Horoskop tygodniowy na 10-16 maja 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 10 do 16 maja 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Dobre samopoczucie pozwoli Baranom na produktywne wykorzystanie  wolnego czasu w nadchodzącym tygodniu. Odnajdziesz w sobie sporo motywacji, a pewna sytuacja zapewni ci natchnienie do działania. Będziesz dzięki temu sumiennie wykonywać swoje obowiązki, a przy tym zadbasz o lepszy stan zdrowia bliskich, a także swój. Szczęśliwym dniem będzie dla was piątek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcu i Pannie.

Finanse: Pieniądze, które zainwestujesz w tym tygodniu zapewnią ci lepszy start i wzbudzą w tobie większe zaangażowanie do pewnych sytuacji. Śmiało więc planuj i realizuj swoje postanowienia, to dobry czas!

Miłość: Barany będą zaangażowane w sprawy sercowe, jednak te które dotyczą waszych bliskich. Zabawa w swatkę i dobrego doradcę może pomóc zakłopotanemu koledze, ale może również przynieść odwrotne skutki, od zamierzonego celu. Jeśli chcesz, aby wszystko poszło po twojej myśli, a bliska ci osoba była zadowolona, postaraj się poznać obie strony i bazować na ich doświadczeniu, a nie tylko swoim.

Praca: Ktoś depcze wam po piętach, uważajcie aby to właśnie ta osoba nie skradła przychylności waszego szefa i nie zajęła miejsca, o którym od dawna marzycie.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki będą bardziej narażone na infekcje bakteryjne, aby tego uniknąć pamiętaj o dbaniu, o odpowiednią florę bakteryjną. Zdecydowaną większość czasu zajmę wam w tym tygodniu poprawa relacji z pewną osobą. Stres z tym związany, również może negatywnie oddziaływać na wasze samopoczucie. Dobry dzień zagości u was w środę, natomiast dobrą radą posłużą wam Wodniki i Skorpiony.

Finanse: Ten tydzień zdecydowanie może wypaść gorzej finansowo, niż wielu z was by chciało. Merkury sprawi jednak, że następująca sytuacja nie wpłynie negatywnie na wasze życie.

Miłość: W życiu Byków pojawi się nowa osoba, może zarówno to być ktoś kogo już dobrze znacie, lub całkiem nowa postać. Będzie ona na pewno niezwykle czarująca i przekonująca, jednak jej nastawienie nie będzie tak szczere na jakie wygląda. Uważajcie i nie dajcie się zwieść na manowce. Osoba ta zaskoczyć może zarówno związkowców, jak i singli. Dlatego dobrą radą dla Byka będzie zachowanie ostrożności i zwiększona asertywność.

Praca: Bykom radzimy nie nastawiać się na wolny dzień, o którym mogą marzyć. W przeciwnym wypadku, spotkasz się z ogromnym rozczarowaniem i pokrzyżowaniem własnych planów.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Bliźnięta poczują się lepiej niż w ostatnim czasie. Ktoś doceni wasze staranie, co pozytywnie wpłynie na wasze samopoczucie, a także stan waszego zdrowia. Znajdziecie więcej czasu dla siebie, na odpoczynek i regeneracje sił. Czas będzie również sprzyjał powrotom do zaniedbanych znajomości. Szczęśliwym dniem będzie dla was wtorek, natomiast dobrą radą służyć wam będą Lew i Ryba.

Finanse: Nieplanowane wydatki nie zaskoczą Bliźniąt w tym tygodniu – co więcej będzie to idealny czas by sprawić sobie przyjemność i zainwestować w prezent, od siebie do siebie!

Miłość: Single znów ruszą na podbój serc, jednak tym razem sporo może się zmienić. Ktoś uświadomi wam, że wasze zachowanie wpływa negatywnie na relacje z ludźmi, a sposób poznawania nowych osób, nie należy do najtrafniejszych. Warto będzie przemyśleć swoje własne zachowanie i zastanowić się, czy sposób w jaki postępujemy odpowiednio odzwierciedla nasze intencję.

Praca: Dla Bliźniąt, których grafik nie był zbyt zadowalający pojawi się okazja do zmian. Wypatrujcie jej i korzystajcie, zanim ktoś inny zdąży was uprzedzić.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Raki, które w ostatnim czasie męczyły się z chorobą leżąc całymi dniami w łóżku, wreszcie poczują się lepiej i staną na nogi! Jowisz zapewni Rakom zwiększoną oporność, a chorującym pomoże znaleźć odpowiedni sposób, na powrót do pełni zdrowia. Dobrym dniem będzie dla was sobota, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie wśród Lwa i Wagi.

Finanse: Twój stan konta będzie zadowalający, pomoże ci nie tylko wieść spokojne życie przez najbliższe dni, ale również w drobny sposób wesprzeć potrzebującą osobę. Układ gwiazd jest pomyślny i nie zapowiada negatywnych skutków twojego działania.

Miłość: Wspólny weekend tylko we dwoje będzie marzyć się niektórym Rakom. Nie dajcie się zwieść manipulacji zazdrosnych osób z bliskiego otoczenia. Śmiało planujcie i działajcie, na pewno wpłynie to korzystnie nie tylko na waszą relacje, ale także i samopoczucie.

Praca: Dla tych z was, którzy zdecydowali się lub zostali w jakiś sposób zmuszeni do pracy zdalnej – potraktujcie to jako zupełnie nowe stanowisko. Niech wasz dom, na czas pracy stanie się firmą, kuchnia miejscem do zrobienia kawy, a w salonie niech nie kusi was możliwość oglądania telewizji. Dzięki temu wasza praca będzie bardziej efektywna.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Poprawa relacji z bliską osobą, pomoże Lwom stanąć na nogi i nabrać pozytywnej energii. Dokuczliwy katar, który towarzyszył niektórym Lwom również ustąpi. Dobrym sposobem będą okłady i inhalacje, które znacznie przyśpieszą powrót do zdrowia. Szczęśliwym dniem będzie dla was piątek, natomiast waszych sprzymierzeńców odnajdziecie w Bliźniętach i Rakach.

Finanse: Jeśli w ostatnim czasie chodził wam po głowie dosyć kosztowny zakup, ze spokojem możecie sobie na niego pozwolić w tym tygodniu. Jest sporo szans, że to właśnie teraz wpadnie do was gotówka, której się nie spodziewacie.

Miłość: Szczera rozmowa o uczuciach jest zawsze najlepszym rozwiązaniem. Nawet jeśli wydaje wam się, że druga osoba was nie słucha, nie rozumie, albo nie będzie chciała rozmawiać. Czasem lepiej przerobić jeden temat kilka razy, niż w ogóle go nie poruszyć i nie dawać szans na poprawę. O tym muszą pamiętać Lwy, zarówno związkowcy jak i single zmagający się z różnego rodzaju rozterkami w relacjach z drugą osobą.

Praca: Runa Sowelo, która wyglądem przypomina piorun, czy błyskawicę – niech właśnie ona towarzyszy wam podczas pracy. Pomoże wam w podejmowaniu szybkich decyzji, a także w zdobyciu tego czego możecie chcieć zapragnąć!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Księżyc sprawi, że Panny będą spięte w tym tygodniu. Towarzyszyć będzie wam senność, a także złość. Lepiej będzie, jeśli Panny będą zachowywać odpowiedni dystans i trzymać się zdała od problemów i kłótni innych ludzi. Będą one źle wpływać na wasze samopoczucie, a możliwe rady z waszej strony będą nietrafne, a czasami wręcz złośliwe. Dobrym dniem będzie dla was poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców szukajcie wśród Strzelców i Wodnika.

Finanse: Dobrą okazją do inwestycji będą oferty, które pojawią się w sklepach początkiem tygodnia, śledź oferty ulubionych sklepów, a uda ci się zaoszczędzić na ulubionych produktach.

Miłość: Panny zrozumieją, że nie zawsze warto poświęcać się dla innych. Sporo w tym tygodniu będziecie myśleć o sobie i o własnych potrzebach, co wyjdzie wam zdecydowanie na plus. Dobrym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości w długoletnich związkach, będzie również poświęcenie czasu dla znajomych i chwile spędzone w większym towarzystwie.

Praca: Ktoś mocno zainteresuje się waszym sposobem pracy, staniecie się w pewnym sensie inspiracją, co będzie dodatkową motywacją do dalszego działania. Staraj się jednak nie wskakiwać od razu na głęboką wodę oraz nie przeceniaj możliwości pozostałych pracowników.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi również mogą odczuwać senny nastrój z powodu faz księżyca. Mimo to nie wypadniecie jednak z transu pracy. Będziecie sumiennie wykonywać swoje obowiązki, a także realizować się w nieco sportowym kierunku. Szczęśliwym dniem będzie dla was zdecydowanie środa, natomiast swoich sprzymierzeńców możecie znaleźć w Pannach i Lwach.

Finanse: Zaoszczędzone do tej pory pieniądze pozwolą ci na nieco więcej wydatków niż twój stały dochód. Jeśli czujesz, że twój telefon potrzebuje następcy lub w kuchni brakuje ci nowego sprzętu nie męcz się dłużej i pozwól sobie na wydatek.

Miłość: Wagi będą towarzyskie i miłe, co może nie spodobać się waszym partnerom. Zbyt entuzjastyczne nastawienie do osób przeciwnej płci, zdecydowanie nie przypadnie im do gustu. Staraj się więc panować nad swoim zachowaniem, a w razie wątpliwości pytaj partnera, czy nie ma nic przeciwko danemu działaniu. Dzięki temu unikniesz zbędnych kłótni i nieporozumienia.

Praca: Zamiast się śpieszyć postaw na intuicję i spokojne działanie. Pamiętaj, że czasem lepiej jest robić mniej a dokładniej, niż więcej a po łebkach.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Przyjacielem Skorpiona będzie łóżko i spora dawka leków, które będą miały na celu postawić was na nogi. Odczuwane zmęczenie i zmiany nastrój nie pozwolą wam w pełni zrealizować planów na ten tydzień. Warto będzie więc pomyśleć o alternatywie w postaci pracy zdalnej. Dobrym dniem będzie dla was niedziela, natomiast dobrą radą służyć wam będą Barany i Koziorożce.

Finanse: Zrobi się spokojniej niż w ostatnim czasie. Najlepszym dniem do większych zakupów będzie sobota, w pozostałe dni staraj się ograniczać wszelkie wydatki.

Miłość: Skorpiony, które w ostatnim czasie przeżyły ciężkie rozstanie mimo dobrze zapatrującej się relacji, będą bały się zrobić kolejny krok. Złe doświadczenia nie pozwalają wam otworzyć się szczerze przed nową osobą – ta jednak ma dobre intencję, więc może nie do końca rozumieć dystans z waszej strony. Jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości, postaw na szczerą rozmowę o uczuciach.

Praca: Skorpiony będą nieskutecznie unikać wymagającego szefa, przez co mogą wpaść w zły humor, który odbije się na twoim życiu prywatnym.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Strzelce mogą odczuwać dolegliwości, które będą sugerować im nadchodzącą chorobę. W większości przypadków, będzie to jednak objawy zwykłego przemęczenia. Warto będzie więc pomyśleć o chwilach odpoczynku od pracy i postawić na relaks i regenerację. Szczęśliwym dniem będzie dla was piątek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie w Bliźniętach i Rakach.

Finanse: Motywacją do oszczędności będzie informacja o nadchodzącym wydarzeniu, które zbliża się wielkimi krokami!

Miłość: Śmiałość obudzi się w Strzelcach, a Wenus zapewni im dodatkową siłę i przekonanie o pewności swojego działania. Ten tydzień będzie przełomowym czasem, dla tych z was, którzy od jakiegoś czasu zbierali się w sobie, aby podjąć kolejne kroki. Wsparciem będą służyć wam przyjaciele i rodzina, a wszystko wskazuje na to, że będzie to dobra decyzja!

Praca: Ilość obowiązków będzie znacznie mniejsza niż zwykle, co zdecydowanie spodoba się Strzelcom, które lubią poleniuchować w pracy. Wpłynie to również dobrze na pracoholików, którzy w końcu będą mieć okazję, aby złapać oddech.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Koziorożce będą cieszyć się dobrym tygodniem, spędzonym w gronie bliskich osób, z którymi od dawna nie miały kontaktu. Przyniesie wam to wiele szczęścia i radości, co świetnie przełoży się na wasze samopoczucie oraz pozytywnie wpłynie na chęci do pracy. Dobrym dniem będzie dla was wtorek, natomiast swoich sprzymierzeńców znajdziecie w Wagach i Rybach.

Finanse: Sprawy związane z pieniędzmi spadną na dalszy plan. Wydatki jednak nie będą różniły się znacząco od dochodów.

Miłość: W tym tygodniu osoby spod tego znaku, mogą nie być do końca pewne czego tak właściwie oczekują od swojego partnera. W związkach może wystąpić zamieszanie, na które mieć wpływ będą wtorkowe rozmowy. Dla singli zaś nie jasne mogą być sygnały wysyłane prze płeć przeciwną w waszym kierunku. Wszystko jednak zacznie się układać, wraz z rozpoczęciem weekendu.

Praca: Sytuacja w pracy będzie znacznie lepsza niż w poprzednich dniach. Będziesz bardziej zmotywowany, a humor nie będzie cię opuszać.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodnik będą regenerować swoje siły w wolne popołudnia i wieczory. Chętnie spędzicie czas w samotnym towarzystwie, zbierając myśli i czerpiąc energię z odpoczynku. Szczęśliwy dzień zagości do was czwartek, natomiast dobrą radą służyć wam będą niezawodne Byki i Skorpiony.

Finanse: Kolejnym krokiem do oszczędności, może być rezygnacja z częstego zamawiania jedzenia przez internet. Posiłki przyrządzone własnoręcznie, nie tylko wyjdą taniej, ale również i smaczniej.

Miłość: Wenus przygotuje dla Wodników wiele miłych niespodzianek. Niektóre z nich podniosą na duchu nawet najbardziej oporne Wodniki. Do waszego serca może trafić ktoś, kogo zupełnie o to nie podejrzewacie. Dzięki temu wasze życie, może zmienić wasze podejście do życia.

Praca: Wodniki, które czekać będzie biznesowe spotkanie w tym tygodniu, mogą być pod wrażeniem jak miło i szybko może minąć im czas.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Cele, które wyznaczyłeś sobie na ten tydzień możesz osiągnąć tylko dzięki spokojnej pracy i cierpliwości, a przy tym nie zapominać o asertywności. Ryby mogą spotykać się również z odrzuceniem swoich planów przez innych, jeśli nie wezmą pod uwagę ich licznych uwag. Szczęśliwym dniem będzie dla was poniedziałek, natomiast sobą radą posłużą wam Baran i Panna.

Finanse: Gwiazdy obdarza cię zdolnością do zarządzania i jasnym umysłem, który sprawi, że w kreatywny sposób podjedzie do zarządzania budżetem w tym tygodniu.

Miłość: Single będą mieć szanse do oczarowania pewnej osoby. Płeć przeciwna, która dotąd nie zwracała na was większej uwagi, zacznie dostrzegać w Rybach coś czego, nawet wy sami nie zauważacie. To świetna okazja, aby poczynić nowe kroki w drodze do szczęścia.

Praca: Choć tydzień zapowiada się pracowicie, dobry nastrój i poczucie humoru będzie wizytówką każdej Ryby. Swoim nastawieniem uda wam się zarazić współpracowników, dzięki czemu czas w pracy, będzie mijał wam szybko i przyjemnie.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT