16-22 stycznia 2023

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 16 do 22 stycznia 2023 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Jeśli chcesz uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji, to ten tydzień będzie niemalże ostatnim dzwonkiem, aby wreszcie zabrać się za wprowadzanie do swojego życia zdrowych nawyków i rezygnacji
z tego, co Ci szkodzi. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Bardzo ważne okaże się ambitne i zdecydowane podejście do spraw związanych ze wspólnym budżetem.

Miłość: W nadchodzącym tygodniu do Twojego życia uczuciowego może się wkraść monotonia. Uważaj, bo jeżeli nic na to nie zaradzisz, przerodzi się ona w znudzenie, a to już nie wróży zbyt dobrze!

Praca: To doskonały moment na wprowadzanie innowacji oraz zmian. Zatem nie ograniczaj się dłużej!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Na początku nadchodzącego tygodnia możesz mieć pewien kłopot ze zwiększonym stresem, lecz w późniejszych dniach będziesz mógł cieszyć się pozytywną energią i spokojem wewnętrznym! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Zainwestujesz w coś, czego do tej pory nie miałeś w planach. Jednakże będzie to dobra inwestycja!

Miłość: Niezależnie od tego czy jesteś w związku, czy też jesteś singlem, w tym tygodniu otwórz swoje serce na miłość. Bowiem aura sprzyjać będzie romantycznym chwilom i prawdziwemu, gorącemu uczuciu!

Praca: Czeka Cię polepszenie sytuacji. Może być to zarówno coś czego oczekujesz, jak i zaskakujący zwrot akcji!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu przebywanie wśród dużej ilości osób oraz w ciasnych, słabo klimatyzowanych pomieszczeniach może negatywnie odbić się na Twoim zdrowiu, więc w miarę możliwości postaraj się ich unikać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Przeanalizuj swój budżet i zwróć uwagę, czy nie masz jakichś długów, bądź też zaległych opłat.

Miłość: Możliwe, że ktoś za Tobą tęskni i bardzo potrzebuje Twojej bliskości. Dlatego w tym tygodniu postaraj się znaleźć parę chwil dla tej osoby i spędzić z nią czas. Pamiętaj, że bliskość niekoniecznie musi być cielesna!

Praca: Możesz poczuć zmęczenie, a nawet przeciążenie obowiązkami. Postaraj się choć trochę wrzucić na luz!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu gwiazdy radzą w miarę możliwości unikać wszystkiego, co ekstremalne oraz nieznane. Bowiem nie jest pewne, jak Twój organizm zareaguje w niektórych tego typu sytuacjach. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Będziesz miał okazję docenić wpływy osób z zewnątrz. Możliwe też, ze zmienisz swoje zdanie
w jakiejś kwestii!

Miłość: Ten tydzień sprawi, że Twoje poczucie bezpieczeństwa będzie na naprawdę dobrym poziomie. Przyczyni się do tego między innymi bliskość z osobami, na których obecności bardzo Ci zależy.

Praca: Będziesz mieć skłonności do spóźniania oraz zaległości. Jednakże w tym czasie nie będzie to miało większego znaczenia.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoim priorytetem powinno okazać się spokojne, łagodne podejście do czekających Cię wyzwań. Nie spiesz się i nie forsuj nadmiernie swojego organizmu – działaj z wyczuciem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Stan Twojego konta zapowiada się coraz lepiej, więc możesz zacząć zastanawiać się nad inwestycjami!

Miłość: W tym tygodniu będziesz potrzebował odrobiny samotności, a zwłaszcza w jego nieparzyste dni. W związku z tym warto ograniczyć spotkania z osobami, które pochłaniają dużą ilość Twojej energii.

Praca: Warto zwrócić się po poradę do zaufanej osoby. Omijaj jednak w tej kwestii zodiakalne Barany!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu warto pamiętać o tym, że samodyscyplina oraz uporządkowane życie jest ważne, lecz nie najważniejsze. W związku z tym postaraj się trochę zwolnić i nawiązać kontakt ze swym wnętrzem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nie widać powodów, dla których miałabyś narzekać. Zaległe sprawy zmierzają w dobrą stronę!

Miłość: W tym tygodniu czeka Cię cała moc intensywnych przeżyć i uczuć, które obudzą w Tobie nowe obszary świadomości. Jeśli uważnie posłuchasz co gwiazdy mają Ci do powiedzenia, dobrze na tym wyjdziesz!

Praca: Na horyzoncie jawi się jakaś interesująca propozycja. Jednak rozważ ją dobrze zanim się zdecydujesz!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Nawet jeśli nadchodzący tydzień trochę da Ci w kość, to i tak zdołasz przezwyciężyć trudności
i utrzymać wewnętrzną równowagę. Poza tym nie warto uciekać się do mało sprawdzonych sposobów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Większe inwestycje oraz pożyczki nie będą wskazane. Uważaj także na zodiakalne Skorpiony!

Miłość: Ten tydzień może przyprowadzić do Ciebie kogoś, kto wzbudzi Twoje zainteresowanie. Możliwe jednak, że będzie dzielić Was odległość. Mimo to nie poddawajcie się i dajcie szansę tej znajomości!

Praca: Dyscyplina oraz samozaparcie sprawią, że bardzo szybko osiągniesz to, co planowałaś na ten czas!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Można pokusić się o stwierdzenie, że w nadchodzącym tygodniu będzie towarzyszyć Ci dobra passa. Niechaj to, co najlepsze w gwiazdach obudzi w Tobie chęć do życia oraz wewnętrzną siłę! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Twoje plany mogą okazać się zbyt wymagające dla budżetu, jakim będziesz wówczas dysponować.

Miłość: W tym tygodniu raczej nie będziesz w romantycznym nastroju. Z tego powodu randki oraz wszelkiego rodzaju miłosne ekscesy nie będą wzbudzać w Tobie większego zainteresowania. Postawisz na przyjaźń.

Praca: Większość podejmowanych przez Ciebie działań będzie sprawna i efektywna, więc nie zwlekaj!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie skupienie się przede wszystkim na tym, co ostatnimi czasy zaniedbałeś. Pamiętaj, że im wcześniej zaczniesz nadrabiać zaległości, tym lepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Odkładanie oszczędności nie będzie najłatwiejszym zadaniem, przez co możesz się z lekka rozczarować.

Miłość: W tym tygodniu układ gwiazd będzie sprzyjał szczerości. Dzięki temu będziesz w stanie, w inny niż zazwyczaj, sposób porozumieć się z niektórymi osobami, zaś to przyniesie Wam wiele dobrego!

Praca: Możesz mieć skłonność do pouczania i narzucania innym swojego zdania. Postaraj się tego nie robić!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nawet jeżeli w nadchodzącym tygodniu będziesz miał sporo na głowie i nie będziesz czuł się najlepiej, to dobra energia płynąca z gwiazd będzie na Ciebie oddziaływać, dając Ci wsparcie. Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Na horyzoncie jawi się jakiś kryzys. Jednak nie zapowiada się on poważnie, więc po prostu trzeba go przeczekać.

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał w sobie całe mnóstwo głębokich, ciepłych uczuć, którymi chętnie będziesz dzielił się z osobami w Twoim otoczeniu. Uważaj jednak, bo niestety nie każdy potrafi to docenić.

Praca: W tej kwestii możesz być spokojny. Nie pojawią się żadne większe zmiany, ani nieprawidłowości.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu niezwykle istotne będzie odnalezienie zdrowej równowagi pomiędzy tym co chcesz robić, a tym co jest dla Ciebie dobre. Postaraj się patrzeć przyszłościowo! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie zapowiada się ani znacząca poprawa, ani też pogorszenie sytuacji – po prostu bez zmian.

Miłość: Jeżeli chodzi o uczucia to ten tydzień może okazać się dla Ciebie przełomowy! Bowiem uczestniczące w nim osoby oraz wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostawią Twojego serca obojętnym!

Praca: Nie zwlekaj dłużej z prośbą o pomoc. To żaden wstyd zwrócić się do kogoś bardziej doświadczonego!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu postaraj się nie odkładać na dalszy plan niczego, co dotyczy Twojego zdrowia. Bowiem nawet to, co wydaje Ci się błahe i głupie, może okazać się naprawdę istotne! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Niemało wydasz na przyjemności własne i innych osób. Nie miej z tego powodu poczucia winy!

Miłość: W tym tygodniu ktoś, z kim masz niewielki kontakt może odegrać ważną rolę w Twoim życiu. Nie jest jasne, w jaki sposób i w jakim charakterze będzie to miało miejsce, lecz na pewno przyniesie sporo wrażeń!

Praca: Twoje skupienie na pracy będą zaburzać różne ciekawsze atrakcje. Uważaj na zodiakalne Bliźnięta!

horoskop na następny tydzień
  • ADD YOUR COMMENT