29 sierpnia – 4 września 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 29 sierpnia do 4 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja intuicja będzie na wyjątkowo wysokim poziomie, co korzystnie przełoży się na Twoje funkcjonowanie. Warto posłuchać tego, co będzie miała do powiedzenia w kwestii zdrowia! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Warto rozważyć nowe sposoby na zdobycie pieniędzy i zacząć myśleć o zabezpieczeniu przyszłości swojej oraz bliskich!

Miłość: Ten tydzień, a zwłaszcza jego początek będzie sprzyjał łagodzeniu konfliktów – nawet tych, które są w Twoim życiu już od długiego czasu. Do uzyskania owocnych efektów konieczne będzie także odpowiednie nastawienie!

Praca: Pomiędzy Tobą, a którymś z Twoich współpracowników może dojść do poważnej różnicy zdań… nie pozwólcie, aby Was to poróżniło!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Jeśli zmagasz się z jakimiś dolegliwościami, to w tym tygodniu wraz z upływem kolejnych dni, pomału będą one ustępować. Niech nie zwiedzie Cię pozornie idealna pogoda za oknem… zabierz ze sobą sweter! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Dobre wieści! Bowiem Twoje dochody będą wyższe od wydatków, co powinno przynieść Ci ulgę!

Miłość: Ten tydzień nie będzie najłatwiejszym czasem, jeśli chodzi o porozumienie między Tobą, a innymi osobami. Bowiem możecie mieć odmienne zdania na różne tematy, a zwłaszcza te fundamentalne…

Praca: Zdecydowanie nie ma powodu do paniki, gdyż ze wszystkim sobie poradzisz i wyrobisz się
w terminach!

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu może nawiedzić Cię ból w okolicy głowy – może być to zarówno ból zęba, jak
i ucha, bądź też samej głowy… Pamiętaj, aby wówczas od razu odpowiednio zająć się tą dolegliwością! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Możesz spodziewać się wielu atrakcyjnych możliwości finansowych, z których wręcz musisz skorzystać!

Miłość: Jeżeli jesteś po rozstaniu, to w tym tygodniu możesz spodziewać się chwili oddechu
i zapomnienia… Potraktuj ten czas jako szansę na dalszy rozwój oraz ponowne odnalezienie szczęścia!!!

Praca: Warto będzie skupić się na poszukiwaniu możliwości nie tylko w swoim miejscu pracy, ale również poza nim.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu dobrze będzie spróbować rozróżnić sprawy bardziej ważne od tych mniej ważnych. Pomoże Ci to skupić się na najbardziej istotnych aspektach Twojego życia i odpowiednio zadbać o siebie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Dawne inwestycje wreszcie dadzą o sobie znać, przynosząc mniej lub bardziej upragnione korzyści.

Miłość: Jeśli jesteś w trakcie poszukiwań tej jedynej osoby, to w tym tygodniu raczej jej nie poznasz
i będziesz musiał jeszcze trochę poczekać… Jednakże to oczekiwanie będzie warte swojej ceny, więc bądź cierpliwy!

Praca: Bardzo możliwe, że kilka razy będziesz musiał pracować do późna, więc oszczędzaj swoje zasoby energii!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: Zapowiada się dobry w kwestii zdrowia tydzień, w którym jedynymi przeszkodami mogą okazać się ograniczenia fizyczne w postaci bólu stawów, bądź też odezwania się dawnych kontuzji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Postaraj się unikać dużych centrów handlowych, a także miejsc, w których są duże tłumy ludzi.

Miłość: W tym tygodniu możesz niespodziewanie spotkać osobę, z którą od pewnego czasu nie masz już kontaktu, lecz kiedyś łączyły Was dość silne więzi, a może nawet uczucia. Spotkanie to nie będzie Ci obojętne…

Praca: Pojawią się nowe możliwości dalszego rozwoju kariery. Poza tym ktoś może potrzebować Twojej pomocy.

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu szczególnie powinnaś ograniczyć korzystanie z wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych. Bowiem mogą one wywrzeć wyjątkowo negatywny wpływ na Twoje zdrowie oraz samopoczucie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: To nie będzie najlepszy czas na podejmowanie się nowych inwestycji, ani niepewnych działań.

Miłość: Uważaj, ponieważ w tym tygodniu możesz poznać kogoś, kto pomimo tego, że będzie sprawiał dobre wrażenie, w rzeczywistości okaże się niemal całkowicie inną osobą. Nie daj mu się zwieść!

Praca: Najwyższy czas na zajęcie się zaległościami i nadrobienie ich bez dłuższego odkładania na potem!

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu w Twoim otoczeniu mogą pojawić się czynniki, które będą miały negatywny wpływ na Twoje samopoczucie, a także ogólny stan zdrowia. Dlatego warto oddać się medytacji oraz obserwacji! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Niezależnie od tego, w jakim stanie jest Twoje konto oszczędnościowe, zacznij coś na nim odkładać!

Miłość: Nawet, jeśli w tym tygodniu będziesz mocno zabiegana i roztargniona różnymi sprawami, postaraj się znaleźć choćby chwilę na spędzenie czasu ze swoimi bliskimi. Bowiem niektórzy z nich mogą Cię bardzo potrzebować.

Praca: Nie wdawaj się w dyskusje nacechowane narzekaniem na szefa, bądź miejsce pracy, bo źle na tym wyjdziesz!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu powinieneś zwrócić szczególną uwagę na pokarm, który będziesz spożywał. Uważaj zwłaszcza na to, aby nie jeść byle czego i w pośpiechu, bo prędko pożałujesz! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie jest wskazane robienie zakupów oraz podejmowanie związanych z finansami decyzji
w towarzystwie zodiakalnych Ryb.

Miłość: W tym tygodniu będziesz miał okazję ku temu, aby zrobić na kimś naprawdę dobre, a może nawet wręcz piorunujące wrażenie – gwiazdy mówią, że istnieje duże prawdopodobieństwo tego, iż
z wzajemnością!

Praca: Nie uciekaj od obowiązków, gdyż one i tak Cię dogonią… Lepiej zrób to, co możesz jak najszybciej
i potem postaw na odpoczynek.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu Twoja odporność może być w nieco słabszej kondycji, przez co łatwiej będzie
o złapanie jakiejś infekcji. W związku z tym postaraj się spożywać więcej witamin i cieplej się ubierać. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Choć może nachodzić Cię pokusa na kombinowanie, zachowaj zdrowy rozsądek i nie daj jej się!

Miłość: Ten tydzień będzie ważnym czasem, jeśli chodzi o twoje relacje z innymi. Bowiem może być to swego rodzaju sprawdzian, który ukaże Wasz wzajemny stosunek do siebie oraz umiejętność słuchania
i akceptacji.

Praca: Nie pomijaj żadnego ogłoszenia, które potencjalnie mogłoby zawierać coś, co Cię zainteresuje!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: To, co uciążliwe niestety nie odejdzie samo bez Twojej ingerencji; w tym tygodniu pora sobie to uświadomić i wziąć sprawy w swoje ręce. Nie dopuść do sytuacji, w której będzie za późno na działanie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Jeśli masz do zrobienia jakieś sprawy związane z urzędem, bądź papierologią, najlepiej zajmij się nimi pod koniec tygodnia.

Miłość: W tym tygodniu dobrze będzie nieco odpuścić i dać swojemu partnerowi trochę więcej swobody. Pozwól mu na to, aby odczuł, że ma wolność wyboru i może realizować swoje plany oraz marzenia.

Praca: Odłóż na bok te czynności, które są mniej ważne i jedynie niepotrzebnie zapychają Twoją uwagę.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Ten tydzień będzie ważny pod względem odnalezienia równowagi. Bowiem gwiazdy radzą zastanowić się nad tym, co naprawdę jest ważne i potrzebne w Twoim życiu i oddzielić to od spraw zbędnych, szkodliwych. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Jeżeli masz poczucie, że zasłużyłeś na jakąś nagrodę, spraw ją sobie i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia!

Miłość: W tym tygodniu Twoja atrakcyjność będzie szczególnie dostrzegalna zarówno wśród osób, które znasz, jak i tych, które dopiero poznasz. Oprócz tego warto spróbować znajomości z zodiakalną Panną!

Praca: Jeśli praca będzie wymagać od Ciebie kontaktów z innymi ludźmi, poradzisz sobie naprawdę dobrze!

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W tym tygodniu powinnaś postawić na wyrozumiałość w stosunku do własnego organizmu i, ogólnie mówiąc, do samej siebie. Bowiem robienie czegokolwiek na siłę i stawianie sobie zbyt dużych wymagań nie jest dobrą drogą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Jeżeli planowałaś odłożyć większą sumę pieniędzy, w tym czasie nie będzie to najłatwiejsze…

Miłość: W tym tygodniu warto będzie dać trochę czasu sobie oraz osobie, z którą ostatnio nie mogłaś się dogadać. Bowiem niektóre sprawy wymagają po prostu ‘’przetrawienia’’ i z czasem perspektywa staje się jaśniejsza.

Praca: Ktoś lub coś może przyczynić się do powstania w Tobie negatywnych emocji, które zdominują Twoją pracę.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT