28 lutego – 6 marca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 28 lutego do 6 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu najlepiej dla Ciebie będzie, jeżeli po prostu poddasz się temu, co szykują dla Ciebie gwiazdy. Bowiem zbyt buntownicze podejście raczej nie przyniesie Ci w tym czasie nic dobrego. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Wszystko, co związane ze sprawami, w których niewiele zależy od Ciebie, powinno wyjaśnić się
w najbliższym czasie!

Miłość: W tym tygodniu możesz napotkać na swojej drodze osoby, które będą miały na Ciebie bardzo dobry wpływ. Jednak uważaj na to, aby nowe relacje nie przysłoniły Ci tych starych, równie ważnych!

Praca: W pracy szczególnie ważna oraz pomocna okaże się Twoja umiejętność kreatywnego myślenia.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu działaj przede wszystkim w sposób, który przyniesie Ci wygodę oraz spokój. Nie warto porywać się z motyką na słońce, ponieważ idąc tą drogą nabawisz się jedynie kłopotów. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Możliwe, że czeka Cię jakaś miła niespodzianka. Ucieszy Cię ona, choć wcale nie musi być duża.

Miłość: W tym czasie większość uwagi poświęć relacjom rodzinnym. Dobrze będzie odezwać się do osób, z którymi nie rozmawiałeś już przez długi czas oraz do tych, z którymi miałeś ostatnio na pieńku.

Praca: Atmosfera w pracy może wywierać na Tobie silną presję i bardzo ważne będzie nie uleganie jej!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Gwiazdy pokazują, że w nadchodzącym tygodniu nareszcie będziesz w stanie odetchnąć z ulgą (przynajmniej w niektórych aspektach), co pozytywnie wpłynie także na Twoje zdrowie! Twoimi sprzymierzeńcami będą inne zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli nie zachowasz wystarczającej ilości uwagi, możesz wpaść w pułapkę i stracić część pieniędzy!

Miłość: Poszukiwanie miłości życia raczej nie będzie należeć do Twoich priorytetów w tym tygodniu. Zamiast tego skupisz się na tym, co już masz, a także na osobach, które są już obecne w Twoim życiu.

Praca: Nie pozwól na to, aby ktoś zmusił Cię do złamania Twoich własnych zasad, bądź wyznawanych wartości!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu do Twojej głowy wpadnie niejeden znakomity pomysł. Nie lekceważ żadnego
z nich, ponieważ niektóre mogą okazać się kluczowe dla poprawienia Twojego aktualnego stanu zdrowia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Postaraj się jak najbardziej zainwestować w siebie oraz własne potrzeby – to prawdziwy interes!

Miłość: W tym czasie będziesz potrzebował trochę więcej odosobnienia oraz czasu wyłącznie dla siebie. Choć druga połówka może mieć o to pretensje, to powinna to zrozumieć, jeśli z nią porozmawiasz.

Praca: W pracy mogą pojawić się trudności mające swoje źródło w postępowaniu współpracownika lub klienta.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu warto skupić się na porządkowaniu ważnych spraw. Dodatkowo wprowadzenie do swojego menu zdrowych składników, bądź rozplanowanie swojej diety będzie świetnym krokiem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Warto pomyśleć nad ofiarowaniem komuś wsparcia finansowego. Taki dobry gest wróci do Ciebie!

Miłość: Możliwe, że w Twym życiu pojawi się jakaś osoba z przeszłości, o której być może zdążyłeś już zapomnieć. Gwiazdy mówią, że przy odpowiednim działaniu Wasza relacja ułoży się naprawdę dobrze!

Praca: W pracy będzie raczej spokojnie, dzięki czemu będziesz miał przestrzeń na zajęcie się innymi sprawami.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu nie powinnaś mieć większych wątpliwości co do tego, jak należy postępować, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Dzięki temu będziesz mogła pomóc zarówno sobie, jak i komuś! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli skierujesz swoją uwagę w odpowiednim kierunku, natrafisz na wartą zainteresowania okazję!

Miłość: Pewne wydarzenie, bądź niesprzyjająca aura mogą spowodować komplikacje w relacji z jakąś osobą. W związku z tym warto szczególnie uważać na to, co będziesz mówić oraz robić w towarzystwie.

Praca: Jeżeli będziesz miała okazję na podjęcie ryzyka z możliwością zdobycia czegoś więcej, zrób to!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz zmagać się z pewnymi dolegliwościami w obrębie górnych części ciała. Jeżeli będą one utrzymywać się dłużej niż dwa dni – nie zwlekaj i udaj się do specjalisty. Twoim największym sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli będziesz miała wybór pomiędzy inwestycją w przyjemności lub w kogoś, wybierz to drugie!

Miłość: W tym czasie będziesz w stanie przekonać do swoich racji oraz pomysłów zdecydowaną większość osób, z którymi będziesz miała do czynienia. Warto wykorzystać tą możliwość! Uważaj jednak na to, aby nie przesadzić i nie przysporzyć sobie w ten sposób większej ilości strat, niż korzyści!

Praca: Jeśli szukasz pracy lub planujesz zmianę, posłuchaj tego, co będą mówić osoby w Twoim otoczeniu!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz wyjątkowo wyciszony, spokojny, a może nawet melancholijny. Taki nastrój będzie sprzyjał refleksjom nad tym, co najważniejsze – słuchaj uważnie swoich myśli, niech intuicja Cię nie zawiedzie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli zastanawiasz się nad czymś, co niesie ze sobą spore ryzyko, najpierw posłuchaj rady eksperta!

Miłość: Możliwe, że w sferze relacji będzie miała miejsce sytuacja, którą na początku trudno Ci będzie zrozumieć oraz zaakceptować. Jednak daj temu czas, a wszystko okaże się jaśniejsze i łatwiejsze.

Praca: W pracy czeka Cię powodzenie – zwłaszcza jeśli jest ona oparta na kontaktach z ludźmi!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Dzięki sprzyjającemu układowi planetarnemu nadchodzący tydzień będzie doskonałą okazją na zażegnanie kryzysów, a zwłaszcza tych dotyczących Twojego zdrowia. Zaufaj gwiazdom i pozwól, aby Ci pomogły! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: W tym tygodniu czeka Cię jeden spory, bądź kilka mniejszych wydatków, których nie miałeś
w planach.

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał zgodzie oraz harmonii w związku. Jeśli natomiast jesteś singlem, powinieneś uważać na zodiakalne Skorpiony oraz ich słowa – nie wszystko, co powiedzą, będzie miało pokrycie w rzeczywistości!

Praca: Za wszelką cenę postaraj się unikać konfliktów ze swymi współpracownikami oraz przełożonymi!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoim motywem przewodnim będzie próbowanie nowości oraz testowanie swoich możliwości. Niech jednak nie zwiodą Cię pozornie bezpieczne ścieżki, które napotkasz na swojej drodze! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Postaraj się zapisywać swoje wydatki, bo przy braku kontroli szybko możesz się w nich pogubić!

Miłość: W tym czasie jakaś relacja, która do tej pory wydawała Ci się chwilowa, bądź też mało znacząca, może okazać się czymś o dużo większej wartości i z czasem nie będzie należeć jedynie do przeszłości!

Praca: Choć może być to z lekka trudnym zadaniem, postaraj się ani razu nie spóźnić do pracy, a unikniesz kłopotów!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu mogą dopaść Cię wyrzuty sumienia. Część z nich będzie niepotrzebna, jednak na niektóre warto zwrócić uwagę, ponieważ mogą świadczyć o czymś naprawdę istotnym! Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: W tym tygodniu nie powinieneś żałować pieniędzy na zachcianki własne, ani swoich bliskich!

Miłość: Z powodu ujawnienia jakiejś informacji, bądź nawet tajemnicy, mogą pojawić się komplikacje
w Twoim życiu towarzyskim. Choć sprawa może nie dotyczyć Cię bezpośrednio, to odczujesz jej skutki.

Praca: Uważaj, aby nie trafić we wrażliwy punkt swojego szefa, bo jego reakcja może być naprawdę niespodziewana!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz miała w sobie sporą ilość pewności siebie, co wywrze pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Możliwe nawet, że wreszcie uda Ci się uporać z tym, co ostatnio Ci nie wychodziło! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: W miarę możliwości postaraj się dmuchać na zimne, ponieważ trudno bliżej określić, co zgotuje los!

Miłość: W tym czasie rady oraz podpowiedzi od innych osób mogą okazać się wyjątkowo nieadekwatne do sytuacji i zamiast Ci pomóc, wprawią Cię w konsternację. Słuchaj więc przede wszystkim samej siebie!

Praca: W stosunku do współpracowników postaw na szczerość oraz otwartość w swoim postępowaniu.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT