Horoskop tygodniowy na 7-13 września 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 7 do 13 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: postaraj się nie zarywać nocek i chodź spać o jednej, konkretnej godzinie. Zobaczysz, że organizm szybko złapie rytm, a Ty będziesz w końcu wyspany i gotowy do działania. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Pannach i Lwach.

Finanse: walcz o swoje i nie dawaj się wykorzystywać. Jeśli ktoś jest winny Ci pieniądze, to najzwyczajniej w świecie się o nie upomnij, ponieważ w przeciwnym razie już nigdy ich nie odzyskasz.

Miłość: jeśli do Twojego związku przyplątały się ostatnio jakieś problemy, to postaw na kompromis i nie próbuj udowadniać swojej wyższości czy racji. Postaraj się zrozumieć postawę partnera. Jeśli głębiej się nad nią zastanowisz, może faktycznie stwierdzisz, że ma on rację? Co do Baranów singli to przed nimi gorący okres, wypełniony flirtem i czułością!

Praca: postaraj się nie powierzać innym żadnych ważnych spraw. Może się bowiem okazać, że niezrozumienie lub brak zaangażowania z drugiej strony, zamiast przyspieszyć, tylko opóźni pracę.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: musisz się bardziej zdyscyplinować, ponieważ ostatnio nieco odpuściłeś. Stać Cię w końcu na więcej, prawda? W tym tygodniu unikaj drastycznych zmian w wyglądzie, ponieważ mogą one finalnie okazać się słabe. Jeśli chodzi o najszczęśliwszy dzień, to będzie nim sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Koziorożcach i Bliźniętach.

Finanse: czeka Cię sporo wydatków, niestety w większości będą one niezwiązane w żaden sposób z przyjemnościami. Jeśli chodzi o jakieś bonusy z pracy, to raczej na nie nie licz. Pomóc może Ci za to ktoś bliski, kto spłaci za Ciebie jakieś zobowiązanie lub w inny sposób wesprze Cię finansowo.

Miłość: Byki single powinny w tym tygodniu zrezygnować z randek, szczególnie takich, podczas których widzą daną osobę po raz pierwszy w życiu. Spotkanie to może się bowiem skończyć katastrofalnie! Byki będące w związkach powinny natomiast dać z siebie nieco więcej niż dotychczas. Postawcie na spontaniczność, zaskoczcie swojego partnera, pośmiejcie się razem, pobawcie i poróbcie coś, co sprawi Wam przyjemność.

Praca: całkiem możliwe, że ktoś będzie chciał zająć Twoje miejsce lub z całych sił, będzie starał się pokazać, że jest w czymś lepszy niż Ty. Będziesz zmuszony więc zakazać rękawy i stanąć do konkurencji. Jeśli ją wygrasz, od razu lepiej się poczujesz, a Twoja pozycja pozostanie niezagrożona.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: przez kilka kolejnych dni postaraj się nie podejmować żadnych decyzji na szybko. Postaw na spokój i doświadczenie. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, to zwróć się o radę do kogoś kto lepiej zna się na konkretnej sprawie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast Twoimi sprzymierzeńcami okażą się być Barany oraz Wodniki.

Finanse: ten tydzień będzie raczej spokojny jeśli chodzi o kwestie finansowe. Nic Cię nie zaskoczy, ani w negatywny ani w pozytywny sposób.

Miłość: w kwestiach uczuciowych wszystko ułoży się wręcz cudownie! Nie będzie między Wami żadnych spięć ani nieporozumień, królować będzie natomiast czułość i wzajemne wsparcie. Tak trzymajcie, w końcu właśnie na tym polega prawdziwa miłość! Co do Bliźniąt singli, to powinny one w końcu dać sobie szansę i wyjść z czterech ścian.

Praca: już teraz jesteś w oczach szefa bardzo cennym pracownikiem, ale jeśli weźmiesz na siebie ten dodatkowy projekt, którym nikt nie chce się zająć, zabłyśniesz jeszcze bardziej!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w najbliższych dniach możesz być nieco bardziej rozdrażniony lub zmęczony niż zazwyczaj. Nie bierz więc na siebie więcej niż jesteś w stanie udźwignąć, a w wolnych chwilach po prostu odpocznij. Nie zmuszaj się do niczego, a szybko staniesz na nogi. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach i Rybach.

Finanse: czeka Cię jakaś niespodzianka pieniężna. Nieoczekiwana kasa wręcz spadnie Ci z nieba i sprawi, że w końcu będziesz mógł pozwolić sobie na zakup czegoś, o czym dawno marzyłeś.

Miłość: Raki single, nie bójcie się randek w ciemno ponieważ Gwiazdy wskazują na to, że któraś z nich może okazać się strzałem w dziesiątkę. Co do Raków będących już w związkach, to widać nad Wami jakieś ciemne chmury. Możliwe, że ktoś będzie chciał Was skłócić. Nie pozwólcie na to!

Praca: pilnuj się w momencie obracania pieniędzmi w pracy. Działaj wolniej ale dokładniej i uważniej, a może unikniesz problemów.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: niebawem może przyplątać się do Ciebie jakieś niegroźne lecz dokuczliwe przeziębienie. Obędzie się bez poważniejszych konsekwencji, jednak zostań przez kilka dni w domu by nie pozarażać ludzi na około. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Raków i Panien.

Finanse: jakieś sprawy związane z finansami najprawdopodobniej nie ułożą się do końca tak jak chciałeś. Możliwe, że nie dostaniesz jakichś pieniędzy na czas, źle coś obliczysz lub źle zainwestujesz. Bądź więc uważny i działaj ostrożnie.

Miłość: jeśli w Twoim związku źle się ostatnio dzieje, to może powinieneś w końcu postawić sprawy jasno. Siądź z partnerem na spokojnie i powiedz czego oczekujesz od tej relacji. Co do Lwów singli to nie jest to dla nich czas na nową miłość…

Praca: jeśli masz własną firmę to skup się bardziej na jej zabezpieczeniu. Jeśli natomiast szukasz pracy to na horyzoncie widać jakąś naprawdę ciekawą ofertę. Będzie to coś nowego, jednak szybko okaże się, że świetnie się w tym sprawdzisz!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: skup się na tym, by Twoje relacje z otoczeniem były jak najlepsze. Od razu lepiej się poczujesz gdy będziesz miał pewność, że osoby z którymi na co dzień się widujesz, są do Ciebie przyjaźnie nastawione. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie piątek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Wodnikach i Bliźniętach.

Finanse: ktoś może zwrócić się do Ciebie o pożyczkę. Jeśli tylko masz taką możliwość i ufasz tej osobie, udziel jej. Generalnie finanse nie powinny stanowić w tym tygodniu żadnego problemu.

Miłość: to będzie dobry tydzień – skłócone Panny znajdą w sobie siłę by wyciągnąć rękę na zgodę lub wybaczyć, Panny zazdrosne nabiorą do partnera większego zaufania, a te zbyt wymagające – wyluzują i postawią na przyjemności. Generalnie – istna sielanka!

Praca: nie bój się projektów, które na pierwszy rzut oka wydają się trudne lub pracochłonne. Co prawda, poświęcisz na nie więcej czasu jednak korzyści okażą się znacznie większe niż początkowo zakładałeś!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w zasadzie w tym tygodniu nie będziesz miał na co narzekać. W każdej dziedzinie życia możesz bowiem liczyć na poprawę sytuacji. Los będzie Ci sprzyjał, więc możesz śmiało podjąć się wyzwań, które do tej pory wydawały Ci się zbyt trudne. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród Raków i Byków.

Finanse: jeśli masz jakieś zaległe sprawy związane z pieniędzmi lub biurokracją, to załatw je w tym tygodniu. Dalsze odwlekanie tych kwestii nie wyjdzie Ci na dobre.

Miłość: postaw na spontaniczność w sypialni. Może wspólnie odnajdziecie jakąś nową przystań rozkoszy? Co do Wag singli to powinny się one bardziej otworzyć na ludzi, którzy je otaczają. Przecież zwykły spacer czy wyjście do kawiarni jeszcze do niczego nie zobowiązuje, a może przynieść więcej radości niż Ci się wydaje!

Praca: nie bój się wyzwań i stawiaj na samorozwój. Teraz jest na to doskonały czas, ponieważ będziesz bardzo kreatywny. Dodatkowo możesz liczyć na wsparcie kogoś z firmy, kto jest Ci ostatnio bardzo przychylny.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: całkiem możliwe, że niebawem poznasz kogoś, kto zrobi na Tobie niemałe wrażenie. Dodatkowo zainspiruje Cię, pokaże jak można żyć i pobudzi Twoją chęć do zmian. Dzięki tej osobie staniesz się szczęśliwszy i bardziej samoświadomy. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Rakach i Koziorożcach.

Finanse: ktoś może namawiać Cię do jakichś niepotrzebnych wydatków. Postaw na swoim i stanowczo odmów, a unikniesz problemów. Generalnie unikaj inwestycji, jeśli masz jakieś w planach, to przełóż je na przyszły tydzień.

Miłość: pokaż drugiej połówce jakąś swoją nową twarz. Z natury jesteś kanapowcem – wyciąg ją na jakąś wycieczkę, spacer czy rower. Jesteś bardzo obowiązkowy? Olej sprzątanie czy gotowanie i wybierzcie się do jakieś fajnej knajpki na kolację i drinka. Generalnie zróbcie razem coś, co robicie rzadko i cieszcie się tym!

Praca: postaraj się nie spóźniać i dbaj o czystość w swoim miejscu pracy. Dawaj przykład młodszym stażem pracownikom i nie dyskutuj z poleceniami.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: postaraj się odnaleźć taką formę relaksu, którą będziesz mógł realizować systematycznie i z przyjemnością. W końcu nie samą pracą człowiek żyje, o czym ostatnio zdajesz się zapominać. Zadbaj o samego siebie oraz o najbliższe osoby. Wspólny weekendowy wyjazd bardzo Was do siebie zbliży. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w innych Strzelcach oraz w Wodnikach.

Finanse: możliwe, że uda Ci się znaleźć jakąś dodatkową formę zarabiania. Znacznie podreperuje to Twój budżet, co może skłonić Cię do zaplanowania jakiegoś wyjazdu, większego zakupu lub remontu.

Miłość: postaraj się być wyrozumiałym i nie nadwyrężaj cierpliwości swojej drugiej połówki. Postaw za to na jakąś małą, przyjemną niespodziankę, wspólne wyjście lub erotyczną przygodę. Przecież żar nadal w Was jest, prawda? Co do Strzelców singli, muszą one w końcu zrozumieć, że siedzenie w czterech ścianach nie wpływa na nie najlepiej, a miłości należy dać szansę.

Praca: możesz czuć się przemęczony od nadmiaru obowiązków, wczesnego wstawania i stresu. Jeśli to możliwe, to weź kilka dni wolnego i odetnij się całkowicie od wszystkiego, co kojarzy Ci się z pracą. Z pewnością dobrze Ci to zrobi i pozwoli wrócić do obowiązków ze zdwojoną siłą.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: przestań przejmować się sprawami na które nie masz najmniejszego wpływu. Odetnij się także od osób, które wprowadzają Cię w zły nastrój, lub powodują lęk czy stres. Żyj tak jak chcesz i pamiętaj o tym, że nie musisz dopasowywać się do żadnego schematu. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach oraz Baranach.

Finanse: w tym tygodniu unikaj rozmów o pieniądzach, szczególnie z osobami, którym do końca nie ufasz. Nie daj się także naciągnąć na żadne „super okazje”!

Miłość: jeśli jesteś osobą, która niedawno się z kimś rozstała, to wiedz że Twoja samotność nie potrwa długo. Na horyzoncie jest już bowiem ktoś, z kim świetnie się dogadasz! Co do Koziorożców będących w stałych związkach to mamy dla Was radę – wyluzujcie trochę i dajcie się porwać spontaniczności. Życie jest po to by żyć, a nie odhaczać kolejne obowiązki z listy!

Praca: jeśli szukasz właśnie pracy, to wiedz że nadejdzie ona z kompletnie niespodziewanej strony. Może nieco różnić się od tego, co ostatnio robiłeś, jednak będzie to strzał w dziesiątkę!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: zadbaj o siebie i podejdź do swojego ciała z większą troską i miłością. Daj sobie chwilę na relaks, poruszaj się, zrób badania jeśli czujesz, że coś jest nie tak, rzuć wyniszczające nałogi i odetchnij pełną piersią. Spędź więcej czasu robiąc to, co kochasz i nie obiecuj innym więcej niż jesteś w stanie dla nich zrobić. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Baranach i Lwach.

Finanse: możesz poszaleć i sprawić sobie odrobinę przyjemności. Twój budżet wytrzyma to bez najmniejszych problemów.

Miłość: Wodniki single w końcu wrócą do gry! Piękniejsze, mądrzejsze i bardziej doświadczone w końcu nie dadzą się wykorzystać i postawią sobie poprzeczkę nieco wyżej niż zwykle, co zdecydowanie wyjdzie im na dobre. Jeśli chodzi natomiast o Wodniki będące w związkach, to czas na zmiany. Nie bójcie się ich, ponieważ mimo, że wyglądają przerażająco, okażą się istnym błogosławieństwem!

Praca: zainwestuj w siebie, pójdź na kurs, szkolenie lub po prostu poproś o wytłumaczenie pewnych kwestii osobie z firmy, która świetnie zna się na rzeczy. Im bardziej będziesz niezależny – tym więcej zyskasz.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: to doskonały moment na realizowanie swoich pasji oraz talentów. Jeśli kiedyś miałeś hobby, które bardzo lubiłeś, a z jakiegoś powodu je porzuciłeś, to koniecznie do niego powróć! Da Ci to mnóstwo radości i w przyjemny sposób wypełni wolny czas. Najlepszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bliźniętach oraz Bykach.

Finanse: wygląda na to, że niebawem ktoś lub coś odkręci kurek z pieniędzmi. Popłyną one prosto do Twojej kieszeni, co zdecydowanie ściągnie Ci na jakiś czas ciężar z barków.

Miłość: Ryby single mogą w tym tygodniu wplątać się w jakiś niebezpieczny romans. Możliwe także, że obdarzą uczuciem osobę zajętą, co nie skończy się dobrze. Co do Ryb będących w stałych związkach, to tu sielanka – czule, romantycznie i milutko.

Praca: niebawem ktoś, kto do tej pory niezbyt Cię lubił, popatrzy na Ciebie przychylniejszym okiem. Wpłynie na to Twoje zachowanie, chęć pomocy, uśmiech i otwartość. Tak trzymaj!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT