21-27 lutego 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 21 do 27 lutego 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu zwróć szczególną uwagę na to, co będzie Ci się śniło. Bowiem niektóre ze snów mogą okazać się istotnymi wskazówkami, które pomogą Ci zrozumieć to, co będzie dla Ciebie niejasne. Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Niech przepełnione kolorami oraz brokatem produkty nie zaprowadzą Cię ku utracie pieniędzy!

Miłość: W tym tygodniu, w kwestiach miłosno – romantycznych będzie towarzyszyć Ci pewność siebie,
a także świadomość własnego ciała oraz potrzeb. To doskonały czas na eksperymentowanie…!

Praca: Jeśli nawiedzi Cię uczucie wypalenia zawodowego, pomyśl nad alternatywnymi możliwościami!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Gwiazdy pokazują, że w tym tygodniu w pobliżu, a może nawet na wyciągnięcie ręki, znajdzie się coś, czego potrzebujesz – może być to sposób na wyczekiwane przez Ciebie rozwiązanie problemu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Czeka Cię kilka wydatków, które mogą Cię z lekka zniesmaczyć, lecz pod koniec tygodnia odetchniesz z ulgą!

Miłość: To będzie skomplikowany czas, jeśli chodzi o związki i relacje romantyczne. Bowiem czeka Cię poważna rozmowa, bądź wyznanie i choć z początku może wprawić Cię w konsternację, to później je docenisz!

Praca: Nawet, jeśli napotkasz trudności z pozoru nie do przeskoczenia, to uporasz się z nimi w mgnieniu oka!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu najważniejsza będzie umiejętność zachowania zdrowej równowagi oraz bilansu we wszystkim, czego się podejmiesz. Dotyczy to również diety oraz wysiłku! Twoim największym sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Warto posłuchać tego, co będą mieli do powiedzenia Twoi przyjaciele – ich słowa mogą być bardzo trafne!

Miłość: Jeżeli będziesz zmagać się z jakimikolwiek rozterkami, troskami, bądź też wątpliwościami, powiedz o nich swojemu partnerowi – zapewne będzie próbował Cię wysłuchać, zrozumieć i wesprzeć!

Praca: Coś zbliża się wielkimi krokami, lecz na tą chwilę trudno określić, co to takiego. Po prostu bądź cierpliwy!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu doświadczysz nie tylko sporego zróżnicowania, lecz także zmienności, które będą objawiać się między innymi w nastroju i zachowaniu Twoim oraz osób z Twojego otoczenia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Powinieneś uważać na zbyt ciekawskie osoby oraz na nieznajomych, którzy wzbudzają podejrzenia….

Miłość: Pod koniec tego tygodnia może dojść do niewielkiej sprzeczki pomiędzy Tobą, a osobą, z którą łączy Cię romantyczne uczucie. Będzie to jednak chwilowe i szybko uda Wam się dojść do porozumienia.

Praca: W pracy możesz spotkać się ze zwiększoną ilością obowiązków oraz zadań. Zaciśnij więc zęby i działaj!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu swoją uwagę warto poświęcić przede wszystkim najbliższym Ci osobom. Obdarz ich troską oraz zainteresowaniem, ponieważ w tych dniach mogą ich bardzo potrzebować! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Warto będzie zdać się na działanie wszechświata oraz uwierzyć we własne szczęście!

Miłość: Ten tydzień będzie raczej spokojny, jeżeli chodzi o kwestie uczuciowe. Nie spotka Cię żadna niesamowita przygoda, ani mrożąca krew w żyłach sytuacja. Po prostu kochaj, a wszystko dobrze się ułoży!

Praca: Czy nie znudziło Ci się ciągłe robienie tego samego? Zastanów się, co mógłbyś zmienić aby było lepiej!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się ubierać ciepło, osłaniając głównie te części ciała, które są najbardziej narażone na przeziębienie – jak uszy, zatoki, szyja oraz plecy. Niech nie zwiedzie Cię słońce za oknem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeżeli zdobędziesz się na jakiś dobry gest albo pomoc, gwiazdy prędko Ci się odwdzięczą!

Miłość: W tym czasie warto wypatrywać na horyzoncie zwłaszcza osób o ciemnych włosach – brunatnych, szatynowych… Ktoś z nich bowiem może okazać się niezwykle interesującym kandydatem na…?

Praca: Jeżeli prowadzisz własną działalność, pomyśl nad współpracą z innymi firmami oraz nowym sprzętem!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu lenistwo będzie usilnie próbowało wziąć górę nad Twoim funkcjonowaniem, jednak nie możesz mu się poddać! Zimny prysznic i szklanka wody z rana powinny nieco Ci pomóc. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Warto będzie trochę zainwestować przede wszystkim we własne mieszkanie, bądź dom.

Miłość: Jeżeli korzystasz z portalu randkowego, to w tym tygodniu raczej nie spodziewaj się tam rewelacji. Warto natomiast zajrzeć do kawiarni oraz barów – tam możesz spotkać kogoś godnego uwagi!

Praca: Zapowiada się spora ilość pracy, lecz jeżeli nie będziesz czuła się na siłach, weź sobie dzień wolnego!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu prawdopodobnie przekonasz się o tym, że jesteś w stanie zrobić znacznie więcej, niż do tej pory się spodziewałeś! Te dni mogą być intensywne, lecz sprawią, że będziesz silniejszy! Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Warto zajrzeć do swojej skarbonki i policzyć, ile oszczędności udało Ci się dotychczas uzbierać.

Miłość: W tym tygodniu Twój partner może wyjątkowo mocno chcieć Cię rozpieszczać oraz adorować. Pozwól mu na to! Pamiętaj jednak, aby w najbliższym czasie odwdzięczyć mu się tym samym!

Praca: Najważniejsze to zachować opanowanie oraz spokój! Nie daj się sprowokować, bo wiele stracisz!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Pomimo, że możesz mieć z lekka pogorszone samopoczucie oraz odczuwać lekkie osłabienie, to najprawdopodobniej nie będzie to nic poważnego. Po prostu daj sobie trochę więcej snu oraz witamin! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli będziesz na zakupach, pamiętaj o tym, że ktoś z Twoich bliskich może czegoś potrzebować!

Miłość: Jeśli pragniesz poznać kogoś interesującego, kto zrobi na Tobie wrażenie, nie możesz ciągle siedzieć w domu! Wyjdź ze swojej strefy komfortu, a możliwe, że miłość niespodziewanie zapuka do Twoich drzwi!

Praca: To będzie dobry czas na to, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Nie ukrywaj swojego poczucia humoru!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu może nawiedzić Cię natchnienie do tego, aby zmienić Coś w swoim życiu. Nie muszą być to od razu ogromne zmiany – przecież czasami te najmniejsze okazują się najważniejszymi! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli jeszcze nie masz konta oszczędnościowego, ani nie odkładasz pieniędzy do skarbonki, zrób to jak najszybciej!

Miłość: Jeżeli już od jakiegoś czasu odczuwasz, że relacja, w której się znajdujesz nie jest tym, czego byś chciał, a do tego przynosi Ci ona więcej smutku, niż szczęścia, to będzie dobry czas na jej zakończenie.

Praca: Jeśli czegoś nie będziesz rozumiał lub nie będziesz sobie z czymś radził, koniecznie poproś o pomoc!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Mimo, że w tym tygodniu możesz mieć sporo na głowie, to postaraj się znaleźć choć odrobinę czasu dla siebie – zadbaj o własne potrzeby i nie ignoruj sygnałów, jakie będzie dawać Ci Twój organizm! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Jeżeli do tej pory odrzucałeś propozycje, jakie Ci dawano, przemyśl je jeszcze raz – od nowa!

Miłość: W tym tygodniu powinieneś mieć na uwadze przede wszystkim to, że Twój partner również potrzebuje czasu oraz przestrzeni tylko dla siebie. Postaraj się to zrozumieć i uszanować jego potrzeby.

Praca: To nie będzie najlepszy czas na to, aby brać sobie wolne, bądź znacząco spóźniać się do pracy.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Większość nadchodzącego tygodnia zapowiada się naprawdę spokojnie. Jednak nie pozwól, aby to sprawiło, że stracisz czujność oraz kontrolę nad tym, co dzieje się wokół Ciebie! Twoim sprzymierzeńcem będą inne zodiakalne Ryby, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli chcesz więcej zaoszczędzić, warto wziąć przykład z osoby, która potrafi dobrze gospodarować swoimi pieniędzmi.

Miłość: W tym tygodniu będziesz miała w sobie całą masę różnych uczuć. Choć może wydawać Ci się to dziwne i niepokojące, to nie przejmuj się. Najprawdopodobniej będzie to spowodowane układem gwiazd!

Praca: Jeżeli odczujesz, że za dużo jest na Twojej głowie, porozmawiaj o tym ze swoim szefem lub przełożonym!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT