Horoskop dzienny 29 września 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 29 września 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj     na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Całkiem prawdopodobne, że dziś zapragniesz nieco wyjść ze swojej strefy komfortu. Może spróbujesz potrawy, która dotąd nie wydawała Ci się zbyt atrakcyjna? Może spróbujesz zaprzyjaźnić się z osobą, która jest od Ciebie całkowicie inna? A może zaryzykujesz, mimo że na co dzień jesteś raczej człowiekiem ostrożnym? Zobaczymy… W każdym razie dzień zapowiada się ciekawie 🙂

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Dziś trzymaj się faktów i nie zmyślaj. Ważne jest także byś nie kłamał, nawet w dobrej wierze czy by zrobić komuś przyjemność. Każde minięcie się z prawdą może Ci dziś bowiem przynieść więcej kłopotów niż przypuszczasz. Rada dla Ciebie – doceniaj to, co masz i nie szukaj na siłę problemów. Tak naprawdę ich bowiem nie masz, prawda?

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Dziś unikaj podejmowania ważnych decyzji, ponieważ Gwiazdy raczej nie będą Ci sprzyjać, a intuicja może zwieść. Dodatkowo ktoś może chcieć specjalnie zbić Cię z tropu więc bądź uważny! W sprawach domowych też widać jakieś zgrzyty, które załagodzisz jedynie będąc potulnym i wspierającym. Trzymaj się Byków i Raków, unikaj natomiast dyskusji z Lwami.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Dziś nie licz na to, że ktoś zrobi coś za Ciebie. Nawet jeśli byłeś do tego przyzwyczajony, to dziś możesz się solidnie zdziwić. Weź się więc w garść i pokaż innym, że potrafisz. W razie wątpliwości czy problemów, pomocną dłoń wyciągnie do Ciebie Wodnik lub Waga.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Dziś nie wtrącaj się w sprawy innych i pod żadnym pozorem nie komentuj ich zachowania, postępowania, wyboru czy wyglądu. Zajmij się za to swoimi sprawami, skup się na pracy, przypilnuj finansów i nadrób zaległości związane z porządkami domowymi. Spożytkujesz energię, co pozbawi Cię głupich pomysłów i chęci wbijania innym szpileczek.

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Dziś Wszechświat zdecydowanie będzie po Twojej stronie, co zapewni Ci bezproblemowy dzień i kilka szczęśliwych zbiegów okoliczności. Na Twojej drodze zostanie także nie bez powodu postawiona pewna osoba. Bądź więc uważny! To dobry dzień na miłość, flirty, randki, wyznania oraz wspólne, ważne decyzje.

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Wypatrywałeś ostatnio dobrego dnia? No to już możesz zacząć się cieszyć, bo właśnie nadszedł 🙂 Ktoś dla Ciebie ważny, popatrzy na Ciebie przychylniejszym okiem, a kasa i sprawy zawodowe będą dla Ciebie tylko i wyłącznie pocieszeniem, a nie zmartwieniem. Dodatkowo znacznie poprawi się Twoje samopoczucie. Przyjacielem na drodze do celu okaże się osoba spod znaku Skorpiona lub Wodnika.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Dziś ludzie mogą Cię drażnić, jednak dobrze będzie jeśli wykrzeszesz w sobie choć odrobinę zrozumienia, dobrej woli i chęci współpracy. Możliwe, że ktoś, kogo dotąd delikatnie mówiąc – nie lubiłeś, dziś okaże się świetnym znawcą jakiegoś tematu. Po pierwsze Ci to pomoże, a po drugie zaimponuje. Kto wie, może zostaniecie nawet kumplami?

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Możliwe, że dziś nadepniesz komuś solidnie na odcisk. Mimo, że początkowo założysz, że sytuacja jest nawet zabawna, to szybko okaże się, że konsekwencje Twojego zachowania mogą wywołać niezłe problemy. Postaraj się więc wydusić z siebie w miarę szczere „przepraszam” i nie unoś się dumą. W razie prawdziwych problemów biegnij po pomoc do Koziorożców, Baranów lub Wag.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Dziś nie powinieneś podejmować zbędnego ryzyka. Działaj więc według planu i trzymaj się tego, co jest Ci znane. Dodatkowo unikaj poważnych rozmów, ponieważ najpewniej dziś zaprowadzą Cię one donikąd. W razie jakich problemów, zwróć się do bliskiej osoby spod znaku Koziorożca lub Wodnika, unikaj natomiast rad Baranów.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Dziś daj się ponieść wyobraźni i zaszalej trochę. Masz w bowiem w swojej głowie masę dobrych pomysłów, które leżą odłogiem zamiast być realizowanymi. Nawet to, co wydaje Ci się niewykonalne lub szalone, okaże się strzałem w dziesiątkę. Działaj więc i nie bój się zaryzykować. Opłaci Ci się to bowiem!

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Dziś widać wokół Ciebie jakieś kłótnie, pretensje i niedopowiedzenia. Jako, że nie lubisz konfliktowych sytuacji, nie będziesz się czuć z tym najlepiej. Postaraj się więc szybko załagodzić sprawę, inaczej nie skupisz się na niczym ważnym. A czyste myśli i kreatywność będą Ci w najbliższych dniach bardzo potrzebne.

<— z wczoraj       na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT