3-9 października 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 3 do 9 października 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz wyjątkowo mocno podatny na wszelkiego rodzaju sytuacje stresogenne oraz przyczyniające się do utraty cierpliwości. Mając tego świadomość łatwiej Ci będzie nad tym zapanować! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Wsłuchuj się w to, co będą mówić do Ciebie osoby wokół, aby nie umknęła Ci żadna istotna informacja!

Miłość: Ten tydzień będzie sprzyjał cudownym chwilom w ramionach ukochanych osób. Jeżeli chcesz, aby ten czas był niezapomniany, postaraj się zadbać o Waszą wspólną przestrzeń już z początkiem tygodnia!

Praca: To nie będzie najlepszy moment na zmiany – z wyjątkiem tych, które już zaczęły się dziać.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Wraz z tym tygodniem nadejdzie zwiększone ryzyko wyziębienia, a także przegrzania organizmu. Z tego powodu staraj się unikać przebywania w skrajnie nagrzanych oraz schłodzonych miejscach. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie zapominaj o tym, aby w każdej chwili i sytuacji mieć przy sobie chociaż trochę gotówki!

Miłość: W tym tygodniu będziesz w stanie wyciągnąć bardzo ważne wnioski z pewnej relacji, jaka łączy Cię kimś, na kim Ci zależy. Nawet jeśli nie będą one przyjemne, staw im czoła i podejmij odpowiednie kroki!

Praca: Jeżeli prowadzisz własną działalność, w tym tygodniu w pierwszej kolejności postaw na jej rozwój.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie charakteryzował się siłą uświadamiania! Dzięki temu będziesz mógł zauważyć, bądź odkryć rzeczy, informacje lub też zjawiska, których do tej pory nie byłeś świadomy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Istnieje spora szansa na to, że zyski okażą się dużo większe, niżeli koszty włożone w inwestycję!

Miłość: W tym tygodniu będziesz mieć skłonności do stawiania wszystkiego na jedną kartę i popadania
w skrajności w kwestii relacji oraz osób, z którymi masz do czynienia. Jednak zawsze warto poszukać drugiej strony medalu!

Praca: Nawiedzi Cię sprzyjająca pracy energia, która będzie mieć związek z motywacją, a może nawet
z natchnieniem!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu warto będzie jak największą ilość wolnego czasu poświęcić szeroko pojętej pielęgnacji. Bowiem potrzebuje tego nie tylko Twoje ciało z zewnątrz, lecz cały organizm. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Wydarzenia, które będą miały miejsce zmobilizują Cię do postawienia pewnego odważnego kroku.

Miłość: Gwiazdy mówią, że w tym tygodniu możesz mieć styczność z uczuciami, jakie do tej pory pojawiały się w Twoim życiu rzadko, bądź nawet są Ci zupełnie obce. Niech będzie to jak najlepszy czas!

Praca: Nie pozwól na to, aby ktoś obarczał Cię swoimi zadaniami oraz obowiązkami. Bądź asertywny!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu powinieneś dać nieco upust swoim wewnętrznym instynktom. Bowiem to one będą miały rację, dzięki czemu doprowadzą Cię w niezwykle interesujące miejsce – dosłownie
i w przenośni! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Gwiazdy nie przewidują powodów, dla których miałbyś odmawiać sobie lub bliskim przyjemności.

Miłość: Ten tydzień wkroczy do Twojego życia uczuciowego wraz z jakimś ważnym wydarzeniem, które będzie nacechowane silnym ładunkiem emocjonalnym. Uważaj na osoby spod znaku Wodnika!!!

Praca: Warto będzie wyjść z inicjatywą nowego rozwiązania, które będzie korzystne dla całego zespołu.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Ten tydzień może okazać się dość nietypowy jeśli chodzi o kwestie zdrowotne. A wszystko za sprawą specyficznego układu gwiazd, który w połączeniu z funkcjonowaniem Twojego organizmu da ciekawe efekty…! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Szansa na zdobycie dodatkowej kwoty pieniężnej czai się tuż za rogiem. Nie zaprzepaść jej!

Miłość: W nadchodzącym tygodniu zwróci na Ciebie uwagę ktoś, kogo raczej byś o to nie podejrzewała. Być może będzie to wstęp do pięknej historii romantycznej? Niechaj nie zwiodą Cię uprzedzenia!

Praca: Bezpośrednie kontakty z klientami niestety nie będą służyć ani Tobie, ani wynikom Twojej pracy.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu powinnaś zadbać o to, aby nie narażać się na długotrwałe i intensywne działanie czynników zewnętrznych. W przeciwnym razie może skończyć się to dla Ciebie nieprzyjemnie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Ktoś może próbować wyłudzić od Ciebie pieniądze wykorzystując Twoją dobrą wolę i chęć pomocy.

Miłość: Doświadczenia, z którymi będziesz mieć do czynienia w tym tygodniu nie zapowiadają się jako zwyczajne i codzienne… Może więc być to doskonała okazja na osiągnięcie tego, o czym marzysz!

Praca: Czy chcesz zmienić swój zawód, czy też nie, poszukiwania nowej pracy będą wyjątkowo owocne!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień będzie sprzyjał eksperymentowaniu w tematach dotyczących Twojej kondycji zdrowotnej. Warto w związku z tym podjąć próbę wprowadzenia wybranych nowatorskich rozwiązań! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Podczas robienia zakupów przez internet szczególnie uważaj na oszustwa związane
z płatnościami!

Miłość: Już od pierwszych dni tego tygodnia będzie Ci sprzyjać dobra passa w poszukiwaniu kandydata na drugą połówkę i nawet jeśli jeszcze jej nie znajdziesz, zdobędziesz cenne wskazówki oraz doświadczenie!

Praca: Będziesz miał szansę zaczerpnąć odrobinę oddechu i odpocząć od pilnych, stresujących zadań.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu ze szczególną ostrożnością dobieraj produkty, które zamierzasz spożyć oraz te, które w jakikolwiek inny sposób będą miały bliską styczność z Twoim organizmem. Uważaj zwłaszcza na alergeny! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Może być Ci trudno uzyskać satysfakcję i zadowolić się bieżącymi zasobami oraz możliwościami.

Miłość: Choć może nie należeć to do najłatwiejszych zadań, w tym tygodniu postaraj się nie odtrącać ludzi, którzy próbują dać Ci rady. Bowiem część z nich będzie mieć naprawdę dobre i szczere intencje!

Praca: Szkoda czasu na doszukiwanie się błędów w miejscach, na które i tak nie masz większego wpływu.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Jeżeli w tym tygodniu będziesz odczuwał jakieś zmęczenie, ból lub osłabienie, będzie to znak, aby dać sobie trochę luzu i wówczas nic nie postawi Cię na nogi tak skutecznie jak solidny odpoczynek! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Zagospodaruj swoje pieniądze tak, abyś nie musiał sięgać po oszczędności odłożone na ważne cele.

Miłość: Warto będzie zastanowić się nad tym, co chciałbyś w tym tygodniu osiągnąć w kwestii relacji. Bowiem gwiazdy będą Ci sprzyjać, dzięki czemu znaczna część Twoich planów może się powieść!

Praca: Nie będą Ci potrzebne żadne zachęty do działania jeśli tylko dostrzeżesz sens w tym, co robisz!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoje możliwości nabywania nowych umiejętności oraz wydolność organizmu znacznie wzrosną – jednak taki stan nie będzie się utrzymywał w nieskończoność! Wykorzystaj go
z korzyścią dla siebie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Zwróć uwagę na to, czy Twoje działania są legalne i uważaj na kwestie prawne, które łatwo przeoczyć!

Miłość: Ten tydzień będzie dosyć wymagający. Bowiem prawdopodobnie napotkasz trudności w zdobyciu przychylności osoby, na której Ci zależy, a do tego możesz stracić w oczach kogoś ważnego…

Praca: Jakiś rozpraszacz będzie skutecznie zaburzał Twoją pracę – aby temu zaradzić, zmień na chwilę otoczenie.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu będziesz mieć skłonność do brania na siebie zbyt dużej ilości zadań, a także ciężarów… Postaraj się rozsądnie rozłożyć je w czasie oraz wadze, aby nie narobić sobie problemów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie ukrywaj swoich pieniędzy w nieskończoność – zainwestuj w to, co nie traci na wartości!

Miłość: W tym tygodniu zachowanie kogoś z grona Twoich bliskich zacznie Cię z lekka męczyć, przytłaczać, a może nawet irytować… To normalne, ale warto wówczas zrobić sobie od siebie małą przerwę.

Praca: Efekty, jakie osiągniesz będą Cię satysfakcjonować nawet jeśli nie wszystko zrobisz dokładnie według planu!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT