Horoskop tygodniowy na 24-30 maja 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 24 do 30 maja 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Barny mogą odczuwać znaczne problemy ze zdrowiem, które będą utrudniać im codzienne wykonywanie obowiązków. Zbyt napięty grafik spowoduje, że nie poprawa samopoczucia będzie utrudniona. Pomóc mogą wam bliskie osoby, które będą dotrzymywać wam towarzystwa. Szczęśliwy dzień pojawi się we wtorek, natomiast dobrą radą posłużą wam Byk oraz Panna.

Finanse: Warto będzie pomyśleć o inwestycji w plan, który od dawna nachodzi wasze myśli. Wszystko wskazuje na to, że będzie to idealny moment, aby wreszcie dopiąć swego.

Miłość: Miłosne zawirowania odbiją się mocno wśród Baranów z marca. Poczujecie, że pewne znajomości nie są dla was. Szybko zaczniecie obierać nowy kierunek w waszych podbojach miłosnych. Rutyna stałych związków, również nie wpłynie korzystnie na wasze relacje z partnerem. Dobrze zrobi wam weekend spędzony osobno.

Praca: Nowości, które będą miały miejsce w firmie znacznie zmotywują Barana do dalszej pracy i doskonalenia swoich umiejętności. Czwartkowy nastrój wprawi wszystkich współpracowników do wspólnego działania.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Byki będą działały pod wpływem pewnej kobiety, której manipulacje mogą nie zostać zauważone. Spowoduje to jednak, że wasza psychika będzie potrzebować czegoś co pomoże wam odreagować po ciężkich dniach. Dobrym sposobem na spędzenie wolnego czasu okaże się wypad z dawno niewidzianym znajomym. Dobrym dniem będzie dla was niedziela, zaś sprzymierzeńcem zostanie Skorpion i Waga.

Finanse: Uważaj na piątkowe promocje, które będą kusić niskimi cenami. Popularne chwyty marketingowców sprawią, że wydasz zbyt wiele niż powinieneś.

Miłość: Raczcie się czasem we dwójkę, ponieważ już niedługo coś może stanąć wam na przeszkodzie spędzania wspólnych chwil. Jeśli od jakiegoś czasu planujecie podjąć pewne kroki w waszej relacji, ten tydzień nie przyniesie wam odpowiedniego momentu. Nawet jeśli, niektóre dni będą wydawać się sprzyjające, lepiej odłożyć to na późniejszy termin.

Praca: Byki, którym kończy się umowa będą poważnie zastanawiać się nad przedłużeniem i rezygnacją. Dajcie sobie więcej czasu na przemyślenia, niech nie będzie to pochopnie podjęta decyzja. Szczególnie jeśli wpływ na nią będą miały osoby trzecie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Nowe dni przyniosą Bliźniętom ponury nastój, który będzie utrudniać wam rozmowy z bliskimi. Staraj się jednak nie unikać poważnych tematów. Podejdź do nich ze spokojem i nie doszukuj się niepotrzebnych problemów. Dobrym dniem w tym tygodniu będzie czwartek, zaś dobrą radą posłużą wam Wodnik i Baran.

Finanse: Sprawy finansowe nabiorą nowego znaczenia dla Bliźniąt. To co do tej pory uważaliście za priorytety spadnie znacznie niżej, zaś niektóre mało istotne sprawy zastąpią ich miejsce w najbliższym czasie.

Miłość: W związkach mogą pojawić się spory, głownie będą wychodzić z twojej inicjatywy. Zastanów się czy to, co przeszkadza ci w twoim partnerze od zawsze było problemem. Single poczują uniesienie między środą a piątkiem. Dobrze wpłynie na was relacja z niedawno poznaną osobą. Nie staraj się jednak pierwszy inicjować spotkań, daj czas na wykazanie się drugiej osobie.

Praca: Rozmowy z pracodawcą o pewnej sprawie będą szły jak krew z nosa. Jeśli chcesz zachować resztki spokoju, lepiej uzbrój się w cierpliwość lub odpuść zanim zaczną jeszcze bardziej dobijać was oboje.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Poznasz nowe taktyki działania, które będą miały pozytywne odbicie podczas organizacji zajęć w tym tygodniu. Dzięki temu znajdziesz czas na wszystko co jest dla ciebie ważne, a przy tym nie zaniedbasz nikogo z bliskiego otoczenia. Dopisywać będzie wam dobry nastrój i samopoczucie. Dobrym dniem okaże się sobota, zaś sprzymierzeńcem osoba spod znaku Lwa i Ryby.

Finanse: Będziesz inwestować pieniądze w to, co jest dla ciebie ważne. Postawisz na naprawę samochodu, nowy mebel do salonu, czy wyjście do fryzjera. Dzięki temu sprawisz sobie przyjemność, a jednocześnie pozbędziesz się uczucia, że twoje pieniądze w jakimś stopniu przepadają niezauważalnie.

Miłość: Single zaczną bawić się jak nigdy dotąd. W głowie będzie siedzieć wam tajemnicza postać, którą wyłapiecie wzorkiem początkiem tygodnia. Spowoduje to, że chętnie zaczniecie odwiedzać te same miejsca z nadzieją ponownego spotkania tej osoby. Może to jednak nie okazać się wystarczające, pomyśl o bardziej praktycznym rozwiązaniu zanim będzie za późno!

Praca: Dla szukających pracy Raków nie będzie to czas obfitych łowów. Pomyśl jednak czy szukasz w dobrym miejscu, prawdopodobnie poprzeczka jaką sobie ustawiłeś jest zbyt wysoka. Nowe stanowisko nie musi być przecież tym ostatecznym.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Złe samopoczucie wcale nie musi oznaczać, że w twoim życiu brakuje zdrowych posiłków i aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie weźmie się ono z nadmiernej pracy twojego organizmu. Jedz zdrowo i ruszaj się, ale pamiętaj aby robić to z głową i pod nadzorem osób, które znają się na tym lepiej. Szczęśliwym dniem będzie dla was piątek, zaś wasi sprzymierzeńcy będą spod znaku Bliźniąt i Wagi.

Finanse: Działania, które miały na celu poprawę twoich finansów okażą się nie przynosić zamierzonych efektów. Znacznie lepiej sprawdzą się znane ci metody, które wykorzystywałeś już wcześniej. Pomyśl jedynie nad ich poprawą i postaraj się ponownie wprowadzić w życie.

Miłość: Lubisz sprawiać przyjemność drugiej osobie, lecz w tym tygodniu rolę zostaną odwrócone. Pozwól swojemu partnerowi działać. Szczególnie jeśli od dłuższego czasu czułeś się pomijany. Lekkie aluzje i drobne sugestię będą strzałem w dziesiątkę, resztę zostaw jemu. Możesz się nieźle zadziwić, że nadal jest coś czym będzie potrafił cię zaskoczyć.

Praca: Jest coś co możesz robić lepiej. Od pewnego czasu stoisz w miejscu, co choć może być dla ciebie niezauważalne motywuje twoich rywali do pracy. Pokaż im, że nadal tu rządzisz i nie pozwól byś stracił w czyiś oczach.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Śmiało baw się i eksperymentuj w kuchni! Poznasz dzięki temu nowe sposoby gotowania, które okażą się jak stworzone dla ciebie! Posiłki, które uda ci się przyrządzić będą nie tylko smaczne, ale i o wiele zdrowsze od swoich tradycyjnych wersji. Dobrze podziała to na twój organizm! Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, zaś twoimi sprzymierzeńcami będą Lew i Skorpion.

Finanse: Nie udzielaj pożyczek, nawet tych pozornie małych i nieszkodliwych i staraj się unikać rozmów o pieniądzach. Gwiazdy nie są w korzystnym ułożeniu, a ktoś może wyłudzić od ciebie zbyt wiele cennych informacji, które źle wpłyną na stan twojego konta.

Miłość: Osoby trzecie będą ingerować w relację Panny, którą budowała przez długi czas. Jeśli chcesz tego uniknąć, postaraj się nie odwiedzać miejsca, w którym w ostatnim czasie miała miejsce nieciekawa sytuacja. Dzięki temu uda ci się uniknąć incydentu, który może zniszczyć dobrze prosperującą znajomość.

Praca: Uważaj na osobę, która będzie próbowała wzbudzić twoje zaufanie tylko dla własnych korzyści. Pracuj samodzielnie, stać cię na więcej niż myślisz – a ta osoba dobrze o tym wie.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagą humor będzie dopisywać, nawet w znielubiony przez wszystkich poniedziałek! Wszystko to za sprawą Merkurego, który zapewni wam pozytywny nastrój i dobre samopoczucie, to zaś jeśli zostanie dobrze wykorzystane utrzyma się do ostatnich dni tygodnia. Dobrym dniem będzie dla was środa, zaś sprzymierzeńców znajdziecie w Lwie i Strzelcu.

Finanse: Duże kroki zostaną postawione przez Wagę pod koniec tygodnia. Jeśli martwicie się o ich skutki, powinien to być znak, że lepiej się wycofać.

Miłość: Słowa wypowiedziane przez partnera mogą mocno uderzyć w twoje uczucia. W pewnym stopniu mogą wpłynąć nawet na poczucie własnej wartości. Długo będziesz zastanawiać się co dalej zrobić. Na pomoc przyjdzie ci jasny znak od gwiazd, wypatruj go i nie bój się działać instynktownie. Zdecydowanie w tej sytuacji to ty masz rację!

Praca: Pewna irytująca osoba z twojego środowiska przekroczy twoje granice wytrzymałości. Jeśli sam nie chcesz zamienić się w zrzędliwego kolegę, lepiej będzie gdy unikniesz pracy w pobliżu tej osoby.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Zwracaj uwagę na swój żołądek, który w ostatnim czasie był przez ciebie zbyt nadwyrężony. Wprowadź zmiany, które ułatwią mu pracę, a tobie pozwolą uniknąć niepotrzebnego bólu. Szczęśliwym dniem będzie piątek, zaś dobrą radą służyć ci będą niezawodne Bliźnięta i Ryby!

Finanse: Staraj się unikać robienia zakupów w większych hipermarketach. Koniec miesiąca nie będzie cię rozpieszczać, lepiej postawić na drobniejsze zakupy w tym czasie.

Miłość: Okazja do poznania wartościowej osoby będzie miała miejsce podczas spotkania, na które zupełnie nie masz ochoty. Jeśli zbierzesz motywację do wyjścia, sprawisz przyjemność nie tylko gospodarzowi spotkania, ale również możesz zadowolić sam siebie. Nie oczekuj jednak, że przebieg przyjęcia będzie ciekawszy, ale z pewnością niektóre osoby na nim tak!

Praca: Stresujący tydzień w pracy, będzie wymagać od ciebie równie sporej regeneracji. Niektóre Skorpiony pokuszą się nawet o dzień wolnego, aby uniknąć konfrontacji, z tym co czeka ich w firmie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Merkury zapewni Strzelcom komfort i poczucie bezpieczeństwa, co sprawi, że tydzień będzie dla was niezwykle udany. Szczególnie pod względem zdrowia psychicznego. Nawet jeśli nie objedzie się bez drobnych kłótni, nie wybiją was one z dobrego nastroju. Dobrym dniem będzie dla was czwartek, zaś wasi sprzymierzeńcy na ten tydzień to Barany i Koziorożce.

Finanse: Nie chodź z głową w chmurach i pilnuj swojego portfela, nawet jeśli nie masz tam zbyt dużej ilości gotówki. Wiele cennych informacji można w nim znaleźć, lepiej więc aby nie wpadł w niepowołane ręce.

Miłość: Kilkudniowa przerwa od partnera nie jest niczym złym, jeśli więc nie możecie z jakiś powodów się spotkać nie musisz podchodzić do tego jak do końca związku. O wiele lepiej sytuacja przedstawia się dla singli. Dobry nastrój zachęci was do spotkań towarzyskich i przelotnych filtrów.

Praca: Ilość wykonanych zadań nie równa się ich jakości. Nie staraj się robić na siłę czegoś czego nie potrafisz, byleby tylko zaimponować kierownikowi, czy współpracownikom. Taka postawa nigdy nie jest dobra.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Ubieraj się ciepło, zwłaszcza jeśli w ostatnim czasie dokuczał ci ból gardła. Choć pogoda za oknem wygląda jak wygląda, lepiej nie ryzykować weekendem spędzonym w domu z podwyższoną temperaturą. Dobrym dniem będzie dla ciebie wtorek, zaś twoimi sprzymierzeńcami w tym tygodniu będą Wodnik i Rak.

Finanse: Finansowa huśtawka może wywołać u was dozę niepewności. Nie martw się na zapas, gwiazdy będą bardziej łaskawe w kolejnych dniach.

Miłość: Emocje wezmą górę szczególnie u Koziorożców ze stycznia. Zaczniesz zastanawiać się czy limit „drugich szans” nie został przypadkiem wyczerpany. Podjedz do sprawy na chłodno, czasami miłość nie wystarczy, aby związek przetrwał. Tym bardziej jeśli jest ona jednostronna.

Praca: Nie dopuszczaj do sytuacji, w której będziesz nieprzygotowany przychodził do pracy. Jedna taka sytuacja będzie dopuszczalna, przy trzeciej możesz nieźle nagrabić sobie u szefa.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Gwiazdy będą sprzyjały Wodnikom w realizacji planów tygodniowych. Nie oszczędzaj sił i bierz się do roboty, a wszyscy wyjdą na tym dobrze! Twoje samopoczucie będzie dobre, choć zwróć uwagę czy nie zbliża się termin rutynowych badań. Dobrym dniem będzie dla ciebie sobota, zaś twoimi sprzymierzeńcami w tym tygodniu będą Skorpion i Panna.

Finanse: Zacznij z wyprzedaniem planować budżet na kolejne dni, pozwoli ci to uniknąć sytuacji, których mogłeś się nie spodziewać.

Miłość: Przemyśl pewne sprawy, które ostatnio miały miejsce w twoim związku. Niektóre z nich mogą nie wydawać się tak błahe jak na początku znajomości. Szablonowość pewnych zachowań ma zły wpływ na waszą relacje. Niechciana rutyna zacznie powoli doskwierać i psuć to co zostało zbudowane.

Praca: Osoba spod znaku Byka nie jest z tobą szczera. Lepiej będzie nie brać do siebie wszystkiego co mówi, zwłaszcza jeśli nie chcesz aby ucierpiała na tym twoja reputacja w zespole.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Nie staraj się kontrolować wszystkiego co dzieje się w twoim otoczeniu. Cierpisz z tego powodu głównie ty, a nie osoby, o które tak bardzo się martwisz. Postaw na swoje sprawy i zajmij się własnymi celami. Szczęśliwy dzień pojawi się w niedziele, zaś dobrą radą posłużą ci osoby spod znaku Wagi i Strzelca.

Finanse: Uważaj na słowa, które wypowiadasz. Nawet nie zauważysz kiedy obiecasz komuś pomoc, na którą zwyczajnie nie będziesz gotów.

Miłość: Niektóre rozmowy z bliską osobą nie przynoszą efektów, które były przez ciebie oczekiwane. Wszystko ma jednak szanse się zmienić w tym tygodniu. Single muszą zwrócić uwagę na swoje huśtawki emocjonalne, które mają zły wpływ zarówno na ciebie, jak i na osobę z którą próbujesz zbudować coś trwałego. Pozbądź się złych nawyków, daj sobie trochę czasu i zmień perspektywę patrzenia.

Praca: Nie wszystko co robisz musi być idealne. Dobrze wykonana praca jest zupełnie wystarczająca, nie narzucaj sobie większych poprzeczek, nikt tego od ciebie nie wymaga.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT