25-31 lipca 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 25 do 31 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowe Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: To, co zaplanowałeś sobie na ten tydzień będziesz w stanie osiągnąć tylko jeśli zdołasz odnaleźć w sobie cierpliwość oraz wyrozumiałość dla samego siebie. Krótko mówiąc – zachowaj zdrowy dystans! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: W tych kwestiach dopisze Ci jasność umysłu, która pozwoli Ci na podjęcie odpowiednich decyzji.

Miłość: Ten tydzień nadejdzie wraz z szansą na oczarowanie pewnej osoby, która wzbudziła Twoje zainteresowanie. Możliwe, że oboje dostrzeżecie w sobie nawzajem coś, co z lekka odmieni Waszą relację.

Praca: Pomimo tego, że zapowiada się dosyć pracowity tydzień, Twoje nastawienie sprawi, że nie będzie on ciężki!

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: W tym tygodniu wieczory będą ważnym elementem Twojego życia. Bowiem to właśnie wtedy
w największym stopniu będziesz regenerować swoje siły oraz obserwować własne ciało. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Jeśli chcesz zaoszczędzić, zastanów się nad tym, czy niektóre z Twoich wydatków nie są zbędne…

Miłość: W tym tygodniu czeka Cię jakieś miłe zaskoczenie, które będzie miało związek z którąś z Twoich bliższych relacji. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na zodiakalne Lwy, które pojawią się w Twym otoczeniu.

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: Zapowiada się dobry, udany tydzień, w którym dopisze Ci zdrowie i nie będą Ci doskwierać żadne większe dolegliwości. To dobry moment na zrobienie sobie różnych badań kontrolnych! Twoim sprzymierzeńcem będą inne zodiakalne Bliźnięta, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Sprawy dotyczące pieniędzy nie będą miały dla Ciebie wielkiego znaczenia i odejdą na dalszy plan.

Miłość: W tym tygodniu możesz mieć kłopot z określeniem i wyrażeniem, czego dokładnie oczekujesz od swojego partnera oraz od Waszego związku. Możliwe, że jedna rozmowa nie zamknie sprawy.

Praca: Sytuacja w miejscu pracy ulegnie znacznej poprawie i panująca tam atmosfera zachęci Cię do działania.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: Niektóre dolegliwości, które będą towarzyszyć Ci w tym tygodniu nie pozwolą Ci na realizację wszystkich Twoich planów. Nie próbuj z tym walczyć – nic na siłę! Po prostu daj organizmowi wypocząć. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Waga, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Informacja o jakimś wydarzeniu lub możliwości wydatku zmotywuje Cię do odkładania pieniędzy.

Miłość: Ten tydzień wzmocni Twoją pewność siebie oraz doda śmiałości w działaniu. Dzięki temu wreszcie będziesz mógł wykonać krok, przed którym powstrzymywałeś się do tej pory z powodu braku odwagi!

Praca: Nie będziesz mógł narzekać na nadmiar obowiązków. Możliwe nawet, że zdołasz wypocząć
w pracy!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu mogą nawiedzić Cię nietypowe dolegliwości – nie lekceważ ich, ponieważ nieposkromione mogą prowadzić do czegoś poważniejszego. Nie zapominaj o obserwacji i profilaktyce! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Mimo iż tej kwestii będzie nieco spokojniej, niż ostatnimi czasy, postaraj się ograniczać wydatki na początku tygodnia.

Miłość: Nadchodzący tydzień nie zmieni wiele w kwestii Twoich uczuć oraz relacji. Jeśli zatem liczyłeś na zaskakujący obrót wydarzeń, bądź rozwiązanie jakiejś zagwozdki, będziesz musiał jeszcze trochę poczekać.

Praca: Nawet jeśli trudno będzie postąpić inaczej – nie stawiaj na unikanie i skonfrontuj się
z trudnościami!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: W tym tygodniu towarzyszył Ci będzie senny, może nawet z lekka melancholijny nastrój, który wbrew pozorom raczej wyjdzie Ci na dobre. Po prostu nie sprzeciwiaj mu się i dostosuj do niego swój rytm. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Odczujesz pozytywne efekty tego, że starasz się rozsądnie gospodarować swoimi pieniędzmi.

Miłość: W tym tygodniu będziesz wyjątkowo towarzyska i życzliwa, co pozytywnie wpłynie na Twoje kontakty z otoczeniem. Możliwe jednak, że Twojemu partnerowi nie do końca spodoba się takie nastawienie…

Praca: Zamiast pośpiechu postaw na działanie zgodne z intuicją i jak najbardziej przepełnione spokojem.

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać lekkie napięcie, którego pochodzenie trudno będzie określić. Niezależnie jednak od tego skąd będzie ono pochodzić, wszystko będzie dobrze jeśli utrzymasz kontakt ze sobą. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Najbardziej warte uwagi oraz zaangażowania będą te oferty, które pojawią się w środku tygodnia.

Miłość: Ten tydzień to najwyższa pora abyś zrozumiała, że nie warto poświęcać się dla innych. Bowiem niezależnie od tego, ile wysiłku w to włożysz, niewiele zdziałasz jeśli nie będziesz patrzeć przede wszystkim na własne dobro.

Praca: Możliwe, że uda Ci się zrobić na kimś dobre wrażenie i może nawet staniesz się dla kogoś przykładem!

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu gwiazdy będą Ci sprzyjać i nawet jeżeli ostatnimi czasy nie czułeś się najlepiej, to uda Ci się stanąć na nogi i odzyskać swą energię. Potraktuj to jako szansę od losu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Koziorożec, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Jeśli chodzi Ci po głowie jakiś zakup, to koniec tego tygodnia będzie dobrym momentem na jego realizację!

Miłość: Pamiętaj o tym, że w relacji nie ma nic bardziej skutecznego i oczyszczającego od szczerej rozmowy. Choć czasem podjęcie się jej jest trudne, to naprawdę warto i w tym tygodniu powinieneś wreszcie spróbować.

Praca: Będziesz miał łatwość w podejmowaniu właściwych decyzji – nawet, jeśli będziesz musiał zrobić to szybko!

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu odporność Twojego organizmu wzrośnie, dzięki czemu łatwiej Ci będzie radzić sobie ze zmęczeniem oraz potencjalnymi chorobami. Oprócz tego zwróć uwagę na swój układ nerwowy. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Twój stan konta umożliwi Ci spokojne, bezproblemowe funkcjonowanie. Warto będzie kogoś wesprzeć!

Miłość: Możliwe, że w tym tygodniu wreszcie doczekasz się czasu spędzonego tylko we dwoje. Gwiazdy mówią, że najlepszym pomysłem będzie odcięcie się od wszystkiego co może Was rozpraszać.

Praca: Niezależnie od tego czy pracujesz w domu, czy też poza nim – pamiętaj o oddzieleniu życia prywatnego od pracy!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: Nadchodzący tydzień przyniesie Ci możliwość spojrzenia daleko w głąb siebie i dostrzeżenia potrzeb, z których do tej pory być może nie zdawałeś sobie sprawy lub nie sądziłeś, że są istotne. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Możliwe, że zaskoczą Cię jakieś nieplanowane wydatki. Jednak bez obaw – uda Ci się to pogodzić!

Miłość: W tym tygodniu możesz mieć wielką ochotę, aby ruszyć na miłosne podboje i zawrócić komuś
w głowie. Jednak zastanów się, czy Twoje sposoby na pewno są w porządku w stosunku do innych…?

Praca: Jeśli już od jakiegoś czasu męczysz się w swoim miejscu pracy i myślisz o zmianie , miej oczy szeroko otwarte!

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu możesz być bardziej niż zwykle narażony na złapanie różnorakich infekcji bakteryjnych, w związku z czym powinieneś zachować zwiększoną ostrożność. Twoim sprzymierzeńcem będzie inny zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Mimo, że finansowo nie będzie aż tak dobrze jak byś tego chciał, to nie wpłynie to znacząco na Twoje życie.

Miłość: W tym tygodniu Twoją uwagę zwróci pewna osoba i najprawdopodobniej będzie to ktoś spod znaku Panny. Możliwe nawet, że już ją znasz i tym razem spojrzysz na nią z nieco innej perspektywy…

Praca: Nie nastawiaj się na to, że uda Ci się poleniuchować i odłożyć obowiązki na „następny dzień”.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: Dzięki temu, że w tym tygodniu dobre samopoczucie będzie Ci dopisywać, zdołasz doskonale wykorzystać swoją motywację oraz stojące przed Tobą możliwości. W zdrowym ciele zdrowy duch! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Pieniądze, jakie zdecydujesz się zainwestować przyniosą Ci korzystne efekty, które szybko zauważysz.

Miłość: W tym tygodniu będziesz skupiona na sprawach sercowych, jednak niekoniecznie tych dotyczących Ciebie… Możliwe bowiem, że bardzo zaangażujesz się w uczuciową sytuację kogoś bliskiego.

Praca: Uważaj! Bowiem ktoś może próbować zniszczyć Twoją reputację, aby móc samemu na tym zyskać!

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT