wodnikach.

Finanse: jeśli chodzi o pieniądze to będzie bardzo dobry tydzień. Będziesz mógł więc pozwolić sobie na jakieś większe zakupy lub zimowy wyjazd w góry. Możliwe też, że zostaniesz poproszony o pożyczkę. Gwiazdy nie podpowiadają jednak czy powinieneś jej udzielać czy też nie. Rozważ to sam.

Miłość: Wodniki, szczególnie te z lutego, mogą liczyć na kilka chwil niczym z dobrej powieści romantycznej 🙂 Będzie więc gorąco, czule, zmysłowo i z fantazją. Kto wie, może nawet coś się z tego urodzi? 🙂 Rada dla Wodników singli – zwróćcie uwagę na samotne Bliźnięta!

Praca: w pracy koniecznie buduj dobre relacje z współpracownikami i szefem. Oczywiście nie znaczy to, że masz się stać naczelnym lizusem firmy, co to to nie! Jednak kilka przysług, uśmiech i gotowość do pomocy nie zaszkodzą. Kto wie, może nawet znajdziesz tu nowego przyjaciela, z którym będziesz spotykał się także poza pracą…

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz bardziej radosny i optymistycznie nastawiony do świata, dzięki czemu więcej osiągniesz. Wiadomo w końcu nie od dziś, że ludzie uśmiechnięci i życzliwi są w stanie załatwić pewne sprawy szybciej i sprawniej niż wiecznie niezadowolone mruki 🙂 Co do spraw zdrowotnych to wszystko w jak najlepszym porządku. Rada dla Ciebie – baw się, poznawaj świat, podejmuj ryzyko i spełniaj marzenia. W końcu właśnie po to one są! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rakach i Bykach.

Finanse: całkiem możliwe, że wpadną Ci w ręce jakieś pieniądze, które niekoniecznie powinny się w nich znaleźć. W takiej sytuacji bądź uczciwy i postąp jak należy. Przywłaszczenie sobie cudzej własności nie da Ci bowiem szczęścia.

Miłość: Ryby będą w tym tygodniu w centrum uwagi. W związku z tym, może być tak, że zyskacie adoratorów oraz nowych przyjaciół. Uważajcie tylko by nie otwierać się zbyt szybko przed nowo poznanymi ludźmi. Nie każdy jest bowiem tym, za kogo się podaje.

Praca: nie bój się głośno mówić o swoich pomysłach. Są bowiem bardzo trafne i z pewnością zostaną docenione. Jeśli jesteś zodiakalną Rybą i szukasz pracy, jest to jest to świetny moment na pokazanie się w kilku firmach, przyniesienie osobiście CV i zagadanie do decyzyjnych osób.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT