Horoskop tygodniowy na 23-29 listopada 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 23 do 29 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: w najbliższych dniach zdecydowanie możesz mieć powody do świętowania. Gwiazdy bowiem bardzo Ci sprzyjają i bez mrugnięcia pomogą, zsyłając na Twoją drogę odpowiednich ludzi lub mieszając nieco w kolejach losu 🙂 W każdym razie – będzie dobrze! 🙂 Rada dla Ciebie – wsłuchaj się w tych, którzy mają inne poglądy na jakieś sprawy, może akurat tym razem ich zrozumiesz lub nawet przyznasz im rację? Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Pannach i Bliźniętach.

Finanse: nawet jeśli wydawało Ci się, że lada moment bardzo dużo stracisz, to głowa do góry! Wcale nie będzie tak źle. Kto wie, może nawet na tym zyskasz?

Miłość: w tym tygodniu nie zadzieraj z innymi, ponieważ w końcu Twoje prowokacje mogą trafić na bardzo podatny grunt. A chyba nie chcesz by ktoś wymierzył Ci solidną i bardzo bolesną zemstę, prawda? Co do spraw bardziej przyjemnych i związanych z uczuciami, to niektóre Barany będą teraz adorowane. I to bardzo otwarcie! Czy to wykorzystacie? Posłuchajcie serca, ono da Wam dobrą radę.

Praca: w najbliższych dniach nie drażnij szefa, powstrzymaj się od złośliwości i pracuj sumiennie. Pamiętaj, że w tych trudnych czasach musimy być razem, inaczej się nie da.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: początek tego tygodnia z jakiegoś powodu może być trudny i niezbyt udany, jednak w okolicach czwartku powróci dobry humor i chęć do działania. W sprawach zdrowotnych znaczna poprawa, zarówno u Ciebie jak i u bliskich. Jedyne o czym musisz pamiętać, to to by odsuwać od siebie stres. Nie jest Ci on teraz potrzebny. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wodnikach oraz Rybach.

Finanse: jeśli pracujesz dorywczo i nie masz stałej pracy, to w tym tygodniu z jakiegoś powodu najprawdopodobniej uda Ci się zarobić więcej niż zazwyczaj. Rada dla wszystkich Byków – unikajcie pożyczek, zarówno ich dawania jak i brania.

Miłość: w najbliższych dniach możliwe jakieś spory i różnice zdań pomiędzy Tobą, a bliskimi Ci osobami. Postaraj się jednak trzymać nerwy na wodzy i zrozum, że każdy ma prawo do własnych poglądów. Byki single mają spore szanse u zodiakalnych Wag i Baranów. Coś będzie Was do siebie przyciągać.

Praca: możecie trafić na niezbyt zdecydowanego lub wręcz niemiłego klienta, który napsuje Wam krwi i zabierze mnóstwo czasu. Byki mające własną działalność odkryją za to nowy sposób na tanią i skuteczną reklamę.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: z jakiegoś powodu niebawem kamień spadnie Ci z serca i poczujesz, że znowu możesz cieszyć się tym, co Cię otacza. Otworzy się też w Tobie pewnego rodzaju artystyczna wrażliwość, co może skusić Cię do jakichś ręcznych robótek, remontów, przemalowywania mebli, realizacji swojego hobby, tworzenia muzyki itp. Rada dla Ciebie – wieczór i noc będą porami, w których będziesz najbardziej kreatywny. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach i Rakach.

Finanse: w tym tygodniu możesz spokojnie sprawić sobie jakąś drobną przyjemność, Twój budżet da sobie z tym radę 🙂 Sprawdź tylko czy zapłaciłeś wszystkie rachunki, żeby zaraz nie było przykrych niespodzianek.

Miłość: Bliźnięta single utwierdzą się w przekonaniu, że póki co, taki stan rzeczy bardzo im odpowiada i nie będą na siłę pchać się w związki bez przyszłości. Co do Bliźniąt będących w szczęśliwych związkach, to kochani postarajcie się nieco bardziej i zróbcie drugiej połówce jakąś niespodziankę. Czasem niewiele trzeba 🙂

Praca: w tym tygodniu w pracy będzie jakby spokojniej, co przyczyni się do tego, że uda Ci się nadrobić zaległości. Bliźnięta szukające zatrudnienia powinny wnikliwie sprawdzać ogłoszenia, szczególnie we wtorek i piątek.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu zaliczysz zarówno wzloty jak i bolesne upadki. Radość będzie przeplatać się z wkurzeniem i bezradnością, ale cóż – taki właśnie jest scenariusz naszego życia i nic na to nie poradzimy… Rada dla Ciebie – Twój żołądek nie jest śmietnikiem, więc nie wrzucaj do niego śmieci. Zadbaj o zdrowszą dietę i pij więcej wody. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek. Sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Bykach i Wodnikach.

Finanse: możliwe, że wdepniesz po uszy w jakiś problem związany z pieniędzmi. Będziesz musiał nieźle się napocić i postarać by wygrzebać się z tego bagna. Na szczęście Gwiazdy w odpowiednim momencie ześlą posiłki.

Miłość: jeśli jesteś na początku znajomości, to Gwiazdy podpowiadają, że warto się postarać. Możliwe bowiem, że to TA prawdziwa miłość do końca życia! Co do Raków singli, to bądźcie otwarci na Koziorożce oraz Lwy. Chemia pomiędzy Wami zadziała i kto wie, może coś z tego wyjdzie 😉

Praca: coś Cię sfrustruje, ktoś nadepnie Ci na odcisk, a praca, którą wykonałeś jak najlepiej i z trudem, nie zostanie doceniona. No cóż, nie zawsze jest z górki… W każdym razie nie zwalniaj, niebawem zbierzesz tego owoce.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: ten tydzień sprzyja realizacji planów związanych z urodą, nauką i samodoskonaleniem. Popracuj nad sobą, spraw sobie przyjemność, zainwestuj w siebie i zastanów się w którą stronę chcesz pokierować dalej swoje życie. W kwestii zdrowotnej uważaj na żołądek! Rada dla Ciebie – nie staraj się na siłę dopasowywać do jakichś norm czy innych ludzi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w innych Lwach oraz Pannach.

Finanse: w najbliższym czasie czeka Cię jakieś pozytywne zaskoczenie związane z pieniędzmi lub inwestycją której dokonałeś. Ktoś też może chcieć pożyczyć od Ciebie pieniądze. Uważaj tu jednak. Przemyśl sprawę i nie podejmuj decyzji od razu.

Miłość: Lwy w najbliższych dniach mogą zacząć rozmyślać o tym, czy faktycznie są w tym miejscu, w którym być powinny. Zrozumieją, że czegoś tu brakuje, coś nie jest do końca tak, jakby pragnęły. Może warto więc dokonać pewnych zmian?

Praca: nie będziesz specjalnie skupiony na pracy, ponieważ coś lub ktoś bardzo skutecznie będzie Cię rozpraszać. Na szczęście nie wynikną z tego żadne większe problemy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: w tym tygodniu mogą wrócić do Ciebie jakieś duchy z przeszłości, nierozwiązane sprawy lub co gorsza – kwestie, o których myślałeś, że masz je już na zawsze za sobą. Zmusi Cię to do działania, które nie leży tak do końca w Twojej naturze i nie sprawi Ci najmniejszej przyjemności. Czasem jednak trzeba się przemóc. Rada dla Ciebie – jeśli potrzebujesz odpocząć i coś przemyśleć, to zrób sobie jeden dzień tylko dla siebie, z dala od zgiełku i obowiązków. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rakach i Strzelcach.

Finanse: w sprawach związanych z pieniędzmi możesz liczyć na szczęście. Uważaj tylko byś nie zgubił portfela, możesz być bowiem nieco zamyślony i nieobecny.

Miłość: postaw na szczerość i proś o wsparcie jeśli czujesz, że sam nie dajesz rady. Nie graj superbohatera! Panny, które niedawno zakończyły niezbyt udany związek nie będą długo tego rozpamiętywać. Na horyzoncie już majaczy bowiem nowa miłość!

Praca: jeśli szukasz pracy, to uważaj na ogłoszenia z Internetu. Nie wszystkie są bowiem uczciwe. W pierwszej kolejności poszukaj wśród znajomych, może któryś z nich coś Ci zaproponuje.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: w tym tygodniu słuchaj intuicji oraz przeczucia. Będziesz miał bowiem nosa do wielu spraw! Dodatkowo całkiem możliwe, że zostaniesz poproszony o rozwiązanie jakiegoś konfliktu czy sporu. Tu uważaj – opowiedzenie się po którejś ze stron, może przysporzyć Ci problemów lub niechęci. Lepiej zachować więc bezstronność 🙂 Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Bliźniętach i Skorpionach.

Finanse: zakupy będą Cię kusiły, jednak nie powinieneś w tym momencie pozwalać sobie na żadne szaleństwa. Spójrz wokół siebie – masz już tyle materialnych zbytków, że chyba na jakiś czas wystarczy.

Miłość: w tym tygodniu Wagi będą miały ogromne powodzenie, a urok osobisty będzie bił od nich na kilometr. Single bardzo na tym skorzystają, a Wagi pozostające w związkach podniosą dzięki temu swoją samoocenę 🙂

Praca: jeśli pracujesz z umowami, papierami, przy analizach czy rozliczeniach to bądź wyjątkowo czujny. Sprawdzaj wszystko po dwa razy i nie rozpraszaj się niepotrzebnie. Wagi poszukujące pracy, mają natomiast sporą szansę na znalezienie czegoś, co bardzo będzie im odpowiadać. Bądźcie więc czujne!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu będziesz łagodniejszy i bardziej wyrozumiały dla innych ludzi. Możliwe nawet, że świetnie sprawdzisz się w roli negocjatora czy rozjemcy. Wszechświat trochę namiesza, dzięki czemu pewne ścieżki się splotą, inne rozejdą. W każdym razie będzie dobrze więc się nie martw 🙂 Rada dla Ciebie – czasem nie warto walczyć na siłę z losem. Poddaj mu się i zobacz co z tego wyniknie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Lwach i Bykach.

Finanse: słuchaj rad, szczególnie tych płynących od starszej od Ciebie, bliskiej Twemu sercu kobiety. Nie odkładaj też na później spłaty zobowiązań. Lepiej rozprawić się z tym od razu.

Miłość: jeśli niedawno zacząłeś się z kimś spotykać, to włóż dużo serca i energii w ten związek. Bardzo możliwe bowiem, że będzie on niezwykle trwały i szczęśliwy. Kto wie, może i na całe życie 🙂 Skorpiony single powinny natomiast zwrócić uwagę na Lwa lub Strzelca ze swojego bliskiego otoczenia.

Praca: jeśli masz dobrą pracę, to nie pozwalaj sobie w najbliższym czasie na bumelowanie i olewanie ważnych spraw. Nic nie jest bowiem dane nam raz na zawsze!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu z jakiegoś powodu będziesz mieć nieco więcej czasu dla siebie, co bez wyrzutów sumienia powinieneś wykorzystać. Zadbaj o ciało i umysł, zrelaksuj się i porządnie odpocznij. Pamiętaj także by się wysypiać. Szczęście będzie dopisywało Ci głównie w relacjach towarzyskich oraz w miłości. Rada dla Ciebie – nie spiesz się z ważnymi decyzjami. Czas rozwiąże bowiem sporo sam. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Lwach i Bliźniętach.

Finanse: jakaś zaległa sprawa może powrócić z wielkim hukiem i wytrącić Cię z równowagi. Postaraj się jednak nie panikować. Znajdziesz bowiem wyjście z sytuacji jeśli chwilę się zastanowisz.

Miłość: pamiętaj o tym, że bez zaufania związek nie ma szans na przetrwanie. Bez względu na to, jak dużo Was łączy. Strzelce single, zwróćcie uwagę na Byki i Lwy, które macie na około siebie. Któryś z nich jest bowiem bardzo dobrym kandydatem do bliższego poznania 🙂

Praca: możliwe, że w tym tygodniu trafisz na jakąś przeszkodę, która będzie wymagała nieco mniej standardowego podejścia. Uruchom swoją kreatywność i podejmij wyzwanie. Szybko zbierzesz bowiem tego owoce.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: uważaj byś w tym tygodniu nie nadepnął komuś na odcisk. Osoba ta może bowiem okazać się mściwa i bardzo pamiętliwa. Bądź więc łagodny, pomocny i nie pokazuj innym, że uważasz się za lepszego od nich. Co do zdrowia to buduj odporność. To teraz niezwykle ważne! Rada dla Ciebie – zacznij w końcu realizować marzenia. Nikt nie zrobi tego bowiem za Ciebie. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie czwartek. Co do sprzymierzeńców to będziesz ich miał w Baranach i Rybach.

Finanse: czeka Cię jakaś bardzo miła finansowa niespodzianka, dzięki której spełnisz jedno z marzeń. Robiąc przelewy przez Internet uważniej wpisuj dane. Sprawdzaj wszystko przed zatwierdzeniem operacji.

Miłość: dla niektórych Koziorożców niebawem może się okazać, że stara miłość faktycznie nie rdzewieje 🙂 Prawdopodobne przypadkowe spotkanie, które przy dobrych wiatrach nie będzie ostatnim. Uważajcie jednak i nie działajcie zbyt pochopnie.

Praca: postaraj się nie zwalniać tempa, nawet jeśli poczujesz znudzenie. Musisz zakończyć pewne sprawy by zaległości nie nawarstwiły się do jakichś ogromnych rozmiarów.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: to będzie naprawdę świetny tydzień, podczas którego osiągniesz kilka osobistych sukcesów. Uważaj tylko byś w pośpiechu nie przeoczył czegoś bardzo ważnego. Los ześle Ci bowiem pewną wskazówkę. Jeśli poprawnie ją odczytasz, rozwiążesz jakiś problem, z którym od dłuższego czasu się borykasz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota. Sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Lwach, Baranach i Koziorożcach.

Finanse: teraz lepiej już nie szalej z wydatkami. I tak w tym miesiącu nieźle popłynąłeś nasz drogi Wodniku… Rada dla Ciebie – uważaj na pieniądze, którymi obracasz w pracy! Nie pomyl się w obliczeniach, to bardzo ważne!

Miłość: podążaj za podpowiedziami serca i intuicji. Bądź bardziej spontaniczny, jednak tylko w miłości. Inne kwestie będą bowiem wymagały przemyślenia i rozważnych decyzji! Co do Wodników singli to w najbliższym czasie nie będziecie szukać na siłę przygód i stwierdzicie, że obecny stan bardzo Wam odpowiada.

Praca: zyskasz nową energię do działania, będziesz coraz bardziej pewny siebie i niezwykle pomysłowy. Ludzie w pracy to zauważą i mogą w związku z tym przekazać Ci jakiś trudny projekt. Ku zdziwieniu niektórych okaże się on dla Ciebie kaszką z mleczkiem. Tak trzymaj drogi Wodniku!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będzie raczej czasu na bumelowanie ani na marzenia o niebieskich migdałach. Wydarzenia będą bowiem bardzo intensywne, szybkie i nieco zaskakujące. Musisz więc być w gotowości. Czy dasz radę? Jasne, że tak! Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, sprzymierzeńców odnajdziesz natomiast w Strzelcach i Skorpionach.

Finanse: lepiej nie wydawaj teraz zbyt dużo pieniędzy, ponieważ jeszcze Ci się one przydadzą. Możliwe jakieś nieuwzględnione w budżecie, nagłe wydatki, z których nie da się zrezygnować.

Miłość: możliwe jakieś dramy, nieporozumienia oraz sceny zazdrości. Gdzie w tym wszystkim będziesz Ty? Wiele wskazuje, że w samym środku… Pilnuj się więc i nie narób głupot, których później będziesz żałował… Ryby single do boju, macie bowiem szansę na poznanie kogoś absolutnie wyjątkowego!

Praca: postaraj się nic nie zawalić, ponieważ sytuacja w firmie niebawem może być gorąca. Działaj więc na najwyższych obrotach i zamiast udawać, że pracujesz – faktycznie to rób.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT