24-30 października 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 24 do 30 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu będzie Ci towarzyszyć zwiększony poziom energii, co pomoże Ci uporać się
z trudnościami, jakie pojawią się na Twojej drodze, a także stworzyć warunki do rozwoju tego, czego potrzebujesz. Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Właściwe, rozsądne planowanie umożliwi wzmocnienie Twojego statusu finansowego, więc postaw na nie!

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał zrozumieniu istoty tego, co jest ważne w Twoim związku. Zauważycie wraz z partnerem, co jest najpiękniejsze, a także, czego Wam potrzeba, aby było jeszcze piękniej.

Praca: Będziesz mieć całkiem sporo na głowie, co może spowodować u Ciebie momenty zwątpienia…

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu w swej głowie będziesz miał głównie myśli o tym, kiedy wreszcie nadejdzie czas na odpoczynek i zasłużoną regenerację, której potrzebujesz już od długiego czasu… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Zapowiada się całkiem obiecujący czas, w którym nadrobisz zaległości i uporasz się z tym, co Ci szkodzi.

Miłość: Ten tydzień może nie być najlepszym momentem dla Twojego związku pod względem harmonii oraz równowagi. Bowiem mogą wystąpić problemy związane ze szczerością oraz ukrytym żalem…

Praca: Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się pozytywnych efektów swojej pracy, co wynagrodzi Twój wysiłek!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu Twój poziom energii może pozostawiać wiele do życzenia, a co za tym idzie, produktywność również nie będzie na najwyższym poziomie. Jednak takie momenty również są normalne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Już najwyższa pora na to, abyś część swoich oszczędności przeznaczył na własne przyjemności!

Miłość: W tym tygodniu doświadczysz prawdziwej dobroci i życzliwości płynącej ze strony otaczających Cię osób. Jeśli będziesz w potrzebie, będziesz mógł liczyć na opiekuńczość oraz wsparcie!

Praca: Nawet jeśli coś sprawi Ci dużą trudność, masz w sobie predyspozycje do poradzenia sobie z tym!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu Twój metabolizm może nie działać do końca prawidłowo i jego funkcjonowanie będzie zaburzone. Będzie to miało związek z brakiem apetytu, przez co szybciej odczujesz zmęczenie… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Dzięki sprawnym i systematycznym działaniom wykonasz kilka naprawdę trafnych posunięć!

Miłość: Nadchodzący tydzień będzie czasem, w którym spędzisz radosne chwile w otoczeniu przyjaznych, otwartych na życie osób. Będzie to miało bardzo korzystne skutki dla Twojego życia towarzyskiego!

Praca: Bądź szczególnie ostrożny podczas zawierania umów i podpisywania różnorakich dokumentów!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu zachowaj nieco większą ostrożność przy wykonywaniu bardziej wymagających czynności, ponieważ chwila nieuwagi może doprowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możesz stanąć przed jakąś ważną decyzją, która będzie miała duże znaczenie dla najbliższych tygodni.

Miłość: Jeśli w tym tygodniu będziesz poznawał jakieś nowe osoby, to warto rozmawiać z nimi na różnorakie tematy, aby jak najlepiej się poznać! Jednakże wszystko z umiarem, aby nikogo nie spłoszyć!

Praca: Jeżeli pracujesz bezpośrednio z klientami, uzbrój się w dodatkowe pokłady cierpliwości
i uprzejmości!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie dla Ciebie mobilizujący zwłaszcza w kwestii wprowadzania zmian,
a także działania na własną korzyść i w zgodzie z tym, czego naprawdę potrzebuje Twoje ciało. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Uda Ci się zlokalizować cele, na które przeznaczasz największą ilość pieniędzy – ale czy je zlikwidujesz…?

Miłość: W tym tygodniu gwiazdy radzą, abyś uważała na to, z kim i w jaki sposób spędzasz czas, ponieważ jeśli nie będziesz ostrożna, możesz doprowadzić do sytuacji, której zdecydowanie wolałabyś uniknąć.

Praca: W Twoim miejscu pracy mogą pojawić się nowe osoby, co będzie miało wpływ na jakość Twoich działań.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu postawisz przede wszystkim na to, aby o siebie zadbać. W tym celu zechcesz udać się na różne zabiegi wspomagające Twoje zdrowie oraz samopoczucie, bądź wykonasz je w domu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeżeli oszczędzanie nadal nie jest dla Ciebie łatwe i sprawia Ci problem, spróbuj tradycyjnej metody, jaką jest skarbonka!

Miłość: W tym tygodniu układ planet nie będzie sprzyjał Twoim kontaktom z nowo poznawanymi osobami. Bowiem może dochodzić do niezbyt komfortowych sytuacji – zwłaszcza z zodiakalnymi Rakami!

Praca: Praca, jaką będziesz musiała wykonać raczej nie należy ani do najprzyjemniejszych, ani do Twoich ulubionych zajęć.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W tym tygodniu gwiazdy radzą, abyś postarał się być bardziej otwartym na to, co już kiedyś miałeś okazję poznać, lecz nie wzbudziło w Tobie pozytywnych odczuć – teraz może być całkowicie inaczej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Możliwe, że część swoich oszczędności będziesz musiał przeznaczyć na coś innego, niż zamierzałeś.

Miłość: W tym tygodniu zaczniesz myśleć bardziej przyszłościowo, co może oznaczać dla Ciebie dojście do niezwykle ważnych wniosków, a w rezultacie gotowości do wprowadzenia ważnych zmian…!

Praca: Panująca w pracy atmosfera tylko upewni Cię w tym, że jesteś w odpowiednim dla siebie miejscu!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu warto zabrać się za porządki – w szeroko pojętym znaczeniu tego słowa. Bowiem Twoja kondycja zdrowotna może być z lekka zaniedbana, przez co wymaga solidnego oczyszczenia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Możesz wreszcie doczekać się wyczekiwanego zysku finansowego. Jednak nie zaprzepaść go!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu niezwykle ważne dla Ciebie będzie to, aby każdy w Twoim otoczeniu czuł się dobrze. Z tego powodu będziesz dbał o potrzeby swoich bliskich i okażesz im troskę oraz czułość.

Praca: Nowe plany inwestycyjne mogą okazać się niezwykle zyskowne dla Twojej firmy! Warto o nich pomyśleć!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień, najprościej mówiąc, będzie po prostu przeciętny dla Twojego zdrowia – zarówno psychicznego, jak i fizycznego. Dlatego też postaraj się o siebie dbać i unikać tego, co szkodliwe. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie wybiegaj za bardzo naprzód w tej kwestii. Rozplanuj wszystko tak, aby utrzymywać ciągłość.

Miłość: W tym tygodniu nie będzie Ci towarzyszył miłosny nastrój, co spowoduje, że wszelakie flirty, romanse, czy też randki nie będą tym, czego możesz się spodziewać. Zamiast tego postawisz na przyjaźń.

Praca: Spora ilość nowości przyczyni się do tego, że nie będziesz czuł się do końca komfortowo
i swobodnie.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu będziesz w stanie postawić wszystko na jedną kartę i poświęcić naprawdę dużo, aby wreszcie powrócić do pełni sił. Nie oszczędzaj na tym, co może okazać się pomocne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Może pojawić się możliwość współpracy, która będzie naprawdę opłacalna. Jednak najpierw sprawdź, z kim masz do czynienia!

Miłość: W tym tygodniu warto będzie zwrócić uwagę na to, czy osoby, które poznałeś w ostatnim czasie na pewno są godne zaufania i pragną Twojego dobra. Uważaj zwłaszcza na zodiakalne Skorpiony!

Praca: Bardzo ważne będzie dla Ciebie to, aby mieć elastyczny grafik, który uwzględnia Twoje życie poza pracą.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje samopoczucie będzie w naprawdę dobrej formie, co przyczyni się do powstania długotrwałych, pozytywnych skutków. Niechaj dobra energia będzie z Tobą i Cię nie opuszcza! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Atrakcyjne ceny będą zwracać na siebie Twoją uwagę, przez co łatwo będzie ulec zbyt dużym zakupom.

Miłość: Ten tydzień może przynieść ze sobą poczucie rozczarowania spowodowane tym, że niektóre znajomości nie utrzymały się tak długo, jak byś sobie tego życzyła. Potraktuj je więc jako ciekawą przygodę!

Praca: Najlepsze efekty przyniosą Ci spontaniczne działania. Unikaj współpracy z zodiakalnymi Baranami!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT