Horoskop tygodniowy na 1-7 lutego 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 1 do 7 lutego 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Najbliższe dni zapowiadają się dla ciebie niezwykle spokojnie, jednak może być to tzw. cisza przed burzą. Musisz więc być cierpliwy i wyostrzyć czujność, bo nie wszystko może przyjść do ciebie tak łatwo jakbyś chciał. Pogodny dzień zawita do ciebie w piątek, natomiast sprzymierzeńców dostrzeżesz w Wodnikach i Lwach.

Finanse: Niewątpliwie pieniądze nie będą od ciebie uciekać w najbliższych dniach ponieważ przyjdzie ci z pomocą ktoś, kto wie jak dobrze gospodarować wydatkami. Postaraj się wziąć z niego przykład.

Miłość: Chociaż może wydawać się, że między tobą a twoim przyjacielem rodzi się jakieś uczucie, wygląda na to, że tylko ty tak myślisz. Daj sobie czas i nie rób nic na siłę. Dla Baranów z marca, druga połówka szykuje jakąś niespodziankę, nie bądź jednak zbyt dociekliwy, gdyż szybko może przez to stracić ochotę na starania!

Praca: Kolejna sprzeczka z szefem o godziny pracy, nie będzie dobrym pomysłem. Postaraj się dopasować plan dnia do grafiku, który przygotował szef, a na pewno lepiej na tym wyjdziesz.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Odczujesz w tym tygodniu, chęć na spotkanie towarzyskie, wykorzystaj to i zaproś przyjaciół, na wieczór gier, wspólne obejrzenie meczu lub drinka! Nie załamuj się, nawałem pracy, która na ciebie spadnie, szybko uda ci się, pogodzić ją z innymi planami. Dobry dzień czeka na ciebie już w ten poniedziałek, a twoimi sprzymierzeńcami na ten tydzień okażą się Bliźnięta i Koziorożce.

Finanse: Godną uwagi może okazać się propozycja, którą do tej pory odrzucałeś. Przemyśl wszystkie za i przeciw, jeszcze raz!

Miłość: Twój partner potrzebuje trochę przestrzeni i musisz to zrozumieć, dobrą radą będzie nie narzucać mu swoich planów, daj mu wolną rękę do działania. Dla byków singli, gwiazdy układają się w dobrą stronę, ale nie załamuj się, jeśli tego nie czujesz, bowiem z każdym dniem, może cię coś zaskoczyć.

Praca: To nie jest dobry moment na wolne, szykuję się dużo zleceń, więc każda para rąk będzie na wagę złota.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Jeszcze nie jest za późno na postanowienia noworoczne! Dobrą radą dla Bliźniąt, które czują, że nadszedł czas aby coś zmienić, jest po prostu wstanie z kanapy i działanie. Lepsza figura, czy nowa praca nie przyjdą od tak! Zamiast marudzić nad swoim losem pomóż mu i zacznij robić to co od dawna chciałeś zacząć. Szczęśliwym dniem może okazać się już środa, natomiast sprzymierzeńcem będzie dla ciebie Rak i Strzelec!

Finanse: Zastanów się, nad zakupem skarbonki bądź założeniem konta oszczędnościowego w banku, wydaję się, że mogą ci się przydać w najbliższych dniach i nie tylko.

Miłość: Jeśli czujesz, że twój związek wisi na ostatnich słabych nitkach, nie rozrywaj go jeszcze bardziej. Ze względu na atmosferę w pracy bądź w rodzinie, twój partner potrzebuję więcej wsparcia i otuchy, nie dokładaj mu kolejnymi sprzeczkami o mało istotne rzeczy. Wolnym Bliźniętom tydzień przyniesie coś dobrego w ostatnich dniach.

Praca: Nie bój się prosić o pomoc jeśli czegoś nie rozumiesz. Gorzej jest ciągle źle wykonywać pracę niż raz zapytać o radę – miej jednak na uwadze Skorpiona.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Twoje samopoczucie może się lekko pogorszyć w tym tygodniu, nie musisz jednak od razu lecieć z dolegliwościami do lekarza. Kilka domowych sposobów i ciepła zupa na pewno postawią cię na nogi i zmotywują do dalszego działania. Dobrą radą, może być kupno witamin na poprawę odporności. Wtorek zapowiada się szczęśliwie, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Lwy i Barany.

Finanse: Podczas wydawania pieniędzy nie zapominaj o swoich bliskich, drobny prezent, może poprawić komuś humor.

Miłość: Drogi Raku, miłość nie zawsze przychodzi sama, musisz opuścić swoją strefę komfortu i wyjść jej na przeciw. Dla Raków w związkach gwiazdy szykują coś dobrego, Raki z czerwca mogą poczuć chęć zaskoczenia swojej drugiej połówki!

Praca: Pokaż się z dobrej strony, kilka żartów z przełożonym, może poprawić waszą relację.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Poczujesz, że twoje ambicje i cele mogą sięgać jeszcze dalej niż się spodziewałeś, pierwsze dni będą dla ciebie bardzo intensywne natomiast  bliżej weekendu możesz opaść z sił. Nie przejmuj się jednak – w końcu każdy potrzebuję odpoczynku. Prawdopodobnie z pomocą przyjdą ci przyjaciele, nie zamykaj się na ich chęci i pozwól sobie pomóc. Szczęśliwym dniem okaże się dla ciebie czwartek. Twoim sprzymierzeńcami na ten tydzień będą Raki i Barany.

Finanse: Pozwól sobie na odrobinę przyjemności, zakup nowego ubrania na pewno poprawi ci humor. Nie dziel się jednak z nikim większymi informacjami co do obecnego stanu konta, ktoś może chcieć to wykorzystać.

Miłość: Kochane Lwy, pozwólcie się rozpieszczać swoim partnerom, ze względu na ciężki tydzień mogą oni chcieć umilić wam weekend. Samotni zaś, mogą odczuwać duże pożądanie i chęć zabawy, dajcie się ponieść los ma dla was coś ekscytującego tuż za rogiem!

Praca: W pracy czeka was wiele wyzwań, musicie zachować spokój i opanowanie.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Wejdziesz w ten tydzień pełen optymizmu i energii, aby jednak zachować go do końca tygodnia, może przydać ci się przerwa od pracy. Wieczór spędzony z koleżanką przy lampce wina, lub pijąc piwo z kolegom, może pomóc zachować ci odpowiedni bilans i harmonię. Szczęśliwy dzień zapowiada się na poniedziałek, twoi sprzymierzeńcy to Waga i Byk.

Finanse: Chodzi ci po głowie zakup nowego sprzętu do domu? Radzimy zatrzymać te plany na inny czas, skup się drobniejszych wydatkach.

Miłość: Gwiazdy nie będą przychylne dla osób w związkach, możliwe rozstanie lub poważna kłótnia. Na horyzoncie nie widać również nic dobrego, dla tych szukających miłości. Skupcie się więc na zadbaniu o relacje z przyjaciółmi.

Praca: Szykuję się dużo pracy, jeśli jednak nie czujesz się na siłach, weź jeden dzień wolnego. Bez dobrego nastroju i tak wiele nie zdziałasz.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Ktoś z twoich bliskich wyczekuję telefonu od ciebie. Być może za mało czasu ostatnio poświęcałeś bliskim. Nie daj swojemu lenistwu wziąć nad sobą górę, w końcu nikt nie lubi leniuszków! Ubierz się wystrzałowo i poszalej przy weekendzie w dobrym towarzystwie. Namów znajomych na wypad za miasto, dobrze wam to zrobi. Szczęśliwy dzień, dla ciebie będzie w sobotę, a twoim sprzymierzeńcem będzie Wodnik.

Finanse: Los się do ciebie uśmiechnie, mogą wpaść do ciebie łatwe pieniądze, pomyśl nad zakupem zdrapki lub puszczeniem lotka!

Miłość: Tydzień zapowiada się bardzo spokojnie, kłótnię przejdą bokiem, dla Wag z września, jednak ci z was, którzy są z października, również nie muszą obawiać się o swoje relację z partnerem. Dla singli tydzień również zapowiada się spokojnie i bez emocji, nie oznacza to jednak, że nie możecie poszaleć na portalach randkowych.

Praca: Gwiazdy dają ci znak, że może nadeszła pora na zmianę posady, również dla tych którzy pracy szukają, radzimy ponownie przejrzeć kilka ogłoszeń.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Choroba wisi w powietrzu, jednak nie nad tobą lecz twoimi bliskimi. Będą oni potrzebować twojej pomocy w codziennych obowiązkach. Musisz stanąć na wysokości zadania i wykonać swoje obowiązki a także, służyć pomocą bliskim. Szczera pomoc szybko wróci do ciebie w równie dobrej postaci. Dobrym dniem dla ciebie, będzie środa, a pomocną dłoń wyciągną do ciebie Baran i Panna.

Finanse: Twoja hojność i pomoc, będą wracać do ciebie ze zdwojoną siła, możesz również zainwestować w dom i siebie, los jest dla ciebie znów sprzyjający!

Miłość: Poświęć wolny czas na odpoczynek, zaproponuj partnerowi wspólny weekend we dwoje. Dla singli zaś, gwiazdy postawią na twojej drodze kogoś o ciemnych włosach, nie daj jednak mu się za szybko zwieść.

