Horoskop tygodniowy na 21-27 września 2020

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na dni od 21 do 27 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: to będzie świetny tydzień, zarówno pod kątem samopoczucia jak i energii do działania. Możliwe, że zdobędziesz bardzo silnego sprzymierzeńca, który pomoże Ci w jakichś ważnych sprawach. Najszczęśliwszymi dniami będą poniedziałek i sobota – wtedy masz szansę osiągnąć najwięcej. Nie bój się więc działać i idź po swoje – nikt ani nic nie stanie Ci na drodze.

Finanse: najprawdopodobniej zyskasz na jakiejś inwestycji więcej niż pokazywały wstępne kalkulacje. Pozwoli Ci to spłacić zaległości i dodatkowo odłożyć co nieco na czarną godzinę.

Miłość: Barany, które niedawno się rozstały w końcu zaczną odzyskiwać równowagę. Możliwe nawet, że w zapomnieniu o Ex pomoże im pewna nowo poznana osoba 😉 Jeśli chodzi natomiast o Barany będące w stałych związkach, to mogą one odczuwać jakąś presję ze strony partnera. Ta sytuacja może rodzić małe choć dokuczliwe kłótnie, jednak wszystko uspokoi się w okolicach czwartku lub piątku.

Praca: będziesz kreatywny i mocno natchniony. Możliwe, że przyjdą Ci do głowy bardzo dobre rozwiązania, które znacznie ułatwią pracę. Pamiętaj tylko by nie dzielić się nimi z innymi dopóki porządnie nie obmyślisz strategii.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: drogi Byku, szykuje Ci się świetny tydzień! To, co spędzało Ci dotąd sen z powiek rozmyje się i zniknie szybciej niż przypuszczałeś. Możliwe, że szczęście przyjdzie ze strony kogoś z zagranicy lub kogoś, kogo nie znasz jeszcze osobiście. W każdym razie odżyjesz i nabierzesz nowej energii. Najszczęśliwszymi dniami w tym tygodniu będą wtorek oraz piątek, natomiast głównym sprzymierzeńcem okażą się Wodnik lub Rak.

Finanse: niby będziesz pod kreską i zabraknie Ci na przyjemności, które już od dłuższego czasu są na Twojej liście marzeń do spełnienia, jednak nie będziesz się tym jakoś specjalnie przejmował. Szczęście da Ci bowiem zupełnie coś innego, a kasa odejdzie na dalszy plan.

Miłość: ten tydzień będzie sprzyjał spotkaniom z przyjaciółmi, randkowaniu i nawiązywaniu nowych relacji. Wszelkie kłótnie odejdą w zapomnienie, a Ty w końcu poczujesz, że jesteś dla kogoś najważniejszy na świecie.

Praca: w najbliższych dniach praca nie będzie dla Ciebie jakimś szczególnym priorytetem. Twoje myśli i chęć do działania będą bowiem krążyć wokół czegoś zupełnie innego. Na szczęście nie narobisz sobie przez to żadnych większych problemów, a szef nawet nie zauważy, że jesteś myślami gdzieś daleko.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: jeśli w najbliższym czasie szykuje Ci się jakiś wyjazd, przeprowadzka czy jakakolwiek inna zmiana to możesz być pewny, że będzie ona dobra. Zmienisz nastawienie do pewnych spraw, nauczysz się dbać o samego siebie i stwierdzisz, że życie jest naprawdę piękne jeśli tylko potrafi się z niego korzystać. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie czwartek, natomiast sprzymierzeńców szukaj w Lwach oraz Koziorożcach.

Finanse: najprawdopodobniej będziesz zmuszony do tego by sięgnąć po oszczędności lub pieniądze, które w myślach już przeznaczyłeś na inny cel. Przyczyni się do tego jakaś awaria sprzętu domowego, samochodu lub innej rzeczy, bez której nie potrafisz się obejść.

Miłość: Bliźnięta, które są w stałych związkach, w tym tygodniu zdecydowanie będą mogły liczyć na swoje drugie połówki. Pomogą one w wielu kwestiach, odciążą i wesprą za każdym razem kiedy będzie to potrzebne. Bliźnięta single natomiast znajdą sobie jakieś zajęcie, które da im szczęście i pozwoli zapomnieć o samotności.

Praca: ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o jakąś przysługę. Jeśli tylko będziesz miał taką możliwość, to bez wahania podejmij się pomocy. Większa ilość sprzymierzeńców w pracy to lepsza atmosfera i większe prawdopodobieństwo wsparcia gdybyś potrzebował takowego w przyszłości.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: nie graj chojraka jeśli czujesz, że z czymś nie dajesz sobie rady. Masz przecież wokół siebie ludzi, którzy chętnie i bez zbędnego gadania udzielą Ci wsparcia w każdej dziedzinie życia. Jeśli chodzi o kwestie zdrowotne, to daj sobie na wstrzymanie i odpocznij. Postaraj się także nie zarywać nocek – nie działa to bowiem najlepiej na Twoją koncentrację. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie poniedziałek, sprzymierzeńców szukaj natomiast w Wodnikach i Baranach.

Finanse: całkiem możliwe, że znajdziesz sobie nowe hobby czy zainteresowanie, które będzie wymagało pewnego nakładu finansowego. Pamiętaj jednak by nie wkładać w to wszystkich oszczędności, ponieważ szybko może się okazać, że Twój zapał był chwilowy.

Miłość: ktoś może źle Ci podpowiadać w kwestiach związanych z uczuciami. Słuchaj więc tylko swojego serca i intuicji – one Cię nie oszukają. Jeśli jesteś w nieszczęśliwym związku to uciekaj i to bez względu na wszystko. Jeszcze ułożysz sobie bowiem życie i to szybciej niż Ci się wydaje!

Praca: bądź uczciwy i nie unikaj obowiązków. Ktoś Ci się bowiem przygląda i podsumowuje wszystkie sukcesy i wpadki. Jeśli prowadzisz własną firmę, to najprawdopodobniej masz w swoim otoczeniu kogoś nieuczciwego, kto planuje Cię wykorzystać. Nie daj się!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: w tym tygodniu nie daj się poganiać i nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków. Odczujesz bowiem znaczny spadek formy, który przełoży się na Twoją chęć do działania. Najlepiej będziesz się czuć we własnym łóżku lub na kanapie i to w samotności, nieniepokojony przez resztę domowników. Dobre samopoczucie wróci najprawdopodobniej w okolicach piątku, w czym pomoże Koziorożec lub Byk.

Finanse: będzie Cię korciło by dokonać jakichś zmian w swoim otoczeniu. Zapragniesz nowego koloru ścian, drobnego remontu lub odświeżenia garderoby. Oczywiście będzie się to wiązało z wydatkami, jednak spokojnie – Twój budżet to udźwignie!

Miłość: możesz liczyć na wsparcie bliskich. Mimo, że będziesz raczej nie w sosie, oni to zrozumieją i pomogą Ci w domowych obowiązkach. Skup się więc na sobie i na powrocie do formy. Pomóc może luźne spotkanie z dawno niewidzianym przyjacielem, a w przypadku singli – niezobowiązująca randka lub internetowy flirt.

Praca: drogi Lwie, niby to końcówka września jednak co powiesz na mały urlop? Dobrze by Ci on zrobił! Co do Lwów poszukujących pracy, to nie jest to Wasz czas. Unikajcie więc rozmów kwalifikacyjnych ponieważ możecie nie wypaść na nich najlepiej.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: ten tydzień zleci Ci tak szybko, że nie zdążysz się nawet obejrzeć, a już będzie kolejny poniedziałek. Przyczyni się do tego nie tylko nawał obowiązków ale także… przyjemności! Ktoś bardzo o Ciebie zadba, co mocno połechce Twoje ego. Możliwe także, że odnajdziesz jakąś nową pasję, która sprawi Ci mnóstwo frajdy. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie dla Ciebie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Rybach oraz Bykach.

Finanse: patrz pod nogi, a być może coś znajdziesz 🙂 Gwiazdy podpowiadają także byś postawił na nieco bardziej oszczędny tydzień. Kasa przyda Ci się bowiem w kolejnych dniach, a jeśli roztrwonisz ją teraz na drobnostki, będziesz tego żałować.

Miłość: Panny będące w związkach powinny odłożyć na bok wszelkie konwenanse i postawić na spontaniczność oraz nutkę szaleństwa. Partner z pewnością to doceni i sam zechce Cię zaskoczyć! Jeśli chodzi natomiast o Panny single to szykuje się Wam jakaś niesamowita przygoda. Dajcie się jej porwać 🙂

Praca: w kwestiach zawodowych będziesz teraz nie do pokonania, co z pewnością zauważy Twój przełożony. Uważaj jednak na osoby, które nie do końca Ci sprzyjają, mogą bowiem chcieć podstawić Ci nogę.

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: ten tydzień zdecydowanie będziesz mógł zaliczyć do tych udanych. Dobre nastawienie będzie towarzyszyło Ci bowiem w praktycznie każdej dziedzinie życia. Będzie Ci się chciało działać, będziesz kreatywny i pozytywnie nastawiony do innych ludzi. Gwiazdy podpowiadają, że najszczęśliwszymi dniami będą wtorek oraz sobota. Jedyne na co musisz uważać to zęby – unikaj twardych produktów spożywczych!

Finanse: masz szansę pozbyć się jakichś starych zaległości. Możliwe także, że wpadniesz na pomysł, który podreperuje Twój budżet. Ufaj intuicji – ona Cię nie zawiedzie!

Miłość: sprawy sercowe powędrują w bardzo dobrą stronę. Uda Ci się rozwiązać jakiś konflikt, a także dogadasz się z bliską osobą w jakiejś ważnej życiowej kwestii. Wagi single poczują nieodpartą ochotę na flirt, co może skończyć się naprawdę obiecującą znajomością!

Praca: szanuj to, co masz i nie szukaj na siłę lepszych rozwiązań. Czas pokaże Ci bowiem, że obecna sytuacja jest wstępem do czegoś bardzo rozwijającego i kreatywnego.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: nie obiecuj sobie ani bliskim zbyt wiele. Będziesz miał bowiem mnóstwo zadań, a czas będzie pędził w zawrotnym tempie. Możesz więc nie wyrobić się ze wszystkim! W pewnym momencie możliwe sytuacje stresowe oraz poczucie, że nie dajesz rady. Na szczęście wszystko powoli się ułoży, a pod koniec tygodnia wpadnie nawet okazja na porządny wypoczynek. Skorzystaj z tego – bardzo dobrze Ci to zrobi. Najszczęśliwszym dniem w tym tygodniu będzie niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz głównie w Baranach oraz Rybach.

Finanse: nie porywaj się na jakieś większe zakupy, ponieważ może się okazać, że przez pośpiech kupiłeś „kota w worku”. Możliwe także, że ktoś zwróci się do Ciebie o pożyczkę, co postawi Cię w niezbyt przyjemnej sytuacji.

Miłość: jeśli chodzi o Skorpiony single, to możecie przypadkiem wpaść na swoją miłość sprzed lat. W tym wypadku jednak powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, okaże się bardzo trafne. Pilnujcie się więc, nawet jeśli będzie Was wyjątkowo mocno korciło! U Skorpionów w związkach wszystko bez większych zmian.

Praca: uważaj na wszelkie maszyny ponieważ mogą one w tym tygodniu z Tobą nie współpracować. Złośliwość rzeczy martwych spowolni pewne działania i napędzi Ci stresu.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: drogi Strzelcu nie wystawiaj na próbę swojej odporności, ponieważ może ona być w słabej kondycji. Jeśli poczujesz, że coś Cię bierze, porządnie się wygrzej, odpocznij i nie zarywaj nocek. Jeśli chodzi natomiast o Twoje nastawienie do świata i ludzi to będzie ono zaskakująco pozytywne! Nawet jeśli ktoś bardzo będzie chciał Cię zdenerwować to mu się to nie uda 🙂 Najszczęśliwsze dni w tym tygodniu to wtorek oraz sobota, natomiast sprzymierzeńców znajdziesz w Bykach oraz Wagach.

Finanse: ktoś dobrze Ci doradzi w kwestiach związanych z pieniędzmi. Rozważ więc to, co podpowiadają Ci inni – szczególnie Ci starsi i bardziej doświadczeni.

Miłość: w związku możliwe jakieś drobne nieporozumienia lub różnice zdań. Nie doprowadzą one jednak na szczęście do żadnej poważnej awantury. Co do Strzelców singli to tu może się dziać i to na grubo! Ulegajcie pokusom i postawcie na spontaniczność, a love story zacznie się rozkręcać!

Praca: buduj dobre relacje w pracy ponieważ może się okazać, że bardzo Ci się one przydadzą w przyszłości. Bądź pomocnym, uczciwym i niekonfliktowym współpracownikiem, a zobaczysz że na tym zyskasz.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: ten tydzień będzie raczej zwykły i pozbawiony jakichś większych fajerwerków. Na szczęście ominą Cię także wszelkie niemiłe niespodzianki oraz stresująca gonitwa. Poznasz co to spokój, działanie w swoim tempie, równowaga i harmonia. Będziesz miał możliwość przemyśleć pewne kwestie i popracować nad samym sobą. Zyskają także Twoje relacje z najbliższymi! Najszczęśliwszym dniem będzie w tym tygodniu niedziela, natomiast sprzymierzeńców odnajdziesz w Lwach oraz Rybach.

Finanse: będziesz mieć ochotę trochę poszaleć po sklepach – czy to internetowych czy tych stacjonarnych. Jeśli poświęcisz na to nieco więcej uwagi to uda Ci się złowić jakąś naprawdę niezłą okazję!

Miłość: Koziorożce będące w nieszczęśliwych związkach mają teraz szansę zostawić za sobą, to co złe. Odnajdą w sobie bowiem siłę do walki o samych siebie, a dodatkowo zyskają wsparcie kogoś z bliskiego otoczenia. Co do Koziorożców singli to raczej odłożą one na bok flirty i randki, skupiając się bardziej na własnych potrzebach. I dobrze – nic na siłę!

Praca: w tym tygodniu wykonasz wszystkie obowiązki, jednak nie będziesz miał ochoty przy tym z nikim się ścigać. Zostawanie po godzinach i branie na siebie dodatkowej pracy także nie będą Ci się uśmiechały. Nie obwiniaj się jednak, każdy czasem musi odsapnąć i na chwilę się zatrzymać!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: słowo klucz na ten tydzień to ambicja i ciężka praca. Będziesz w nastroju do działania i poszerzania własnych umiejętności, a to wszystko odbędzie się w wyjątkowym tempie. Ani się nie obejrzysz, a z poniedziałku zrobi się piątek, co podsumujesz w ten sposób, że w zasadzie jeszcze nie czas na odpoczynek. Najprawdopodobniej znajdziesz więc sobie jakiś aktywny sposób na spędzenie soboty i niedzieli, pamiętaj tylko żeby nie przegiąć. Każdy organizm potrzebuje bowiem trochę odpoczynku! Twoi sprzymierzeńcy to Lwy i Bliźnięta, natomiast najszczęśliwszym dniem będzie środa.

Finanse: w myślach już wydałeś pieniądze, których jeszcze nawet nie zarobiłeś. Może więc spotkać Cię rozczarowanie, ponieważ kwestie związane z finansami nie jawią się jakoś szczególnie kolorowo. Zwolnij więc z planami!

Miłość: pamiętaj, że miłość nie znosi monotonii! Postaraj się więc pokazać partnerowi, że jesteś ciekawy i jeszcze żarzy się w Tobie ta iskierka z młodzieńczych lat! Dzięki temu możecie bowiem przeżyć coś naprawdę ekscytującego! Co do Wodników singli to swoją przebojowością i energią wzbudzicie uwagę kogoś naprawdę ciekawego. Rozglądajcie się więc!

Praca: w tym tygodniu przejdziesz samego siebie. Wyrobisz grubo ponad sto procent normy i jeszcze zostanie Ci nieco czasu na pogaduchy ze współpracownikami. Tak trzymaj!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: drogie Ryby, to będzie dla Was taki trochę tydzień w kratkę. Nastawienie, energia oraz samopoczucie będą zmieniać się jak w kalejdoskopie, co zauważą wszyscy – od domowników, przez partnerów, na współpracownikach kończąc. Nie zmuszajcie się więc do niczego i działajcie we własnym tempie. Jeśli będziecie potrzebować wsparcia, zwróćcie się po nie do Lwów lub Wodników. Najlepszym dniem na wyzwania i większą ilość obowiązków będzie w tym tygodniu środa, później może już być pod górkę.

Finanse: uważaj na niepotrzebne wydatki, mogą one bardzo zachwiać Twoim budżetem. Kontroluj też terminy zobowiązań i rat, ponieważ przez gorsze samopoczucie możesz o czymś zapomnieć.

Miłość: całkiem możliwe, że w najbliższych dniach odezwie się do Ciebie ktoś, z kim bardzo dawno nie miałeś kontaktu. Jeśli jest to była miłość, to odpuść, jeśli natomiast przyjaciel to koniecznie umówicie się na wspólny wypad i ploteczki!

Praca: trzymaj się tego, co masz zrobić i nie wychylaj się jakoś specjalnie. Przyda Ci się bowiem więcej czasu dla samego siebie, a nadgodziny Ci go nie przysporzą.

horoskop tygodniowy

  • ADD YOUR COMMENT