13-19 grudnia 2021

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 13 do 19 grudnia 2021 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się spędzać jak najwięcej czasu na słońcu. Bowiem jego działanie pozytywnie wpłynie na Twoje zdrowie, samopoczucie oraz cerę. Nie zapominaj o stosowaniu filtrów! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Wystarczy ambitnie i z zaangażowaniem podejść do swojego pomysłu, a wszystko powinno się udać.

Miłość: Jeśli jesteś w związku, możesz odczuć monotonię, a także znudzenie. Może to dobra pora na wprowadzenie jakichś zmian? Jeśli natomiast jesteś singlem, uważaj na urok zodiakalnych Skorpionów.

Praca: Jeśli prowadzisz własną działalność, jest to dobry czas na pomyślenie o nowych pracownikach.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym czasie będzie towarzyszyć Ci spora ilość pozytywnego nastawienia, a także dobrej energii. Dzięki temu zdołasz pokonać nawet spore nieprzyjemności oraz trudności. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Czeka Cię nieco większy wydatek, jednak Twoja kieszeń szczególnie na nim nie ucierpi.

Miłość: Jeśli jesteś singlem, rozejrzyj się uważnie, ponieważ tuż obok może znajdować się osoba, która okaże się być doskonałym kandydatem na partnera. Jeśli zaś jesteś w związku, nie zwracaj uwagi na szczegóły.

Praca: Pomimo, że będziesz miał sporo rozpraszaczy oraz powodów do odwrócenia uwagi, postaraj się skupić na pracy.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu nawiedzi Cię zew natury, potrzeba podróży oraz ogólnie podbijania świata. Jednak uważaj na swoje mięśnie oraz stawy – nietrudno będzie je nadwyrężyć! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli będzie brakować Ci pieniędzy, zwróć się do członków swojej rodziny. Powinni udzielić Ci pomocy.

Miłość: W tym czasie będziesz chciał skupić się raczej na sobie, zamiast na swoich bliskich. To będzie dobry czas, zwłaszcza pod względem kreatywności oraz samorozwoju. Oczywiście bliscy mogą Ci towarzyszyć!

Praca: Twój otwarty umysł wraz z kreatywnością pozwoli Ci na znalezienie ciekawych, nietuzinkowych rozwiązań.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Możesz odczuć niewielki spadek nastroju, zwłaszcza pod koniec tygodnia. Pamiętaj wówczas o tym, aby umieć produktywnie się odprężyć oraz odreagować emocje. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Na ten tydzień nie jest przewidziana żadna duża zmiana, ani znacząca poprawa Twojej sytuacji finansowej.

Miłość: To będzie bardzo ważny czas, jeśli chodzi o relacje. Będziesz bowiem emanował dobrą, ciepłą energią, która pozwoli na szczerość oraz wzajemny szacunek. Niewykluczone są jednak trudne emocje!

Praca: Ludzie, z którymi będziesz pracował będą niezwykle otwarci oraz zmobilizowani do współpracy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu zdrowie oraz dobre samopoczucie będą Ci dopisywać, dzięki czemu będziesz w stanie zrobić naprawdę dużo. To dobry czas na udoskonalenie niektórych spraw. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Prawdopodobnie wydasz sporą ilość swoich oszczędności na swoje, bądź też czyjeś potrzeby.

Miłość: W tym czasie namiętność będzie towarzyszyć Ci niemal każdego dnia. Nieważne czy jesteś w związku, czy też nie – nie będziesz nudził się w tej kwestii, jeśli tylko wykażesz odpowiednią ilość chęci.

Praca: Nawet jeśli do tej pory raczej trzymałeś się na uboczu, to w tym tygodniu możesz odkryć w sobie lidera.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu, pomimo dobrej kondycji fizycznej, może towarzyszyć Ci nieco pogorszony nastrój. Nie nadużywaj więc swoich możliwości i pozwól sobie na wolniejsze tempo. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Będziesz musiała jeszcze trochę poczekać na to, aż cyfry na Twoim koncie zaczną rosnąć.

Miłość: Niestety, ale w tym tygodniu, zamiast działać na innych magnetyzująco, możesz ich odpychać. Powodem tego będzie niesprzyjająca aura oraz Twoje negatywne nastawienie do wielu spraw.

Praca: Uważaj na spóźnienia. Zarówno swoje, jak i swoich pracowników, jeśli posiadasz własną działalność.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Mimo, że może najść Cię chęć na wyrażanie wobec samej siebie ostrej krytyki, postaraj się przed tym powstrzymać. Bowiem w tym czasie może to wyjątkowo źle wpłynąć na Twoje samopoczucie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeżeli masz taką możliwość, postaraj się jak najmniej skupiać na sprawach materialnych.

Miłość: W tym czasie warto zastanowić się nad tym, czy wszystkie relacje, w których jesteś, na pewno są szczere i dwustronne. Nie spędzaj czasu z osobami, które mają na Ciebie negatywny wpływ!

Praca: Najbardziej efektywna będziesz wtedy, kiedy będziesz pracować we własnym, nienarzuconym tempie.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Pomimo, że będziesz miał pewność, iż możesz wszystko, uważaj na to, aby nie przesadzić. Bowiem Twój organizm może potrzebować trochę więcej troski, a Ty tego nie zauważysz. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: W tym tygodniu pieniądze zdecydowanie nie będą głównym obiektem Twoich zainteresowań.

Miłość: Jeśli nie jesteś zakochany, to bardzo możliwe, że sytuacja bardzo szybko ulegnie zmianie. Jeśli natomiast ktoś już zajmuje miejsce w Twoim sercu, to zaczniesz darzyć go jeszcze większym uczuciem.

Praca: W tym czasie raczej nie będziesz zbyt chętny do pracy i byle jak wykonasz większość swoich obowiązków.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu emocje, które gromadzisz w sobie od jakiegoś czasu, mogą próbować znaleźć ujście w różnych sytuacjach. Czy są dobre, czy też złe, pozwól im wypłynąć. Twoimi sprzymierzeńcami będą inne zodiakalne Strzelce, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Ktoś może poprosić Cię o pożyczkę, bądź upomnieć się o pieniądze, które od pożyczyłeś od niego.

Miłość: Nawet, jeśli jesteś w szczęśliwym związku, ktoś z zewnątrz może przykuć Twoją uwagę. Uważaj wówczas, aby się nie zapomnieć i nie stracić relacji, na którą długo pracowałeś!

Praca: Twoja praca zostanie doceniona, dzięki czemu poczujesz prawdziwe zadowolenie z siebie!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Twoja zwiększona pewność siebie oraz wzmożona siła psychiczna przełożą się na świetną kondycję fizyczną oraz umiejętność radzenia sobie z wszelkimi dolegliwościami. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Będziesz miał większą chęć posiadania, niż zazwyczaj. Niewykluczone są spontaniczne wydatki!

Miłość: Poczujesz ogromną chęć do romansów i wszyscy potencjalni partnerzy będą działać na Ciebie jak magnes. Uważaj jednak, aby za bardzo się nie rozpędzić – zwłaszcza, jeśli jesteś w związku!

Praca: Możesz mieć do czynienia z jakimś drobnym problemem, jednak szybko zdołasz się z nim uporać.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Jeśli ostatnimi czasy czułeś się nie najlepiej, to w tym tygodniu powinieneś odczuć poprawę. Doceń ją i postaraj się podjąć działania, które pozwolą zatrzymać ten stan jak najdłużej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeśli ktoś zwróci się do Ciebie z prośbą o pożyczkę, to w tym tygodniu lepiej jej nie udzielaj.

Miłość: Bardzo prawdopodobne są wyjątkowo namiętne, przepełnione pożądaniem zbliżenia. Mogą mieć one miejsce zarówno między Tobą, a Twoim partnerem, jak i Tobą, a kimś mniej bliskim.

Praca: Uważaj na rozkojarzenie, ponieważ może spowodować ono zaniedbanie niektórych prac.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu jedz i rób przede wszystkim to, na co masz ochotę. Taki czas jest Ci potrzebny, zwłaszcza, że w niedalekiej przyszłości mogą czekać Cię nieco trudniejsze doświadczenia. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jeśli przez dłuższy czas odkładałaś jakiś zakup, to teraz jest dobry moment na jego realizację.

Miłość: Uważaj na to, co będziesz, mówić, ponieważ niektóre z nieprzemyślanych słów mogą zostać wykorzystane przeciwko Tobie. Miej na uwadze szczególnie na kontakty z zodiakalnymi Baranami.

Praca: W tym tygodniu lepiej nie stawiać się szefowi, ani przełożonym nawet, jeśli będziesz mieć rację.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT