Horoskop dzienny 16 listopada 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 16 listopada 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Dziś Twoje decyzje mogą mieć realny wpływ na życie innych ludzi. Podejmuj je więc z głową i zgodnie z sumieniem. Jeśli jesteś singlem, to zwróć uwagę na samotnego Koziorożca z Twojego dość bliskiego otoczenia. Gwiazdy podpowiadają, że stworzylibyście świetną parę 🙂

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś masz szansę przeżyć coś niezapomnianego. Musisz tylko zrezygnować z codziennej rutyny i postawić na spontaniczność. Popłyń wraz z nurtem losu, a zobaczysz, że czasem to jest lepsze niż ciągła walka o coś. Jeśli chodzi o zdrowie, to uważaj podczas ćwiczeń czy też dźwigania różnych rzeczy.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś powstrzymaj się przed bezpodstawnymi oskarżeniami. Może się bowiem okazać, że pomyliłeś się w swoim osądzie… Jeśli natomiast szukasz pracy lub zastanawiasz się nad jej zmianą, to dziś przejrzyj oferty. Słuchaj przy tym intuicji – ta pomoże Ci oddzielić ziarno od plew. Dobrą radę da Ci dziś Lew lub Baran.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś uważaj na głupie pomysły przyjaciół czy współpracowników. Nie daj się namówić na żadne szaleństwa ani działania, które od początku wydają Ci się pozbawione sensu. Postaw raczej na rutynę, a zdecydowanie lepiej na tym wyjdziesz. Co do spraw finansowych to zbliża się spory zastrzyk gotówki!

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś nie szukaj guza ponieważ przez przypadek możesz go znaleźć. Uważaj na to, co mówisz, robisz i na to, jakie decyzje podejmujesz. Lepsze będą te przemyślane i oparte na doświadczeniu niż spontaniczne szaleństwa. Wieczorem nie przejadaj się i zadbaj o to, by sypialnia była dobrze wywietrzona przed snem.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś nie działaj zbyt pochopnie. Uważaj także na rady, które dostaniesz od niezbyt dobrze znanych sobie ludzi. Jedna z nich może okazać się bowiem tak fatalna, że jeśli wprowadzisz ją w życie, wiele stracisz. Co do finansów, to dziś nie inwestuj i nie rób żadnych ważnych, dużych zakupów. Gwiazdy nie sprzyjają Ci w tej kwestii.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Dziś ktoś może popsuć Ci szyki. Tym, co dodatkowo zagotuje Twoją krew, będzie fakt, że osoba ta kierowała się czystą złośliwością i zrobiła to specjalnie. Pamiętaj jednak by nie szykować zemsty. Karma wróci i to bez Twojego udziału, zobaczysz.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś Twoja ciężka praca zostanie doceniona i odpowiednio nagrodzona. Pozwoli Ci to rozwinąć skrzydła i podejść do sprawy z jeszcze większym zaangażowaniem. To też dobry dzień na naukę i inspirację. Będziesz bardzo chłonny, a zarazem kreatywny – wykorzystaj to!

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Dziś okaż innym swoje serce, a zobaczysz, że dobro do Ciebie wróci. I to szybciej niż Ci się wydaje 🙂 W sprawach zawodowych pilnuj spraw papierkowych i nie przekazuj swoich obowiązków innym. Postaraj się też pokazać, że Ci zależy, ktoś obserwuje bowiem Twoje działania.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś postaw na przemyślane i rozsądne działania. Szaleństwa i przesadna spontaniczność mogą bowiem wpakować Cię w kłopoty. A niepotrzebne Ci kolejne, prawda drogi Koziorożcu? Dobrą radę da Ci dziś bliski Lew lub Wodnik.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Możliwe, że dziś staną przed Tobą jakieś wyzwania, które początkowo Cię zmrożą, jednak z biegiem czasu okaże się, że świetnie sobie z nimi poradziłeś! Dodatkowo jakiś Byk lub Bliźniak, może Cię dziś zainspirować do nowego. Nie opieraj się, a przeżyjesz super przygodę!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś ktoś może chcieć uwikłać Cię w swoje problemy. Nie pozwól mu na to, ponieważ w przeciwnym razie wpadniesz po uszy w tarapaty, z których trudno będzie Ci się wydostać. W sprawach zdrowotnych znaczna poprawa. Nawet jeśli nie nastąpi ona dziś, to z całą pewnością zaczniesz nabierać sił w najbliższych dniach.

<— z wczoraj     na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT