Horoskop tygodniowy na 30 listopada – 6 grudnia 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 30 listopada do 6 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz szukał przygód oraz okazji do szaleństw i spotkań z innymi. Energia będzie wprost buzować w Twoich żyłach, więc niewykluczone, że zainicjujesz tym łańcuch jakichś całkowicie odjechanych zdarzeń. Rada dla Ciebie – zapnij pasy, ponieważ najwidoczniej czaka Cię jazda bez trzymanki 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Bliźniętach oraz Wagach.

Finanse: jeśli w końcu zdecydujesz się na to by zaryzykować i dopomóc nieco szczęściu – dobrze zarobisz. Świetną radę odnośnie biznesów i inwestycji może Ci dać niebawem jakiś starszy od Ciebie mężczyzna. Słuchaj więc rad i analizuj je.

Miłość: całkiem możliwe, że Barany odczują w tym tygodniu zew wolności i nie będą zbyt częstymi gośćmi w swoich domach. Niektórym może to pomóc, innym zaszkodzić w kwestii uczuć. Pewne jest jednak jedno – nie będziecie się nudzić. Uważajcie tylko by nie przesadzić.

Praca: jeśli masz okazję, na to by zmienić pracę na bardziej satysfakcjonującą lub powiązaną z Twoimi zainteresowaniami, to śmiało! Gwiazdy sprzyjają teraz tego typu posunięciom.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: ten tydzień będzie raczej spokojny i pozbawiony większych niespodzianek – zarówno tych negatywnych jak i pozytywnych. Byki nie będą miały ochoty na żadne większe wariactwa czy spontaniczne imprezy. Odnajdą za to spokój w zaciszu własnego domu, spełniając się przy hobby, spędzając czas z najbliższymi i troszkę leniuchując. I dobrze, kto powiedział, że musicie być cały czas na najwyższych obrotach? Rada dla Was – sięgnijcie po zioła i sprawdźcie jak dobrze mogą na Was zadziałać! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Was środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Rakach i Skorpionach.

Finanse: całkiem możliwe, że Fortuna się tym razem do Ciebie uśmiechnie i zyskasz więcej niż początkowo zakładałeś. W każdym razie z pewnością szybko wpadniesz na pomysł jak rozporządzić tym dodatkowym groszem 🙂

Miłość: całkiem możliwe, że niektóre Byki w tym tygodniu zakochają się od pierwszego wejrzenia. Czy będzie to miłość szczęśliwa i trwająca do końca życia? Tego póki co nie wiemy – czas pokaże. Co do Byków będących już w związkach, to dobry czas na szczere rozmowy i ważne ustalenia. Będziecie bardzo przekonujące więc z pewnością uda Wam się wprowadzić w życie wiele swoich pomysłów 🙂

Praca: w pracy bądź uważny. Zastanów się i rozważ wszystkie za i przeciw nim podejmiesz jakieś ważne decyzje. Któryś z współpracowników może chcieć podciąć Ci skrzydła – rób jednak swoje i nie przejmuj się nim. To zwykła zazdrość.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: ten tydzień może przynieść sporą dawkę różnego rodzaju zawirowań i zmian. Raz będziesz czuł, że masz nad wszystkim kontrolę, by zaraz stwierdzić, że plan sypie się jak zdmuchnięty domek z kart. Nie martw się jednak na zapas, ponieważ Wszechświat ma wobec Ciebie konkretny plan. Jeśli dasz ponieść się nurtowi, wszystko skończy się dobrze. Rada dla Ciebie – nie patrz w przeszłość i nie wywlekaj spraw, które są już dawno poza Tobą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Strzelcach i Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu będzie sporo wydatków, więc planuj rozsądnie zakupy. Wystrzegaj się też pożyczek – zarówno dawania ich jak i brania. Ktoś z pracy może chcieć namówić Cię na jakąś inwestycję. Bądź ostrożny ponieważ wiele wskazuje na to, że będzie ona niewypałem.

Miłość: zwróć większą uwagę na uczucia i potrzeby swojej drugiej połówki. Wyrozumiałość i kompromisy będą lepszym rozwiązaniem niż narzucanie na siłę swoich pomysłów. Jeśli natomiast jesteś obecnie w związku, który według Twoich odczuć i podpowiedzi bliskich jest bez przyszłości, to może warto posłuchać tych rad i odpuścić walkę? Jeśli teraz jest źle, to w przyszłości może być jeszcze gorzej. Przemyśl to.

Praca: staraj się i nie odpuszczaj. Może być bowiem nieco nerwowo i pod górkę jednak jeśli dasz sobie z tym radę, czeka Cię nagroda. Bliźnięta pracujące fizycznie – uważajcie na plecy. Nie dźwigajcie i ciepło się ubierajcie.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz musiał bardziej zaangażować się w niektóre kwestie. Zapomnij więc o leniuchowaniu czy nudzie. Teraz nie będzie na to miejsca! Na szczęście masz w sobie jeszcze zapasy energii i chęci, które pomogą działać i sprawią, że inni dostrzegą w Tobie silną, zaradną osobę. Rada dla Ciebie – w niektórych kwestiach warto wykorzystać urok osobisty i znajomości. Może i jest to trochę nieczyste zagranie, jednak bardzo pomoże! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Baranach i Wodnikach.

Finanse: wydatki mogą przewyższyć zarobki więc co tu dużo mówić – ten tydzień będzie raczej nie najlepszy w kwestiach finansowych. Na szczęście ktoś bliski wyciągnie pomocną dłoń i nieco Cię odciąży.

Miłość: w tym tygodniu ktoś bliski bardzo będzie Cię potrzebował. Bądź więc w kontakcie, nie szukaj wymówek i wykaż się większą dozą opiekuńczości. Co do Raków singli to zupełnie przypadkiem może teraz stanąć na Waszej drodze miłość życia. Jeśli ją dostrzeżecie i zadziałacie – poznacie co to prawdziwe szczęście i spełnienie!

Praca: będzie intensywnie, szybko i nieco nerwowo. Jeden błąd (niekoniecznie popełniony przez Ciebie) może sprawić, że coś się posypie i trzeba będzie sporo pracy oraz zaangażowania by to naprawić. Jeśli dasz sobie radę, czeka Cię jednak nagroda i uznanie. Postaraj się więc!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu postaraj się być bardziej taktowny i wyrozumiały. Pilnuj też swojego ostrego języka i postaraj się nie mówić tego, co myślisz, szczególne jeśli Twoja ocena danej osoby czy jej poczynań jest delikatnie mówiąc nie najlepsza. Bardzo możliwe bowiem, że zrobisz tym komuś ogromną krzywdę i przykrość. A teraz lepiej kolekcjonować przyjaciół niż wrogów. Co do kwestii zdrowotnych to poczujesz przypływ sił i szybko pokonasz wszelkie ewentualne przeziębienia czy dolegliwości. Rada dla Ciebie – nie stój w miejscu. Rozwój przyniesie Ci bowiem wiele satysfakcji! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Strzelcach i Pannach.

Finanse: niebawem Gwiazdy mocno wpłyną na Twoją kreatywność i zdolność do zdobywania pieniędzy. Możliwy zatem jakiś nowy biznes, mądra inwestycja czy dofinansowanie.

Miłość: musisz bardzo pilnować się w kwestiach towarzysko-uczuciowych. Jedno słowo za dużo, może bowiem zniszczyć relację, którą budowałeś latami. Nie wystawiaj więc cierpliwości bliskich na próbę, bądź życzliwy, pomocny i szczery (byle nie do bólu!). Co do Lwów singli to póki co wielka miłość raczej do Was nie przyjdzie. Możliwe jednak chwilowe romanse czy niezobowiązujące flirty.

Praca: daj z siebie sto procent i nie odpuszczaj, nawet jeśli miałbyś pozostać sam na tonącym okręcie. Intuicja podpowie Ci kilka ciekawych rozwiązań, które po dopracowaniu warto przedstawić szefowi.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: może i nie będziesz miał powodów do narzekania, jednak najprawdopodobniej i tak nie powstrzymasz się przed marudzeniem. Pamiętaj jednak, że bardzo często udaje Ci się „zarażać” innych swoim nastrojem, więc zastanów się czy na pewno chcesz mieć na około siebie przez cały dzień wkurzonych czy gderających ludzi. Rada dla Ciebie – jakaś inspiracja czeka tuż za rogiem. Rozejrzyj się więc, ponieważ może ona przynieść Ci naprawdę dużo dobrego! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach i Bykach.

Finanse: jeśli w najbliższych tygodniach nieco zaoszczędzisz to niebawem będzie stać Cię na zakup, o którym marzyłeś. Przyniesie Ci on wiele radości, więc może warto? 🙂

Miłość: w tej kwestii pozwól sobie na spontaniczność i nieprzewidywalność 🙂 porwij drugą połówkę na jakąś niespodziewaną randkę, zrób jej miłą niespodziankę, zaproponuj wspólną kąpiel lub kup jakiś miły drobiazg. Sam zobaczysz jak niewiele trzeba by znów zapłonął żar! Panny single – miejcie oko na wolne Wodniki!

Praca: postaw na nowe technologie. Naucz się z nich korzystać, a znacznie ułatwi Ci to pracę i sprawi, że jej efekty będą dużo ciekawsze! Kto wie, może nawet zaowocuje to awansem czy podwyżką?

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu nic Cię nie powstrzyma. Energia i kreatywność pomogą sięgnąć po marzenia i sprawią, że znajdziesz sobie nowe hobby, które wypełni wolny czas. Nie będzie więc czasu na lenistwo na kanapie 🙂 W tym wszystkim nie zapominaj jednak o bliskich. Czasem bowiem może im się wydawać, że pomimo iż jesteś blisko, tak naprawdę brakuje Cię w ich życiu. Rada dla Ciebie – ktoś niebawem da Ci bardzo dobrą radę. Powinieneś ją przemyśleć i w miarę możliwości wdrożyć w życie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Lwach i Baranach.

Finanse: jeśli dobrze pogłówkujesz, to uda Ci się pozyskać środki na pewne biznesowe przedsięwzięcia. Drobne ryzyko bardzo opłaci się w tej kwestii. Unikaj jednak pożyczek, nie poprawią one na długo sytuacji.

Miłość: niektóre Wagi mogą w tym tygodniu odczuć, że mają w swoim otoczeniu adoratora, który wiele zrobiłby by się do nich zbliżyć. Bądźcie jednak ostrożni, ponieważ pewne kwestie mogą nie być do końca tym, czym się wydają. Wagi w związkach powinny natomiast więcej słuchać. Umyka wam bowiem coś ważnego!

Praca: będziesz kreatywny i pewny siebie. Wykorzystaj to w pracy, a możliwe, że otworzą się przed Tobą drzwi do czegoś lepszego. Jeśli prowadzisz własną firmę, postaw na mocniejszą reklamę w Internecie. To może się opłacić!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: nie oczekuj, że dostaniesz coś od losu na srebrnej tacy. By spełnić marzenia czy plany, będziesz bowiem musiał trochę się wysilić i zweryfikować priorytety. Pomocne mogą okazać się także niektóre znajomości. Co do kwestii stricte zdrowotnych to w tym tygodniu możesz odczuć stres, pośpiech lub przepracowanie. Zadbaj więc o odpowiednią dawkę snu i nie dodawaj sobie na siłę obowiązków. Rada dla Ciebie – pewni ludzie się nie zmieniają i nie wpłyniesz na nich nawet jeśli staniesz na rzęsach. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Koziorożcach i Pannach.

Finanse: oszczędź nieco pieniędzy na końcówkę miesiąca. Możliwe bowiem, że właśnie wtedy dostaniesz jakąś bardzo ciekawą propozycję, która będzie wymagała pewnego wkładu finansowego.

Miłość: Skorpiony będące na początku związku, mogą w tym tygodniu bardzo pomylić się w ocenie pewnej sytuacji lub osoby. Bądźcie więc czujne i nie ferujcie wyroków. Poczekajcie i zobaczcie co przyniesie czas. Co do Skorpionów singli to pod koniec tygodnia dostaniecie pewną ciekawą propozycję. Warto się na nią zgodzić, ponieważ Gwiazdy mocno ją oświetlają.

Praca: w tym tygodniu panuj nad emocjami i nie ryzykuj niepotrzebnymi kłótniami w pracy. Dodatkowo uważaj podczas transakcji finansowych. Sprawdzaj wszystko po dwa razy, lepiej mieć pewność niż popełnić błąd.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu zajmie Cię planowanie i mówienie o tym, co zamierzasz zrobić w przyszłości. Może jednak zamiast tego, lepiej byłoby w końcu zacząć działać? Gwiazdy sprzyjają bowiem odważnym, a nawet nieco ryzykownym krokom i z pewnością podrzucą Ci drogowskazy lub kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności. Co do zdrowia, to pozbądź się w końcu nałogów i złych przyzwyczajeń. Poza tym, że rujnują one Twój budżet, to dodatkowo jeszcze przyczyniają się do pogorszenia stanu zdrowia. A organizm mamy tylko jeden i nie można dokupić do niego części zapasowych! Rada dla Ciebie – zmień coś w swoim wyglądzie. Bardzo poprawi Ci to nastrój! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast wśród Koziorożców i Raków.

Finanse: to może być trudny tydzień, a nawet miesiąc. Coś bowiem pójdzie nie tak, dojdą jakieś nieprzewidziane, spore wydatki lub przesadzisz z nieprzemyślanymi zakupami. Trzymaj więc rękę na pulsie i nie szalej.

Miłość: ten tydzień może przynieść poprawę zarówno w relacjach towarzyskich jak i w miłości. Będziesz miał więcej czasu dla bliskich, będziesz wobec nich bardziej wyrozumiały, a Twoja kreatywność sprawi, że spędzicie razem bardzo ciekawie czas. Strzelce single powinny zwrócić uwagę na samotne Lwy!

Praca: w tym tygodniu z jakiegoś powodu będzie luźniej, dzięki czemu zyskasz czas na uczenie się, podnoszenie kwalifikacji i nadrabianie ewentualnych zaległości.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: w tym tygodniu jakieś zdarzenie, spotkanie czy rozmowa mogą sprawić, że spadną Ci klapki z oczu. Dojrzysz dzięki temu, kto jest Twoim przyjacielem, a kto tylko gra by coś zyskać. Poza tym na szczęście najbliższe dni będą przyjemne i pozbawione większych zmartwień. W kwestiach zdrowotnych warto się nieco odciążyć i pozwolić sobie na większą dawkę relaksu. Rada dla Ciebie – działaj wolniej lecz dokładniej ponieważ pośpiech nie będzie najlepszym doradcą. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rybach i Wagach.

Finanse: nie masz się czym przejmować w tej kwestii. Gwiazdy podpowiedzą bowiem jak rozprawić się z pewnymi trudnościami. Możliwe więc, że zyskasz jakieś ekstra pieniądze i to bez większego wysiłku.

Miłość: Koziorożce single nie powinny w tym tygodniu liczyć na jakieś większe, miłosne uniesienia. Nawet więc jeśli macie zaplanowaną randkę, to najprawdopodobniej z jakiegoś powodu się ona nie odbędzie lub będzie wyjątkowo nieudana i nudna. Natomiast co do Koziorożców w związkach, to u Was istna sielanka. Będzie miło, zgodnie, czule, a może i nawet nieco zaskakująco 🙂

Praca: w pracy wszystko ułoży się nad wyraz dobrze. Możesz więc liczyć na miłą atmosferę i brak większych problemów. Pamiętaj tylko by nie mówić głośno o pieniądzach, ponieważ jakiś plotkarz może to wykorzystać.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach czekają Cię jakieś zmiany. Pamiętaj tylko by nie podejmować ważnych decyzji pod presją czasu ani nacisków ze strony innych. Rozważ na spokojnie czego pragniesz i co jest w tym momencie możliwe do zrealizowania. Co do spraw stricte zdrowotnych to możliwe problemy ze snem. Będą one jednak najprawdopodobniej wywołane jedynie nadmiarem wrażeń i kwestii do przemyślenia. Rada dla Ciebie – nie przechodź obojętnie obok ludzi potrzebujących pomocy. Najszczęśliwszym dniem dla Ciebie będzie w tym tygodniu piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach i Koziorożcach.

Finanse: Pod względem finansowym to będzie bardzo dobry tydzień. W końcu będziesz mógł sobie pozwolić na spełnienie jakiejś zachcianki, która od dawna nie dawała Ci o sobie zapomnieć.

Miłość: Wodniki single czeka w tym tygodniu jakieś ciekawe spotkanie. Może ono samo nie przyniesie Wam miłości, jednak stanie się ścieżką do niej. Brzmi intrygująco? Tak właśnie będzie 😉 Musicie tylko jeszcze troszkę zaczekać. Co do Wodników w związku to mamy radę – bądźcie bardziej namiętne, czułe i spontaniczne. To bardzo spodoba się Waszemu partnerowi!

Praca: w tym tygodniu uda Ci się zacieśnić pewne kontakty biznesowe. Otworzy to przed Tobą jakieś drzwi, za którymi stać będą awans, uznanie lub lepsze pieniądze. W każdym razie jest dobrze drogi Wodniku!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz miał kilka problemów do rozwiązania. Może więc pojawić się stres, pośpiech i jakieś drobne kłótnie. Czy i tym razem Twój wrodzony spokój pomoże Ci to przetrwać? Tak, jeśli nie weźmiesz na siebie zbyt dużej ilości obowiązków. Dawkuj więc obietnice i nie zgłaszaj się na ochotnika do dodatkowej pracy. Rada dla Ciebie – ktoś bardzo Cię potrzebuje jednak sam o tym otwarcie nie powie. Rozejrzyj się więc. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Skorpionach i Wodnikach.

Finanse: nie narzekaj, ponieważ masz więcej niż niektórzy ludzie. Poza tym zaraz Twoja sytuacja finansowa z jakiegoś powodu stanie się jeszcze lepsza! Może skłoni Cię to do pomocy innym?

Miłość: w tym tygodniu niektóre Ryby będące w związkach mogą zapragnąć powiększyć swoją rodzinę! (PS. to doskonały pomysł!). Najdzie Was też na czułości, flirty i randki tylko we dwoje. Istna sielanka! Co do Ryb singli, to tu sytuacja będzie się miała dokładnie na odwrót – spodoba Wam się życie w pojedynkę i docenicie jego zalety. Na jak długo? To się okaże 🙂

Praca: uważaj na plotkarzy i unikaj przy nich rozmów na temat zarobków i pieniędzy. Wyjdą z tego bowiem ubarwione historie, które jak tornado przejdą po całej firmie. A tego byś nie chciał prawda?

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT