Horoskop tygodniowy na 14-20 grudnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 14 do 20 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: to dobry tydzień na naukę, analizę pewnych spraw i realne podejście do tego, co się wokół Ciebie dzieje. Odrzuć na chwilę emocje i skup się na tym, co faktycznie możesz zrobić by było lepiej. Dodatkowo całkiem możliwe, że w najbliższych dniach odkryjesz nowe, nieznane Ci dotąd dziedziny, które przyciągną Cię do siebie jak magnes. To szansa na nowe hobby lub na odkrycie ukrytych dotąd talentów. Bądź więc otwarty 🙂 Rada dla Ciebie – uważaj na Strzelców. Ich obietnice i rady bierz przez pół. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie wtorek oraz środa. Co do sprzymierzeńców, to odnajdziesz ich w Lwach i Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu z pewnością wydasz więcej niż zakładałeś. Będą to jednak wydatki przyjemne, dające szczęście i satysfakcję. Jeśli jednak zastanawiałeś się jak zyskać dodatkowe źródło dochodu, to pomyśl o sprzedaży rzeczy, których nie używasz!

Miłość: dzięki miłości poczujecie się lepiej, młodziej i energiczniej. Dajcie się więc porwać uczuciu i nie zamykajcie się na romantyczne propozycje 😉 Barany single mają spore szanse u Skorpionów i Ryb. Co do Baranów będących już w związkach, to Gwiazdy wskazują na to, że będzie miło, czule i zgodnie.

Praca: Twoje pomysły będą się podobać, więc przestań trzymać je tylko dla siebie. Masz szansę zabłysnąć i pokazać swoją kreatywność oraz zdolność innowacyjnego i nowoczesnego myślenia! Dobrym współpracownikiem na ten tydzień będzie dla Ciebie Panna lub Byk.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: to oczywiste, że nie lubisz przyznawać się do błędów ani szukać winy w sobie. Dobrze by jednak było gdybyś w nadchodzących dniach przemyślał swoje zachowanie. Bądź uczciwy zarówno wobec siebie jak i innych, a zobaczysz, że wyjdzie Ci to na dobre! Czas skończyć z wmawianiem sobie, że jest jak jest i nie możesz nic z tym zrobić. Możesz! I to więcej niż myślisz! Rada dla Ciebie – unikaj napojów wyskokowych i innych używek. Możesz przez nie coś stracić lub zawalić pewną ważną sprawę. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Rybach i Baranach.

Finanse: w tym tygodniu nie musisz bać się wydatków. Gwiazdy dopilnują tego, byś nie zaszalał zbytnio i w odpowiednim momencie Cię powstrzymają. Jeśli jednak masz jakieś finansowe lub zawodowe sekrety, to w tym momencie ich nie ujawniaj. Dopracuj plan, upewnij się że zadziała i dopiero wówczas podziel się nim z innymi.

Miłość: jeśli wiesz o tym, że tkwisz w związku bez przyszłości, to zdobądź się w końcu na odwagę i powiedz „dość”. Zobaczysz, że odważny krok naprzód zdejmie z Ciebie ogromny ciężar i przyniesie szczęście! Co do Byków singli to wy coś tu niebawem nabroicie. Gwiazdy niejasno wskazują na flirty z nieodpowiednią osobą, które sprawią, że wpadniecie po uszy w kłopoty. Póki co, unikajcie więc miłosnych uniesień 🙂

Praca: nie ignoruj szefa, nie przekładaj spotkań i pilnuj terminów wszelkich zobowiązań. Postaraj się, ponieważ w przeciwnym wypadku wpadniesz w jakieś kłopoty. Jeśli jesteś osobą bezrobotną, to nadstaw uszu podczas rozmów z bliskimi. Możliwe bowiem, że ktoś poszukuje zaufanej osoby do współpracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: w tym tygodniu pewne sprawy, które Cię męczyły zaczną się rozwiązywać i iść w dobrym kierunku. To od razu poprawi Twoje samopoczucie i doda Ci wiatru w żagle. Gwiazdy będą Ci sprzyjać, więc nie bój się podejmować ryzyka. W kwestiach zdrowotnych także poczujesz się silniejszy. Jedyne na co musisz uważać, to wytykanie innym błędów. Powstrzymaj się więc przed niepotrzebnymi komentarzami, lepiej przemilczeć pewne kwestie niż stawiać sprawy na ostrzu noża. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Wagach.

Finanse: w kwestiach zakupów, szczególnie tych poważniejszych postaw na to, co solidne, sprawdzone i nieco droższe. Wybierając najtańszą ofertę, w perspektywie czasu stracisz. Lepiej więc teraz nieco dopłacić i kupić coś, co wytrzyma lata.

Miłość: w domu atmosfera będzie teraz naprawdę dobra. Na horyzoncie nie widać żadnych kłótni czy większych, rodzinnych problemów. Nieco inaczej może być jednak w kwestii przyjaźni. Jakieś kontakty znacznie się ochłodzą, możliwe nawet jakieś wyrzuty i pretensje. Póki co, zostaw to w spokoju i nie rób nic na siłę. Czas podpowie dobre rozwiązanie w tej kwestii.

Praca: w tym tygodniu z jakiegoś powodu kwestie związane z pracą trochę wyhamują i się uspokoją. Pozwoli Ci to nadrobić pewne zaległości, które ostatnio się piętrzyły i nie dawały Ci spokoju. Dodatkowo nawiążesz jakieś ważne kontakty, które powinieneś wykorzystać na początku przyszłego roku.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: mimo, że nie lubisz pośpiechu i spontanicznych działań, w tym tygodniu będziesz zmuszony do tego, by przyspieszyć nieco tempo. Jakieś sytuacje będą bowiem wymagały natychmiastowych decyzji i nie będziesz miał na to najmniejszego wpływu. Postaraj się więc być w miarę możliwości skupiony i wewnętrznie wyciszony. W razie trudności, spytaj o radę bliskiego Koziorożca lub Byka. Oni z pewnością pomogą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast dobrych towarzyszy na wolne chwile znajdziesz w Lwach.

Finanse: jest szansa na jakiś drobny zastrzyk finansowy. Niby nie będzie on jakiś kosmicznie duży, jednak uratuje pewną sytuację, co pozwoli Ci odetchnąć z ulgą. Dobra rada – uważaj na to, ile wydajesz na niepotrzebne rzeczy i przyjemności. Co najmniej połowa tej kwoty mogłaby zostać odłożona na czarną godzinę.

Miłość: wygląda na to, że część Raków ma swoich cichych wielbicieli 🙂 Jeśli rozejrzycie się wokół siebie, z pewnością uda Wam się dostrzec kto robi do Was maślane oczy! Co do Raków w stałych związkach, to szykuje Wam się nieco więcej spokoju i chwil sam na sam. Może skłoni Was to do podjęcia jakichś ważnych decyzji?

Praca: jeśli masz szansę wziąć udział w jakimś szkoleniu lub spędzić w pracy więcej czasu z bardziej doświadczoną osobą, to koniecznie to wykorzystaj. Nauka będzie Ci teraz bowiem przychodzić z dużą łatwością i wiele wyciągniesz z choćby kilku godzin kursu.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu mogą korcić Cię zaczepki, rywalizacja i chęć pokazania, że jesteś lepszy od innych. Lepiej się jednak przed tym powstrzymaj i postaw na współpracę. W przeciwnym wypadku wiele przegrasz i narobisz sobie wrogów. Co do zdrowia i samopoczucia, to pod koniec tygodnia możesz być senny, zniechęcony i pozbawiony energii. Postaw wówczas na odpoczynek. Nie szukaj sobie pracy na siłę i oddaj część obowiązków domownikom. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Rakach oraz Rybach.

Finanse: unikaj ryzykownych decyzji i trzymaj się z dala od wszelkich pożyczek, piramid finansowych czy „super okazji”. Nie musisz być jakoś super oszczędny, jednak uważaj na większe inwestycje. Lepiej przełożyć je na przyszło rok.

Miłość: wygląda na to, że jakieś sprawy związane z rodziną lub bliskimi nie ułożą się do końca tak, jak planowałeś. Nie wpadaj jednak z tego powodu w panikę, ponieważ widocznie to nie jest jeszcze na to czas. Wszechświat czuwa nad Tobą i z pewnością w końcu poukłada wszystko tak, że ostatecznie będziesz zadowolony! Lwy single – uważajcie na adoratorów spod znaku Wodnika! Ich obietnice bierzcie przez pół, ponieważ nie są z Wami do końca szczerzy.

Praca: musisz się bardziej usamodzielnić. Nauka nowych rzeczy okaże się bardzo przydatna i z pewnością usprawni Twoją pracę. Może na początku nie będzie łatwo, jednak gdy już dojrzysz swoją niezależność, będziesz z siebie bardzo dumny!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: balans powinien być Twoim słowem kluczem na ten tydzień. Podziel czas równo pomiędzy przyjemności i obowiązki, więcej odpoczywaj i nie daj się wkręcić w przesadny pęd. Pracuj też nad umysłem, skupieniem oraz wewnętrzną równowagą. Nauka oraz efektywna praca przyjdą Ci dzięki temu z większą łatwością. Gwiazdy podpowiadają też, że czeka Cię niebawem jakieś ważne spotkanie, które otworzy oczy na pewne kwestie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Bliźniakach.

Finanse: to dobry moment na załatwianie wszelkich spraw urzędowych. Dopnij ważne kwestie na ostatni guzik – spadnie Ci dzięki temu ciężar z barków. W sprawach finansowych zwróć większą uwagę na podpowiedzi ze strony Raków, mogą one bowiem być bardzo trafne!

Miłość: w najbliższych dniach nie wplątuj się w problemy miłosne innych. Powstrzymaj się przed dobrymi radami i nie stawaj po żadnej ze stron. Może się bowiem okazać, że prawda jest zupełnie inna niż Ci się wydaje. Panny single bądźcie czujne, ponieważ tuż za rogiem stoi prawdziwa miłość!

Praca: postaraj się uczciwie wypełnić swoje obowiązki, jednak nie bierz sobie na barki dodatkowych zadań. Postaw na działanie wolniejsze lecz dokładniejsze – to sprawdzi się znacznie lepiej!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten tydzień będzie raczej spokojny i pozbawiony większych stresów. Działaj więc na spokojnie i w swoim tempie. W kwestiach interpersonalnych uważaj na to co i komu mówisz. Nie obgaduj znajomych i nie oceniaj zbyt szybko postępowania innych. Możliwe bowiem, że znasz sprawę z tylko jednej strony… Co do zdrowia – wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Uważaj jednak na bliskich. Jeśli widzisz, że ktoś czuje się gorzej – wyręcz go z obowiązków i przemów do rozumu by został kilka dni w domu i się zregenerował. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie poniedziałek oraz sobota. Co do sprzymierzeńców, to szukaj ich wśród Byków i Baranów.

Finanse: intuicja sporo Ci podpowie odnośnie wydatków, inwestycji i wszelkich kwestii finansowych. Słuchaj się jej więc i nie działaj wbrew samemu sobie. W razie problemów, dobrą radę lub wsparcie dostaniesz od Bliźniaka.

Miłość: jeśli masz dzieci, to w tym tygodniu skup się na ich edukacji. Ustal czy wszystko jest w porządku i czy przypadkiem nie potrzeba im Twojej pomocy. Co do spraw stricte romantycznych to tu sielanka. Kłótnie odejdą w zapomnienie, a wasze wspólne wieczory będą niezwykle czułe. Wagi single, odezwijcie się w końcu do osoby, która Wam się podoba. Zobaczycie, że będzie to dobra decyzja 🙂

Praca: zaangażuj się w to, co robisz i jeśli trzeba będzie – zostań po godzinach. Wagi, które aktualnie poszukują pracy, powinny natomiast odnowić kontakty ze starymi współpracownikami. Może akurat któryś z nich wie o wolnej posadzie w którejś z firm z Waszej branży.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu może najść Cię ochota na jakieś zmiany na około siebie. Możliwe więc są drobne remonty, przemeblowania, zakupy i porządki. Działania te jednak mogą mieć także charakter metaforyczny, co wskazuje na rewolucje życiowe. W każdym razie nie będziesz narzekał na nudę 🙂 Rada dla Ciebie – nie zrzucaj na innych swoich obowiązków, zajmij się wszystkim sam ponieważ tylko wtedy wszystko będzie zrobione dokładnie i po Twojemu. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Pannach i Rakach.

Finanse: czeka Cię sporo wydatków, co może w którymś momencie zmusić Cię do sięgnięcia po oszczędności. Na szczęście już niebawem czeka Cię kolejny zastrzyk gotówki, więc nie ma co panikować.

Miłość: bądź wyrozumiały dla bliskich, ponieważ oni też mogą mieć swoje własne sprawy i inne niż Ty priorytety. W wolnych chwilach spędzaj z ukochanymi osobami możliwie dużo czasu, ponieważ ostatnio nieco ich zaniedbałeś. Skorpiony single powinny zwrócić uwagę na samotne Wagi i Wodniki. Uważajcie natomiast na Byki – te nie dadzą Wam szczęścia.

Praca: w tym tygodniu możesz spokojnie wziąć na siebie nieco więcej obowiązków, ponieważ praca nakręci Cię na intensywne działanie. Działaj ambitnie i samodzielnie, a szefostwo z pewnością to zauważy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz pełen pasji, energii oraz wewnętrznego przekonania, że to co robisz, jest dobre i potrzebne. Działaj więc drogi Strzelcu, ponieważ masz szansę zrobić coś wielkiego. Co do kwestii interpersonalnych, Twój sarkastyczny humor może kogoś urazić, jednak nie przejmiesz się tym specjalnie. Będziesz skupiony na celu i wszelkie podoczne wątki nie będą w stanie Cię rozproszyć. Rada dla Ciebie – ubieraj się ciepło, nawet jeśli wychodzisz na zewnątrz tylko na chwilę. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Baranach i Skorpionach.

Finanse: możliwe, że ktoś poprosi Cię o pożyczkę lub jakieś finansowe wsparcie. Uważaj jednak w tej kwestii i przeanalizuj czy faktycznie Cię teraz na to stać.

Miłość: Twój dobry nastrój udzieli się bliskim oraz domownikom. Nie ma więc mowy o żadnych kłótniach czy próbach sił. Będzie rodzinnie, ciepło, czule i zgodnie. Co do Strzelców singli, to Gwiazdy wskazują na jakieś niezobowiązujące flirty i romanse. Będą one jednak czysto fizyczne i niezbyt długotrwałe.

Praca: jeśli szukasz pracy, to koniecznie popytaj o nią wśród znajomych oraz byłych współpracowników. Po znajomości będzie o wiele łatwiej! Co do Strzelców artystów, to podpowiadamy, że największa wena będzie do Was przychodzić po tym jak na niebie pojawiać się będzie księżyc. Jeśli więc macie nienormowany tryb pracy, to zastanówcie się nad nocną zmianą 🙂

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu najprawdopodobniej czeka Cię jakaś strata. Niestety będzie ona dość bolesna i niesprawiedliwa. Ból po niej ukoić pomogą bliscy, a także poświęcenie się hobby czy rzucenie się w wir pracy. W każdym razie dobrze będzie się czymś zająć, by nie roztrząsać w kółko tego, co się stało. Rada dla Ciebie – zaufaj losowi, ponieważ mimo obecnych turbulencji, szykuje on dla Ciebie coś bardzo dobrego. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Koziorożcach, a także w Wodnikach i Bykach.

Finanse: trzymaj wydatki pod większą kontrolą i nie przesadzaj z niepotrzebnymi zakupami. Trzymaj się też z daleka od dużych inwestycji finansowych. Jeszcze przyjdzie na nie czas. Póki co – lepiej jednak oszczędzać.

Miłość: niektóre Koziorożce mogą natknąć się w tym tygodniu na kogoś, kto niegdyś zajmował w ich sercu bardzo ważne miejsce. Gwiazdy radzą jednak by nie wchodzić drugi raz do tej samej rzeki, ponieważ może porwać Was jej nurt. Ostatecznie zostaniecie wyrzuceni na jakimś pustkowiu bez koła ratunkowego. Zachowajcie więc zdrowy rozsądek. Co do Koziorożców będących w związkach to mówicie więcej o swoich uczuciach. Partner może bowiem nie zdawać sobie sprawy z pewnych rzeczy…

Praca: w tym tygodniu będziesz z jakiegoś powodu mniej skupiony na pracy i obowiązkach służbowych. Jeśli nie czujesz się na siłach, to weź wolne lub skróć czas pracy.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu pokażesz na co Cię stać. Osoby, które do tej pory miały Cię za spokojnego i ugodowego, zauważą że jednak potrafisz postawić na swoim i zawalczyć o siebie. Tak trzymaj drogi Wodniku! Czasem trzeba pokazać pazurki, ponieważ świat bywa niesprawiedliwy. Co do kwestii stricte zdrowotnych to ciepło się ubieraj – nawet jeśli wychodzisz tylko na chwilę. Rada dla Ciebie – uważaj co i komu mówisz. Twoje tajemnice mogą bowiem zostać bardzo szybko puszczone w świat. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bliźniętach i Koziorożcach.

Finanse: nie ukrywamy, że w tym miesiącu wydasz sporo i na koniec będziesz pod kreska. Jesteś jednak w tej kwestii niczym kot i co by się nie działo, spadniesz na cztery łapy 🙂 Masz szczęście drogi Wodniku!

Miłość: Wodniki, które czują się samotne, będą miały w końcu szansę na wymarzony związek. Pamiętajcie tylko by dopomóc nieco losowi i zacznijcie działać. Ukochany nie spadnie Wam bowiem z nieba wprost w objęcia 🙂 Co do Wodników w związkach to poświęćcie swojej miłości więcej czasu. Bądźcie czuli, romantyczni i gotowi do poświęceń. Zaskakujcie i wspierajcie swoją drugą połówkę, ponieważ ostatnio mogła czuć się zepchnięta na drugi plan.

Praca: postaraj się jak najwięcej załatwić i nie przekładaj ważnych spraw na później. Będziesz musiał trochę podkręcić tempo pracy, jednak nie martw się – niebawem przyjdzie czas na zaczerpnięcie oddechu i odpoczynek w super towarzystwie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu czeka Cię jakaś bardzo pozytywna niespodzianka od losu. Ułatwi ona pewne sprawy i pozwoli Ci odetchnąć z ulgą. Poza tym szykuje się także jakieś spotkanie po latach. Mimo, że na początku nie nastroi Cię ono jakoś pozytywnie, szybko okaże się, że jednak nadal wiele Was łączy. Rada dla Ciebie – rozważnie podchodź do wszelkich propozycji biznesowych. Gwiazdy nie sprzyjają teraz dużym transakcjom ani inwestycjom. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Pannach i Bliźniętach.

Finanse: nie inwestuj, nie kombinuj i nie udzielaj pożyczek. Póki co, jest dobrze tak jak jest i nie należy nic w tej kwestii zmieniać, szczególnie jeśli namawiać Cię do tego będą osoby, którym nie do końca ufasz.

Miłość: na horyzoncie jawią się jakieś turbulencje, która co prawda nie potrwają długo, jednak chwilowo zburzą Twój wewnętrzny spokój. Postaraj się więc podejść do sprawy na spokojnie i nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków. Możliwe bowiem, że znasz sprawę z tylko jednej strony… Co do Ryb singli, to nie jest to najlepszy czas na randki, szczególnie te w ciemno.

Praca: słuchaj tego, co mówią do Ciebie przełożeni. Przez nieuwagę możesz bowiem popełnić jakiś bardzo kosztowny błąd. Jeśli natomiast w tym momencie poszukujesz pracy, to skup się na ogłoszeniach publikowanych w Internecie.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT