12-18 września 2022

Horoskop tygodniowy

Horoskop na tydzień od 12 do 18 września 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź co Cię czeka w tym tygodniu! Jak Ci minie tydzień? Czy gwiazdy wpłyną jakoś na Twoje życie uczuciowe? A może pomogą Ci w pracy i finansach? Jak się będziesz czuł i jakie niespodzianki przygotował Ci los? Sprawdź koniecznie!

horoskop na następny tydzień

Horoskop tygodniowy Baran

Baran (21.03 – 19.04)

Zdrowie: Ten tydzień nadejdzie do Ciebie wraz z szansą na zdobycie tego, czego wyczekujesz już od pewnego czasu. Niech będzie to okazja na lepsze poznanie samego siebie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Lew, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Uważaj, bo rozkojarzenie może przyczynić się do podjęcia niekorzystnej decyzji!

Miłość: W tym tygodniu warto będzie zaufać swojemu partnerowi w kwestii uczuć i ogólnie mówiąc, Waszego związku. Bowiem może mieć on większą wiedzę w pewnej kwestii.

Praca: Znajdź w sobie odwagę i powiedz szefowi to, z czym nosisz się od pewnego czasu.

Horoskop tygodniowy Byk

Byk (20.04 – 20.05)

Zdrowie: Pomimo tego, że początek tego tygodnia może przynieść Ci małą dawkę negatywnych uczuć i niezbyt dobrego stanu zdrowia, to wraz z jego upływem będzie coraz lepiej! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Ryba, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Robiąc zakupy nie zwracaj uwagi jedynie na ceny produktów, lecz również na ich terminy przydatności!

Miłość: Choć nie należy to do najłatwiejszych zadań, w tym tygodniu postaraj się poruszyć ze swym partnerem, bądź inną bliską osobą ważną kwestię, która nie daje Ci spokoju.

Praca: Możesz znaleźć się w sytuacji, w której będziesz musiał pracować z osobą, z którą nie do końca jest Ci po drodze…

Horoskop tygodniowy Bliźnięta

Bliźnięta (21.05 – 20.06)

Zdrowie: W tym tygodniu utrzymanie własnego stanu zdrowia pod kontrolą nie będzie sprawiać Ci większego kłopotu, a może nawet uda Ci się pomóc komuś z Twoich bliskich! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Wodnik, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Planety pomogą Ci mądrze zorganizować swój budżet oraz odpowiednio nim zarządzać!

Miłość: Ten tydzień pozwoli Ci cieszyć się szeroką gamą uczuć, które wprawiając Cię w przyjemny stan sprawią, że będziesz nie tylko chętny, ale także gotowy otworzyć swe serce!

Praca: Pierwsze dni okażą się decydujące w kwestii Twoich postępów i nowych pomysłów.

Horoskop tygodniowy Rak

Rak (21.06 – 22.07)

Zdrowie: W tym tygodniu niektóre aspekty związane z Twoim zdrowiem mogą zostać wystawione na próbę. W związku z tym przyłóż większą wagę do dbania o siebie oraz zaspokajania swoich potrzeb. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Baran, natomiast szczęśliwym dniem – czwartek.

Finanse: Nie daj się zaskoczyć niektórym opłatom, bądź rachunkom, z którymi będziesz miał styczność…

Miłość: Ten tydzień będzie niemalże ostatnią szansą na nadrobienie zaległości w relacjach, które ostatnimi czasy zostały zaniedbane. Nie ryzykujcie zaprzepaszczeniem tego, co udało Wam się zbudować!

Praca: Gwiazdy pokazują, że czeka Cię zaskoczenie, a być może nawet jakaś przyjemna niespodzianka…!

Horoskop tygodniowy Lew

Lew (23.07 – 22.08)

Zdrowie: W tym tygodniu skup się przede wszystkim na tym, aby zadbać o swój wzrok. W tym celu unikaj przemęczania oczu oraz dbaj o ich odpowiednie nawilżenie, a unikniesz nieprzyjemnych konsekwencji. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Nie zapowiada się na to, abyś miał większe powody do obaw, bądź zmartwień w tej kwestii.

Miłość: Ten tydzień będzie czasem, w którym powinieneś spróbować popatrzeć na niektóre sprawy
z perspektywy drugiej osoby. Zrzucanie na innych winy za niepowodzenia nie jest dobrym rozwiązaniem.

Praca: Nie myśl za dużo o tym, co inni powiedzą na temat Twoich metod pracy. Rób to, co uważasz za słuszne!

Horoskop tygodniowy Panna

Panna (23.08 – 22.09)

Zdrowie: Gwiazdy radzą, abyś w tym tygodniu była dla siebie jak najbardziej wyrozumiała oraz przychylna i nie odmawiała sobie przyjemności. Będzie to konieczne, byś mogła lepiej poznać samą siebie! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Nie odczujesz niczego nieprawidłowego. Zwróć jednak uwagę na swoich bliskich i ich stan materialny!

Miłość: W tym tygodniu możesz liczyć na wystarczającą ilość intymności oraz bliskości z osobą, z którą chcesz spędzić czas właśnie w takich warunkach. Nie powstrzymuj się przed upragnionym spotkaniem!

Praca: Niektóre dni przyczynią się do tego, że bardzo szybko ulegniesz zmęczeniu i będziesz chciała rzucić wszystko i pójść spać…

horoskop na dziś

horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy Waga

Waga (23.09 – 22.10)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu mogą wreszcie dotrzeć do Ciebie informacje, których wyczekujesz od pewnego czasu. Najprawdopodobniej będą one cechować się pozytywnym wydźwiękiem! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Rak, natomiast szczęśliwym dniem – wtorek.

Finanse: Nietrudno będzie o metaforyczne zmniejszenie rozmiarów portfela przy czekających na Ciebie ofertach!

Miłość: Ten tydzień postawi na Twojej drodze osobę, z którą spotkanie może dać początek jeszcze wielu kolejnym! I choć z początku nie wyda Ci się to niczym szczególnym, to z czasem zmienisz zdanie!

Praca: Lepiej będzie unikać kontaktu z każdym, kto potencjalnie mógłby zaszkodzić efektom Twojej pracy.

Horoskop tygodniowy Skorpion

Skorpion (23.10 – 21.11)

Zdrowie: Nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie pracy nad poprawą własnej kondycji oraz stanu zdrowia! Nie zapominaj o tym zwłaszcza w tym tygodniu, kiedy dbanie o siebie będzie miało szczególnie duże znaczenie. Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Byk, natomiast szczęśliwym dniem – środa.

Finanse: Popracuj nad tym, aby Twoje działania związane z wydatkami były trochę bardziej przemyślane.

Miłość: W tym tygodniu w Twoim związku mogą pojawić się niesnaski, które niełatwo będzie pokonać. Możliwe bowiem, że ich źródło leży w dalekiej przeszłości i dopiero zmierzenie się z nią będzie w stanie pomóc…

Praca: Ten tydzień niestety nie będzie należał do najłatwiejszych, zwłaszcza jeśli zaczynasz nową pracę.

Horoskop tygodniowy Strzelec

Strzelec (22.11 – 21.12)

Zdrowie: W tym tygodniu postaraj się uciec do praktyki jogi i medytacji, które być może są ostatnią deską ratunku w Twoim zmaganiu się z negatywnymi emocjami, zanim sytuacja znacznie się pogorszy… Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Bliźniak, natomiast szczęśliwym dniem – sobota.

Finanse: Nie gromadź coraz większej ilości niepotrzebnych rzeczy. Zamiast tego spróbuj sprzedać to, co zbędne.

Miłość: Ten tydzień będzie niezwykle ważny dla Twojej relacji z bliską osobą. Bowiem będziesz miał okazję zauważyć, jak dużo dobrego z płynie z tej relacji oraz docenić to, że macie możliwość bycia razem.

Praca: Nie zapominaj o tym, że sama teoria ma niewielkie znaczenie, jeśli nie jest połączona z praktyką!

Horoskop tygodniowy Koziorożec

Koziorożec (22.12 – 19.01)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu będziesz miał do czynienia z czymś jeszcze nieznanym – z czymś,
o co do tej pory nie podejrzewałbyś swojego organizmu i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Skorpion, natomiast szczęśliwym dniem – piątek.

Finanse: Niemalże na pewno pojawią się niespodziewane wydatki, jednak Twój budżet na tym nie ucierpi.

Miłość: W tym tygodniu zacznie Ci doskwierać to, że spędzasz sporą ilość czasu z osobą, przy której nie czujesz się całkowicie swobodnie, a do tego podczas Waszych spotkań odczuwasz spadek energii…

Praca: To będzie dobry moment na wszelkiego rodzaju spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne itd.

Horoskop tygodniowy Wodnik

Wodnik (20.01 – 18.02)

Zdrowie: Nawet jeśli nie znajdziesz w sobie ogromnej ilości sił, postaraj się spędzić ten tydzień jak najbardziej produktywnie na świeżym powietrzu, ponieważ będzie ono miało na Ciebie znakomity wpływ! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalna Panna, natomiast szczęśliwym dniem – poniedziałek.

Finanse: Będziesz wyjątkowo podatny na wszelkie pokusy oraz oszustwa, dlatego trzymaj się rozsądku!

Miłość: W tym tygodniu możesz znaleźć się pomiędzy dwiema niesamowicie silnymi siłami, jakimi są rozum oraz serce… Trudno będzie Ci zdecydować, której ostatecznie posłuchać – warto znaleźć złoty środek!

Praca: Możliwe, że będą się pojawiać problemy w komunikacji, zwłaszcza z osobami spod znaku Skorpiona.

Horoskop tygodniowy Ryby

Ryby (19.02 – 20.03)

Zdrowie: W nadchodzącym tygodniu szczególnie wystrzegaj się narzucania sobie zbyt szybkiego tempa,
a także dużej ilości zadań, bo zamiast osiągnięcia satysfakcji nabawisz się przemęczenia i bólu! Twoim sprzymierzeńcem będzie zodiakalny Strzelec, natomiast szczęśliwym dniem – niedziela.

Finanse: Jeśli zwrócisz się po pomoc do kompetentnej osoby, bez problemu dostosujesz budżet do swoich potrzeb!

Miłość: Ten tydzień nie będzie należał do tych najbardziej romantycznych. Bowiem nie będziesz skupiać się na tego typu uczuciach i nie w głowie Ci będą miłosne uniesienia, gdyż zajmiesz się głównie rodziną.

Praca: Nawet jeśli masz długi staż pracy, pomyśl nad udoskonaleniem swoich umiejętności
i zaktualizowaniem wiedzy.

horoskop na następny tydzień

  • ADD YOUR COMMENT