Praca: Skorpiony, prowadzące własne działalności muszą w tym tygodniu skupić się na pozyskiwaniu klientów i inwestycje w nowe sprzęty do firmy.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Szykuję się dla ciebie zwariowany tydzień. Dni będą zróżnicowane i każdy kolejny będzie inny niż poprzedni! Na twojej twarzy będzie gościł uśmiech. Wykorzystaj energię na kilka ćwiczeń fizycznych i dobrą dietę, wpłyną one korzystnie na twój stan zdrowia. Najszczęśliwszym dniem okaże się dla ciebie czwartek, a twoim sprzymierzeńcem będzie Skorpion!

Finanse: Uważaj, na wielu ciekawskich zaglądających ci do portfela. Pilnuj również, osoby które chcą zagościć w twoim domu.

Miłość: Uważaj na problemy, które mogą zagościć w twoim związku pod koniec tygodnia, nie daj się wyprowadzić z równowagi. Dla zapracowanych singli, będzie to okazja do poznania kogoś nowego w pracy.

Praca: W pracy nie zabraknie nowych wyzwań i zleceń, staraj się utrzymać porządek na stanowiska pracy, może być niezwykle pomocny.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W zdrowym ciele zdrowych duch! Postaw na rozwój osobisty, zadbaj o formę i dobry bilans dietetyczny, a twoja energia duchowa będzie na dobrym poziomie. Jeśli brak ci motywacji, poproś o pomoc znajomego, wspólna motywacja, wpłynie korzystnie na waszą dwójkę. Nie odwlekaj tego na kolejne dni, ponieważ już poniedziałek będzie dla ciebie szczęśliwym i korzystnym w tym tygodniu. Sprzymierzeńców będziesz mógł znaleźć w Strzelcach i Pannach!

Finanse: Skorzystaj z rady przyjaciela, może okazać się trafna. Postaw w tym tygodniu na siebie i inwestycje w samorozwój i hobby.

Miłość: Nie duś w sobie skrywanych emocji, w końcu nikt nie zna cię tak dobrze jak partner, może więc on posłużyć ci najlepszą radą, której nie powstydziłby się nawet ekspert. Koziorożce ze stycznia, którym doskwiera samotność, może zaskoczyć znajomość internetowa, dajcie jej szansę!

Praca: Wielkimi krokami zbliża się jakaś zmiana, nowe stanowisko lub nowa praca, może dać o sobie znak w okolicach czwartku.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Coś dużego, jest w zasięgu twojej dłoni, niestety oczy tego jeszcze nie dostrzegają. Popracuj nad silna wolą i cierpliwością a pomogą ci one spojrzeć na świat z innej perspektywy, zanim szczęśliwy los się od ciebie odwróci. Staraj się nie być sam w tym tygodniu, otaczaj się bliskimi osobami a w szczególności wieczorami. Szczęśliwy dzień zapowiada się na środę, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Koziorożcu i Strzelcu!

Finanse: Szykuję się dla ciebie, kilka wydatków, ale pod koniec tygodnia wpadną do ciebie zapomniane pieniądze, tydzień skończysz wychodząc na zero.

Miłość: Wodniku, jeśli w twoim związku ostatnie dni nie należały do najlepszych, ten tydzień przyniesie ci zdecydowanie, więcej sytuacji żeby uszczęśliwić swoją połówkę, co również zwróci się szczęściem ku tobie.

Praca: Tydzień może zacząć się ciężko, jeśli jednak wykorzystasz pozytywną energie, z pewnością zostaniesz pozytywnie odebrany przez przełożonego i kolegów z pracy!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą towarzyszyć ci dziwne sny. Spróbuj zapamiętać ich jak najwięcej, ponieważ ich znaczenie, może okazać się kluczowymi radami do dalszego działania w życiu codziennym. Pilnuj również pogody i stosownego ubioru, ponieważ może dopaść cię przeziębienie. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie wtorek, na pomoc możesz liczyć u Lwów i Raków.

Finanse: Nie daj się skusić kolorowym reklamom i bilbordom, zamiast tego przejrzyj gazetki promocyjne ponieważ, może czekać cię kilka nieplanowanych wydatków pod koniec tygodnia.

Miłość: Single Ryby, mogą odczuwać w tym tygodniu swoją pewność siebie i świadomość seksualności co może, skusić was do nic nieznaczących romansów.  Dla tych posiadających partnerów – możecie, również odczuwać chęci na eksperymenty w łóżku, szczera rozmowa i dobry wstęp może sprawić, że wasi partnerzy również nabiorą ochoty.

Praca: Możesz odczuwać, wypalenie zawodowe, spróbuj skupić się na pozytywach pracy i kieruj się rozsądkiem.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT