28 listopada – 4 grudnia 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 28 listopada do 4 grudnia 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu za wszelką cenę unikaj robienia na siłę czegokolwiek, ponieważ każda w taki sposób podejmowana czynność będzie odbijać się na Twoim zdrowiu podwójnie negatywnie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Nawet jeśli jakaś oferta będzie niesamowicie Cię kusić, powstrzymaj się przed zakupem przed zasięgnięciem porady!

Miłość: W tym tygodniu powinieneś być wyczulony na otaczające Cię osoby. Bowiem któraś z nich może jedynie udawać, że darzy Cię szczerymi uczuciami, podczas gdy w rzeczywistości ma niezbyt dobre intencje.

Praca: Ten czas niekoniecznie będzie sprzyjał zmianom, w związku z czym lepiej trzymaj się tego, co już znasz.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Ten tydzień będzie wymagał od Ciebie zwiększonej cierpliwości oraz wyrozumiałości w stosunku do samego siebie. W przeciwnym wypadku możesz utracić dobry kontakt ze swoim wnętrzem. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy mówią, że Twoja potrzeba kontroli nad własnymi finansami może znacznie wzrosnąć.

Miłość: W tym tygodniu warto będzie zwrócić uwagę na jakość relacji, w których się znajdujesz. Bowiem niektóre z nich mają potencjał na coś znacznie lepszego i mógłbyś być nimi bardziej usatysfakcjonowany.

Praca: Uważaj na to, aby nie być zbyt upartym, gdyż z tego powodu niektórzy mogą odmawiać współpracy z Tobą.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja skłonność do popadania w niezdrowe nawyki, nałogi oraz uzależnienia znacznie się zwiększy. W związku z tym zachowaj wzmożoną ostrożność oraz samokontrolę! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Postaraj się odłożyć jak największą kwotę pieniężną na wydatek, który czeka Cię niebawem.

Miłość: Ktoś myśli o Tobie ciepło, co w tym tygodniu będziesz w stanie wyczuć poprzez oddziałującą na Ciebie energię, którą będzie emanować ta osoba. Być może dzięki temu dowiesz się czegoś, czego jeszcze nie wiesz…?

Praca: Doszukiwanie się podwójnego znaczenia w tym, co zobaczysz, bądź usłyszysz w pracy nie będzie miało większego sensu.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu podstawą zdrowego i sprawnego funkcjonowania Twojego organizmu będzie postawienie przede wszystkim na swoje własne dobro i odłożenie mniej ważnych spraw na dalszy plan. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: To będzie dobry moment za obdarowanie wybranej osoby czymś, czego naprawdę potrzebuje.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu nie jest wskazane podejmowanie ryzyka w kwestiach relacji, ponieważ to, co mogłoby ono przynieść najprawdopodobniej nie będzie miało zadowalających skutków.

Praca: Spróbuj zajrzeć w miejsca, które dotychczas raczej omijałeś. Możesz tam dostrzec coś interesującego!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu warto będzie przysiąść i na spokojnie zastanowić się nad tym, co mógłbyś jeszcze zrobić, aby Twe zdrowie znalazło się w lepszej kondycji. Bowiem przecież zawsze może być lepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Sposoby, które do tej pory raczej spychałeś na dalszy plan mogą okazać się najbardziej skuteczne!

Miłość: Jeżeli istnieje ktoś, kto nie za bardzo darzy Cię sympatią, warto spróbować zastanowić się nad tym, dlaczego może tak być. Bowiem w tym tygodniu łatwiej Ci będzie zauważyć pewne sprawy…

Praca: Jeśli chodzi o jakość Twej pracy, to w głównej mierze będzie ona zależna od Twojego nastawienia na początku tygodnia!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu największym wrogiem dla Twojego zdrowia może okazać się stres. Bowiem każda sytuacja będzie narażać Cię na niego w większym stopniu, niż ma to miejsce na co dzień. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie warto poszukiwać czegoś, co miałoby zmienić Twoje życie na lepsze, jeśli nie wiesz, co to może być!

Miłość: Ten tydzień może postawić na Twojej drodze jakiegoś uwodziciela, któremu będzie bardzo zależeć na tym, aby zdobyć Twoje względy. Uważaj, bo jeśli mu się poddasz, nie będzie łatwo wyrwać się z jego sideł!

Praca: Niezbyt sprzyjająca atmosfera obecna w miejscu pracy może Cię nieco zniechęcać do działania.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Jeżeli będziesz zmagać się z jakimiś dolegliwościami, kluczowe okaże się zlokalizowanie ich źródła. Bardzo prawdopodobne, że przyczyna będzie znajdować się w innym miejscu, niż przypuszczałaś. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Najwyższy czas opróżnić swoją skarbonkę i zrobić użytek ze zgromadzonych tam oszczędności!

Miłość: W tym tygodniu gwiazdy radzą, abyś skupiła się na swoich własnych emocjach, uczuciach oraz doznaniach. Bowiem rozpoznawanie ich będzie pomocne w zrozumieniu mechanizmów, jakie Tobą kierują.

Praca: Nie jest to dobry czas na poszukiwania sprzymierzeńców w miejscu pracy. Może w następnym tygodniu?

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy będą nad Tobą czuwać, dzięki czemu będziesz w stanie z łatwością pozbyć się niezdrowych nawyków oraz zachować wstrzemięźliwość w odpowiednich momentach! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Ktoś, kogo byś o to nie posądzał, może chcieć się na Tobie dorobić i wykorzystać Twoje dobre serce!

Miłość: Ten tydzień będzie obfity w dobrą energię, którą możesz odczuwać niemalże każdego dnia. Wpływ na ten stan rzeczy będzie miało między innymi romantyczne uczucie, jakie łączy Cię z pewną osobą…

Praca: Uważaj na wskazówki, jakie będą Ci dawać zodiakalne Barany! Mogą się mylić nawet jeśli chcą pomóc!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś pamiętać o tym, że Twoi bliscy mogą borykać się z podobnymi dolegliwościami, jak i Ty. W związku z tym wspólnie zadbajcie o swoje zdrowie i udajcie się na kontrolę! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Żadna osoba nie będzie miała takiej mocy sprawczej, jak Ty sam. Dlatego weź sprawy w swoje ręce!

Miłość: To będzie tydzień sprzyjający rozwojowi tych relacji, które już jakiś czas temu zatrzymały się
w miejscu i nie chcą ruszyć naprzód… Warto spotkać się więc z osobami, z którymi nadal Cię coś łączy!

Praca: Jeżeli warunki nie będą sprzyjać Twojej wydolności w pracy, zrób tyle na ile starczy Ci sił, a resztę zostaw na później!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W tym tygodniu warto będzie porozglądać się w celu znalezienia dla siebie jakiejś alternatywy, która mogłaby pomóc Ci w utrzymaniu dobrej kondycji zdrowotnej. Zwróć uwagę na swoje uzębienie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Spróbuj popatrzeć od innej strony na to, co do tej pory wydawało Ci się bezsensowne i zbędne.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu bycie całkowicie szczerym i powiedzenie prawdy prosto w oczy może przychodzić Ci z wyjątkowym oporem. Jednakże postaraj się przełamać tę blokadę dla dobra relacji!

Praca: Nie szukaj dziury w całym i spróbuj wykazać się otwartością umysłu. Będzie to klucz do sukcesu!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu nie daj się sprowadzić na manowce niesprzyjającym okolicznościom! Znasz przecież swoje ciało i swoje możliwości, dzięki czemu jesteś w stanie poradzić sobie z niemal każdą przeszkodą! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie ma lepszego rozwiązania, niż zapisywanie wszystkich ważnych informacji w jednym miejscu.

Miłość: W tym tygodniu będziesz głodny nowych doświadczeń oraz eksperymentów. Sprawi to, że będziesz przyciągał do siebie osoby o podobnych pragnieniach. Gwiazdy mówią, że będzie to ciekawy czas!

Praca: Nie zapominaj o swoich obowiązkach i nie zaniedbuj ich z powodu nieprzyjaznych osób
w otoczeniu!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu nie powinnaś brać na siebie zbyt dużo, ponieważ każdy nadmierny wysiłek podwójnie negatywnie odbije się na Twoim zdrowiu. Zwróć uwagę zwłaszcza na swój wzrok! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Negocjacje? Jak najbardziej! Będą one wskazane, a gwiazdy zachęcają do ich praktykowania!

Miłość: W tym tygodniu postaraj się zwrócić uwagę na to, czy otaczające Cię osoby traktują Cię we właściwy sposób. Bowiem możliwe, że nie zauważasz czegoś istotnego. Pamiętaj, że dotyczy to także bliskich Ci osób!

Praca: Warto zaufać radom przełożonego. Dzięki temu Twoja praca przebiegnie szybciej i bardziej efektywnie!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT