Horoskop dzienny 5 grudnia 2020

Horoskop dzienny

Horoskop na dziś, czyli 5 grudnia 2020 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym dniu! Jak Ci on minie?

Horoskop na dziś

Sprawdzaj horoskop codzienny! Czy gwiazdy okażą Ci dziś swoją przychylność? Może pomogą Ci coś zmienić? A może wręcz przeciwnie – pokrzyżują Ci plany i wpłyną na pogorszenie się Twojego samopoczucia? Sprawdź to!

<— z wczoraj        na jutro —>

Horoskop dzienny Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz rywalizację i nigdy nie odpuszczasz w walce o kogoś na kim Ci zależy. Dziś pomyśl czy ta walka ma sens, ktoś bowiem może czuć się przez Ciebie osaczony. Dobrymi sprzymierzeńcami będą Skorpion i Waga.

Horoskop dzienny Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Nigdy nie szukasz problemów i starasz się być wyrozumiały wobec innych – to się chwali! Natomiast dziś nieświadomie możesz stać się obiektem intrygi. Bądź czujny – nie wszyscy grają fair. Słuchaj rad przyjaciół, których znasz już długi czas.

Horoskop dzienny Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

W dzisiejszym dniu sprawdzisz się jako szef kuchni! Jeśli na co dzień stronisz od gotowania to dziś odkryjesz w sobie nową pasję. Wszystko za sprawą zmiany diety i stylu życia, na które będziesz musiał się zdecydować. Stroń od alkoholu i papierosów – nadchodzi czas zmian.

Horoskop dzienny Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Drogi Raku, to dobry dzień, by zacząć oszczędzać. W najbliższym czasie mogą Cię czekać spore wydatki, których się nawet nie spodziewałeś. Dziś nie ryzykuj w kwestiach finansowych, to nie przyniesie Ci żadnych korzyści. W razie potrzeby pomocną dłoń wyciągną do Ciebie Byk i Wodnik.

Horoskop dzienny Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Uwielbiasz kuchnię orientalną? A może polską? To idealny dzień, by eksperymentować w kuchni i pochwalić się bliskim co przygotowałeś – gwiazdy wiedzą, że uwielbiasz, gdy ktoś Cię docenia. Nie zapominaj, że inni też zasługują na pochwały. Dobrego dnia!

Horoskop dzienny Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Być może już dawno straciłaś nadzieje na miłość. Nie powinnaś się poddawać, ponieważ to co najdłużej wyczekiwane sprawia największą radość. Gwiazdy wróżą Ci dziś niezwykle szczęśliwy dzień. Bądź gotowa na wszystko!

horoskop tygodniowy

Horoskop dzienny Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Droga Wago, dziś ktoś może potrzebować Twojej pomocy. Staraj się jej mu udzielić najlepiej jak potrafisz. Los nie zapomni również o tym, by Cię nagrodzić, więc o dzisiejszy dzień możesz być spokojna – wszystko skończy się dobrze.

Horoskop dzienny Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Jeśli jesteś człowiekiem z pasją to dobry dzień by podzielić się nią z innymi. Być może kochasz konie, interesujesz się wędkarstwem, motoryzacją bądź muzyką. Spróbuj zarazić innych tym co kochasz najbardziej – dla kogoś może mieć to ogromne znaczenie.

Horoskop dzienny Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Drogi Strzelcu, dziś pomyśl co możesz zmienić w swoim mieszkaniu. Inny kolor ścian, nowa tapeta? A może przemeblowanie? To czas eksperymentów, więc działaj bez skrupułów. Dobrym słowem podzielą się dziś z Tobą ludzie spod znaku Bliźniąt i Panny.

Horoskop dzienny Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Drogi Koziorożcu, to będzie dzień pełen wspomnień i sentymentów. Postaraj się wracać myślami tylko do tych przyjemnych chwil. Nie warto grzebać w historii, na którą i tak nie mamy już wpływu. Wieczór należy do Ciebie – postaw na relaksująca kąpiel. Najlepiej przy muzyce.

Horoskop dzienny Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Twój dzisiejszy nastrój nie będzie należał do najlepszych. Ale nie martw się, ponieważ wieczorem ktoś sprawi, że na Twojej twarzy pojawi się uśmiech. To również dobry dzień, aby powiedzieć bliskim jak bardzo ich kochasz – takie gesty znaczą wiele.

Horoskop dzienny Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Droga Rybo, jeśli od dawna myślałaś o zakupie zwierzątka, zrób to właśnie dziś. Statystyki informują, że ludzie posiadający swoje pupile rzadziej popadają w depresję. Więc nie masz się nad czym zastanawiać. Dobrym wyborem będzie adopcja zwierzątka ze schroniska – możesz im dać wiele miłości i opieki.

<— z wczoraj        na jutro —>

  • ADD YOUR COMMENT