21-27 marca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 21 do 27 marca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie:  Twoje zdrowie będzie całkiem dobre. Nie będziesz odczuwał bólu, niedogodności. To będzie tydzień, kiedy faktycznie nie będziesz miał powodów do narzekań. Ćwicz regularnie. Sprzymierzeńcem Twoim jest zodiakalny Byk, a Twój dobry w tym tygodniu to środa.

Finanse: Dobry czas na oszczędzanie. Wstrzymaj się jeszcze z wydawaniem pieniędzy. Los szykuje dla ciebie niespodzianki.

Miłość:  Bądź wyrozumiały dla partnera. Jeśli tylko szczerze z nim porozmawiasz, okaże się że ma on nie lada zmartwienie. Samotne Barany powinny przeczekać ten tydzień, bo gwiazdy nie mają dla nich nikogo fajnego w zanadrzu.

Praca: Okaże się, że wiele prac będzie dla Ciebie prawdziwą katorgą. Niestety, powinieneś zrobić to, czego się podjąłeś, a okaże się, że nie da się z tego łatwo wyplątać. Raczej zaciśnij zęby i zrób to, co obiecałeś.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie:  Nie udawaj chojraka, bo się przeliczysz. Czasami musisz odpocząć i zwolnić tempo. Daj sobie trochę relaksu. Nigdzie nie musisz gnać i niczego nie musisz udawać. Sprzyjać Ci będzie w tym tygodniu zodiakalny Rak, a szczęśliwy dzień w tym tygodniu to dla Ciebie wtorek.

Finanse: Czekają Cię niespodzianki. Gwiazdy zgotowały Ci dużo emocji związanych z pieniędzmi. Na szczęście twoje konto zasili się znacznymi kwotami.

Miłość:  Samotne Byki w tym tygodniu powinny dać sobie spokój z ewentualnymi poszukiwaniami drugiej połówki. Ale te w związkach będą szczerze zaskoczone temperaturą uczuć, jaka się pojawi w ich relacji. Wszystko będzie się układać.

Praca: W pracy czekają Cię niemiłe niespodzianki. Okaże się, że to co robiłeś jest zupełnie niepotrzebne, a wszyscy zaczną Ci rzucać kłody pod nogi.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie:  Na szczęście, co jak co, ale zdrowie będzie Ci dopisywać. Będziesz się czuł jak młody bóg. Pamiętaj, żeby skontrolować stan uzębienia. To najwyższy czas udać się do stomatologa. Sprzyjać Ci będzie zodiakalny Byk, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie niedziela.

Finanse:  Twoje finanse wkrótce będą stanowić dla Ciebie powód do zmartwień. Niestety nie można powiedzieć, że taka sytuacja szybko się poprawi. Staraj się nie planować teraz większych wydatków, bowiem może się nie udać ich realizacja.

Miłość:  W stałych związkach wydaje się, że płomień zgasł. Spróbuj go odbudować, bo naprawdę jest o co walczyć. Samotne Bliźnięta mogą liczyć na ciekawe spotkania towarzyskie, w których będą błyszczeć jasnym blaskiem.

Praca:  Weź się w garść. Musisz się cenić, bo inaczej Twoja praca będzie niedowartościowana i będziesz się czuł, jakby ludzie Cię wykorzystywali . Spróbuj realnie spojrzeć na swoje kwalifikacje.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Pewne problemy mogą się pojawić. Obserwuj swoje ciało, ono samo da Ci sygnały. Spróbuj przyjrzeć się temu co jesz, pamiętaj, że Rakom sprzyjają regularne posiłki. Znakiem, który Ci sprzyja jest zodiakalny Lew, a Twój szczęśliwy dzień w tym tygodniu to środa.

Finanse: Pomimo pewnych niespodziewanych wydatków, ten tydzień można zaliczyć do udanych. Wyraźnie gwiazdy wskazują na dobrą energię związaną z pieniędzmi. Czerp z tego pełnymi garściami.

Miłość: Trochę nerwowo w stałych związkach. Niestety kłótnie i nieporozumienia będą towarzyszyć Rakom w tym tygodniu. Samotne Raki czeka ciekawa randka, która może przerodzić się w coś głębszego. Warto zainwestować czas.

Praca: Dla Raków nadchodzący tydzień będzie wyjątkowo owocny .Uda im się zakończyć ważne zadania, a także przyjdą pochwały. Będzie to szczególnie miłe i budujące, bo dobra opinia będzie pochodzić od osoby na której opinii Rakom szczególnie zależy.

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Dolegliwości od strony układu oddechowego. Może przeziębienie, może grypa. Trudno to będzie zdiagnozować, na szczęście szybko wszystko wróci do normy. Zaopiekuje się Tobą zodiakalny Baran, a szczęśliwy dzień to dla Ciebie piątek.

Finanse: Nie będziesz się musiał martwić o pieniądze w tym tygodniu. Wszystko pójdzie tak, jak masz zaplanowane. Dodatkowo mogą pojawić się niewielkie pieniądze, które zasilą Twój budżet.

Miłość: Lwy w związkach czeka ciekawy czas, długie rozmowy z partnerem, które zaowocują głębszą intymnością. Warto ją budować, bo jest ważna dla związku. Samotne Lwy czeka nudny tydzień, nikogo ciekawego na horyzoncie, lepiej spędzić czas z książką lub dobrym filmem.

Praca: Nieprzewidziane problemy pokażą się w połowie tygodnia. Z pomocą Ryb uda Ci się je rozwiązać.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Skontroluj poziom cukru. Tendencja organizmu może być zwyżkowa, a to choroba, która Pannom zagraża. Ogranicz alkohol i używki. Więcej się ruszaj. Zodiakalny Baran to Twój sprzymierzeniec
w tym tygodniu, a Twoim szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Przepływa wspaniała fala, pełna bogactwa. Odważ się w niej zanurzyć, czyli spróbuj wdrożyć swój pomysł w życie. Wszystko wskazuje na to, że jeśli zainwestujesz, będzie to z dużą korzyścią dla Ciebie.

Miłość: Gwiazdy mówią, że dla samotnych Panien to najlepszy czas na poszukiwanie drugiej połówki. Zwróć uwagę na samotną Wagę obok Ciebie. W stałych związkach przełam rutynę.

Praca: Czeka Cię trudny tydzień. Wiele spraw wymaga Twojej uwagi i koncentracji. Możesz być nieco przemęczony. Na szczęście poradzisz sobie z tym.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: Wagi nie powinny narzekać na zdrowie w tym tygodniu. Gwiazdy pokazują, ze w odczuwaniu błogostan i nic nie powinno zakłócić Twojego spokoju. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Wspaniałe wiadomości dostaniesz od bliskiego krewnego. Pieniądze nadchodzą do Ciebie
w dużej ilości. To będzie udany tydzień.

Miłość: W związkach dużo miłości i spełniania pragnień. Samotne Wagi muszą być cierpliwe, gwiazdy niestety nie wskazują, żeby coś ciekawego w sferze uczuć miało się wydarzyć.

 Praca: Dużo zadań, trochę zawirowań, ale wyjdziesz z tego obronną ręką. Dyplomatycznie załatwisz wiele spraw. W końcu Wagi to potrafią.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Ten tydzień zapowiada wiele zmian, niestety nie najkorzystniejszych. Jeśli nie zaczniesz odwiedzać lekarza, może to się źle skończyć. Przestań bagatelizować to, co się dzieje z Tobą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Finanse nie będą Ci spędzać snu z powiek, wprost przeciwnie, wszystko działa na Twoją korzyść. Korzystaj, póki możesz.

Miłość: Będzie to dobry tydzień dla relacji. Będziesz czuł się zrozumiany i zrozumiesz, że jesteś
w naprawdę udanym związku. Samotny Skorpion pozna kogo ciekawego, kto otworzy mu oczy na wiele kwestii. To może być interesujące doświadczenie.

Praca: Więcej obowiązków, ale to dobrze. Masz szansę się sprawdzić i poczuć się naprawdę doceniony. Okaże się, że masz dużo ukrytych talentów. Uwierz w siebie.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: Kiedy tylko możesz, rób przerwy i odpoczywaj Nie jest teraz dobry czas na intensywny wysiłek. Spróbuj się relaksować, bardzo dobrze zrobi Ci wyciszenie. Twój organizm tego potrzebuje. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Stabilny tydzień w obszarze finansów. Wszystko przepływa tak, jak być powinno. Będzie to dobre doświadczenie dla Ciebie.

Miłość: Coraz lepsze relacje z partnerem. Może też być tak, że wasze stosunki ułożą się na dłużej. Jest wiele rzeczy, które was łączy. Samotne Strzelce – czeka was wartościowe spotkanie z płcią przeciwną, które wiele wniesie do miłosnego życia. Strzelec powinien być otwarty.

Praca: Okaże się, że możesz w paru kwestiach zainspirować swoich współpracowników. To dobry czas na budowanie w pracy atmosfery kooperacji i pozytywnych wibracji. Będzie to cenny czas.

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nie możesz tak o siebie nie dbać. Koniecznie idź do lekarza i nie odpuszczaj, bo objawy same nie miną. Odrzuć autodestrukcję, bo nie służy ona ani Tobie, ani Twoim bliskim. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: W sprawach finansowych wszystko idzie tak, jak powinno. Przemyśl, zanim pożyczysz pieniądze. Gwiazdy mówią, że osoba, która Cię o to poprosi, nie ma zamiaru oddać.

Miłość: Miłosne uniesienia w tym tygodniu pozwolą Ci patrzeć z uśmiechem w przyszłość. Zarówno Koziorożce w związkach, jak i te poszukujące swojej drugiej połówki, będą mogły czerpać satysfakcję
w tym czasie.

Praca: Okaże się, że to, co miałeś zrobić w zeszłym tygodniu, umknęło Twojej uwadze. Niestety spowoduje to poważne perturbacje, a konsekwencje mogą być poważne. Na szczęście Waga pomoże Ci się uporać z problemem.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Powoli dochodzisz do siebie, ale nie przemęczaj się i dużo odpoczywaj. Zrezygnuj,
a przynajmniej ogranicz używki. Myśl pozytywnie, to także buduje układ odpornościowy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Zdziwisz się, ale ten tydzień zaskoczy Cię bardzo. Duża liczba wydatków spowoduje, że złapiesz się za głowę. Na szczęście Rak służy Ci pomocą. Skorzystaj z niej.

Miłość: Wspaniale układa się w stałych związkach. Postaraj się rozmawiać dużo z partnerem i być uważnym na jego potrzeby. Samotne Wodniki czeka nie lada niespodzianka. Odezwie się do nich ktoś
z przeszłości i okaże się, że to może być ciekawe spotkanie.

 Praca: Nadmiar obowiązków spowoduje, że wpadniesz w wir pracy. Pod koniec tygodnia zrozumiesz, że za dużo wziąłeś sobie na głowę. Odpuść trochę, bo nie wyjdzie Ci to na dobre.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Ogólne osłabienie będzie Ci towarzyszyć w tym tygodniu. Na szczęście możesz liczyć na to, że żadne poważne dolegliwości nie będą Ci dokuczać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Zaskoczy Cię rozmiar wydatków, poza tym nieoczekiwanie ktoś poprosi Cię o pomoc finansową. Nie wahaj się pożyczyć, bowiem takie działanie będzie procentować.

Miłość: W stałych związkach dużo zrozumienia i euforii. Partner zaskoczy Cię pozytywnie, okaż mu swoją miłość i swój szacunek. Samotne Ryby niestety nie będą miały szczęścia w tym tygodniu, bo nikogo odpowiedniego na horyzoncie nie widać.

Praca: Odpocznij. Należy Ci się, bo to co zrobiłeś ostatnio wreszcie zacznie procentować. Możesz koncepcyjnie popracować by wymyślić coś nowego, poszukaj inspiracji, czerp od najlepszych.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT