8-14 sierpnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 8 do 14 sierpnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu Twój nastrój nie będzie sprzyjał poznawaniu tego, co nowe i podejmowaniu ryzyka. Będziesz za to bardziej chętny na spokojne, znajome Ci już działania. Twoim szczęśliwym znakiem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Sytuacje, w jakich się znajdziesz spowodują, że wydasz nieco więcej pieniędzy – jednak w dobrym celu!

Miłość: W tym tygodniu będziesz mógł liczyć na swojego partnera bardziej, niż dotychczas. Bowiem wykaże się on nie tylko dużą wyrozumiałością, ale także cierpliwością i empatią.

Praca: Decyzje, które przyjdzie Ci podjąć sprawią, że poczujesz na sobie sporą odpowiedzialność.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz w stanie pozwolić sobie na znacznie więcej, niż na co dzień. Bowiem poczujesz w sobie zew, siłę, a także zwiększy się Twoje poczucie sprawczości. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Odkryjesz nowy sposób na oszczędzanie i szybko uda Ci się zauważyć jego rezultaty!

Miłość: Gwiazdy powiadają, że jesteś obiektem czyichś westchnień i, choć do tej pory jego uczucia pozostawały w ukryciu, to w tym tygodniu przynajmniej ich część ujrzy światło dzienne!

Praca: Czeka Cię całkiem sporo intensywnej pracy, po której wykonaniu odczujesz niemałą satysfakcję!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz wyjątkowo podatny na wszystko, co może przypłynąć z zewnątrz.
W związku z tym niewykluczone, że odczujesz sporą presję i osłabienie… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Los ześle Ci szansę na zdobycie całkiem niezłej kwoty pieniędzy. Nie przegap jej!

Miłość: W tym tygodniu podwójnie uważaj na to, co mówisz oraz robisz, ponieważ wystąpi zwiększone ryzyko niepotrzebnego zranienia kogoś swoim postępowaniem lub słowem…

Praca: Uważaj! Bowiem wystarczy jeden nieuważny krok i część Twojej pracy zostanie zaprzepaszczona!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś przyłożyć szczególną wagę do produktów, jakie będziesz spożywać. W przeciwnym wypadku czeka Cię nieprzyjemna dolegliwość… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie działaj aż tak szybko i wystrzegaj się podejmowania pochopnych decyzji!

Miłość: Jeśli jesteś w związku, to w tym tygodniu możesz spodziewać się całkiem przyjemnych momentów spędzonych ze swoją drugą połówką. Jeśli zaś jesteś singlem, możliwa bardzo przyjemna randka!

Praca: Nie da się mieć kontroli nad wszystkim, więc przestań do tego dążyć, a ruszysz naprzód!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu ze szczególną uwagą wystrzegaj się wszelkich używek, ponieważ będą one miały na Ciebie wyjątkowo destruktywny wpływ… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Masz w planach jakieś zakupy, bądź sprawienie komuś prezentu? To będzie dobry moment!

Miłość: Ten tydzień będzie bogaty w towarzyskie interakcje, które przyniosą Ci sporo dobrego. Niewykluczone nawet, że ktoś zajmie Twoją uwagę na trochę dłużej, niż dzień lub wieczór…

Praca: Nawet jeśli znajdziesz się w kłopotliwej sytuacji, uda Ci się z niej wymknąć bez szwanku!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09) 

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja kondycja fizyczna będzie na wysokim poziomie, dzięki czemu wszelkie ćwiczenia i aktywności przyniosą większe, niż zazwyczaj, efekty! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Ten obszar życia może przyczynić się do jakichś niesnasek, które niełatwo będzie załagodzić…

Miłość: Ten tydzień będzie ważnym czasem dla którejś z Twoich relacji. Bowiem wskazane jest, abyś nie czekała już dłużej i spróbowała podjąć decyzję zanim będzie za późno!

Praca: Jeśli nie zmienisz niektórych swoich nawyków, możesz spotkać się z niemiłym zaskoczeniem.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu wreszcie uda Ci się wziąć głębszy oddech i odpocząć po tym, co ostatnimi czasy wyczerpało Twoje zasoby energii. Zwróć uwagę na swój żołądek! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: W tej kwestii wykażesz się jasnością umysłu oraz pomysłowością, które pomogą Ci iść naprzód!

Miłość: W tym tygodniu powinnaś uważnie słuchać i dokładnie patrzeć na to, co dzieje się wokół Ciebie, ponieważ za Twoimi plecami może mieć miejsce coś nie do końca przyjemnego…

Praca: Nie będziesz miała kłopotów z rozsądnym i wydajnym gospodarowaniem swoim czasem.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień przyniesie Ci sporą dawkę endorfin, które nie będą opuszczały Cię niemal przez cały czas! Nie zapominaj o tym, że śmiech to zdrowie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie musisz obawiać się nagłych niespodzianek, ponieważ wszystko będziesz miał pod kontrolą.

Miłość: W tym tygodniu Twoja pozytywna energia przeleje się na osoby przebywające wokół Ciebie, dzięki czemu Wasze relacje będą miały szansę na to, aby być jeszcze lepsze!

Praca: Aby uzyskać lepsze wyniki swoich działań, warto będzie wykonać pewne aktualizacje.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Ten tydzień będzie sprzyjał Twojej otwartości na improwizacje dotyczące Twej formy oraz zdrowia. Być może uda ci się wypracować nowy sposób na dbanie o siebie? Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Wystrzegaj się osób, które zbyt zawzięcie będą próbowały nakłonić Cię do jakiegoś działania związanego z pieniędzmi!

Miłość: Czeka Cię dobry czas! Bowiem w tym tygodniu będziesz otaczał się głównie osobami emanującymi pozytywną energią, która pozwoli Ci zapomnieć o większości trosk.

Praca: Twoja motywacja może nieco stracić na sile i będziesz potrzebował drobnej pomocy.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na kondycję swojego układu rozrodczego. Nie zapominaj o tym, aby wykonywać badania profilaktyczne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możesz nie oprzeć się pokusie zakupu czegoś, czego tak naprawdę nie potrzebujesz…

Miłość: W tym tygodniu ktoś może zaproponować Ci spotkanie o charakterze romantycznym
i niewykluczone, że będzie to osoba, z którą bardzo chciałbyś spędzić czas!

Praca: Szefostwo może nieadekwatnie ocenić Twoją pracę. Powstrzymaj się wówczas przed impulsywną reakcją!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Jeżeli nie przyłożysz większej wagi do dbania o swoje zdrowie, to nadchodzący tydzień może niemile Cię zaskoczyć jakąś nieprzyjemną dolegliwością! Twoi sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jeśli będziesz przestrzegał swoich postanowień, nie powinieneś mieć problemów z pieniędzmi.

Miłość: Ten tydzień nie będzie najlepszym czasem na poruszanie poważnych tematów nie tylko ze swoją drugą połówką, ale także z każdą inną bliską Ci osobą. Bowiem efekt takiej rozmowy może być przeciwny do oczekiwanego.

Praca: Jeżeli jesteś w trakcie poszukiwań, warto zwrócić się po podpowiedź do zodiakalnego Byka.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu może towarzyszyć Ci ospałość oraz rozleniwienie. Nie musisz jednak specjalnie im się sprzeciwiać, ponieważ będzie to szansa na odpoczynek. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: W tej kwestii możesz zachować spokój, ponieważ wszystko zostanie pod kontrolą.

Miłość: Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał spędzaniu czasu przede wszystkim w samotności i wszelkie kontakty towarzyskie będą Ci raczej zbędne, i pochłoną sporo energii.

Praca: Powrócisz do dawnych sposobów działania, dzięki którym Twoja praca nabierze tempa.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT