Horoskop tygodniowy na 28 września – 4 października 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 28 września do 4 października 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Gwiazdy dodadzą Wam energii i ochoty do działania. Będziecie czuć się bardzo dobrze, a Wasz umysł będzie otwarty na nowe wyzwania. To szansa na naukę – przyjdzie Wam ona bowiem z łatwością. Najlepszymi dniami w tym tygodniu będą dla Was poniedziałek oraz czwartek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziecie w Lwach i Bliźniętach. Uważajcie natomiast na Wodniki, szczególnie te płci męskiej.

Finanse: możliwe, że ktoś bliski poprosi Was o pożyczkę lub jakieś inne wsparcie związane z finansami. Jeśli tylko macie ku temu możliwości, to nie odmawiajcie.

Miłość: Barany, które są w świeżych związkach będą miały dobrą okazję by zacieśnić tą relację. Możliwe nawet, że zdecydują się na wspólne zamieszkanie lub dorobienie kluczy partnerowi. Co do Baranów singli, to póki się nie otworzą, to nadal pozostaną samotne. Dajcie losowi szansę na to, by postawił przed Wami kogoś godnego uwagi. Samo nic się nie zrobi!

Praca: w tym tygodniu postaraj się nie zawieść nikogo, komu coś obiecałeś. Nie migaj się także od pracy, ponieważ ktoś może szybko dostrzec Twój brak zaangażowania i wyciągnąć z tego konsekwencje.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: w tym tygodniu powinieneś postawić na porządki – nie tylko te dosłowne ale także na te w głowie. To też dobry czas na wdrożenie do swojej codzienności większej dawki ruchu. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, poproś o pomoc kogoś bliskiego, kto jest zafascynowany fit życiem i ćwiczy na co dzień. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie piątek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Koziorożcach i Pannach.

Finanse: ktoś, kto jest Twoim całkowitym przeciwieństwem da Ci dobrą radę dotyczącą pracy lub pieniędzy. Przemyśl ją, ponieważ może się ona okazać bardzo trafna.

Miłość: jeśli w najbliższych dniach odezwie się do Ciebie Twój eks, to koniecznie to zignoruj. I to bez względu na to, czy obecnie jesteś singlem czy też kogoś masz. Postaraj się także być mniej zaborczy w stosunku do innych. Wysłuchaj co mają do powiedzenia, ponieważ może okazać się, że faktycznie mają rację!

Praca: w żadnym wypadku nie pozwalaj sobie na przekładanie ważnych spraw. Jeśli masz jakiś deadline, to trzymaj się go za wszelką cenę. Pracodawca Cię bowiem obserwuje i nie odpuści jeśli zobaczy, że olewasz priorytetowe kwestie.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli masz ochotę coś zmienić czy wprowadzić do swojego stylu życia nowe aktywności to śmiało! Nie pozwalaj by monotonia wkradła się do Twojej codzienności ponieważ to właśnie ona działa na Ciebie najbardziej deprymująco. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast kompanów do zabawy znajdziesz głównie wśród Ryb oraz Wodników.

Finanse: przy układaniu tygodniowego budżetu, weź pod uwagę trochę niezaplanowanych wydatków, ponieważ takowe mogą się pojawić. Pod koniec tygodnia możesz spodziewać się jakichś ekstra pieniędzy jednak sam zobaczysz, że bardzo szybko się one rozejdą.

Miłość: w tym tygodniu samotne Bliźnięta powinny działać w myśl zasady, że jeśli mają na coś ochotę, to nie powinny się przed tym hamować. Macie kogoś na oku? Zagadajcie i zróbcie ten pierwszy krok, ponieważ szczęściu zawsze trzeba trochę pomóc! Co do Bliźniąt w stałych związkach, to nie zanosi się na żadne kłótnie – istna sielanka!

Praca: to zdecydowanie będzie dynamiczny i pracowity tydzień. Może się zdarzyć tak, że po powrocie z pracy, będziesz miał masę innych obowiązków, których nie da się przełożyć. Tak więc przyda Ci się zapas motywacji i dobrego nastawienia. Bez tego – ani rusz!

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: w tym tygodniu możesz mieć ochotę na zmiany wokół siebie. Będą one głównie dotyczyły wystroju, koloru ścian lub dodatków. Wybierz się więc na zakupy, przejrzyj inspiracje w Internecie i do dzieła! W swoich działaniach możesz liczyć na wsparcie bliskich, wystarczy tylko, że o nie poprosisz. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz wśród domowników oraz drugiej połówki.

Finanse: w tym tygodniu sporo wydasz ale i dobrze zarobisz. Generalnie więc wyjdziesz na zero lub nawet na lekki plus. Postaraj się co nieco odłożyć, może się to przydać w kolejnych tygodniach.

Miłość: pozwól sobie na wolność i spontaniczność, a zobaczysz, że przyniesie Ci to sporo szczęścia. Ramy i konwenanse nie wypływają bowiem zbyt dobrze na Twoją kreatywność w miłości. A ta jest potrzebna zarówno w związku jak i w poszukiwaniu partnera.

Praca: bądź uczciwy i stawiaj spawy jasno. Kombinacje i kłamstwa mogą bowiem Ci zaszkodzić. Jeśli jesteś Rakiem poszukującym pracy, to w tym tygodniu nie odmawiaj sobie spotkań towarzyskich, ponieważ podczas jednego z nich ktoś złoży Ci ofertę nie do odrzucenia!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: drogi Lwie, w tym tygodniu będziesz musiał włączyć piąty bieg, ponieważ w przeciwnym razie narobisz sobie masę zaległości. Na szczęście Gwiazdy będą Ci sprzyjały i urządzą kilka pozytywnych zbiegów okoliczności. W codziennej gonitwie nie zapominaj jednak o zdrowiu i zadbaj o siebie. Wizyta u kosmetyczki, barbera, masażysty czy fryzjera – bardzo wskazana dla poprawy własnego samopoczucia. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie środa oraz niedziela. Pomocników odnajdziesz natomiast wśród Koziorożców i Wodników.

Finanse: ktoś z bliskich może w tym tygodniu potrzebować Twojego wsparcia, którego nie będziesz mieć serca odmówić. Pamiętaj jednak by pilnować także swojego interesu i zgódź się tylko na tyle, na ile Cię stać.

Miłość: nie będziesz zbyt skory do wyjść ani spotkań towarzyskich. Zakop się w takim razie w domu i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia. Co do Lwów w związkach, będą one wyrozumiałe i czułe, co pozwoli uniknąć kłótni. Jeśli masz dzieci, poświęć im więcej czasu. Może o tym nie mówią, ale bardzo tego potrzebują.

Praca: czeka Cię sporo pracy, jednak nie martw się – dasz sobie z tym radę. Co prawda możliwe, że będziesz musiał coś poprzestawiać lub ułożyć nowy plan jednak jeśli mądrze do tego podejdziesz – nic na tym nie ucierpi.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: zadbaj o dobre samopoczucie, spraw sobie jakąś przyjemność i nie bierz sobie do serca wszystkiego, co mówią inni. Luz i pozytywne nastawienie zawiodą Cię dalej niż ciągłe stresowanie się i nerwowe spoglądanie na zegarek. Zdążysz dziś, to świetnie, nie zdążysz to nic się nie stanie. Nadrobisz w kolejnych dniach. Najszczęśliwszym dniem będzie dla Ciebie w tym tygodniu wtorek, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Wagach i Strzelcach.

Finanse: zadbaj o swoje finanse. Zwróć także uwagę na to, czy wszystkie sprawy urzędowe są załatwione tak jak trzeba. Jeśli masz jakieś problemy w tych kwestiach, zwróć się do profesjonalnego doradcy – to pozwoli Ci więcej zaoszczędzić!

Miłość: miłość okaże się być w tym tygodniu czymś, co dodaje siły do mierzenia się z codziennością. Ukochana osoba da Ci swoje wsparcie, pomoże w razie potrzeby i  ściągnie z Twoich barków część obowiązków. Co do Panien singli, to zajmą się one zupełnie czym innym niż sprawy sercowe.

Praca: może być tak, że w tym tygodniu nie wyrobisz się ze wszystkim na czas, jednak nie przyniesie to większych problemów. Po prostu nadrobisz gdy będzie luźniej.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: jeśli czujesz, że masz jakikolwiek balast, to rozpraw się z tym jak najszybciej. Toksyczni znajomi czy nierozwiązane sprawy bardzo Cię bowiem przytłaczają i nie pozwalają pójść naprzód. Jeśli chodzi natomiast stricte o sprawy zdrowotne, to uważaj na wszystko, co znajduje się w obrębie głowy – w tym na zęby i oczy. Postaraj się także nie zarywać nocek, ponieważ zmęczenie wywoła ogromny ból głowy. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie wtorek, natomiast najlepszymi kompanami okażą się osoby spod znaku Wodnika oraz Strzelca.

Finanse: jeśli się postarasz, to w tym tygodniu uda Ci się wyjść na plus. Pamiętaj tylko by nie wchodzić do sklepów, w których zawsze zostawiasz dużo za dużo, a sprawunki domowe rób według listy.

Miłość: unikaj kłamstwa i koloryzowania rzeczywistości. Wszelkie krętactwa wyjdą bowiem na jaw i mogą sprawić, że ktoś dla Ciebie ważny straci do Ciebie zaufanie.

Praca: postaraj się nie narażać na chaos. Zadbaj o porządek w miejscu pracy i unikaj ludzi, którzy tworzą swoją osobą „emocjonalne przeciągi”. Nie zaczynaj także nowych kwestii, póki nie skończysz tych rozpoczętych.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: w tym tygodniu spróbuj czegoś nowego, nawet jeśli uważasz, że nie jest to dla Ciebie. Może się bowiem okazać, że całe życie byłeś w błędzie, a to, co nowe stanie się impulsem do zmian na lepsze. Najlepszym dniem na wyzwania będzie w tym tygodniu sobota, natomiast osobami, które dadzą Ci motywację i wesprą będą najpewniej te spod znaku Byka lub Barana.

Finanse: podczas tego tygodnia działaj w myśl zasady, że mądre inwestycje w siebie nie są tak naprawdę wydatkami! Jedyne na co musisz uważać, to źli doradcy. Słuchaj własnej intuicji, a wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Miłość: w tym tygodniu będziesz mieć bardzo otwarty i chłonny umysł. Wpłynie to nie tylko na efektywność Twojej pracy, ale także pomoże w zrozumieniu innych. Szybko dostrzeżesz kto tak naprawdę jest po Twojej stronie, a kto tylko udaje.

Praca: promuj siebie i pokaż innym co masz do zaoferowania. Jeśli uważasz, że należy Ci się awans to porozmawiaj o tym z szefem. Pamiętaj jednak by nie iść na żywioł – dobre przygotowanie to podstawa!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będziesz mieć ochoty na zdrową dietę i aktywny tryb życia. Dorwie Cię bowiem jakaś chandra, którą najczęściej będziesz zajadać niezdrowymi produktami. O ile nie stanie się to Twoją rutyną, a jedynie pomocą w wyjściu ze złego humoru, to ok. W przeciwnym wypadku musisz liczyć się ze wzrostem wagi i jeszcze gorszym samopoczuciem. Najlepszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców i pocieszycieli znajdziesz w Bykach, Pannach i Lwach.

Finanse: drobny prezent na pocieszenie nie zrujnuje Twojego budżetu, więc śmiało sobie go spraw. Pamiętaj jednak by nie przesadzić ponieważ może przez to spotkać Cię gniew ze strony kogoś bliskiego. A kłótnie nie są Ci teraz do niczego potrzebne.

Miłość: doceń to, co masz ponieważ nie każdy ma takie wsparcie jak Ty. Może sprawisz swojej drugiej połówce jakąś niespodziankę? Wcale nie musi się ona wiązać z wydatkami 😉 Strzelce single, wokół których kręci się jakaś osoba, powinny natomiast w końcu dać się zaprosić na randkę. Co Wam szkodzi?

Praca: w tym tygodniu możesz liczyć na wsparcie współpracowników, a także na zacieśnienie więzi z którymś z nich. Możliwe nawet, że zyskasz nowego przyjaciela, z którym chętnie spędzisz czas także poza pracą.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: nie odkładaj wizyty u lekarza jeśli czujesz, że jest Ci ona potrzebna. Wiadomo, że ze względu na obecną sytuację nie jest to łatwe, jednak jeśli zaniedbasz swoje zdrowie, szybko się to na Tobie zemści. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek oraz czwartek, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Strzelcach, Pannach i Bykach.

Finanse: nie szastaj pieniędzmi, ponieważ jakieś oszczędności bardzo Ci się niebawem przydadzą. Możliwe awarie sprzętu domowego, samochodu lub innych niezbędnych na co dzień rzeczy.

Miłość: Koziorożce, które mają małe lub średnie dzieci mogą w tym tygodniu dostać od nich porządnie w kość. Nie ominą Was płacze, złości ani problemy z codziennymi obowiązkami. Na szczęście pod koniec tygodnia sytuacja nieco się poprawi. Co do Koziorożców singli to powinny one pomóc nieco losowi i zagadać do osoby, która się im podoba. Całkiem możliwe bowiem, że po cichu odwzajemnia ona Wasze zainteresowanie!

Praca: nie zwalniaj tempa, ponieważ w tym momencie jesteś na idealnej drodze do sukcesu. Postaraj się jeszcze bardziej, a jeśli trzeba będzie zostać po godzinach, nie szukaj wymówek. Jeśli teraz zadziałasz z pełną mocą, wkrótce zostanie Ci to wynagrodzone.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: w tym tygodniu nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Wykonasz kawał ciężkiej pracy, który szybko zaowocuje i przyniesie Ci sporą dawkę szczęścia. Pamiętaj jednak by w ferworze obowiązków znaleźć choć jeden dzień na porządny odpoczynek, podczas którego odłożysz na bok wszystko, co Ci ciąży. Najlepszym dniem na naładowanie baterii będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Bliźniętach i Wagach.

Finanse: dostaniesz porządny zastrzyk gotówki, który wynagrodzi Ci ogrom pracę. Dzięki temu, będziesz mógł pozwolić sobie na jakąś super nagrodę, która zdecydowanie doda Ci siły do dalszego działania.

Miłość: nie zapominaj, że o związek trzeba dbać, nawet jeśli jest on już liczony w dziesiątkach lat. Twoja druga połówka mogła bowiem ostatnio odnieść wrażenie, że nie jest już dla Ciebie ważna ani atrakcyjna. Wyprowadź ją z błędu i to czym prędzej, ponieważ może przykleić się do niej ktoś, kto od pewnego czasu ma na nią oko.

Praca: w tym tygodniu będziesz działać sprawnie, szybko i mądrze. Z pewnością zostanie to docenione i odpowiednio wynagrodzone. Pamiętaj jednak by zbytnio się z tego powodu nie puszyć, ponieważ w oczach współpracowników nie będzie to najlepiej widziane.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: postaraj się nie oceniać innych ludzi zbyt pochopnie i daj sobie czas na lepsze poznanie ich. Możliwe bowiem, że plotki, które o nich krążą nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Jeśli chodzi natomiast o kwestie stricte zdrowotne, to Ty będziesz czuć się dobrze. Gorzej może jednak być u kogoś z Twoich bliskich. Bądź więc czujny by w odpowiednim momencie przyjść z pomocą. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą dla Ciebie środa i sobota. Pomocników i sprzymierzeńców znajdziesz natomiast w Baranach i Wodnikach.

Finanse: w tym tygodniu wydatkom nie będzie końca. Tu zostawisz sto złotych, tam trzysta i nim się obejrzysz, prawie wyczyścisz konto. Możliwe, że w związku z tym będziesz potrzebował wsparcia, o które nie wstydź się prosić.

Miłość: zatrzymaj się na chwilę i poświęć czas bliskim. Życie nie składa się bowiem jedynie z pracy i obowiązków. Priorytetem są bowiem relacje z ludźmi i miłość. Jeśli więc czujesz, że kogoś zaniedbałeś, to napraw to czym prędzej!

Praca: w tym tygodniu poznasz lepiej kogoś, kto od dłuższego czasu pracuje z Tobą lub obok Ciebie. Możliwe nawet, że zostaniecie przyjaciółmi! Niby na pierwszy rzut oka niewiele Was łączyło, a tu taka niespodzianka!

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT