Horoskop tygodniowy na 1-7 marca 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 1 do 7 marca 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Uważaj na poczucie winy, które może cię dopaść jeśli zignorujesz opinie innych osób. Pracuj nad sobą i nie pozwól, aby tak się stało – gdzie twoje obecne emocje przejmują kontrolę nad wszystkim innym. Szczęśliwym dniem dla ciebie będzie niedziela, natomiast twoimi sprzymierzeńcami będą Wodniki i Lwy.

Finanse: Nie udzielaj nikomu przyjacielskich pożyczek w tym tygodniu. Ktoś może chcieć drobnej przysługi finansowej, nie dotrzyma jednak danego słowa i nie prędko zobaczysz swoje pieniądze z powrotem.

Miłość: W życiu małżeńskim będzie wystarczająco dużo szczęścia. Para dobrze zrozumie ten związek. Twój partner będzie w najbliższych dniach pomocny i wspierający. Nawet jeśli dojdzie do sporu zostanie on rozwiązany w drodze przyjaznych negocjacji.

Praca: Zrobisz ważny krok w rozwoju swojej firmy ale zanim podejmiesz ten krok, powinieneś zdobyć doświadczenie poprzez rozmowę z kimś z podobnego stanowiska, które cię interesuje.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Twoje zdrowie się pogorszy. Będziesz także martwić się o zdrowie swojej rodziny. W domu mogą rozwinąć się drobne choroby, takie jak bóle głowy i kaszel. Unikaj jedzenia poza domem, abyś mógł bawić się z rodziną i dbać o jej jedzenie. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Rybach i Pannach.

Finanse: Może pojawić się pewna huśtawka w twoich finansach – nie przejmuj się jednak, nie potrwa ona zbyt długo 😊

Miłość: Musisz zacząć stawiać większe wymagania swojemu partnerowi, nie pozwól mu przyzwyczaić się do dobrych rzeczy, w przeciwnym razie wszystkie złe spadną na ciebie. Bardziej stabilne partnerstwo wymaga inicjatywy więcej niż jednej osoby. Samotnych czeka, ciekawa znajomość na piątkowej imprezie.

Praca: W tym tygodniu nie myśl o sprawach zawodowych. Postaw na odpoczynek i regenerację, dobrze ci to zrobi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W ciągu najbliższych kilku dni będziesz szczęśliwy i zadbasz o swoje zdrowie w odpowiedni sposób. Jeśli dokuczał ci jakiś ból w ostatnim tygodniu, pozbędziesz się go w tym tygodniu. Nowa energia będzie ci służyć. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie środa, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Koziorożcach i Rybach.

Finanse: Dobrym pomysłem, będzie plan i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, co do kwestii finansowych na cały miesiąc. Zwróć uwagę ile tracisz na zakupy dnia codziennego i rozplanuj budżet na resztę dni.

Miłość: Cierpliwie słuchaj swojego partnera, który próbuje Ci przekazać, to co jest dla niego ważne, a ty celowo go ignorujesz. Postaw się w odwrotnej sytuacji, gdzie to ty chciałbyś wyrzucić przed kimś swoje problemy. Samotnym Bliźniętom zapowiada się dobry tydzień, a szczególnie jego ostatnie dni – uważaj, bo możesz przypadkiem wpaść na swoją miłość życia 😉

Praca: Większość szefów, ceni sobie kreatywność i nieszablonowość w zachowaniu swoich pracowników. Znajdź w sobie te cechy a jest spora szansa na zdobycie premii.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: To nie jest dobry tydzień na sprawy rodzinne. Nie będziesz w stanie zarządzać sprawami tak, jak powinieneś, a to spowoduje różnego rodzaju problemy. Twoja codzienne obowiązki zaczną Ci przeszkadzać a nikt nie będzie w stanie Cię wesprzeć. Dobrym dniem będzie dla ciebie poniedziałek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Lwach i Baranach.

Finanse: Pieniądze w tym tygodniu są łatwe do zdobycia, ale twój umysł jest zajęty, więc nie będą się łatwo rozprzestrzeniać. Z łatwością zobaczysz, gdzie możesz uzyskać najwięcej korzyści przy najniższych kosztach.

Miłość: Twoja rodzina może wymagać od ciebie wiele poświęconego czasu w najbliższych dniach. Postaraj się nie zapomnieć w tym wszystkim o swoim partnerze, który tak jak i oni potrzebuje twojej uwagi. Osoby samotne będą miały okazję poznać ciekawą osobę. Czeka na Ciebie niezwykle fajne spotkanie w tą środę!

Praca: Tym razem szef podziękuje Ci za Twój wysiłek i przedstawi ciekawą sugestię. Przekonasz się, że jest to warte wysiłku.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dobry sen i zmniejszenie stresu psychicznego mogą sprawić, że nastrój będzie stabilniejszy i zdrowszy. Dlatego postaw w tym tygodniu na wcześniejsze pory snu – a zobaczysz szybką poprawę swojego samopoczucia. Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie wtorek, natomiast sprzymierzeńcem będzie Rak i Bliźnięta.

Finanse: W najbliższych dniach, będziesz bardzo zadowolony ze swojej sytuacji finansowej. Co najważniejsze, saldo będzie liczbą dodatnią.

Miłość: Ty i twój partner będziecie w tym tygodniu niczym sucha studnia i woda – pasować do siebie idealnie. W końcu wszystko będzie tak jak lubisz ! 😊 Dla singli jest szansa, że nowa relacja przyniesie im sporo przyjemności i pozytywnych myśli, których mogło wam ostatnio brakować.

Praca: Masz możliwość nawiązania ważnych partnerstw – jeśli podpiszesz dobrą umowę, twoja praca wejdzie na kolejny poziom w drodze do sukcesu.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu praca i podróże pochłoną większość twojego czasu co będzie wiązać się z tym, że spędzisz mniej czasu w domu. Dobrze, bo przynajmniej znów zaczniesz dostrzegać korzyści płynące z życia rodzinnego. Po powrocie zaopiekujesz się swoimi dziećmi i poświęcisz im więcej uwagi, będą wdzięczne. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Strzelców i Byków.

Finanse: Będziesz inwestować i oszczędzać z wysokimi zyskami, co w końcu zmusi Cię do ponownego powstania na własne nogi i zapewni poczucie bezpieczeństwa.

Miłość: Jeśli Twoje marzenie o miłości jest ulotne, przygotuj się na ekscytującą przygodę w tym tygodniu. Jeśli zaś jesteś jedną z osób rozważających zakończenie związku, teraz jest dobry czas. Zakończ męczący, toksyczny związek – pamiętaj, że nie warto robić nic wbrew sobie 😊

Praca: Pod koniec tygodnia przeczytaj uważnie wszystkie podpisane dokumenty, łatwo o pomyłki!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Jeśli ostatnio zauważyłeś jakieś niepokojące objawy jak np. częste bóle głowy lub wypadające włosy – przejdź na dietę. Dbaj o siebie i jeśli martwisz się tą chorobą, musi zostać sprawdzona przez specjalistę. Udaj się do lekarza, jako dodatkowe wsparcie w gabinecie na pewno chętnie potowarzyszy ci twój przyjaciel bądź przyjaciółka. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast twoimi sprzymierzeńcami w tym tygodniu będą Strzelce i Wodniki.

Finanse: To dobry czas aby trochę poszaleć i wydać nieco więcej na przyjemności! Zamów dużą pizzę lub kup dodatkową parę butów 😉

Miłość: Jeśli jesteś w związku, możesz ostatnio odczuwać nudę. Nie warto jednak będzie rozglądać się na boki z takiego powodu. Przypomnij sobie co dawniej dawało ci radość podczas wspólnego spędzania czasu z partnerem i zachęć go do ponowienia tej aktywności. Samotne wagi, również powinny pamiętać o tym, że nie warto rzucać się w pierwsze lepsze ramiona, kiedy tylko poczujemy się odrobinę samotni – zadzwoń do przyjaciół i poszukaj towarzystwa u kogoś z bliskich.

Praca: Gwiazdy dadzą ci dobre zrozumienie sytuacji i umiejętności przywódcze, którymi zaimponujesz znajomym z pracy a zwłaszcza szefowi!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Pomyśl o nowym hobby, może odkryjesz w sobie duszę artysty, dzięki której poznasz wiele ciekawych osób. W drugiej części tygodnia możesz czuć się trochę słaby i poirytowany. Będziesz bardziej narażony na przeziębienie, lepiej będzie zaszyć się w domu. Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Pannach i Lwach.

Finanse: Po opłaceniu wszystkich rachunków, możesz zauważyć kilka dodatkowych pieniędzy. Warto będzie przeznaczyć je na poprawę humoru komuś bliskiemu i zakupić mu miły prezent… tak bez okazji 😉

Miłość: W najbliższym czasie możesz czuć się samotny, nawet w towarzystwie swojej drugiej połówki. Będzie to spowodowane złym samopoczuciem, nie odpychaj jednak partnera, ponieważ on będzie chciał ci pomóc. Single Skorpiony skorzystajcie z okazji, która nadarzy wam się w czwartek.

Praca: Być może dojdziesz do wniosku, że poznałeś już całą wiedzę o firmie i czas ją ulepszyć, to dobry moment, na wprowadzenie paru zmian.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Twoi przyjaciele i członkowie rodziny mogą Cię winić, ponieważ spędzasz wolny czas w biurze zamiast z nimi. Jeśli w weekendy zrezygnujesz z pracy i poświęcisz ten czas swoim dzieciom, partnerowi lub przyjaciołom, odzyskasz siły z ich towarzystwem. Szczęśliwy dzień zagości u ciebie w piątek, natomiast sprzymierzeńcem twoim będzie Baran i Waga.

Finanse: Pewne sprawy mogą się skomplikować, co zmusi się do wydania pewnej sumy.

Miłość: Samotnym Strzelcom zalecamy udanie się na miłosne łowy w sobotni wieczór. Natomiast dla zakochanych nie będzie to szczęśliwy czas. Twój partner może nie być całkowicie uczciwy. Może to być spowodowane tym, że nie chcesz podzielić się swoimi obawami, ale jest również opcja pojawienia się kogoś nowego w jego życiu.

Praca: To dobry moment, dla tych którzy chcą wyruszyć na własną śnieżkę. Otwarcie firmy w najbliższym czasie przyniesie ci dobry start i wysokie miejsce wśród konkurencji.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Spokojny początek tygodnia może sprawić, że nie zauważysz czegoś ważnego w odpowiednim czasie. Postaraj się nie odbiegać myślami zbytnio do przodu, aby zapobiec temu na czas 😊Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie wtorek, natomiast sprzymierzeńcem zostanie Rak i Bliźnięta.

Finanse: Nie warto być rozrzutnym na początku tygodnia, zwłaszcza jeśli jest to pierwszy tydzień miesiąca. Może się to odbić na tobie w późniejszym czasie.

Miłość: Koziorożce postarajcie się nie przytłaczać swojego partnera ciągłymi pomysłami na poprawę waszej relacji. Potrzebuje on więcej swobody – bo właśnie przez takie zachowanie ma on ochotę od ciebie uciec. Single będą w tym tygodniu mało skore do romansowania.

Praca: Szukając pracy, znajdziesz ciekawe możliwości. To także dobry moment na rozpoczęcie pozyskiwania nowych klientów lub partnerów.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Wodniki ze stycznia może męczyć okropne przeziębienie. Warto będzie zainwestować w zapobiegawcze lekarstwo. Gwiazdy zsyłają za to potężną dawkę energii do Wodników z lutego! Czeka was miły tydzień wśród bliskich 😊 Szczęśliwym dniem w tym tygodniu będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Ryb i Strzelców.

Finanse: Pomyśl o zastąpieniu starej wysłużonej rzeczy na nową – będzie to korzystna inwestycja, na którą warto przeznaczyć trochę gotówki.

Miłość: Na pewno słyszałeś o tym, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Po co więc znowu rozmyślasz o przeszłości blokując tym samym nowe osoby, które chciałyby cię bliżej poznać. Wodniku, twój partner może szykować dla ciebie pewną niespodziankę, aby nie pozostawać w tyle zapytaj go o czym od dawna marzy – może wyniknąć z tego ciekawa rozmowa.

Praca: Nadarzy się świetna okazja do współpracy z kimś bardzo znanym i wpływowym na rynku, bądź czujny i nie przepuść tej okazji!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu postaw na wprowadzenie do swojego życia dobrych nawyków. Pilnuj swoich posiłków, nie kładź się spać głodny – ale również nie zbyt przejedzony. Dzień zaczynaj od śniadania i szklanki wody. Dla tych z was, którzy nie mogą się uwolnić od wszelkich używek, będzie to dobry moment aby stanąć do walki! 😊 Szczęśliwym dniem będzie dla ciebie czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj wśród Skorpionów i Koziorożców.

Finanse: Ostatnio spora część twoich oszczędności idzie w zapomnienie, wraz z końcem tygodnia. Postaraj się to zmienić – znajdź sposób, który sprawi, że w poniedziałek nie będziesz budził się z minusem.

Miłość: Czułe słówka i bliskość będą w tym tygodniu na drugim planie. Nie zapowiada się również nic dobrego dla singli. Gwiazdy zwiastują burzowe chmury dla relacji między ludzkich na ten tydzień – aby jednak nie załamywać się do końca, skorzystaj z tego czasu aby zająć się swoimi potrzebami.

Praca: Możliwy jest wyjazd integracyjny bądź kolejne szkolenie pod koniec tygodnia, musisz mieć to na uwadze planując grafik.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT