7-13 listopada 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 7 do 13 listopada 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu niemalże wszystko, co dotyczy kwestii zdrowotnych, będzie zależeć od Ciebie. Nie licz zatem na to, że gwiazdy przejmą ster i sprawią, że to, co trudne ominie Cię szerokim łukiem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Wstrzymaj się z wydawaniem pieniędzy przez jakiś czas, ponieważ mogą okazać się potrzebne do czegoś innego.

Miłość: W tym tygodniu jedna z osób, które są bliskie Twojemu sercu może mieć gorszy czas, przez co nie będzie chętna do wszelkich rozrywek i poruszania trudnych tematów. Daj jej więc przestrzeń na rekonwalescencję.

Praca: Będziesz mieć pole do manewru i wreszcie ktoś zauważy, że to co robisz jest naprawdę godne uwagi!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Jeżeli znasz osobę, która może zmagać się z dolegliwościami przypominającymi Twoje, warto będzie skontaktować się z nią w tym tygodniu. Bowiem możesz się wiele dowiedzieć i poczuć się lżej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: To będzie dobry, jeśli nawet nie najlepszy moment na to, aby wreszcie nabyć to, o czym marzysz!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu nie powinieneś mieć wątpliwości w kwestii uczuć płynących ze strony bliskich Ci osób. Bowiem gwiazdy wiedzą, że to, co mieści się w ich sercach jest szczere i głębokie!

Praca: Nie nastawiaj się na labę! Czeka Cię bowiem sporo pracy, która będzie kosztować niemało czasu
i energii…

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Na Twej twarzy zagości uśmiech, który w tym tygodniu będzie z niej znikał naprawdę rzadko. Będzie to sporym ułatwieniem dla zajęcia się swym organizmem – szczególnie zadbaj o stawy oraz mięśnie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: W tej kwestii będzie to czas dzielenia się i obdarowywania… Warto wykrzesać z siebie empatię!

Miłość: W tym tygodniu nie zapominaj o tym, iż niemalże nic, co jest robione na siłę, nie przynosi oczekiwanych rezultatów, a często wychodzi wręcz przeciwnie – następuje frustracja oraz rozdrażnienie…

Praca: Gwiazdy radzą wziąć sobie do serca opinie i rady, którymi podzielą się z Tobą zodiakalne Wagi!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Nie musisz obawiać się o kondycję swojego zdrowia psychicznego, ponieważ w nadchodzącym tygodniu będzie ono w dobrej formie, umożliwiając Ci tym spędzenie czasu tak, jak planowałeś. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nie bierz pod uwagę słów osób, które będą zachowywać się nieautentycznie i mało naturalnie!

Miłość: Ktoś, kto jest gotów oddać Ci swe serce i przyjąć Twoje z otwartymi ramionami, znajduje się naprawdę blisko! W tym tygodniu zastanów się więc, kto to może być, bo niewykluczone, że już się znacie…

Praca: Nie będziesz miał powodów do narzekania zarówno w kwestii ilości rzeczy do zrobienia, jak
i atmosfery w pracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Czekające Cię w tym tygodniu zadania oraz wyzwania w różnych sferach życia sprawią, że niekoniecznie będziesz miał czas na to, aby skupić się na swoim zdrowiu – pamiętaj, aby to szybko nadrobić! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli ktoś poprosi Cię o pożyczkę, nie obawiaj się i udziel jej. Bowiem gwiazdy mówią, że możesz mu zaufać.

Miłość: W tym tygodniu raczej nie będziesz w nastroju do miłosnych podbojów i kradzieży serc… Za to skupisz się bardziej na osobach, które już są obecne w Twoim życiu i to im poświęcisz najwięcej uwagi.

Praca: Nie pozwól na to, aby negatywne emocje doprowadziły Cię do zgubnych impulsywnych reakcji!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu wskazane jest podjęcie działań profilaktycznych, które zmniejszą prawdopodobieństwo złapania infekcji oraz nieprzyjemnych schorzeń. Bowiem Twój organizm będzie na to bardziej podatny! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeżeli chodzi Ci po głowie wzięcie pożyczki lub kredytu, to najlepiej zrób to właśnie w tym czasie!

Miłość: Twoja uczuciowość w tym tygodniu będzie na bardzo wysokim poziomie – tak wysokim, że może wręcz graniczyć z duchowością oraz metafizyką… Jeśli mocno się skupisz, możesz poczuć coś niesamowitego!

Praca: Ważne, byś nie była zbyt ufna w stosunku do innych osób – a zwłaszcza tych spod znaku Ryby!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu zarówno Twoje samopoczucie, jak i ogólny stan zdrowia będą bardzo zróżnicowane oraz zależne od sytuacji, w jakich będziesz się znajdowała w danym momencie… Twoim sprzymierzeńcem będą zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Trudno o lepszy czas, aby się wzbogacić! Jednak nie zapominaj o tym, żeby trzymać głowę na karku!

Miłość: Ten tydzień może okazać się nie do końca taki, jaki chciałabyś, żeby był… Bowiem istnieje duże prawdopodobieństwo pojawienia się poważnej kłótni w Twoim otoczeniu, co wpłynie również na Ciebie.

Praca: Nie zatracaj się w pracy i pozwól sobie na złapanie oddechu! W przeciwnym wypadku sporo stracisz! Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień, z wyjątkiem jednego, bądź dwóch dni, będzie bogaty w pozytywne doznania
i lekkość, którą odczujesz w swoim organizmie. Jednak nie zapominaj o ostatnich dolegliwościach i ich zażegnaniu! Twoi sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Gwiazdy radzą, abyś zachował swe oszczędności na bardziej odpowiedni moment, który pojawi się już niebawem!

Miłość: Jeżeli znajdujesz się w relacji, która nie jest dla Ciebie źródłem szczęścia i ukojenia, lecz wręcz przeciwnie – przyczynia się do złego samopoczucia i zmartwień, w tym tygodniu czas pomyśleć o jej zakończeniu!

Praca: Pomimo tego, że nie będziesz pracować na najwyższych obrotach, wykonasz swoją pracę na dobrym poziomie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu przeważnie będziesz czuł się dobrze i nic nie będzie Ci doskwierać. Możliwe jednak, że w połowie tygodnia pojawi się jakiś ból, który mniej lub też bardziej Ci przeszkodzi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Konieczne będzie stawianie rozważnych kroków – spokojnych i opanowanych, zamiast szybkich
i nieprzemyślanych.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu ktoś bliski Twojemu sercu może bardziej, niż na co dzień potrzebować Twojej bliskości. Chodzi tutaj nie tylko o zwyczajną obecność, lecz także o wsparcie i czułość.

Praca: Nie ulegaj namowom ani pokusom, które mogłyby odciągnąć Cię od pracy – nie w tym tygodniu!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu bardziej, niż zazwyczaj miej na uwadze to, że są na świecie osoby, którym naprawdę na Tobie zależy i chciałyby wiedzieć, jak się czujesz oraz w jakim stanie jest Twoje zdrowie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Uważaj, gdzie kładziesz pieniądze i z kim siadasz do stołu… Strzeż się zodiakalnych Baranów!

Miłość: Ten tydzień przyniesie Ci szansę na poznanie kogoś prawdziwie wyjątkowego i wpisującego się
w Twoje gusta! Nie wstydź się więc i nie szukaj wymówek – zdobądź się na odwagę i weź sprawy w swoje ręce!

Praca: Nie będziesz narzekał ani na poziom motywacji, ani na ilość energii – zapowiada się więc na sukces!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu dobrze będzie przyłożyć większą wagę do zadbania o swoje zdrowie psychiczne, ponieważ ostatnie sytuacje oraz przeżycia mogły na nie mocno wpłynąć nawet, jeśli teraz tego nie odczuwasz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Pieniądze nie będą się do Ciebie kleić, za to czyjeś ręce mogą kleić się do Twojego portfela…!

Miłość: Dzięki gwiazdom ten tydzień nadejdzie wraz z niosącą ulgę zgodą pomiędzy Tobą, a osobą,
z którą ostatnimi czasy się nie dogadywałeś. Potraktujcie to jako drugą szansę dla Waszej znajomości!

Praca: Jeżeli Ty i Twój zespół nie będziecie współpracować ze sobą, możecie spodziewać się głośnej afery!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu wystarczy tylko, że będziesz przestrzegać podstawowych reguł dbania o siebie, a zdrowie będzie Ci dopisywać! Możesz nawet pozwolić sobie na odrobinę swobody! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Pamiętaj o tym, że każda decyzja może okazać się dobra, o ile jest podjęta świadomie i z głową!

Miłość: Ten tydzień może być jednym z ciekawszych, jeśli chodzi o Twoje życie uczuciowe. Bowiem możliwe, że doznasz czegoś, co do tej pory było Ci obce, a osoby, z którymi spędzisz czas okażą się strzałem w dziesiątkę!

Praca: Coś Cię mocno zaskoczy, a może nawet wytrąci z równowagi. Warto podzielić się z kimś wrażeniami.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT